Právě je sob 27. dub 2024 8:04:28

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 80 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Páčky ala Titax
Nový příspěvekNapsal: sob 18. pro 2010 11:23:56 
Offline
záklaďák

Registrován: pon 14. dub 2008 20:39:40
Příspěvky: 1349
zlomeni muze byt vec jedna, ale presnost vyroby je vec druha, packa se Ti muze zaseknout, kousnout, protoze tam bude neco nekde jinak a ejhle... nerikam, ze se toto nemuze stat u TITAXu PPTuningu apod, ale ta sance je daleko mensi :(


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Páčky ala Titax
Nový příspěvekNapsal: sob 18. pro 2010 12:52:25 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. kvě 2008 23:42:46
Příspěvky: 1804
Bydliště: Štěchov
jak píše MateSAS, malinký odchylky tam budou a ty můžou potom ve výsledku udělat nějaký problém. Pár lidí z okruhu např. řešilo, že jim i u Yamahy R1 či jiných moto vadla brzda (normálně se to nestává) a zjistilo se, že tam mají napodobeniny titax páček. Byl tam malinkej rozdíl v tom, že ten trn páčky či jak to nazvat tlačil o kousek víc na pístek než měl v default režimu. Po tom co už chtěli vyměňovat pumpu, že jim netěsní a proto se zavzdušňuje, vyzkoušeli vrátit standartní páčky a ejhle, problém vyřešen!
Takže asi tak. Na silnici to podle mě nebude mít takový následky, páč tam nejsou na brzdu vyvíjeny takové požadavky, ale stejně pořád je to brzda a je to způsob jak bezpečně zastavit ;-)

_________________
Začalo to 05 jednoskokem -> potom dlouho ČZ 175 -> pak modré SV650S -> a teď eruška


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Páčky ala Titax
Nový příspěvekNapsal: sob 18. pro 2010 20:01:53 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 17. lis 2010 20:08:37
Příspěvky: 150
Bydliště: Neznašov
Uznávám,že možné je všechno,ale když někdo kopíruje Titax tak proč by je neudělal stejné?

p.s. Ještě jsem je nekoupil a ten cenový rozdíl proti originál Titax není teď až tak velký. Do jara je času dost na rozhodování.

_________________
Suzuki SV 1000N, bylo S


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Páčky ala Titax
Nový příspěvekNapsal: ned 19. pro 2010 11:54:24 
Offline
záklaďák

Registrován: pon 14. dub 2008 20:39:40
Příspěvky: 1349
Tomast33 píše:
Uznávám,že možné je všechno,ale když někdo kopíruje Titax tak proč by je neudělal stejné?


Cinsti vyrobci take kopiruji italsky vyrobce skutru (a samozrejme nejen ty), tak proc je neudelaji stejne?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Páčky ala Titax
Nový příspěvekNapsal: ned 19. pro 2010 15:46:50 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 14. srp 2008 22:43:52
Příspěvky: 1698
Bydliště: Kousek od Kunětické hory.
matesas- :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

_________________
Mnoho různých moto JAWA,teď SV650S
http://www.ase-dedic.com/


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Páčky ala Titax
Nový příspěvekNapsal: pon 20. pro 2010 9:35:55 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. lis 2007 9:42:22
Příspěvky: 2620
Bydliště: Štatl
Shorty píše:
Pár lidí z okruhu např. řešilo, že jim i u Yamahy R1 či jiných moto vadla brzda (normálně se to nestává) a zjistilo se, že tam mají napodobeniny titax páček. Byl tam malinkej rozdíl v tom, že ten trn páčky či jak to nazvat tlačil o kousek víc na pístek než měl v default režimu. Po tom co už chtěli vyměňovat pumpu, že jim netěsní a proto se zavzdušňuje, vyzkoušeli vrátit standartní páčky a ejhle, problém vyřešen!

mmt.....nejsem sice z nejchytřejších technický případů....ale pojďme si to tvoje tvrzení rozklíčovat.....
co necháou na tvém tvrzení:
že ten trn páčky či jak to nazvat tlačil o kousek víc na pístek než měl v default režimu
jakože při stojící mašině byla jakoby zamáčknutá brzda stále? při jízdě to jakoby stále brzdilo,ikdyž nemělo?
chápu na tom,že to bude mít vliv na vadnutí brzd - to jo.....
ale nechápu....to snad muselo poznat i takovej jelito,jako jsem já,že mu mašina furt brzdí,ne?desky,kotouče....to muselo hořet,pokud to furt brzdilo....
pokud jsem to tedy dobře vychápal....

a uznávám,že toto je pro mě docela rozumný argument.....páč to mě nenapadlo,když jsem přemýšlel nad tím,čím by mohla kopie páček na mašině škodit.napadl mě jen materiál....
ale....to neznamemá,že i ten Titax nemůže být zmetek.... :mrgreen:
v porovnání tady již zmíněné páčky ála Titax na ebay x Titax na mt.cz - rozdíl v ceně 100%.....

zatim sám nevim,co pořídím..... :mrgreen: ale ze zásady se mně nece lepit o 100% víc na něčem,co možná bude fungovat stejně....což nezjistim,dokud nekoupim....nebo se na to vyseru a budu jezdit originálama..... :mrgreen:

_________________
Jawa 350,Kawa GPZ 500S,Kawa ZZR 600,Kawa ZX-6,Suza SV 1000S K3,Suzanka SV1000S K7 + Pyčoletka K5,Suzan SV1000S K7, Aprilia RSV 1000R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Páčky ala Titax
Nový příspěvekNapsal: pon 20. pro 2010 10:07:26 
Offline
záklaďák

Registrován: pon 14. dub 2008 20:39:40
Příspěvky: 1349
Kawa> eh - zda se mi to, nebo jsi upustil nejako myslenku vyrobit ty packy doma ... levneji a prinejmensim stejne kvalitne, jako od velkovyrobce ... ?!

:)))


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Páčky ala Titax
Nový příspěvekNapsal: pon 20. pro 2010 10:37:09 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. lis 2007 9:42:22
Příspěvky: 2620
Bydliště: Štatl
mateSAS píše:
Kawa> eh - zda se mi to, nebo jsi upustil nejako myslenku vyrobit ty packy doma ... levneji a prinejmensim stejne kvalitne, jako od velkovyrobce ... ?!

:)))

od ničeho jsem neupustil.....já opravdu nejsem z těch,kteří věří tomu,že díky značce je třeba platit někdy o 100% více,než za no name výrobu.....
a stejně tak věřim tomu,že pokud to někdo umí na "samodomo",je schopen udělat kvalitní výrobek - což doufám souhlasíš.
a že se dostane na nižší cenu,to je docela logické.ale musí to dělat na styl pro kamoša,ne na vydělání si,uživení....

ale hlavně,co říkám....nikde není dané,že nekoupím předraženej originál,nebo "známou" značku a nebude to zmetek.....

_________________
Jawa 350,Kawa GPZ 500S,Kawa ZZR 600,Kawa ZX-6,Suza SV 1000S K3,Suzanka SV1000S K7 + Pyčoletka K5,Suzan SV1000S K7, Aprilia RSV 1000R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Páčky ala Titax
Nový příspěvekNapsal: pon 20. pro 2010 11:29:04 
Offline
záklaďák

Registrován: pon 14. dub 2008 20:39:40
Příspěvky: 1349
Kawa píše:
mateSAS píše:
a že se dostane na nižší cenu,to je docela logické.ale musí to dělat na styl pro kamoša,ne na vydělání si,uživení....


i pro kamose bez zisku, jen se zaplacenim vyrobnich nakladu se dle meho nazoru rozhodne nedostanes na castku nizsi, nez kdyz to koupis hotove...Malokdo ma doma CNC frezku a potrebne vybaveni. Pokud to budes delat nekde ve firme jako melouch, tak na tom stravis cely den ... nevim jak Ty, ale ja si dobrym pocitem chleba nenamazu a nechal bych si zaplatit minimalne svoji hodinovou mzdu...

Vyhoda CNCcek je prave ve velkoseriove vyrobe - pul dne, budes nastavovat stroj, zkusis par pokusnych kusu, upravis korekce a pak zacnes vyrabet naostro a chrlis serie 1000 a vic kusu, jinac se to nevyplaci... O psani programu ani nemluvim, nehlede na to, ze si musis nekde zmerit vsechny miry, ktery potrebujes, musis vymyslet staveci mechanismus, musis nekde koupit loziska, pouzdra, musis mit moznost pracovat s lisem, pokud je chces mit i hezky (JAKO KOUPENY), musis mit pristup k eloxu atd ...

O prvotnim deleni materialu jsem se take nezminil, pokud byt to delal z kostky materialu, tak mas obrovskej odpad, s tim spojeny delsi program, delsi strojni cas atd. Ve velkoserii si narezou polotovary uz hodne podobne finalnimu tvaru, takze maji malo odpadu a kratke strojni casy, malo obrabeni = male opotrebovavani nastroje...

Porad ty domaci, levnejsi, vyrobe veris? :D

Kua - jsem se nejak rozepsal :) Neber to jako prudu, ale jako celkem racionalni argumentaci :)

Dam priklad s vymenou retezovky - kdyz Ti v servisu reknou, ze Ti to prehodej za 500Kc, tak si spousta lidi rekne - to je drahy, si to prehodim sam... Ale pak doma zjistej, ze nemaji zvedak, ze nemaji nytovacku, ze nemaji tohle a tohle, takze pul dne objizdej kamarady s prosbou at jim tenhle pujci tohle a tamten tamto. Ano, nakonec si tu retezovku taky prehodej, ale maj den, nebo minimalne pul dne v riti... A za pul dne prumernej beloch to petikilo vydela ... kde je uspora?

:)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Páčky ala Titax
Nový příspěvekNapsal: pon 20. pro 2010 12:36:19 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. lis 2007 9:42:22
Příspěvky: 2620
Bydliště: Štatl
tak já už dlouho tvrdím,že u nás na Moravě jsou mezi kamošema jiné vztahy,než v Pepíkově.....měl jsem tu možnost se o tomto víkendu znovu přesvědčit - to k tomu dobrýmu pocitu x chleba....
ber to tak,že fakt se najdou lidi(díky za ně),kteří berou vztah na kamoša jako jakousi "vztahovou banku".....pokud můžu pro někoho(fakt kamoša) něco udělat - udělám to za náklady.....no problema,seru na to,že nemám co na chleba.....ovšem očekávám to samé od něj....

tak a.....můj předchozí příspěvek byl tak nějak všeobecně(k tomu,proč platit x neplatit za "značku")....ale...chceš - li konkrétně k páčkám....
upusťme od výroby na komošsko a rozepisování potřebných nákladů,výroby,zisku....atd...
ale fakta:
http://cgi.ebay.de/Kupplungshebel-Brems ... 41511b8f0a
nebo:
http://www.motorkari.cz/motobazar/nahra ... 19407.html
nebo:
http://eshop.motoservis-travnicek.cz/pa ... itax-1384/

tak....rozdíl v ceně jako prase....zkus mě nějak přesvědčit o tom,že se mně "vyplatí" přidat peníze..... :mrgreen:
já taky nechcu prudit,ale jak jsem psal,chápu tebe,tak se pokus pochopit,co hci říci já(a odprosti se třebas od páček ála Titax,je milion jiných věcí,které takto seženeš..) ;)
docela mně to připomíná debatu o oleji Castrol viewtopic.php?f=15&t=2733&hilit=castrol
(stejné zboží za různé ceny).....jo a taky beru Castrol za 2 kila.... :mrgreen:

_________________
Jawa 350,Kawa GPZ 500S,Kawa ZZR 600,Kawa ZX-6,Suza SV 1000S K3,Suzanka SV1000S K7 + Pyčoletka K5,Suzan SV1000S K7, Aprilia RSV 1000R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Páčky ala Titax
Nový příspěvekNapsal: pon 20. pro 2010 13:34:20 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 14. srp 2008 22:43:52
Příspěvky: 1698
Bydliště: Kousek od Kunětické hory.
KAWA-ten odkaz na TITAX jsem ti tu psal několikrát a sám jsem je tam koupil/brkos taky/.Jednání super,cena taky super.
tady dokonce 2x
viewtopic.php?f=23&t=2782
tady taky-má je necmaster

viewtopic.php?f=37&t=2271&start=20

_________________
Mnoho různých moto JAWA,teď SV650S
http://www.ase-dedic.com/


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Páčky ala Titax
Nový příspěvekNapsal: pon 20. pro 2010 14:17:07 
Offline
záklaďák

Registrován: pon 14. dub 2008 20:39:40
Příspěvky: 1349
kawa> o tom zadna, toto chapu a respektuji, pokud se budeme bavit o tom a tom samym zbozi, pouze od ruznych zdroju.

Nicmene jsem chapal puvodni diskuzi spis ve smyslu toho - udelat levnejsi kopii vyrobku nejakeho znameho vyrobce.

Taky kdyz neco chci, najdu si, ze hledma desticky SBS 634HS, sednu ke kompu a koukam po NETu, kde je sezenu nejlevneji ... toto je celkem logicke... :)

Le nemuzu chtit porovnavat dve "stejne" veci, pritom kazda od jineho vyrobce...

K tem vztahum ... chapu a kdyz muzu, tak pro kamarada taky udelam co muzu bez vidiny jakyhokoliv zisku, ale kdyz je to neco, co me to bude stat (nejaka rezie), tak si to proste necham zaplatit, stejne tak jako kdyz me kamarad veze nekam autem, tak beru automaticky to, ze mu zaplatim minimalne benzin :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Páčky ala Titax
Nový příspěvekNapsal: pon 20. pro 2010 14:33:50 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pát 02. črc 2010 16:53:10
Příspěvky: 257
mateSAS píše:
kawa> o tom zadna, toto chapu a respektuji, pokud se budeme bavit o tom a tom samym zbozi, pouze od ruznych zdroju.

Nicmene jsem chapal puvodni diskuzi spis ve smyslu toho - udelat levnejsi kopii vyrobku nejakeho znameho vyrobce.

Taky kdyz neco chci, najdu si, ze hledma desticky SBS 634HS, sednu ke kompu a koukam po NETu, kde je sezenu nejlevneji ... toto je celkem logicke... :)

Le nemuzu chtit porovnavat dve "stejne" veci, pritom kazda od jineho vyrobce...

K tem vztahum ... chapu a kdyz muzu, tak pro kamarada taky udelam co muzu bez vidiny jakyhokoliv zisku, ale kdyz je to neco, co me to bude stat (nejaka rezie), tak si to proste necham zaplatit, stejne tak jako kdyz me kamarad veze nekam autem, tak beru automaticky to, ze mu zaplatim minimalne benzin :)

Hele kamaráde pujč mi na noc přítelkyni, nic tě to stát nebude :twisted:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Páčky ala Titax
Nový příspěvekNapsal: pon 20. pro 2010 18:15:50 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. kvě 2008 23:42:46
Příspěvky: 1804
Bydliště: Štěchov
Kawa> pro vysvětlení, měl jsem na mysli, že by to bylo jen lehce zmáčklý, né že by to brzdilo nějak hodně. A na okruhu si moc nevšimneš, jestli ti přibržďuje trošku kolo kvůli horkým kotoučům, páč ty budou rozpálený tak i tak.
Každopádně jsem zkusil vyhledat téma, kde to řešili a pro upřesnění tam píšou toto: (Po problému s vadnoucí brzdou u R1 s orig. Brembo radiální pumpou)
Někdy se může stát, že to je nekvalitníma páčkama, co špatně (ne v ose) působí na radiální pumpu a tím se to může zavzdušnit. Už jsme se s tím setkali - Toto napsal Perňa, což je mistr volné MČR a jezdil R1 asi 4 roky...
Ten co měl problém s vadnutím: Včera jsem dal zpět origo páčky, páč máš asi recht a když to zrekapituluju tak problémy začaly jak jsem tam dal ty kopie titaxů.. Teď je vidět že brzda má opět jinčí chod, na max. polohu je už opravdu hodně tvrdá..tak jako dřív.
Belo napsal v tom stejném threadu: U některých neorigo páček je problem v tom že se pist v pumpě dostatečně nevráti(páčka ho tlači do pumpy) a při zmačknuti brzdy pak pumpa vytlači miň kapaliny, někdy je i problém to s takovou páčkou dobře odvzdušnit. U činskych páček muže byt co kus to originál.
Perňa81: Asi tak nějak a občas i u "nečínských".. Konkrétně u Yamahy se může stát, že páčka má špatně udělanou "jamku" a kolíček do pumpy a tím ho při brždění "vyosuje".. Pumpa se pak může zavzdušňovat a nefunguje dobře. Přesnost výroby je v tomhle směru důležitá a zrovna na páčku brzdy si žádnej čínskej šunt nehodlám dávat! Raději originál páčku..
Corela: přesně proto jak píše Perňa
sice jsou "stejné" a sedí "perfektně" ale ta nepřesnost tam klidně může být.
Rozdíly jsou patrné např v nastavení. na max polohu mám čínskou tak akorát na dosah a vždy jí tak do půlky a víc promáčnku.. teď s origo na ni v max. poloze skoro nedosahnu a zmáčknu sotva o pár cm.. musel jsem si ji nastavit o dvě polohy míň abych se srovnal a i tak ji pořád ještě nepromáčknu tolik co tu čínskou.

Tak snad jsem to už objasnil.. Nemusí to blbnout u každého kusu či každé motorky a ty páčky vypadaj sice moc hezky, ale já to radši nebudu zkoušet a nechám tam originály :)

_________________
Začalo to 05 jednoskokem -> potom dlouho ČZ 175 -> pak modré SV650S -> a teď eruška


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Páčky ala Titax
Nový příspěvekNapsal: úte 21. pro 2010 9:46:16 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. lis 2007 21:52:56
Příspěvky: 1987
Bydliště: Doloplazy ( u Olomouce )
Kurňa Shorty, jak to tady tak čtu tak je to přesně problém co mám já, ale na zadni pumpě. Budu muset polaborovat eši to nebude tym :scratch:

_________________
Suzuki SV 650 N rok výroby 2003, barva: modrá metalíza. ;-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Páčky ala Titax
Nový příspěvekNapsal: úte 21. pro 2010 10:23:27 
Offline
záklaďák

Registrován: pon 14. dub 2008 20:39:40
Příspěvky: 1349
kdyz na to koukam zpetne, tak se tu jen tak placa po NETu stylem "ja bych tohle a ja bych tamto"

Kawa> prosim o vyrobu peti sad stavitelnych pacek idealne s cernymi stavecimi prvky, samozrejme vyzaduji kvalinu minimalne srovnatelnou jako dela TITAX nebo PPTuning.
Sady bych prosil na nasledujici motocykly:
- CBR 1000RR ´08 - 1 sada v cervenem eloxu, 1 sada v cernem eloxu
- CBR 600 RR ´08 - 1 sada v cernem eloxu
- Yamaha R6R ´08 - 1 sada ve zlatem eloxu
- SV 650 ´05 - 1 sada v cernem eloxu

Cenu predpokladam MAX 700Kc / 1 KS, jelikoz draz se to uz nevyplati, bo si muzu koupit vyprodejove TITAX ...

A dodani predpokladam v prvni pulce ledna 2011.

Prijimas?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Páčky ala Titax
Nový příspěvekNapsal: úte 21. pro 2010 11:17:41 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. lis 2007 9:42:22
Příspěvky: 2620
Bydliště: Štatl
mateSák - přijímám....a k temu dostaneš jako bonus kopanec do řiti kenedou velikostí 48 - a to ZDARMA :mrgreen: :mrgreen:
termín: kopanec kdykoliv,páčky v zápětí

ser na to,ta debata nemá smysl....sice tlacháme o tom samom,ale ve finále ze mě uděláš výrobce páček.... :rotfl: :rotfl: :rotfl:
mám své hokny dost a chleba mám taky čím namazat.... :mrgreen:
a na netu se plácá furt o tom,nebo o tamtom...sis ještě nezvykl....??? oba dva tady meleme hypotetický sračky..... :grin:
jak ty,ak ani já nemáme ani s 1 zkušenosti....nebo snad máš na svém biku kopii Titaxu,nebo Titaxy?

Shorty - díky za objasnění.Už je mně to docela pochopitelné.... :good:

_________________
Jawa 350,Kawa GPZ 500S,Kawa ZZR 600,Kawa ZX-6,Suza SV 1000S K3,Suzanka SV1000S K7 + Pyčoletka K5,Suzan SV1000S K7, Aprilia RSV 1000R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Páčky ala Titax
Nový příspěvekNapsal: úte 21. pro 2010 13:27:06 
Offline
záklaďák

Registrován: pon 14. dub 2008 20:39:40
Příspěvky: 1349
Kawa> aspon se tu neco deje, no ne?! :)

Zaverem tedy zkusim sepsat mou myslenku otce Fura :)

Jde mi o to, ze posledni dobou je strasne v mode vsechno bagatelizovat a zjednodusovat. Spousta lidi Ti rekne, ze je takova a takova vec predrazena ... ale kdyz dojde na lamani chleba a Ty mu reknes OK, vyrobte mi to levneji a stejne kvalitne, tak se najednou zacne cukat ...

Neber to prosim Te osobne a neuraz se, ale Ty jses ten samej priklad :)

Nu nic, hlavne ze jsme vsici prezili sezonu ve zdravi :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Páčky ala Titax
Nový příspěvekNapsal: úte 21. pro 2010 18:24:47 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 19:46:42
Příspěvky: 3214
Bydliště: Jih Jižní Moravy ,tam kde se chlastá víno:)
mateSAS píše:
Nu nic, hlavne ze jsme vsici prezili sezonu ve zdravi :)

co kecáš!

_________________
Jawa 50 Pionýr 70' >>> Simson S51 86' >>> MZ 251 ETZ 89' >>> Suzuki GS 500E 98' >>> Suzuki SV 650S 03' >>> Suzuki GSX-R 1000 04' >>> KTM EXC 450 05'


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Páčky ala Titax
Nový příspěvekNapsal: stř 22. pro 2010 9:39:12 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. lis 2007 9:42:22
Příspěvky: 2620
Bydliště: Štatl
mateSAS píše:
Neber to prosim Te osobne a neuraz se, ale Ty jses ten samej priklad :)

jasan předsedo.... :mrgreen: to jsem celej já....a zagorku dělat nebudu,neboj se nic..... :mrgreen:
holt doba je taková.....ale rozkecávat se tady politicky nebudu.... :mrgreen:

_________________
Jawa 350,Kawa GPZ 500S,Kawa ZZR 600,Kawa ZX-6,Suza SV 1000S K3,Suzanka SV1000S K7 + Pyčoletka K5,Suzan SV1000S K7, Aprilia RSV 1000R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 80 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz