Právě je čtv 06. čer 2024 1:11:40

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: SV650 r.02
Nový příspěvekNapsal: stř 25. lis 2009 13:58:18 
Já sice nechápu, o čem, že se dohadujete, ale tak... Motorku jsem před dvěma lety koupila za 90 tisíc a měla jen laďák. Byla na druhou stranu ještě černá a relativně v origo stavu. Nikde jsem si nestěžovala, jak je hrozný, že jí teď prodávám skoro za půlku. Prostě motorka je nevratná investice a je mi zcela jasný, že prachy, co jsem do ní kdy narvala, se mi nikdy nevrátí. Ta cena navíc neni pevná, ale je mi jasný, že za 30 by se potencionálnímu kupci určitě líbila víc. Na jaře s tou cenou půjdu možná trochu nahoru, protože kupodivu...před sezonou najednou kdokoliv kupuje téměř cokoliv... V ostatních inzerátech se dá pořídit 02 za +- stejnou cenu, i když teda některé se šplhají až na 70tis. (sice údajně nepadlé a nestočené, ale kdo ví...) tak jako tak...tenhle ročník si dříve či později řekne o nutné výměny Takže je dost možný, že ten co koupí stejný rok za 45-50, do toho narve to, co já na jaře (20tis., když nepočítám to, co jsem tam kupovala ještě navíc "zbytečně")
Jediný nad čim smutnim je to, že prodávám motorku, ke který mam logicky vztah za cenu, za kterou bych si ji za jiných podmínek už raději nechala a "dodělala" jí někde na okruhu... Jenže těch 50litrů by se teď prostě hodilo a vim moc dobře, že tuhle sezonu na živení motorky prachy prostě nebudou Takže i kdybych si jí nechala, bude mi stát v garáži a vyjedu na ní možná tak 3x... a do toho by mi zas běželo pojištění apod...

Takže tu nebrečim, jen oznamuju, že je na prodej


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: SV650 r.02
Nový příspěvekNapsal: stř 25. lis 2009 14:11:05 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. dub 2008 12:48:06
Příspěvky: 125
Bydliště: Praha-východ
Kantorek píše:
Cena je myslím férová...koupil jsem loni červenou 09 o pár tisíc levněji. Jinak musiš prodávat nutně? Bude To to chybět, v polovině příští sezony budeš zase kupovat...Jinak rozhodnutí studovat chválím- :)


Viz výše... nebude čas a na motorku, nebudou ani peníze Živim sebe, psa a školu :o) Pro některé (kam spadám i já) je motorka pořád "nadstandard" a já si prostě musela přiznat, že na to nemam. A vzhledem k tomu, že jsem si trochu ujasnila priority a nejsem asi taková "motorkářka", padlo rozhodnutí jít pryč s motorkou.
Ano, v létě mi bude líto, že se nemůžu projet, když budu mít chuť a budu se otáčet se vzpomínkama za každou motorkou, co kolem projede, ale ač jsem váhala týdny... dospěla jsem k závěru, že to bude to nejlepší v mojí situaci. Když nebudu cpát peníze za provoz a údržbu do motorky, bude mi líp v jiných ohledech. Koneckonců...motorka neni můj jediný koníček. Navíc se na silnici už pořádně neprojedu, všude v zatáčce čekám bordel...
A dalších pár věcí souvicejícíh i s věkem apod.

Ale tak...třeba se stane zázrak, začnu se topit v penězích, nebudu vědět co s nima a koupim si novou :grin:

_________________
Only A Biker Knows Why A Dog Sticks Its Head Out Of A Car Window.
www.karlie.wbs.cz


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: SV650 r.02
Nový příspěvekNapsal: stř 25. lis 2009 14:40:35 
Offline
záklaďák

Registrován: pon 13. črc 2009 8:44:14
Příspěvky: 29
No každopádně hodně štěstí a držím pěsti ať jsou v bodoucnu ty peníze (přeba na novou : biker6 : )


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: SV650 r.02
Nový příspěvekNapsal: stř 25. lis 2009 16:49:11 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. úno 2008 16:10:09
Příspěvky: 3868
Bydliště: Újezd u Brna
Nejt píše:
já nechápu, co je na tom špatně, kurva myslete trochu!

To byla reakce na tohle, páč mě nasrala, a ta byla na můj a popákův příspěvěk...that´s all

_________________
Jawa 21 -> Jawa 50 mosquito -> Cagiva mito EV 125 -> Cagiva River F600 -> Suzuki SV 650s K2 -> Suzuki GSX-R 1000 K3 -> Honda CRF 250R K9


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: SV650 r.02
Nový příspěvekNapsal: stř 25. lis 2009 19:57:04 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
Jimbo - no... já bych taky pukl vzteky asi :doh: . Proboha jako bys mě neznal a jako bychom už tisíckrát nebyli svědky toho, že na netu všechno vyzní trochu jinak. Mluvit spolu takhle v hospodě, ani by ses nad tím nepozastavil. Tak se furt nenechávej vytáčet každou pičovinou, to už je horší jak s babou toto hlídat si furt každý slovo a ještě před kamošema!!! :)... všechno v dobrým, nepškni! ;)

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: SV650 r.02
Nový příspěvekNapsal: stř 25. lis 2009 20:35:09 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. úno 2008 16:10:09
Příspěvky: 3868
Bydliště: Újezd u Brna
nebudeme to tady karlie zasírat pyčovinama....

_________________
Jawa 21 -> Jawa 50 mosquito -> Cagiva mito EV 125 -> Cagiva River F600 -> Suzuki SV 650s K2 -> Suzuki GSX-R 1000 K3 -> Honda CRF 250R K9


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: SV650 r.02
Nový příspěvekNapsal: úte 08. pro 2009 16:32:07 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. črc 2009 1:48:45
Příspěvky: 84
Bydliště: Praha 5
hehe, dobre se to tu rozjelo... ja jsem kupoval letos v srpnu za 50 rok 2000 kapotu, za 52 prodavat na konci sezony nerikam ze je predrazeny, ale rozhodne mi to dle meho subjektivniho nazoru nepripada "cena dost dole" ...primerena, rekl bych - ne DOST DOLE ! a to GL je pro neznale GOOD LUCK ...takze jsem i pral hodne stesti s prodejem, nevim proc to tak pitvate s nejakym za 30 nebo zadarmo :-)


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: SV650 r.02
Nový příspěvekNapsal: čtv 10. pro 2009 9:47:52 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. dub 2008 12:48:06
Příspěvky: 125
Bydliště: Praha-východ
Honzi píše:
hehe, dobre se to tu rozjelo... ja jsem kupoval letos v srpnu za 50 rok 2000 kapotu, za 52 prodavat na konci sezony nerikam ze je predrazeny, ale rozhodne mi to dle meho subjektivniho nazoru nepripada "cena dost dole" ...primerena, rekl bych - ne DOST DOLE ! a to GL je pro neznale GOOD LUCK ...takze jsem i pral hodne stesti s prodejem, nevim proc to tak pitvate s nejakym za 30 nebo zadarmo :-)


Tak ona sezona za chvíli zase začne ;)
Každopádně ta motorka má spoustu doplňků a v zásadě všechno nově měněný (řetězovka, destičky, gumy, oleje apod.) Vzhledem k tomu, že se ten samý rok prodává v origo stavu i za 70 a v origo stavu míněno s řetězovkou aj., která je skoro mrtvá, tak mi ta cena opravdu přijde "dost dole"
Na druhou stranu motorka neni stočená a ani nemínim nikomu tvrdit, že je "padlá ze stojánku", což je na našem trhu bez těchto "lží" defacto neprodejná motorka :)
Pod 50 nejdu, to jí raději nechám stát v garáži a vyjedu na ní třeba jen 5x v roce :hello:

_________________
Only A Biker Knows Why A Dog Sticks Its Head Out Of A Car Window.
www.karlie.wbs.cz


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: SV650 r.02
Nový příspěvekNapsal: pon 19. dub 2010 10:42:38 
Offline
záklaďák

Registrován: pon 19. kvě 2008 12:31:14
Příspěvky: 191
Je inzerát stále aktuální?


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: SV650 r.02
Nový příspěvekNapsal: pon 19. dub 2010 11:36:38 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pát 09. dub 2010 9:03:27
Příspěvky: 16
Bydliště: Teplice
Určitě je ,dnes jsem pro ní měl jet ale včera jsem koupil jinou(víc mě táhlo Sko) takže určitě bude ještě kmání :cool:


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 30 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz