Home SV Forum SV a vse kolem nich Doplňky a tuning Nosič zadního kufru na SV
Právě je úte 04. čer 2024 15:23:32

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 78 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Nosič zadního kufru na SV
Nový příspěvekNapsal: čtv 17. dub 2008 22:24:16 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 03. lis 2007 12:18:08
Příspěvky: 2078
Bydliště: Rosice
inkvizitorr píše:
já s tim válcem jezdim většinou někam do ciziny a tam nezamykam ani motorku natož aby mi tam někdo krad věci z válce, ale samo nepraktický to je, nicméně s kufrem se mi takovejhle bajk nelíbí, na géesu nebo varanu je to něco jinýho... jenže jakmile jedeš ve dvou nebo někam ultradaleko, tak je to samozřejmě nezbytnost, ale já se tomu snažim vyhnout (kufru) jak jenom to de ;) kam chcete vyrazit do švédska???

No plan na to Svedsko je zatim v hrubych planech :). Prisel s nim jeden z partie co s nema jezdim. Tedka, jak bude chvila tak na to musime trochu spolecne sednout a naplanovat +-trasu a program. Jinak mas tip na nejaky pekny mista :)?

_________________
Jawa 555 >> Simson S51 >> ČZ 471 >> SV 650 N >> SF 848
http://suzukisv.cz/gallery/main.php?g2_itemId=130 –– Moje gallerka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nosič zadního kufru na SV
Nový příspěvekNapsal: čtv 17. dub 2008 22:49:34 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 22. lis 2007 8:42:12
Příspěvky: 371
Bydliště: Kamenice u Prahy
A stíhaj ti s bandaskama a autobusama ? :)

_________________
Jawa Mustang -> Jawa Chopper -> Suzuki DR 125 -> SV 650 S K7


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nosič zadního kufru na SV
Nový příspěvekNapsal: pát 18. dub 2008 8:52:43 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. led 2008 16:13:22
Příspěvky: 184
Bydliště: Zdiby
jirin.sv píše:
No plan na to Svedsko je zatim v hrubych planech :). Prisel s nim jeden z partie co s nema jezdim. Tedka, jak bude chvila tak na to musime trochu spolecne sednout a naplanovat +-trasu a program. Jinak mas tip na nejaky pekny mista :)?


no byl sem tam dvaraza, pokaždý vejlet na 7000km přes dánsko, norsko, finsko, švédsko a zase dolů, takže tipy na pěkný místa ti rád dám, jenom nevim, co přesně tam chcete dělat, jestli jenom jezdit, tak tě asi dost zklamu, nesmí se tam nikde jezdit víc než 80, pěkný místa na ježdění tam jsou, ale většina ostatních cest sou rovný přesuny vo ničem, bejvá tam často dost hnusně, ukrutně tam mizej gumy a vůbec nemá smysl tam jezdit na míň než 14 dní... já osobně bych skandinávii na motorce nedoporučoval vůbec. ject tam s obytňákem nebo velkým kombíkem to je něco jinýho. necpe tě počasí, můžeš tam táhnout s sebou kvanta potřebnejch věcí a je to tak trochu na pohodu. třeba vynechat tam dvou a ž třídenní pěší přechody v místních národních parcích je zásadní chyba a tu si s motorkou většinou nedopřeješ. prostě skandinávii všema deseti, ale autem, vod motorkaření sou tu úplně jiný místa 8-)

_________________
doba je temná ...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nosič zadního kufru na SV
Nový příspěvekNapsal: sob 19. dub 2008 0:28:31 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 03. lis 2007 12:18:08
Příspěvky: 2078
Bydliště: Rosice
inkvizitorr píše:
jirin.sv píše:
No plan na to Svedsko je zatim v hrubych planech :). Prisel s nim jeden z partie co s nema jezdim. Tedka, jak bude chvila tak na to musime trochu spolecne sednout a naplanovat +-trasu a program. Jinak mas tip na nejaky pekny mista :)?


no byl sem tam dvaraza, pokaždý vejlet na 7000km přes dánsko, norsko, finsko, švédsko a zase dolů, takže tipy na pěkný místa ti rád dám, jenom nevim, co přesně tam chcete dělat, jestli jenom jezdit, tak tě asi dost zklamu, nesmí se tam nikde jezdit víc než 80, pěkný místa na ježdění tam jsou, ale většina ostatních cest sou rovný přesuny vo ničem, bejvá tam často dost hnusně, ukrutně tam mizej gumy a vůbec nemá smysl tam jezdit na míň než 14 dní... já osobně bych skandinávii na motorce nedoporučoval vůbec. ject tam s obytňákem nebo velkým kombíkem to je něco jinýho. necpe tě počasí, můžeš tam táhnout s sebou kvanta potřebnejch věcí a je to tak trochu na pohodu. třeba vynechat tam dvou a ž třídenní pěší přechody v místních národních parcích je zásadní chyba a tu si s motorkou většinou nedopřeješ. prostě skandinávii všema deseti, ale autem, vod motorkaření sou tu úplně jiný místa 8-)

Díky moc za info, ja to nadnesu na "porade" ohledne vyletu. Jinak co jezdime tak, tam nejsou zadni strelci a spis se jede cestovne se nekam podivat nez si jen zajezdit :). Zatim jasneji uz mam naplanovany vylet na ČZ do Apl, tam uz mam i +- program a cestu. Vylet na SV bude pozdejc, ale uz to bude chtit taky planovat a hlavne se dohodnout kam, jestli teda tu Skandinavii nebo neco jineho :)...

_________________
Jawa 555 >> Simson S51 >> ČZ 471 >> SV 650 N >> SF 848
http://suzukisv.cz/gallery/main.php?g2_itemId=130 –– Moje gallerka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nosič zadního kufru na SV
Nový příspěvekNapsal: pon 05. kvě 2008 19:41:09 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 19. úno 2008 1:01:18
Příspěvky: 40
tak uz sem taky konecne nainstaloval. plotna je na trech sroubech s bajonetem takze deinstalace plotny trva se sroubovakem tak 10 vterin. mam radost, pze ten nosic je peknej a narozdil od Givi nehyzdi celej zadek.. :) tak pridavam par fotecek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nosič zadního kufru na SV
Nový příspěvekNapsal: pon 05. kvě 2008 21:08:48 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 03. lis 2007 12:18:08
Příspěvky: 2078
Bydliště: Rosice
V.marty píše:
tak uz sem taky konecne nainstaloval. plotna je na trech sroubech s bajonetem takze deinstalace plotny trva se sroubovakem tak 10 vterin. mam radost, pze ten nosic je peknej a narozdil od Givi nehyzdi celej zadek.. :) tak pridavam par fotecek

Mas to moc pekny :good: :)
Opravdu na tenhle nosic GIVI nema. Jinak uz jsem ho testoval nafasovanej kufr na 10 kg pri necelejch 200 kmph a neuletel :)

_________________
Jawa 555 >> Simson S51 >> ČZ 471 >> SV 650 N >> SF 848
http://suzukisv.cz/gallery/main.php?g2_itemId=130 –– Moje gallerka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nosič zadního kufru na SV
Nový příspěvekNapsal: pon 05. kvě 2008 21:43:25 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 19. úno 2008 1:01:18
Příspěvky: 40
diky... mel sem z toho uplne veeeeelikou radost.. jak malej. :-D doufam ze ten kufr nekde neztratim.. : wheel :


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nosič zadního kufru na SV
Nový příspěvekNapsal: pon 05. kvě 2008 22:42:16 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 22. lis 2007 8:42:12
Příspěvky: 371
Bydliště: Kamenice u Prahy
Jakej je rozdil mezi monokey a monolock ?

_________________
Jawa Mustang -> Jawa Chopper -> Suzuki DR 125 -> SV 650 S K7


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nosič zadního kufru na SV
Nový příspěvekNapsal: pon 05. kvě 2008 22:47:28 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 19. úno 2008 1:01:18
Příspěvky: 40
monokey se prodavaj bez plotny, urceny pro nosice... monolock se prodavaj s plotnou pro skutry a motorky se svym nosicem jako treba VStrom. monokey by meli snyst vetsi zatizeni udajne.. ale myslim ze je to nakonec jedno. ja mam 46L monolock od givi a je super.. Puvodne sem mel mit stroma tak proto. :) doufam ze sem to vysvetlil spravne.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nosič zadního kufru na SV
Nový příspěvekNapsal: pon 05. kvě 2008 23:47:57 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 22. lis 2007 8:42:12
Příspěvky: 371
Bydliště: Kamenice u Prahy
Takze kdyz si koupim kufr od Kappy a ten držák co máte vy tak třebuju jakej adaptér ? Monokey bo monolock ? :)

_________________
Jawa Mustang -> Jawa Chopper -> Suzuki DR 125 -> SV 650 S K7


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nosič zadního kufru na SV
Nový příspěvekNapsal: úte 06. kvě 2008 9:40:08 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 03. lis 2007 12:18:08
Příspěvky: 2078
Bydliště: Rosice
No hlavne prej Monolock nemuzes pouzit pro bocni kufry (nektery topcase jdou pouzit i jako bocni). Je to celkem jedno akorat si podle toho na nosic koupis plotnu:
Monokey:
Obrázek
Monolock:
Obrázek

Pasuje to jak na Kappy tak na Giviny, nebo si muzes koupil primo i SW-Motech kufr (ale ty jejich se spis hodi na nejaky endura).

Prvne si vyber kufr a pak podle toho si vemes plotnu ;-)

_________________
Jawa 555 >> Simson S51 >> ČZ 471 >> SV 650 N >> SF 848
http://suzukisv.cz/gallery/main.php?g2_itemId=130 –– Moje gallerka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nosič zadního kufru na SV
Nový příspěvekNapsal: pon 19. kvě 2008 22:33:50 
Offline
nováček

Registrován: úte 04. pro 2007 10:46:45
Příspěvky: 3
Bydliště: Plzeň
jirin.sv píše:
Tak po 4 mesicnich peripetiich mam konecne na motorce kufr a nosic, kterej drzi. Objednal jsem si sice drazsi, ale kvalitou nesrovnatejnej SW-Motech. Ta Kappa co jsem mel byl silenej drek, ted si s nim asi „uziva“ Windischgratz. Pro ty co nevi co s tim bylo za problemy nakouknete sem: http://old.motorkari.cz/forum/viewtopic.php?id=32767
Montaz SW-Motech probehla na jednicku a vse sedlo jak prdel do gati :good:.
Fotky z montaze Motechu jsou tady: http://suzukisv.cz/gallery/main.php?g2_itemId=11977

Proto pokud sice chcete usetrit 500 Kč, tak jdete to Italu – Givi / Kappy, ale ja uz bych stejnou chybu neudelal...


čus, prosím tě měl bych prosbu. Nemohl bys naměřit jednotlivý díly toho nosiče? Měl bych možnost si ho nechat udělat, tak by se mi to moc hodilo.
Díky moc. Sováč


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nosič zadního kufru na SV
Nový příspěvekNapsal: úte 20. kvě 2008 8:41:34 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 06. dub 2008 17:25:58
Příspěvky: 17
Hele ten nosič od motechu jde jen na modely 03 a novější? Kua mě se ten od givi taky moc nelíbí... Jebat, seru na nosič, koupím si krosnu na záda :-)))))

_________________
Jawa 350, SV650S 01


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nosič zadního kufru na SV
Nový příspěvekNapsal: úte 20. kvě 2008 12:17:35 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 22. lis 2007 8:42:12
Příspěvky: 371
Bydliště: Kamenice u Prahy
Lol Sováčí :) Myslim že kdybys viděl ty díly pochybuju že se to dá všechno změřit :D Včera mi to přišlo domu a jako na ty 3 pytlíky se šroubama sem docela koukal. Do toho ten držák + další 3 díly aby držel. Ale jsou nepravidelný a i v jinejch osách takže to se změřit nedá to bys musel vidět. )

_________________
Jawa Mustang -> Jawa Chopper -> Suzuki DR 125 -> SV 650 S K7


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nosič zadního kufru na SV
Nový příspěvekNapsal: úte 20. kvě 2008 12:29:51 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 03. lis 2007 12:18:08
Příspěvky: 2078
Bydliště: Rosice
sováč píše:
čus, prosím tě měl bych prosbu. Nemohl bys naměřit jednotlivý díly toho nosiče? Měl bych možnost si ho nechat udělat, tak by se mi to moc hodilo.
Díky moc. Sováč

Ahoj, promiň oměřovat ti to fakt nebudu, znamenalo by to pro mě to celý rozmontovat a do toho se mi vůbec nechce... Koukni do mojí gallerky: http://suzukisv.cz/gallery/main.php?g2_itemId=11977 je to tam postupně nafocený a ty rozměry a rozteče si můžeš dle těch foto obměřit přímo na svém SV.
Ale osobně bych teda takovýmhle způsobem nešetřil. Známej si dělal svůj nosič na TA a jednoho krásnýho dne dojel bez nosiče a bez kufru... Těch 2500 není zas taková pálka, a navíc to má schválení na používání na pozemních komunikacích – nebudeš mít problémy na STK.

_________________
Jawa 555 >> Simson S51 >> ČZ 471 >> SV 650 N >> SF 848
http://suzukisv.cz/gallery/main.php?g2_itemId=130 –– Moje gallerka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nosič zadního kufru na SV
Nový příspěvekNapsal: úte 20. kvě 2008 12:31:09 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 03. lis 2007 12:18:08
Příspěvky: 2078
Bydliště: Rosice
Kabo píše:
Hele ten nosič od motechu jde jen na modely 03 a novější? Kua mě se ten od givi taky moc nelíbí... Jebat, seru na nosič, koupím si krosnu na záda :-)))))

Díval jsem se a nosič na topcase dělá motech jen pro novější model. Pro starý SV dělá nosiče bočních kufrů, ale nevím jestli bys chtěl ty boční.

_________________
Jawa 555 >> Simson S51 >> ČZ 471 >> SV 650 N >> SF 848
http://suzukisv.cz/gallery/main.php?g2_itemId=130 –– Moje gallerka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nosič zadního kufru na SV
Nový příspěvekNapsal: pát 06. čer 2008 14:01:29 
Offline
nováček

Registrován: úte 04. pro 2007 10:46:45
Příspěvky: 3
Bydliště: Plzeň
čus, tak jsem si nakonec ten nosič od Motechu objednal. :), chtěl jsem se jen zeptat za jak dlouho vám přišel? objednal jsem si ho na http://www.motorkar.net.
Chci jen na začátku července na dovolenou tak doufám že mi to do tý doby přijde :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nosič zadního kufru na SV
Nový příspěvekNapsal: pát 06. čer 2008 16:06:43 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 03. lis 2007 12:18:08
Příspěvky: 2078
Bydliště: Rosice
sováč píše:
čus, tak jsem si nakonec ten nosič od Motechu objednal. :), chtěl jsem se jen zeptat za jak dlouho vám přišel? objednal jsem si ho na http://www.motorkar.net.
Chci jen na začátku července na dovolenou tak doufám že mi to do tý doby přijde :)

Věci od Motechu vozí do republiky jednou za 14 dní, tak by ti to mělo bez problémů dojít :)

_________________
Jawa 555 >> Simson S51 >> ČZ 471 >> SV 650 N >> SF 848
http://suzukisv.cz/gallery/main.php?g2_itemId=130 –– Moje gallerka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nosič zadního kufru na SV
Nový příspěvekNapsal: ned 06. črc 2008 0:17:26 
Offline
nováček

Registrován: čtv 22. lis 2007 19:01:49
Příspěvky: 9
chtel bych se zeptat nektereho z majitelu nosice od SW-MOTECH jestli ma zkusenost s jizdou se spolujezdcem.....me pripadne, ze v konecne fazi je kufr moc blizko sedaku a jestli to neprekazi spolujezdci????


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nosič zadního kufru na SV
Nový příspěvekNapsal: ned 06. črc 2008 9:54:14 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 03. lis 2007 12:18:08
Příspěvky: 2078
Bydliště: Rosice
No já jsem párkrát spolujezdce vezl a nestěžoval si :). Jinak minulý víkend jsem měl možnost zajímavého srovnání. Udělali jsme s kámošem a jeho baťůžkem výměnu. Já si vzal jeho DL 650 a on s baťůžkem moje SV a jeli jsme kus.

Hodnocení:
Kamarád s přítelkyní říkali, že se na SV tak špatně ve 2 nejede, ale samozřejmě na DL to nemá a jízdu do Chorvatska (na Stromovi odtud právě jeli) by na SV asi nedali. Já se na DL cítil celkem dobře, motor je víceméně stejnej jako u SV, ale v nižších otáčkách táhne o něco lépe, ale nahoře jede lépe SV. Ještě jsme se shodli, že se každá motorka řídí úplně jináč – mě po 15 km strašně bolely ramena, nejsem na tak vysoký řidítka zvyklej :)
Příloha:
DSC_0575.jpg
DSC_0575.jpg [ 111.6 KiB | Zobrazeno 3399 krát ]

_________________
Jawa 555 >> Simson S51 >> ČZ 471 >> SV 650 N >> SF 848
http://suzukisv.cz/gallery/main.php?g2_itemId=130 –– Moje gallerka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 78 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz