Home SV Forum SV a vse kolem nich Opravy a udrzba Točí lehce, chytnout nechce!
Právě je pon 20. kvě 2024 13:14:05

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Točí lehce, chytnout nechce!
Nový příspěvekNapsal: čtv 15. led 2015 15:19:00 
Offline
nováček

Registrován: čtv 15. led 2015 15:10:22
Příspěvky: 1
Ahojte, mám problém, ještě na štědrej den jsem dráždil silnice, ale dneska jsem chtěl motorku nastartovat, jenže proběhlo to asi takhle otočil jsem klíčkem, pohoda, čerpadlo zavrčelo všechno se chovalo standartně, až na to, že prostě starter normálně točí, ale motorka nechytá, nevím, co by tomu mohlo bejt svíčky jiskří, benzin tam je, po delším točení se rozsvítí FI na budíku... takže jsem z toho takovej rozmrzelej, nevíte někdo který piny na které kostce mám propojit abych "oživil" autodiagnostiku ?


{ SHARE_ON_FACEBOOK } { SHARE_ON_TWITTER }
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Točí lehce, chytnout nechce!
Nový příspěvekNapsal: stř 01. dub 2015 1:03:48 
Offline
záklaďák

Registrován: stř 01. dub 2015 0:06:56
Příspěvky: 11
Ahoj, je to sice dlouho co jsi se ptal, ale možná to ještě k něčemu bude. Na "tý kostce" - snad máš na mysli správnej konektor. Konektor je bílej s lehce oválnejma rohama, je přes něj černá gumová krytka - přes celej konektor - ne jenom v konektoru! a má 6 kontaktů. Když se na něj podíváš tak, aby jsi měl napravo to pérko co zapadne, když by jsi k tomu konektoru připojil to co autor zamýšlel, tak budeš mít dole dva kontakty vedle sebe (černá žíla s bílým proužkem a bílá s červeným proužkem), o řadu výš jeden na levo a o další řadu výš jeden napravo, tak máš správnej konektor. Propojit je potřeba ty dva co jsou hned u sebe v jedný řadě (černá žíla s bílým proužkem a bílá s červeným proužkem), dej si pozor, aby jsi ani jeden z těch kontaktů nezkratoval proti kostře! Když je propojíš, zapni zapalování a na displeji uvidíš
-Cxx . Tam se ti v případě chyby zobrazí chybovej kód (xx značí číslo kódu, 00 je bez chyby) a ten si najdi na netu. Vypni zapalování a vytáhni ten drátek, kterým jsi to propojil.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz