Právě je pon 06. kvě 2024 10:36:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: SV 650 S -> SV 650 N
Nový příspěvekNapsal: úte 18. srp 2009 0:43:57 
Offline
nováček

Registrován: úte 18. srp 2009 0:38:51
Příspěvky: 2
zdravim, v tomhle sem uplnej novacek a proto bych potreboval poradit... zajima me, co vsechno me ceka pri sundani kapotaze u SVcka S... jestli musim kupovat novy budiky, jak je to s prichycenim novyho svetla, atd., popr. na kolik me to vyjde.. pokud je tu nekde tohle tema, hodne mi sem prosim odkaz, predem diky.


{ SHARE_ON_FACEBOOK } { SHARE_ON_TWITTER }
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: SV 650 S -> SV 650 N
Nový příspěvekNapsal: úte 18. srp 2009 20:45:34 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pát 30. lis 2007 21:04:23
Příspěvky: 344
Bydliště: Uherský Ostroh
Predpokladam, ze mas zborene S a proto ji prekopavas. Jestli ne tak to nechapu. Jak vidis tak je to trosku jinak poskladane, ale N jde udelat celkem v poho. Budes potrebovat zrejme riditka dlouha tak, aby Ti k nim stacily draty, nove horni bryle nebo stavajici upravit kostkama (uchyty riditek), novy drzak na budiky nebo druhe N budiky a drzaky svetla na vidle + svetlo. Blinkry, zrcatka a podobne blbosti jsou samozrejmosti. Dily z S muzes v sekci bazar nabidnout tak Te to nemusi vyjit trebas zadnou investici. Jestli Ti ale vadi treba komfort nebo posez tak nejednodussi je zkusit dat pouze jina riditka a uvidis ten rozdil. Nemusis hned predelavat cely predek ;) Na fotce je S 99


Přílohy:
P1000612.JPG
P1000612.JPG [ 173.04 KiB | Zobrazeno 8775 krát ]
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: SV 650 S -> SV 650 N
Nový příspěvekNapsal: úte 18. srp 2009 20:52:30 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 09. úno 2009 23:24:34
Příspěvky: 51
Bydliště: Plzeň
vlasně je to úplně vklidu;) akorát budeš muset udělat nějakej držák na budíky, esi je budeš chtít zachovat, koupit světlo i s držákama, zrcátka, možná nějaký plexi... to může bejt všechno, jesi řikáš jen sundání kapot, tak tam klidně můžeš nechat sportový řidítka...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: SV 650 S -> SV 650 N
Nový příspěvekNapsal: úte 18. srp 2009 22:40:15 
Offline
nováček

Registrován: úte 18. srp 2009 0:38:51
Příspěvky: 2
Majk píše:
Predpokladam, ze mas zborene S a proto ji prekopavas. Jestli ne tak to nechapu. Jak vidis tak je to trosku jinak poskladane, ale N jde udelat celkem v poho. Budes potrebovat zrejme riditka dlouha tak, aby Ti k nim stacily draty, nove horni bryle nebo stavajici upravit kostkama (uchyty riditek), novy drzak na budiky nebo druhe N budiky a drzaky svetla na vidle + svetlo. Blinkry, zrcatka a podobne blbosti jsou samozrejmosti. Dily z S muzes v sekci bazar nabidnout tak Te to nemusi vyjit trebas zadnou investici. Jestli Ti ale vadi treba komfort nebo posez tak nejednodussi je zkusit dat pouze jina riditka a uvidis ten rozdil. Nemusis hned predelavat cely predek ;) Na fotce je S 99


nemam SV, premejslim o koupi jednoho Ska a co se mi na nem nelibi, tak to je kapotaz, chtel sem Nko a to mi nekdo vyfouk, takze sem chtel vedet jaka je s timhle prace, jinak diky


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: SV 650 S -> SV 650 N
Nový příspěvekNapsal: stř 19. srp 2009 9:12:17 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. kvě 2008 23:42:46
Příspěvky: 1804
Bydliště: Štěchov
tak v tomhle pripade je to naprosta zbytecnost a pockej si az najdes nejaky pekny Nko ;)

_________________
Začalo to 05 jednoskokem -> potom dlouho ČZ 175 -> pak modré SV650S -> a teď eruška


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: SV 650 S -> SV 650 N
Nový příspěvekNapsal: úte 24. lis 2015 17:33:08 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 01. pro 2007 15:49:55
Příspěvky: 70
Bydliště: Praha 6
Zdravím! Nejdřív bych se chtěl "pochlubit" s mým zakončením sezony, kdy při poslední vyjížďce jsem trochu nezvládl jízdu přizdvednutí předního kola na takovým hupu a zmasakroval jsem si obě ruce, přičemž po měsíci v nemocnici můžu alespoň jednou klikat do počítače...teď k věci: mám mimo jiné zničený přední kapoty na 650s 09 a přemýšlím, že bych ho předělal na Nko s Skovými řidítky. Hledám všude možně a zjistil jsem, že v zásadě by to problém být neměl. Chci se zeptat, při koupi kulatého světla je zapotřebí upravit držák a budíky jsou stejné? Jak tam jsou chyceny? Stačilo by přes ně dát to krátký Nkový plexi? Je v tom nějaká větší zapeklitost? Zatím uvažuji, moto jsem viděl jen na fotce a nemám možnost v nejbližší době se jít na ní podívat. Zrcátka by asi musela jít místo závažíček...Kdybyste měl někdo nějaké díly jako nádrž, levé zadní plasty, popř. ten Nkový předek měl bych zájem. Díky moc a neprasit víc než je zdrávo :)

_________________
jawa 350/640 - simson SR 50 Ditech (služební) - jawa 125 travel (služební) - jawa 125 dandy (služební) - sv650s 00 - manet korado - sv650s K6 - sv650s K9


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: SV 650 S -> SV 650 N
Nový příspěvekNapsal: úte 24. lis 2015 21:53:47 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 11. bře 2014 18:18:44
Příspěvky: 14
Pro Timi2: nedělej to, je to víc práce než se zdá, krom toho co se tu píše Sko má ouzká řidítka oproti Nku takže spojkový lanko , kabeláž od bliken, brzdový lanko vše musiš dát delší... a k tomu nedostaneš ofiko technickou protože je to velká přestavba pro stk a pokud stk dostaneš přez známého a nabouráš tak vše půjde za tebou a pojišťovná od toho dá ruce pryč... sám jsem to překopával ale koupil jsem si Nkový rám s papírama a z Ska jsem vše co maj společný (motor, podsedlák, kyfku, vydle, kola...) sundal a nandal na Nkovej a co je rozdílný tak dokupoval. Z Ska co zbylo jsem prodal takže náklady se rovnaly příjmům ale tý práce :(
pro nitram: dej se brzo do kupy ... :( nejdřív bych pořešil jestli s tou kapotáží jestli nebudou mít problém na stk, šíře řídítek zůstane stejná tak to je ok. A to svštlo koupíš i s držákama a v poho tam půjde. Budík si ted neumím představit jakej je rozdíl u novýho N a Ska...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: SV 650 S -> SV 650 N
Nový příspěvekNapsal: stř 25. lis 2015 19:05:31 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 19. kvě 2014 22:41:01
Příspěvky: 162
Martine,s technikou Ti neporadím,ale hlavně se dej do kupy,ať na jaře zase lítáš.
Není to žádnej velkej šlágr,při poslední vyjížďce skončit v nemocnici. Zdenda tu doporučoval Wobenzym. Dal jsem na radu a asi dobrý,vážně věřím,že hojení to pomohlo.
Nejhorší je si říct,že je to poslední jízda.Ať už v sezoně na moto,nebo poslední jízda na lyžích ten den,vždy to smrdí průserem,znám několik případů,kdy dotyčný frčel do špitálu,protože poslední jízdu si chceš fakt užít... Takže se vykurýruj do pohody-totéž i další,co neměli štěstí na silnici-ať jsme v Humpolci kompletní :-)
Nejen sportovcům,i nám někdy chybí kousek toho štěstíčka,ale asi všichni známe i situace,kdy "jsem měl z prde.. kliku" :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: SV 650 S -> SV 650 N
Nový příspěvekNapsal: úte 01. pro 2015 19:13:28 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 01. pro 2007 15:49:55
Příspěvky: 70
Bydliště: Praha 6
ronny: díky za přání :)

Venca_rce: netušil jsem, že bych mohl mít problém se sundáním kapot a výměny světla při technický...v praxi si myslím, že je to jedno, na technický jsem byl vždy vyřízen do 10 min. zkontrolovali VINko, světla, blikry, gumy a hotovo nepředpokládám, že by si všimli písmene S a věděli co to znamená, stejně tak policajti na kontrole. Případná bouračka nebo prodej už ale asi problém bude...

Nevíte někdo jak se to papírově řeší s přestavbou? Díky moc

_________________
jawa 350/640 - simson SR 50 Ditech (služební) - jawa 125 travel (služební) - jawa 125 dandy (služební) - sv650s 00 - manet korado - sv650s K6 - sv650s K9


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: SV 650 S -> SV 650 N
Nový příspěvekNapsal: úte 01. pro 2015 22:11:25 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 19. led 2013 15:01:17
Příspěvky: 526
Bydliště: Náchod
to jako fakt? Jestliže předělám kapotu na naháče, tak to při nehodě odseru?
Jezdí tu spousta nahatých silniček, kdy po ráně se dalo homolog. světlo a hotovo... a že by to někdo řešil na STK?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: SV 650 S -> SV 650 N
Nový příspěvekNapsal: úte 01. pro 2015 23:25:13 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 17. říj 2007 21:13:12
Příspěvky: 6556
Bydliště: Praha
teoreticky ti muze prestavbu potvrdit nejakej konstrukter co ma papiry na delani staveb
u sv bych to ale asi neresil, mas origo homologovany komponenty? mas! pochybuju ze by se na tom nekdo vozil ale clovek nikdy nevi...

_________________
(2006) - CBR125R K5 + (2007) - SV650S K4 > (2011) - SV650R K4 > (2012) SV650RR K8 + (CBR600RR K5) > (2021) SV650RR K8 + GSX-R1000 K6 + CBF600S-ABS K6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: SV 650 S -> SV 650 N
Nový příspěvekNapsal: úte 01. pro 2015 23:35:21 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 11. bře 2014 18:18:44
Příspěvky: 14
na technický to většinou neřešej, ale ptal jsem se na to přímo technika když jsem sv z s na n předělával a řikal že je to přestavba a neprojde i když jsem měl vše z nka vše originál homologovaný a skovej rám je totožnej jako nkovej. Policajtům to je taky když tě zastavěj jedno, hlavně že nemáš dvojku v žíle :) ale když jsi způsobil nehodu a je to jen materiál tak v tom většinou pojišťovna nešťourá ale jak je tam úraz, umrtí atd... hledaj každou blbost aby nemuseli platit, protože to bejvaj pálky...

nejjednošší jak to vyřešit papírově je koupit rám z nka i s papíry a přeházet to. Investice do 5000 kč a ten sko rám můžeš zase prodat...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz