Home SV Forum SV a vse kolem nich Bazzar Náhradní díly Nabídka prodám světlo a držáky kapot sv650s k3
Právě je čtv 28. bře 2024 11:30:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
Nový příspěvekNapsal: stř 11. kvě 2016 13:19:28 
Offline
záklaďák

Registrován: úte 28. led 2014 18:21:12
Příspěvky: 52
pokud by někdo měl zájem, mám na prodej přední světlomet, s polámanými úchyty a zbyly mi ještě ty originální držáky spodních kapot i s těmy horními hříbky. Měl jsem motorku u Zdeňka na repasi a světlo jsem kupoval nové a místo těchle trubiček jsem tam už dal ty padáky do celokapot od Rutana

http://www.rutan.cz/suzuki/sv-650/p:453 ... 3%A1%C5%BE

když tak nabídněte cenu, foto pošlu mailem


{ SHARE_ON_FACEBOOK } { SHARE_ON_TWITTER }Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: stř 11. kvě 2016 18:14:55 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 17. říj 2007 21:13:12
Příspěvky: 6556
Bydliště: Praha
spis me zajimaj ty drzaky od rutana jestli je nechces pujcit na okopceni, preci jenom 2000 je trochu moc si myslim

_________________
(2006) - CBR125R K5 + (2007) - SV650S K4 > (2011) - SV650R K4 > (2012) SV650RR K8 + (CBR600RR K5) > (2021) SV650RR K8 + GSX-R1000 K6 + CBF600S-ABS K6


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: stř 11. kvě 2016 23:21:40 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 14. srp 2008 22:43:52
Příspěvky: 1698
Bydliště: Kousek od Kunětické hory.
shark píše:
spis me zajimaj ty drzaky od rutana jestli je nechces pujcit na okopceni, preci jenom 2000 je trochu moc si myslim

Až bys viděl ten výrobek,tak bys pochopil tu cenu.Jak budu mít chvíli pošlu foto.Ale Rutan tam má ještě nějakou tu chybku.Vyřešil jsem ji ke spokojenosti Marceluse.

_________________
Mnoho různých moto JAWA,teď SV650S
http://www.ase-dedic.com/


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 31. kvě 2016 10:52:02 
[quote="shark"]spis me zajimaj ty drzaky od rutana jestli je nechces pujcit na okopceni, preci jenom 2000 je trochu moc si myslim[/quote]
tak právě pro ty, kterejm příjde 2000,-kč moc, jsou asi vhodný origo trubičky ode mne, dejme tomu za 600,-kč
promiň, mám to už namontovaný a pokud sebou opět nešlehnu, tak sundávat to už nehodlám a hlavně nemyslím si že i kdybych to dal někomu okopčit, že by to udělal o moc levněji-podívej se na ty fotky, jak to vypadá vevnitř - něco jako montážka na tlumič, ta se skopčená prodává za 1600,-kč, ovšem tady to máš dvakrát + hříbky.
http://www.rutan.cz/suzuki/sv-650/produ ... BE/p:45321
je pravda, že moje verze se prodává za 2790,- a za tu cenu by člověk čekal, že to chyby mít nebude, ovšem jak říkal Zdeněk, chyby to má a je to takový dodělej si doma...
na druhou stranu original je sw motech na cca. 3800,-kč a vypadaj jako základní verze od rutanu za 1990,-kč, tudíž si myslim, že ta cena oproti konkurenci rozhodně není špatná...


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: čtv 11. srp 2016 22:45:41 
Offline
nováček

Registrován: pát 21. srp 2015 22:52:35
Příspěvky: 3
ahoj máš ještě to přední světlo?


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: stř 09. lis 2016 16:59:49 
Offline
záklaďák

Registrován: úte 28. led 2014 18:21:12
Příspěvky: 52
tak světlo prodáno-tudíž mi zbývají na prodej už jen zadní originál blatník s držákem spz, dále originál dámské nižší-užší sedlo, blinkry 4x, originál brzdová a spojková páčka a ty original držáky spodních kapot.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: pát 31. bře 2017 12:44:12 
Offline
záklaďák

Registrován: úte 28. led 2014 18:21:12
Příspěvky: 52
Marcelus píše:
tak světlo prodáno-tudíž mi zbývají na prodej už jen zadní originál blatník s držákem spz, dále originál dámské nižší-užší sedlo, blinkry 4x, originál brzdová a spojková páčka a ty original držáky spodních kapot.


tak blinkry jsou taky fuč takže, pokud by se někomu hodilo, zbývá zadní originál blatník s držákem spz, dále originál dámské nižší-užší sedlo, originál brzdová a spojková páčka a ty original držáky spodních kapot.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 05. zář 2017 7:58:13 
Offline
záklaďák

Registrován: úte 28. led 2014 18:21:12
Příspěvky: 52
Marcelus píše:
Marcelus píše:
tak světlo prodáno-tudíž mi zbývají na prodej už jen zadní originál blatník s držákem spz, dále originál dámské nižší-užší sedlo, blinkry 4x, originál brzdová a spojková páčka a ty original držáky spodních kapot.


tak blinkry jsou taky fuč takže, pokud by se někomu hodilo, zbývá zadní originál blatník s držákem spz, dále originál dámské nižší-užší sedlo, originál brzdová a spojková páčka a ty original držáky spodních kapot.

zapomněl jsem napsat - zadní originál blatník s držákem spz taky fuč.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz