Home SV Forum SV a vse kolem nich Opravy a udrzba cukanie motoru pri 3500/min - SV650N-K5
Právě je úte 14. kvě 2024 19:35:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: cukanie motoru pri 3500/min - SV650N-K5
Nový příspěvekNapsal: ned 19. črc 2015 23:18:13 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 18. kvě 2015 19:49:54
Příspěvky: 110
Bydliště: Brno
Ahojte,
pri 3500 otáčkach mi cuká motor, pri neutrále sa to prejavuje jemným poskakovaním otáčok hore a dolu, pričom plyn držím stabilne, pri zaradenej rýchlosti mi jemne cuká celú motorku dopredu a dozadu (nezáleží aký prevodový stupeň tam mám). Aby to prestalo, musím buť ubrať alebo pridať plyn. V ostatných otáčkach to ťahá dobre a plynule a nie je žiadny problém. Je to motorka z bazáru, netuším akú mala históriu. Má laďák od Leo Vince (asi s lambdou). Dosť ma to trápi, lebo v tých otáčkach to mám často a poskakuje to ako koza :).
Dík za akékoľvek tipy, čím by to mohlo byť.

_________________
SV 650N K5


{ SHARE_ON_FACEBOOK } { SHARE_ON_TWITTER }
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: sob 25. črc 2015 23:31:13 
Offline
nováček

Registrován: stř 08. led 2014 23:21:30
Příspěvky: 8
Mrkni na TPS senzor, najdeš to taky jak se nastavuje je to častý problém. Jo a předpokládám že máš el. vstřikování na karbecu ho totiž nenajdeš.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: ned 26. črc 2015 8:23:40 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 19. led 2013 15:01:17
Příspěvky: 526
Bydliště: Náchod
také jsem pro TPS senzor. Měl jsem podobný problém, v nízkých otáčkách byla nervózní, cukala, nešla plynule (za jízdy) = přisuzoval jsem to nervozitě dvouválce. Nicméně po seřízení TPS přede jako kotě a nervozita motoru je pryč :hello:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: ned 26. črc 2015 21:42:20 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 18. kvě 2015 19:49:54
Příspěvky: 110
Bydliště: Brno
Trochu som to pozoroval a deje sa to v rozsahu 2,5 - 4 tisíc. Dosť sa to zlepšilo po tom, čo som načapoval "normálny" benál z OMV, predtým som načapoval nejaký lacný z noname benzínky niekde za Brnom a kamoš mi potvrdil, že to tam mixujú s etanolom. Človek by neveril, aký vplyv môže mať nekvalitný benzín na motorku. Ale stále sa to nevyriešilo úplne, objednal som Motul fuel system clean, tak uvidím, či sa to opäť zlepší. Mám vstrekovanie.
Dík za tipy, mysleli ste tento návod? http://www.suzukisv.cz/forum/viewtopic. ... &hilit=tps

_________________
SV 650N K5


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: pon 27. črc 2015 11:36:05 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 19. led 2013 15:01:17
Příspěvky: 526
Bydliště: Náchod
ano, to je ten návod.

K tomu benzínu. Zrovna u SVčka mám pocit, že schroupe takřka vše a je mu absolutně jedno kde do něj tankuju, je to takovej traktor. Ještě se mi nestalo, že bych měl problém s palivem. Toť má zkušenost


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: pon 27. črc 2015 12:34:36 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. lis 2007 9:42:22
Příspěvky: 2620
Bydliště: Štatl
hOOrNeT píše:
ano, to je ten návod.

K tomu benzínu. Zrovna u SVčka mám pocit, že schroupe takřka vše a je mu absolutně jedno kde do něj tankuju, je to takovej traktor. Ještě se mi nestalo, že bych měl problém s palivem. Toť má zkušenost

Pokud se ten benál točí, souhlasim.
Ale přes zimu jsem měl problém. Jakmile tam byl benál dlouho, byl průser. Jak sezonu předtím, tak na zimu jsem natankoval na stejné benzince.
A po zimě nechtěla chytnou klasicky "na drc". Trvalo to, pak klesaly otáčky. Vyjel jsem nádrž, dal novej beneli a bylo to v cajku.

_________________
Jawa 350,Kawa GPZ 500S,Kawa ZZR 600,Kawa ZX-6,Suza SV 1000S K3,Suzanka SV1000S K7 + Pyčoletka K5,Suzan SV1000S K7, Aprilia RSV 1000R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz