Home SV Forum SV a vse kolem nich Doplňky a tuning GIPRO ATRE S01- Suzuki SV 1000
Právě je čtv 28. bře 2024 12:07:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: GIPRO ATRE S01- Suzuki SV 1000
Nový příspěvekNapsal: čtv 11. srp 2011 13:56:45 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 14. srp 2008 22:43:52
Příspěvky: 1698
Bydliště: Kousek od Kunětické hory.
Super ;) .Blbě jsem to pochopil,protože příspěvek je
GIPRO ATRE S01- Suzuki SV 1000 a to DS jsem překoukl. :D

_________________
Mnoho různých moto JAWA,teď SV650S
http://www.ase-dedic.com/


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: GIPRO ATRE S01- Suzuki SV 1000
Nový příspěvekNapsal: čtv 11. srp 2011 23:38:32 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 09. srp 2011 23:02:47
Příspěvky: 38
Bydliště: Plzensko
Moooooc díky Kokine ještě ted jsem to šel hledat podle Tvých rad a našel.No,ale po pravdě musím říct,že to bylo moc dobře schované,ale takovéhle nasměrování jako od Tebe by našel snad i retardovaný člověk a to snad nejsem i když.......Fakt moc dík bude se mi krásně usínat s úsměvem na tváři.

_________________
Jawa 20 - Jawa 350/639 - Yamaha Fazer 600 - Suzuki SV1000S


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: GIPRO ATRE S01- Suzuki SV 1000
Nový příspěvekNapsal: pát 12. srp 2011 15:28:09 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 04. srp 2008 15:34:09
Příspěvky: 14
Bydliště: Brandýs n. Labem
Jasný, hlavně že to dobře dopadlo ;-)

Ty konektory nejsou tak úplně nepřístupný, ale občas tomu moc nepomůže demontáž bočních plastů v servisu, kdy se pak leckdy vracejí konektory a kabeláž zpět pod plasty stylem "nahňácám ho tam nějak, hlavně ať ten krám už přišroubuju a fertik" :-)

_________________
Pavel 'Kokin" Köhler, Suzuki V-Strom DL-650 K9
http://www.givi.cz - výhradní dovozce Gipro a Healtech electronics do ČR.
Dovoz Stebel, Louis.de a další. Prodej sortimentu Givi, Sw-motech, MRA, Puig, Scottoiler.
Administrátor http://www.vstromklub.cz


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: GIPRO ATRE S01- Suzuki SV 1000
Nový příspěvekNapsal: sob 26. led 2019 19:35:33 
Offline
záklaďák

Registrován: ned 29. lis 2015 14:18:16
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha
Ahoj. Sháním ukazatel zařazené rychlosti pro moji SV650S r.v. 2007. Dočetl jsem se, že by tam měl pasovat Gipro ATRE S03. Na netu jsem našel model Gipro ATRE S03 G2. Hádám, že označení G2 nejspíš označuje druhou generaci, která nahrazuje první, ale raději se chci ujistit, jestli je to tak a Gipro ATRE S03 G2 je vhodné pro mojí motorku.
Předem díky za radu.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: GIPRO ATRE S01- Suzuki SV 1000
Nový příspěvekNapsal: ned 27. led 2019 10:11:58 
Offline
záklaďák

Registrován: pát 27. dub 2018 16:50:08
Příspěvky: 22
Podle online katalogu to na sv650 k7 bude pasovat:

https://www.healtech-electronics.com/ad ... %26text%3D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: GIPRO ATRE S01- Suzuki SV 1000
Nový příspěvekNapsal: pát 01. úno 2019 21:14:48 
Offline
záklaďák

Registrován: úte 28. led 2014 18:21:12
Příspěvky: 52
Kokin píše:
GIpro ATRE i GIpro DS bude fungovat vždy i s vymáčklou spojkou, ATRE dokonce i bez nastartovaného motoru - oni totiž oba čtou informace ze senzoru převodovky, vlastně skoro takový voltmetr.
To je hlavní rozdíl (kromě montáže, která je u GIpro nacvaknutím konektorů) proti jiným ukazatelům, které neustále počítají rychlost / otáčky motoru ;-)

Jinak na GIpro jako dovozce dáváme možnost při nespokojenost vrátit nepoškozený ukazatel do 3 týdnů.

Sám mám na motorce (Suzuki DL-650, takže téměř stejný motor i převodovka) oba dva ukazatele, jak GIpro ATRE, tak GIpro DS. Kdo by měl zájem to vidět v reálu (Brandýs n. Labem nebo Praha), tak ať se ozve - email: info@1-bike.cz.
Covece a tim jses si jistej, ze I gipro ds ukazuje I s vymacknutou spojkou? Ja jsem koupil zx6r, 2006 a na tu se atre nedela-mozny je pouze ds a kdyz jsem se na to ptal u dvou prodejcu(myslim ze jsem volal I primo k Vam), tak oba rekli ze s vymacklou spojkou ukazuje jen atre, nakonen I na Vasich strankach v popisu je tahle vlastnost pouze u atre?
Nějaké další info máme i na webu - http://www.gipro.cz.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: GIPRO ATRE S01- Suzuki SV 1000
Nový příspěvekNapsal: ned 03. úno 2019 21:06:32 
Offline
záklaďák

Registrován: úte 28. led 2014 18:21:12
Příspěvky: 52
Tak jsem precetl dalsi temata na motorkarich na tema Gipro ds vs atre a jestli jsem to pochopil spravne, tak na motocyklech jako je Sv, pro ktery je urceno jak atre tak ds, bude I ds ukazovat rychlostni stupen I pri vymacknuty spojce, ovsem na motocyklech jako je moje zx-6r 2006, pro ktery je urceno pouze ds, protoze nemaji position gear senzor, to pri vymacknuty spojce nebude ukazovat nic.Prosim Kokine jestli mi tuhle moji dedukci muzes potvrdit nebo vyvratit? Tuhle funkci bych totiz oproti svymu ukazateli Starlane Engear bral jako obrovsky plus a furt premejslim jestli mi ciste jednodussi montaz stoji za vyhozeni dalsich dvou a pul litru nebo se na to mam vykaslat, prezit to, ze zas budu pajet draty a nechat si ten starlane z svecka


Naposledy upravil Marcelus dne pát 22. bře 2019 10:47:26, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: GIPRO ATRE S01- Suzuki SV 1000
Nový příspěvekNapsal: čtv 21. úno 2019 7:53:40 
Offline
záklaďák

Registrován: ned 03. úno 2019 13:40:06
Příspěvky: 37
Ahojte,
mám SV 1000 S, r.v.2004. viete mi poradiť čo tam mám kúpiť aby mi to pasovalo bez problémov...a či ten konkrétny typ bude ukazovať zaradenú rýchlosť pri vymackmutej spojke?

Dík.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: GIPRO ATRE S01- Suzuki SV 1000
Nový příspěvekNapsal: čtv 21. úno 2019 22:58:00 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 14. srp 2008 22:43:52
Příspěvky: 1698
Bydliště: Kousek od Kunětické hory.
Gipro Atre S01 G2 je přesně to co poptáváš.

_________________
Mnoho různých moto JAWA,teď SV650S
http://www.ase-dedic.com/


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: GIPRO ATRE S01- Suzuki SV 1000
Nový příspěvekNapsal: ned 24. úno 2019 20:08:39 
Offline
záklaďák

Registrován: ned 03. úno 2019 13:40:06
Příspěvky: 37
Zdenek ďakujem ,)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: GIPRO ATRE S01- Suzuki SV 1000
Nový příspěvekNapsal: pát 22. bře 2019 10:47:45 
Offline
záklaďák

Registrován: úte 28. led 2014 18:21:12
Příspěvky: 52
Marcelus píše:
Tak jsem precetl dalsi temata na motorkarich na tema Gipro ds vs atre a jestli jsem to pochopil spravne, tak na motocyklech jako je Sv, pro ktery je urceno jak atre tak ds, bude I ds ukazovat rychlostni stupen I pri vymacknuty spojce, ovsem na motocyklech jako je moje zx-6r 2006, pro ktery je urceno pouze ds, protoze nemaji position gear senzor, to pri vymacknuty spojce nebude ukazovat nic.Prosim Kokine jestli mi tuhle moji dedukci muzes potvrdit nebo vyvratit? Tuhle funkci bych totiz oproti svymu ukazateli Starlane Engear bral jako obrovsky plus a furt premejslim jestli mi ciste jednodussi montaz stoji za vyhozeni dalsich dvou a pul litru nebo se na to mam vykaslat, prezit to, ze zas budu pajet draty a nechat si ten starlane z svecka



tak jen pro info - je to tak jak píšu výše. Jinak nakonec jsem Starlane Engear nechal na svý původení motorce a na výstavě jsem ve slevě za 2700,- taky koupil Gipro DS, ježiši to je prťavý proti Starlaneu :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz