Home SV Forum SV a vse kolem nich Bazzar Motorky Nabídka Suzuki SV 650 s, r.v. 2005, červená - prodáno
Právě je pát 19. dub 2024 19:14:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
Nový příspěvekNapsal: stř 23. zář 2015 17:53:49 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. čer 2011 20:19:43
Příspěvky: 14
Dobrý den
Prodávám také svoje sv-čko, viz. inzerát: http://www.motorkari.cz/motobazar/motorky/suzuki/suzuki-sv-650s/suzuki-sv-650s-831810.html

Více info sz, nebo po telefonu.

_________________
čz 175 -- XT 600 E -- SV 650 s K6


Naposledy upravil carlos85 dne ned 04. říj 2015 20:44:08, celkově upraveno 1

{ SHARE_ON_FACEBOOK } { SHARE_ON_TWITTER }Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: stř 23. zář 2015 19:31:36 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 22. črc 2012 14:47:01
Příspěvky: 96
Koukam, že máš taky ročník 05 a 23500 km ? Sory, ale to mi přijde vážně úsměvný..to jsi nalítal za sezonu pokaždý jen cca. 3000 km ? Začátkem října budu taky prodávat svoje ,,vymazlený,, SV, ale na tachu cca. 80 000 km, bude to u nás vůbec prodejný ? :lol:
PS: sory, že to neni úplně k tématu a ani to neber jako útok, jen se ptám ;)


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: stř 23. zář 2015 20:22:55 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. lis 2007 9:42:22
Příspěvky: 2620
Bydliště: Štatl
Thoms píše:
Koukam, že máš taky ročník 05 a 23500 km ? Sory, ale to mi přijde vážně úsměvný..to jsi nalítal za sezonu pokaždý jen cca. 3000 km ? Začátkem října budu taky prodávat svoje ,,vymazlený,, SV, ale na tachu cca. 80 000 km, bude to u nás vůbec prodejný ? :lol:
PS: sory, že to neni úplně k tématu a ani to neber jako útok, jen se ptám ;)

už se těšim, jak budu někdy prodávat SVoje SV....mám K7 a nalítáno cca 20 000 km. Vzhledem k tomu, že jsem ji bral novou, na tachu měla 3 km....tak jako fakt reálné km.U SV byla ještě okruhovka, pak croska.
Teď už jen SV + skutr, 2 děti, práce, firma - času na mašinu málo....není nereálný najet v "průměru" 2500 km ročně - osobní zkušenost.
Tím se nikoho nezastávám, vím že se ojebává, ale tady to souzení předem - to je fakt debilita :doh:

_________________
Jawa 350,Kawa GPZ 500S,Kawa ZZR 600,Kawa ZX-6,Suza SV 1000S K3,Suzanka SV1000S K7 + Pyčoletka K5,Suzan SV1000S K7, Aprilia RSV 1000R


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: čtv 24. zář 2015 0:19:32 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 22. črc 2012 14:47:01
Příspěvky: 96
Kawa píše:
už se těšim, jak budu někdy prodávat SVoje SV....mám K7 a nalítáno cca 20 000 km. Vzhledem k tomu, že jsem ji bral novou, na tachu měla 3 km....tak jako fakt reálné km.U SV byla ještě okruhovka, pak croska.
Teď už jen SV + skutr, 2 děti, práce, firma - času na mašinu málo....není nereálný najet v "průměru" 2500 km ročně - osobní zkušenost.
Tím se nikoho nezastávám, vím že se ojebává, ale tady to souzení předem - to je fakt debilita :doh:


Debilita je, že naprostá většina kouká jen na kilometry a vůbec je nezajímá celkovej stav :roll: Ale máš pravdu, poslední dobou, jak sleduju všechny ty inzerce asi jsem trochu zaujatej, každopádně tu nebylo nic mířeno proti zakladateli vlákna a tímto se i omlouvam (jestli to bylo tak pochopeno)..ani nepadlo slovo, že obecně tak malá nájezdnost není možná. Na druhou stranu se podívej třeba na motorkáře, najdeš tam řekněme 50 SV a valná většina bude mít do 50 000 km a je jedno, jestli to je 15 let vylítaná vrána a nebo novější modely. To je podle tebe normální? To mě na tom s prominutím nejvíc sere a dokud to půjde takle šulit, tak kam to potom spěje :banghead:


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: čtv 24. zář 2015 6:40:00 
Offline
záklaďák

Registrován: ned 09. lis 2014 19:00:23
Příspěvky: 73
Na toto musim reagovat, nejprve píšeš, že to je možný a musí se koukat na kilometry a pak že je blbost, aby většina z nich měla pod 50tkm, ty si ty motorky viděl, že je nazýváš jako vylítané vrány? Mám babku 2002, minulý rok měla 21tkm, na podsedláku z roku 2009 byla samolepka od oleje s napsanými 11tkm, plus samozřejmě všechny díly po rozdělání vykazují minimální opotřebení. Přítelkyně koupila Hondu cbf 250 z autoškoly, kde byla jako náhradní motorka, takže po 10letech měla najeto 11tkm. Samozřejmě jsem zvyklej motorky kompletně odstrojit, vše vyčistit, namazat, abych věděl na čem jezdím. Takže za mě koukat jedině na stav a kilometry brát jen jako doplněk ;)


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: čtv 24. zář 2015 8:12:48 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 19. led 2013 15:01:17
Příspěvky: 526
Bydliště: Náchod
často se stáčí hlavně "super" dovozy z Itálie - to je známá věc. A propo, nemám nejmenší tušení, jak se dá taková věc udělat a přitom je stočená každá třetí mašina? :confused: Napíchnutí řídící jednotky na pc, nebo jiná kulišárna? Ani bych se nedivil, kdyby na to byly na netu návody :banghead:


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: pon 28. zář 2015 19:43:22 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. čer 2011 20:19:43
Příspěvky: 14
Já jsem na ní najel opravdu velice málo(cca 9 tisíc km za 4 roky), ale kolik najel předchozí majitel doopravdy nevím, moto mělo majitelů více, ale podle techničáku 2 z nich měli motorku jen cca 3-5 měsíců, takže těžko říct.

Ale jinak destičky a pneu na ní bylo původní, když jsem kupoval, rětězovka taky, takže bych tomu i věříl.

_________________
čz 175 -- XT 600 E -- SV 650 s K6


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: pon 28. zář 2015 19:51:35 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. čer 2011 20:19:43
Příspěvky: 14
Thoms píše:
Koukam, že máš taky ročník 05 a 23500 km ? Sory, ale to mi přijde vážně úsměvný..to jsi nalítal za sezonu pokaždý jen cca. 3000 km ? Začátkem října budu taky prodávat svoje ,,vymazlený,, SV, ale na tachu cca. 80 000 km, bude to u nás vůbec prodejný ? :lol:
PS: sory, že to neni úplně k tématu a ani to neber jako útok, jen se ptám ;)


Hele v poho neberu to jako útok, jako kdo z nás má jistotu, že nemá moto stočené km, když kupuje od 2.-3. majitele? Ale do provozu šlo od roku 2006 a podle mě spadlo možná prvnímu majiteli (v Německu), proto se motorky ješte tentýž rok zbavil a poslal ji do ČR, tady motorku někdo opravil a měl ji ani ne půl roku, pak prodal.

_________________
čz 175 -- XT 600 E -- SV 650 s K6


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz