Právě je čtv 28. bře 2024 14:14:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Majk album
Nový příspěvekNapsal: úte 16. čer 2009 22:10:41 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 19:46:42
Příspěvky: 3214
Bydliště: Jih Jižní Moravy ,tam kde se chlastá víno:)
Majk_ co jsi tam měl na zadku za gumu? nepřipadalo mi to, že by jsi to přehnal s plynem...

_________________
Jawa 50 Pionýr 70' >>> Simson S51 86' >>> MZ 251 ETZ 89' >>> Suzuki GS 500E 98' >>> Suzuki SV 650S 03' >>> Suzuki GSX-R 1000 04' >>> KTM EXC 450 05'


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Majk album
Nový příspěvekNapsal: úte 16. čer 2009 22:43:03 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pát 30. lis 2007 21:04:23
Příspěvky: 344
Bydliště: Uherský Ostroh
conti motion


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Majk album
Nový příspěvekNapsal: úte 16. čer 2009 23:19:08 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 26. dub 2009 11:16:54
Příspěvky: 413
Bydliště: Mladá Bolelav
Majk píše:
conti motion

ted doufam ze neprijde hrozna krytika protoze ji tam mam taky :D

_________________
SV650s 2002> gsx-r 1000 k7


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Majk album
Nový příspěvekNapsal: stř 17. čer 2009 0:21:04 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
Popák - mě to naopak přijde zcela zjevné... tahal za to prakticky v okamžiku dosažení nejvyššího náklonu a jinak to moc na těhle gumách dopadnout ani nemohlo, ani s race směsí bych si tohle nedovolil (a můj zadek jsi viděl... teď myslím ten na motorce úchyle :twisted: ).
Jinak v té osmnáctce je sice na výjezdu takový důlek ve stopě, což je pro mnohé dost zrádné místo a často se tam háže držka, ale Majk toho důlku ještě ani nedosáhl (byl v průjezdu, ne na výjezdu) a už šel na hubu, takže pod tímhle plynem by se mu to stalo kdekoliv jinde v takhle utažené zatáčce (resp. na nižší kvalt).

Takže pánové na gumy se tady vyserte, za tohle mohly volšový ruce (Majk promine, jen ať nemotáme hlavy budoucím závodníkům :grin: )

Majk - a taky tu stopu jedeš pěkně z prdele se mi zdá (to aby toho nebylo málo) :mrgreen: Ale neboj, taky mě to brzo čeká a pak tu založíme Schedule on Honor (všech hrdinů, co si už na dromu ustlali a můžou všem ostatním vykládat, že v životě ještě nic nezažili a vědí hovno a tak).

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Majk album
Nový příspěvekNapsal: stř 17. čer 2009 3:01:47 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob 03. lis 2007 13:44:01
Příspěvky: 1138
no nevim jak to u staryho esva ale ja teda kdyz sem to palil tak sem jezdil furt 8tis a vejs aby to prave nedelalo takovy to skubnuti kdyz za to vezmes... podle me taky jasna vec moc plynu vyssi kvalt

_________________
pincek'70 - simak'89 - jawa 125'05 - suzuki sv650s'03 - suzuki sv1000s'06 - yamaha yzf-r6'10 - ...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Majk album
Nový příspěvekNapsal: stř 17. čer 2009 5:42:36 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pát 30. lis 2007 21:04:23
Příspěvky: 344
Bydliště: Uherský Ostroh
neith_ mas pravdu, ze jsem to najel fakt debilne. Kdyz se podivas na kolo pred tim tak ji jedu ouplne jinac. Me v tom poslednim kole prestaly brzdy plnit funkci a ja se do zatacek tak tak vlezl. Pripada me, ze jsem to v jednu chvily dost polozil a zrovna vrknul plynem. Ono cela jizda byla nejaka divna. Jestli to bylo tou kamerou ja nevim. V kazdem padu zadek o sobe daval vedet od zacatku a ja si na ty lehke drifty zvykl. Chyba. Zas ale mam brouka proc me k zemi neposlal predek, kdyz je guma tvrda :scratch:
Pamatuju jak jsme v horach se bavili o hasanovi, ze jsi to rval na 650 taky, ale me se to nechce verit, ze by v tehle rychlosti a kvalt bylo esvo schopno urvat kolo.
Jinak s jimbem jsme v Brne byli byli pred tim a ja si na gumy nemohl stezovat. Hezky jsem je doskubal a drzely fest. Ted me napada jestli jsem je neprepalil a v tom max naklonu tu neojetou vrstvu... :scratch:
No nic. Neodradilo me to tak pofrcim zas hned jak udelam ladak nebo s tim seriakem se neda jezdit, ale obuju jine gumy.

Zufa_ motionky jsou hodne dobre gumy, ale na vetsi pilu to neni.

Sting_ jo nevim, proc jsem celou dobu jezdil na vyssi kvalty. Vubec se to k tomu nehodi a nikdy tak v Brne nejezdim :banghead:

Neith- a sebe jsi videl? :grin:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Majk album
Nový příspěvekNapsal: stř 17. čer 2009 10:45:08 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
Majk - ani mě to někdy nesedne... ta první jízda s váma byla taky taková křečovitá, byl jsem z ní bolavej a nebyl ničím jistej... jo druhá už byla jiný kafe. Člověk se někdy potřebuje rozklikat, však to nechcu vidět příště po docela dlouhý době...
Jinak tomu předku jsi zas takovej kalup nedával. Brzdil jsi fest, to jo, ale v náklonech už moc ne, což je dobře, poněvadž tam by tě ten předek už asi nepodržel. U toho zadku jsi to vyloženě přehnal, není se čemu divit... prostě nízkej kvalt, otáčky, kde má SV hodně síly, nesmyslný otočení plnynem, guma bez rezervy... urveš ju jak nic, stane se. Jak jsem psal, ani se Supercorsou bych si nedovolil v týhle fázi brát takhle za plyn, ale někdy člověku holt jebne :grin: .
Jinak sebe jsem neviděl a potřeboval bych to jako sůl, ale už mám tu stopu v Brně aspoň z poloviny zmáknutou.... kde mám stále problém je první pravá po cílovce (pořád nemám prostor pro akceleraci na výjezdu a končil jsem nejednou až na tom odvodňovacím kanálku za obrubníkem), na béčku a Schwantz, kde je to tady hra nervů a záleží hodně na nájezdu. Na prvním a třetím jmenovaném úseku se dá hodně ztratit, takže je to vlastně dobrá zpráva, protože až to zlepším tady, časy zas budou někde jinde. Ostatní úseky už jedu skoro jak z učebnice podle těch článků, co jsme tu někde vyvěsili a ani tohle není špatná instruktáž, ale opět stopa pro litry, no... http://www.youtube.com/watch?v=GH-UwUrpw5g

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Majk album
Nový příspěvekNapsal: stř 17. čer 2009 17:59:14 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. úno 2008 16:10:09
Příspěvky: 3868
Bydliště: Újezd u Brna
Tak vidím majku, že sis to nahrál nakonec sám do galerky, a já sem si myslel, že se šark domlouvá stebou osobně, když se tak dlouho neozval, posílal sem mu to, a domlouvali sme se že to dá do galerky, ale co už...

_________________
Jawa 21 -> Jawa 50 mosquito -> Cagiva mito EV 125 -> Cagiva River F600 -> Suzuki SV 650s K2 -> Suzuki GSX-R 1000 K3 -> Honda CRF 250R K9


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Majk album
Nový příspěvekNapsal: stř 17. čer 2009 18:40:41 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 16. čer 2009 9:04:24
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha
Se docela divím, že nepadlo ani jedno sprosté slovo, já bych teda pičoval jak divej :D A byla z toho nějaká vážnější škoda nebo se jen stříknou plasty a jede se dál?

_________________
Babeta->Jawa 05->čz 180/487.4->3 roky pauza->snad již brzy SV650


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Majk album
Nový příspěvekNapsal: stř 17. čer 2009 18:42:43 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
Mad Chick - člověk se proti tomu musí obrnit, když chce lítat na dromu. Já prozatím houževnatě pracuju na tom, abych se kompletně od mašiny citově odpoutal, protože jak máš k okruhovce vztah, je to peklo :grin:

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Majk album
Nový příspěvekNapsal: stř 17. čer 2009 18:49:50 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 16. čer 2009 9:04:24
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha
Nejt: Tak to si neumím dost dobře představit, tedy chápu, že když to někdo s okruhem myslí vážně, tak to bude asi nutnost aby nezešedivěl, ale v tom případě bych asi musel pořídil mašiny 2, na okruh a mimo :D

BTW: Mně když se stalo něco podobného na normální silnici (nějakej štěrk či co, podjelo zadní kolo) tak jsem si teda pěkně zanadával, naštěstí jsem se po tom samém bordelu svezl i já, takže jsem byl bez újmy a motorka až na pár škrábanců taky.

_________________
Babeta->Jawa 05->čz 180/487.4->3 roky pauza->snad již brzy SV650


Naposledy upravil Mad Chick dne stř 17. čer 2009 19:00:30, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Majk album
Nový příspěvekNapsal: stř 17. čer 2009 18:58:00 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
Teďs na to kápl... je to právě o prioritách a rozhodování není jednoduchý a kompromisy dělat moc nejdou ;)

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Majk album
Nový příspěvekNapsal: stř 17. čer 2009 19:10:30 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. kvě 2008 23:42:46
Příspěvky: 1804
Bydliště: Štěchov
Když chce člověk lítat na dromu, tak musí počítat že dřív nebo později s tím lehne, ať už svou vinou nebo cizí. A jak psal Neith, je potřeba se citově odpoutat od mašiny, pak tě to strašně sere, když je z Ska street...Ale naštěstí u Majka to dopadlo dobře a má to v klidu rychle spravený.

_________________
Začalo to 05 jednoskokem -> potom dlouho ČZ 175 -> pak modré SV650S -> a teď eruška


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz