Právě je ned 16. čer 2024 1:25:28

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ] 
Autor Zpráva
Nový příspěvekNapsal: úte 04. srp 2009 8:00:52 
Offline
nováček

Registrován: čtv 07. kvě 2009 10:48:36
Příspěvky: 7
Ve dnech 12 a 13. srpna pořádá Moto Travel na Autodromu Most 2 dny okruhového ježdění. Možnost tréninku s instruktorem Pavlem Oudou a Václavem Bittmanem za 3.100 Kč (3x20 min na dráze, videoanalýza, DVD).
A volné jízdy ve 2 – 3 výkonnostních skupinách,
půlden 4x20 min za 2.500 Kč,
1 den za 4.400 Kč,
2 dny 2x8x20 min za 8.400 Kč, popřípadě 2 dny se závodem za 8.900 Kč.
13.srpna odpoledne se jede závod Motorkáři.cz-Moto Travel CUP pro hobby jezdce, startovné je 3.000 Kč (3x20 min kvalifikační trénink a závod na 10 kol, 2 skupiny – „šestky a litry“).
Pro rezervaci kontaktujete Moto Travel, http://www.mototravel.cz nebo 739 341 386 nebo info@mototravel.cz.
Díky
Jirka


{ SHARE_ON_FACEBOOK } { SHARE_ON_TWITTER }
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 04. srp 2009 9:37:05 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 23. dub 2009 19:14:22
Příspěvky: 480
uaaa, super
na toto som cakal
volam, rezervujem :)

_________________
...-> Svist SV1000SZ -> ... -> KTM RC8 R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 04. srp 2009 9:42:19 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. lis 2007 9:42:22
Příspěvky: 2620
Bydliště: Štatl
13.srpna odpoledne se jede závod Motorkáři.cz-Moto Travel CUP pro hobby jezdce, startovné je 3.000 Kč (3x20 min kvalifikační trénink a závod na 10 kol, 2 skupiny – „šestky a litry“).

již nějakou dobu to mám zaplacené,takže...budu tam... ;)

_________________
Jawa 350,Kawa GPZ 500S,Kawa ZZR 600,Kawa ZX-6,Suza SV 1000S K3,Suzanka SV1000S K7 + Pyčoletka K5,Suzan SV1000S K7, Aprilia RSV 1000R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 04. srp 2009 10:04:51 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 23. dub 2009 19:14:22
Příspěvky: 480
i ty zavodniku ;)

ak by bola instuktaz 13 dopo, tak na zavody zostanem jak divak, nech mas nakeho fandu :clapping:

_________________
...-> Svist SV1000SZ -> ... -> KTM RC8 R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 04. srp 2009 10:20:34 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. lis 2007 9:42:22
Příspěvky: 2620
Bydliště: Štatl
kufor píše:
i ty zavodniku ;)

ak by bola instuktaz 13 dopo, tak na zavody zostanem jak divak, nech mas nakeho fandu :clapping:

tak vzhledem k tomu,že jsem v Mostu nikdy nebyl a nejsem takovej střelec jako nejt,tak budu považovat za úspěch dojet do cíle celej... :grin:

_________________
Jawa 350,Kawa GPZ 500S,Kawa ZZR 600,Kawa ZX-6,Suza SV 1000S K3,Suzanka SV1000S K7 + Pyčoletka K5,Suzan SV1000S K7, Aprilia RSV 1000R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 04. srp 2009 12:01:02 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 23. dub 2009 19:14:22
Příspěvky: 480
hmm, instruktaz bude asi 12ho, takze v den zavodu uz budem zas v rachote :(

tak sa drz, paragan a hlavne si to uzi ;)

_________________
...-> Svist SV1000SZ -> ... -> KTM RC8 R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 04. srp 2009 12:33:57 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 17. říj 2007 21:13:12
Příspěvky: 6558
Bydliště: Praha
podari-li se mi sehnat do te doby kvalitni obleceni tak bych jel

_________________
(2006) - CBR125R K5 + (2007) - SV650S K4 > (2011) - SV650R K4 > (2012) SV650RR K8 + (CBR600RR K5) > (2021) SV650RR K8 + GSX-R1000 K6 + CBF600S-ABS K6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: stř 05. srp 2009 17:27:31 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
Kawa - jsem zvědavej, co na Most řekneš... podle mě budeš nadávat jak špaček :grin: ... rozhodně to není žádný plynulý poježděníčko na hezkým asfaltečku. Přinejmenším ten povrch je místy naprosto šílenej, ale podvozek mě ho uklikal dobře a gumy držely. Je to prostě taková rvačka na srdce, oproti Brnu, který je celý megarychlý a plynulý. Naopak v Mostě celkem rychle najdeš stopu, bo je v podstatě jenom jedna, kdežto v Brně jich je tisíc a naučit se v Brně jezdit rychle je podle mě (a podle mých zkušeností ostatně) mnohem náročnější, i když není tak technický jako Most. Je to prostě jiný, není možný to moc srovnat.

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: stř 12. srp 2009 18:03:44 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 23. dub 2009 19:14:22
Příspěvky: 480
mam to za sebou
zivy, zdravy, nadmieru spokojny

skvele zorganizovane, bezproblemove podujatie, ochotni instruktori, pohodovi ucastnici zajezdu ;)
dal som sa do rychlejsej grupy a prvu jazdu som ku koncu ledva stihal, bo som si nak nevedel zvyknut na tie rychlosti (sosnova je proti tomu jazda po kruhaci :))
druhu jazdu uz som zvladal a zacal si to uzivat
medzitym som sa popytal na secko, co ma zaujimalo, bolo mi to detailne objasnene a vysvetlene
poslednu volnu jazdu som si uz uzival, lietal jak sarkan a obiehal slabsie povahy :)
rychlo som nasiel limity svista a zistil, ze je to super motorka, ale na okruh patri len ako rekreacne nacinie, moc od toho clovek nemoze cakat, bo ta motorka nato proste nebola vyrobena
limity v naklone su prilis skoro/brzo, hlasice sa deru, ale keby tam neboli, zas brusim vyfuky
zaverom ... zadnou brzdou uz nebrzdim, bo som v pravej dvojke spravil zo svista neplanovane motarda :D

mototravel doporucujem a rad sa zucastnim ich dalsich akcii

_________________
...-> Svist SV1000SZ -> ... -> KTM RC8 R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: stř 12. srp 2009 18:21:29 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. kvě 2008 23:42:46
Příspěvky: 1804
Bydliště: Štěchov
kufor píše:
zaverom ... zadnou brzdou uz nebrzdim, bo som v pravej dvojke spravil zo svista neplanovane motarda :D

To znamená co, že jsi udělal ze sviště motarda? Jsi tam s tím plesknul? Nebo se jen vydal přes trávu bo kačer?

_________________
Začalo to 05 jednoskokem -> potom dlouho ČZ 175 -> pak modré SV650S -> a teď eruška


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: stř 12. srp 2009 18:33:54 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 23. dub 2009 19:14:22
Příspěvky: 480
nene, vsetko v pohode
len ma predbiehala prdel :)
proste som to uz v naklone prebrzdil zadnou, jak som vysadol na vnutornu pravu nohu a neodhadol tlak na packu
holt som pyca, uz to nespravim ;)

...ale to bol asi tak jediny stres, inak pohoda klidek

povrch je podla mna gut, jedine posledne dve pred cielovkou su ... ako by som to slusne ... mierne nerovne :)
tam ma to trochu rozhodilo, ale hned som vychytal comu sa vyhnut a ziadny problem

drzme palce kawovi, zajtra bojuje za nase farby ;)


jo, jeden typek tam prebrzdil, zablokoval predne kolo, hodil panavorel
naky pomalsi mu tam spravil rosadu a nestihol zareagovat
bigbang ocesany, nepojazdny, ale jemu sa nastastie nic nestalo

_________________
...-> Svist SV1000SZ -> ... -> KTM RC8 R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: stř 12. srp 2009 22:53:45 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
Zadní brzdu v náklonu?? Ještě jednou a ať tomu rozumím prosím... ;)

A co časy?? Že sis to užil, je tu každýmu snad jasný, bo není většího fetu než ježdění na dromu, ale cos z toho Svišťa vymáčkl?

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: stř 12. srp 2009 22:57:45 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
Jinak v té poslední pravé je takovej nepříjemnej a neviditelnej hrbíček, ne kterým mě sem tam pěkně ostře ulítl předek... asi nejhorší pasáž okruhu ty poslední dvě pravé... to nemluvím o faktu, že za celej den jsem právě tam furt nenašel ideální stopu... jak prostě najíždět do té poslední před cílovkou. Kombinace chybějícího know-how a přemotivovanost mě dostala dobrej metr za obrubníček v posledním kole závodu. Prostě se to tam tak nějak divně nenápadně zlomí a chybí fakt kousíček. A nic nenadělám, dřel jsem pomalu už i ksichtem a stejně mě to vyneslo do lesů :)

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: čtv 13. srp 2009 12:24:43 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 23. dub 2009 19:14:22
Příspěvky: 480
jo no, proste som ten najazd skurvil a zbytocne zamackol packu zadnej brzdy
uz som sa zato sfackal, neboj ;)

casy som nemeral, bo to by u mna zavanalo pruserom
poznam sa, urcite by som sa rozmrdal na kasu
takze nemam ani paru :)

ano, suhlasim
poslednu pred cielovkou som tiez nepochopil
je zvlastne zalomena
furt som sa drzal vnutri a aj tak ma to nieslo von

kazdopadne je to dobry okruh a zabavny
03.09. organizuje inkviz suzuki day, ak mi to vyjde, pridam sa :)

ad droga
priznavam bez boja, totalne ma to pochytilo
od vcera som na nic ine nemyslel, snivalo sa mi o tom
proste uz som tam, musim teraz bojovat s rozhodovanim, co dalej :)
...a to som este luzer, amater, zelenac a netahlo :D

_________________
...-> Svist SV1000SZ -> ... -> KTM RC8 R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: čtv 13. srp 2009 15:47:53 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
kufor píše:
ad droga
priznavam bez boja, totalne ma to pochytilo
od vcera som na nic ine nemyslel, snivalo sa mi o tom
proste uz som tam, musim teraz bojovat s rozhodovanim, co dalej :)

welcome in my world :)

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 18. srp 2009 13:25:11 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. lis 2007 9:42:22
Příspěvky: 2620
Bydliště: Štatl
tak,konečně jsem se dostal k tomu napsat pár řádků.
takže,k našemu výletu do Mostu 13. srpna....(jel jsem já + Mara - FZ6 a jeho přítulka).
odlet z Brna 12.8. kolem 17. hodiny. předtím necelé 2 hodiny strávené nakládkou motek,kurtováním,nakládkou dalších věcí a několikanásobné kontroly,zda máme vše...
za necelé 2 hoďky Praha,kde jsme uvízli na té jejich pojebané jžní spojce před jejich ještě více pojeaným baranďákem,viď....
nu,cca kolem 21. jsme byli na fleku,zaparkovali,vytahali věci,mašiny,rozdělali škopky a nachystali nocleh...
nu,škopkování se protáhlo,proložili jsme to nějakým zahřívákem,páč byla kosa a chcalo...šel jsem chrnět kolem 2. hodiny ráno... :roll:
probudil jsem se v 9,hlavu bolavou,velkou,skoro jsem neprolezl dveřma v autě.... :doh: abyl jsem děěěsně rád,že 1. jízdu máme až v 13:30.
pustil jsem se do práce na mašině(odvzdušnit brzdy,poštelování podvozku....).
Během dopoledne lítali na dromu machny v rámci volného ježdění.
V 13:00 byla rozprava,kde jsme se dozvěděli co a jak,byla všem vysvětlena vlajková signalizace,průběh závodu...atd.
Blížila se půl 2.,napětí vrcholilo,půlky jsem měl stažený.
No,nájezd na boxovou uličku,otevření boxů a jedem...
V Mostě jsem byl poprvně,takže 1. jízda byla seznamka.
Celej den jsem se marně snažil najít ideální projetí šikany ihned za cílovkou - nenašel jsem...to je takovej ulambátor,že to snad ani nejde....
čas po 1. jízdě stál za vyližřiť,měl jsem 2:18.... :banghead:
následovaly další 2 jízdy,kde jsem se dostal na 2:10,což znamenalo 15. flek na startu závodu.
3. kval jízdu jsem málem nedojel,skoro mně došel benál... :o :lol:
start závodu byl posunut,vzhledem ke kolizi v předchozím závodu,kde se právě v té děsné šikaně 2 týpci srazili,jeden znich zkončil ve špitále...no,nic moc pro uklidnění a psychiku,ale co už....
k závodu...právě kvůli nehodě ho zkrátili na 7 kol z 10(pro mě ještě,že tak...).
start závodu byl klasický(nájezd na rošt,poskládání na roštu,zahřívací kolo).byl jsem rozhodnut start klidně promrdat,hlavně se necpat s dalšími střelci v 1. šikaně...
vystřelil jsem po zhasnutí světel,držel jsem svoji pozici,před šikanou přibrzdil(radši) i za cenu předjetí 2 soupeřů...ty jsem v následné technické pasáži předjel,pak jsem se zavěsil za týpka na RSV,dal jsem ho v nájezdu na cílovku...pak jsem se zavěsil za Maru...toho jsem naháněl po zbytek závodu,byla to paráda...před náma nám to ujelo,za náma taky,takže jsme si jeli svůj vlastní závod....kousal jsem ho,ovšem nešel jsem do bezhlavého předjetí....rozdíl mezi námi v cíli 0,7 sekundy. :twisted:
můj nejrychlejší čas 2:08:453,Marův 2:08:405.já zkončil 13.,Mara 12.
no,bylo to super...ikdyž jsem jezdil jako lama,ale podařilo se mně splnit co jsem chtěl - dojet dom celej,s nepadlou mašinou,dostat se pod 2:10,nedostat v závodě kolo ;)
tak..a proč jsem byl rád,že zkrátili závod o 3 kola...páč bych ho nedojel...ve 3. kval. jízdě jak už jsem zmiňoval,skoro mně došel benál...dolil jsem na závod cca 8-9 litrů.no a v závodě,v 6. kole na mě opět začala blikat rezerva...kurwa...takovou spotřebu jsem tak něja nečekal...pokud jsem dobře počítal,tak cca 14 litrů.Není to přesné.neměřil jsem detailně,kolik jsem dolil,ani kolik mě zbylo po dojetí,ale i tak mazec... :shock:
po závodu zabalit,natlačit motky do dodávky,přikurtovat a plni dojmů jsme vyrazili k domovu,dokvačili jsme kolem cca 23. do Brna...

po 1. jízdě si mě Most moc nezískal,ale po ukončení dne bych řekl,že mně Most sedl více,než Brno.škoda,že je tak daleko.
nějaké další povídání + výsledky + foto(jsem tam taky,kdo pozná SV,najde mě...):
http://www.motorkari.cz/motosport/silni ... ?kid=10986

mno,byla tam i rychlejší skupina střelců,kteří to lítali za cca 1:47....,což je o 10 vteřin pomaleji,než traťový rekord...hovada...
http://www.autodrom-most.cz/cz/informac ... ry-okruhu/

_________________
Jawa 350,Kawa GPZ 500S,Kawa ZZR 600,Kawa ZX-6,Suza SV 1000S K3,Suzanka SV1000S K7 + Pyčoletka K5,Suzan SV1000S K7, Aprilia RSV 1000R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 18. srp 2009 14:45:40 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
No jo... ve vysokých točkách se to u těch litrů srovná, ať už seš 2V nebo 4V. Mě to v Mostě sežralo cca 13 litrů... i když čert ví, kdybys za to tahal do plna, možná by ses ještě pošoupl vejš. Tak či onak je to příšernost, ten benál se hrozně podepíše na celkových nákladech.

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 18. srp 2009 16:39:43 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 23. dub 2009 19:14:22
Příspěvky: 480
parada Kawa, gratulujem
13ka je teda nakoniec stastne cislo ;)

so suzankou si dal pod 2:10, skvely cas
tusim si nabuduce predsalen pucim ten transponder, bo toto je vyzva! :cool:

ad prva sikana po cielovke
kuci zavodnicki instruktorski nam radili brat prvu pravu tak, aby si sa zmestil do polovice trate a mohol tu lavu najet relativne zo siroka a ziskal dobry rozjezd na tu rovinku
jo, teoria
v praxi polovica ludi uplne spatne, par strelcov ako kedy a maly pocet pistonheads to jazdil spravne
takze tym si hlavu nelam ;)

_________________
...-> Svist SV1000SZ -> ... -> KTM RC8 R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz