Právě je čtv 28. bře 2024 19:33:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Sákne olej
Nový příspěvekNapsal: pát 12. srp 2016 21:57:23 
Offline
nováček

Registrován: pát 29. črc 2016 15:20:49
Příspěvky: 5
Zdar,
nedávno jsem koupil sv 650s 2001, předchozí majitel měl rozdělanej motor, a od té doby prosakuje olej. Jenom v pod jedním šroubem, na levé straně, kulatej dekl. Proteče tam sotva pár kapek za hodinu, takže oleje moc netratím, ale je od toho spousta bordelu.
Pracovně počítám s tím, že pod deklem najdu převodovku, a že když budu vymněňovat olej, tak že by mělo být možné dekl sundat aniž bych nahodil úplně všechno olejem.
Protože je pod ním převodovka, počítám, že by asi nebylo dobré to rozdělávat když motorka stojí, že? Kvůli jednomu dobře dostupnému víku mi přijde hloupé vytahovat motor, takže mě napadlo že by to mohlo jít s položeným strojem, jak moc hloupej je to nápad?
Díval jsem se po internetech, a origo těsnění jsou strašlivě drahá, takže mě zajímá, zdali by neposloužil nějakej silikonovej tmel na motory (viděl jsem s tím těsněné motory od DR BIG).


{ SHARE_ON_FACEBOOK } { SHARE_ON_TWITTER }
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Sákne olej
Nový příspěvekNapsal: sob 13. srp 2016 19:30:11 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 14. srp 2008 22:43:52
Příspěvky: 1698
Bydliště: Kousek od Kunětické hory.
Na levé straně je alternátor a na silikon se vyser,jestli je pro tebe těsnění za 250 drahé,tak motku prodej a kup si kolo,tam žádné těsnění nepotřebuješ.

_________________
Mnoho různých moto JAWA,teď SV650S
http://www.ase-dedic.com/


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Sákne olej
Nový příspěvekNapsal: ned 14. srp 2016 19:49:03 
Offline
záklaďák

Registrován: úte 02. pro 2008 21:15:36
Příspěvky: 101
Bydliště: most
motorka na bok jde,akorat je na raně paka zadní brzdy,blinkry,vejfuk,pačka přední brzdy,nadrž,zaleží jak moc to položíš a o co to opřeš ,takže lepší je vypustit olej,a pokud těsnění stojí 250 tak za ty prachy je i kvalitní silikon na motory,a těsnění je lepší,ne že by to silikonem nešlo,ale je nebezpečí že když ho tam napatlaš moc ,muže ti ucpat olejovej kanalek.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Sákne olej
Nový příspěvekNapsal: stř 21. čer 2017 19:49:18 
Offline
záklaďák

Registrován: sob 10. čer 2017 21:39:24
Příspěvky: 24
Ahoj chlapi chtěl bych se zeptat na straně kde je okénko oleje u spodních šroubů se mi u jednoho objevuje olej. Jsou to ty spodní šrouby jak je svod.da se vyřešit podložkou měděnou? Vypadá to opravdu na jeden sroub. Stává se vám stejný problem.? Popřípadě jaké podložky rozměr tam dáváte? Díky za každé info


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz