|
Právě je stř 24. čer 2026 8:08:55
|
Vyhledat témata bez odpovědí | Zobrazit aktivní témata
Zobrazit nepřečtené příspěvky
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 3 ] |
|
| Autor |
Zpráva |
|
Rolda89
|
Napsal: úte 02. úno 2016 18:11:56 |
|
 |
| záklaďák |
Registrován: ned 09. lis 2014 19:00:23 Příspěvky: 73
|
|
Zdravím kluci, vyskytl se mi takovej malej problém, protáčím motor po seřízení ventilů a všiml jsem si, že předním válcem otočím lehčeji než se zadním a že do výfukovýho kanálu lehce syčí, při zavřených ventilech. Dneska jsem do válců kápl malinko oleje a je vidět, že u předního to prská do vejfuku. Má cenu shánět měřák na tlaky ve válcích, nebo je to jasný, že jsou podpálený ventily? Díky moc, už mě z toho asi trefí, Tomáš.
|
|
| Nahoru |
|
 |
|
zdeněk
|
Napsal: stř 03. úno 2016 13:12:41 |
|
 |
| záklaďák |
 |
Registrován: čtv 14. srp 2008 22:43:52 Příspěvky: 1698 Bydliště: Kousek od Kunětické hory.
|
|
Hele a máš tam opravdu vůle?
_________________ Mnoho různých moto JAWA,teď SV650S http://www.ase-dedic.com/
|
|
| Nahoru |
|
 |
|
Rolda89
|
Napsal: stř 03. úno 2016 14:13:37 |
|
 |
| záklaďák |
Registrován: ned 09. lis 2014 19:00:23 Příspěvky: 73
|
|
jo všechny výfukový 0,25 a sací 0,15, všechno jsem hodil na půlky toleancí. Asi bych si toho normálně nevšimnul, ale mam sundaný i výfuky, takže jsem ty rozdíly, přední versus zadní slyšel.
|
|
| Nahoru |
|
 |
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 3 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
|
|