Home SV Forum SV a vse kolem nich Doplňky a tuning ukazovateľ zaradenej rýchlosti.
Právě je pát 29. bře 2024 1:20:10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: víčko brzdové kapaliny
Nový příspěvekNapsal: stř 11. říj 2017 16:44:42 
Offline
záklaďák

Registrován: úte 28. led 2014 18:21:12
Příspěvky: 52
ahoj,
doufám že mi někdo poradí, objednal jsem si z aliexpresu nový víčko brzdový nádobky(jelikož to starý od pp tuning každej rok nechávám eloxovat a za dva měsíce je na rozdíl od všech ostatních doplňků místo červený, krásně růžový-za tři měsíce už stříbrný, ostatní doplňky vydrží i čtvrtý rok s původním eloxem...) a víčko mi přišlo, jenže to není ten klasickej velkej průměr přes 50mm závit ale menší cca 41mm z venku a cca 37mm vevnitř závit. mělo by to být na některé motorky na zadní brzdu (MT03 atd.), prostě jsem si nevšiml při objednávání že je to na zadní nádobku a ne na přední..., myslel jsem že jednoduše koupím nebo někde vyměním svoji velkou nádobku za tuhle užší, ovšem ta zadní má zase jinou šířku hrdla-vstupu na brzdovou hadici, vzadu je širší a vepředu užší. Víčko je moc pěkný, tak se mi ho nechce posílat dál a dozadu mám zase novou oválnou nádobku, která se tam hodí víc.

Tudíž dotaz zní, zda někdo nevíte, zda se na nějaký motorce vyrábí tahle menší nádobka na přední brzdu, tedy aby závit šroubování víčka měl průměr těch cca 37mm a dole byl výstup na přední užší brzdovou hadici?
předem díky za jakýkoliv odpovědi.


{ SHARE_ON_FACEBOOK } { SHARE_ON_TWITTER }
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: víčko brzdové kapaliny
Nový příspěvekNapsal: stř 20. úno 2019 19:28:34 
Offline
nováček

Registrován: ned 15. črc 2018 18:51:14
Příspěvky: 5
na přední brzdu bych nechal tu větší. jde přece jen o větší objem kapaliny v předním systému . menší by ti nemusela potom stačit. Dáš pár kapek a už budeš zase mít kapaliny moc. radši bych koupil víčko nové a tohle zkusil někde prodat


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz