Home SV Forum SV a vse kolem nich Bazzar Motorky Nabídka Prodám SUZUKI SV 650 N - K6
Právě je čtv 18. dub 2024 23:38:16

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prodám SUZUKI SV 650 N - K6
Nový příspěvekNapsal: sob 17. led 2015 15:34:27 
Offline
nováček

Registrován: úte 07. dub 2009 21:55:30
Příspěvky: 9
Myslel jsem, že na to nedojde, ale nutně potřebuju nový auto... takže: Prodám SUZUKI SV 650 N - K6, r.v. 2006, do prov. 2007. Najeto 13.500 km, nový laděný výfuk "SHARON" (najeto cca 300km), nový olejový filtr a olej (cca 300 km), motorka je otevřená 53 kw (72 koní), v tp 25 kw, přední blinkry ve zpětných zrcátkách, zadní miniblinkry zatmavené, pneu přední i zadní 90%. Má pár odřenin po pádu - viz. foto, jinak plně funkční krasavice. CENA: 53.000,- Kč (při rychlém jednání sleva) Více info do zpráv nebo na tel. 734 308 913 (10:00 - 18:00)

Více foto pošlu na mail nebo jsou na mém fb profilu:

https://www.facebook.com/vlasta.vrbensky

EDIT: Zapomněl jsem uvést, že motorka má tzv. sportovní řazení, tzn. 1 nahoru a 2, 3, 4, 5, 6 dolu.


Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

_________________
jawa 21, simson S51 enduro, MZ 251 ETZ, suzuki sv 650 n (K6)


Naposledy upravil wandal dne sob 24. led 2015 13:07:57, celkově upraveno 2

{ SHARE_ON_FACEBOOK } { SHARE_ON_TWITTER }Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Prodám SUZUKI SV 650 N - K6
Nový příspěvekNapsal: úte 20. led 2015 19:38:14 
Chtěl bych se zeptat jestli se mi to zdá, nebo je Svčko komplet stříklý.. Copak se mu stalo? :) Byl bych potencionální zájemce, ale ikdyž motorku nemám na koukání, tohle se mi zdá ''použitý'' dost i za ty peníze..


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Prodám SUZUKI SV 650 N - K6
Nový příspěvekNapsal: stř 21. led 2015 16:46:59 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 17. říj 2007 21:13:12
Příspěvky: 6556
Bydliště: Praha
pouzity se mi nezda, na ty najety km jestli to sedi a rok to neni tak spatny ne?

lak si myslim ze je puvodni ale na nadrzi vidim nejakej dulek? proto tam neni Sko?

taky bych ocekaval od prodejce tu na foru trochu vic info o "defektu"

jinak moc pekna, aspon za me

_________________
(2006) - CBR125R K5 + (2007) - SV650S K4 > (2011) - SV650R K4 > (2012) SV650RR K8 + (CBR600RR K5) > (2021) SV650RR K8 + GSX-R1000 K6 + CBF600S-ABS K6


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Prodám SUZUKI SV 650 N - K6
Nový příspěvekNapsal: stř 21. led 2015 16:57:38 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 19. led 2013 15:01:17
Příspěvky: 526
Bydliště: Náchod
neni za moc a s trochou lásky....

Dle foto:
Nutno opravit promáčklinu nádrže... lak bude asi původní, vzhledem k podřeným a polámaným dílům (blatník, maska, nádrž), nevím proč to má plyn z Ska a kam zmizely chrániče vidlic... :scratch: A přemýšlím, proč je svařovaný blatník uchycení na levé straně, když šla máša zjevně na pravou (dle nádrže, podřenému rámečku světlu, masce...) Navíc při skluzu ten přední blatník ránu nedostane, jedině se trošku "obrousí" jeho přední hrana při skluzu.

Být tebou, jedu se na to mrknout osobně a určitě počítej s investicí cca 8-10tis za opravu nádrže a nový lak ;)

Nadruhou stranu, jestli je vše ostatní v poho a motorka jako taková je "zdravá", tak kosmetický detaily dořešíš


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Prodám SUZUKI SV 650 N - K6
Nový příspěvekNapsal: stř 21. led 2015 17:01:51 
Offline
nováček

Registrován: úte 07. dub 2009 21:55:30
Příspěvky: 9
Jj, eSVo je celý stříklý. Když jsem ho v roce 2009 kupoval, tak mi původní majitel řikal, že ho dotáhl z Francie s rozbitym předkem, je to původně e"S"ko. Údajně to nebyla bouračka ale poškození po nějaký bitce, rvačce či co, kdy do toho předku měl někdo párkrát říznout kladivem. On ho předělal na e"N"ko. Když jsem se na něj byl tehdá prvně podívat, tak bylo před lakováním a rovnou se mě zeptal, jakou barvu na něj chci. Kamarád, kterej pracuje jako autolakýrník v jednom nejmenovanym autobazaru ho nastříkal. Ta barva je fakt nádherná - ikdyž to možná na těch fotkách takhle vidět neni. Několikráte jsem ale stál vedle eSVéček od 03 novějších a vypadaly o třídu hůř. Na vlastní oči je to úplně jiný kafe, než na těch fotkách. No a abych dopřesnil ty odřeniny, tak 3 měsíce na to, co jsem si ho nechal na tuhle barvu stříknout, tak jsem ho slušně položil. Neplánoval jsem prodej a páč fakt vypadá dobře i takhle, tak jsem ty šrámy neřešil. Od toho pádu v červenci 09 jsem na něm najezdil cca 5000 km (měl jsem 3 roky pauzu). Ty šrámy se dají odstranit za pakatel, kdybych na to měl čas, odstranil bych je a prodával ho o bůra dráž. Vím, že to, co jsem napsal, moc dobře nezní, ale jednám na rovinu a je to fakt dobrá motorka, jezdí perfektně, ve dvou jsem na ní jel 220 km/h při přibližnym bezvětří, do zatáček se pokládá bez jakýchkoli vibrací nebo něčeho podobnýho, má vynikající zvuk, na vlastní oči vypadá až na ty šrámy skvěle a kdybych nepotřeboval peníze na auto neprodával bych jí. Když budeš mít zájem, tak mi zavolej a domluvíme se. Jsem ochotnej dát i trochu slevu, ale to případně osobně.

_________________
jawa 21, simson S51 enduro, MZ 251 ETZ, suzuki sv 650 n (K6)


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Prodám SUZUKI SV 650 N - K6
Nový příspěvekNapsal: stř 21. led 2015 17:53:05 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 19. led 2013 15:01:17
Příspěvky: 526
Bydliště: Náchod
wandal - líbí se mi fér jednání, které tu vedeš :good:

Mimochodem... ten nick vandal je vcelku úsměvný vzhledem k tomu, že si tvé SVéčko v minulosti potykalo s kladivem :-D :-D :-D


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Prodám SUZUKI SV 650 N - K6
Nový příspěvekNapsal: pát 23. led 2015 13:22:04 
Offline
nováček

Registrován: úte 07. dub 2009 21:55:30
Příspěvky: 9
hOOrNeT: díky, tak proč bych měl něco zapírat... Pro kupce je to lepší a nerad dělám z někoho vola, jak je tak při prodejích v ČR skoro zvykem... :)

Jinak auto fakt potřebuju, takže jsem SNÍŽIL CENU NA 53.000,- Kč.

_________________
jawa 21, simson S51 enduro, MZ 251 ETZ, suzuki sv 650 n (K6)


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz