Suzuki SV.cz forum
http://www.suzukisv.cz//forum/

lakování, barva
http://www.suzukisv.cz//forum/viewtopic.php?f=23&t=5312
Stránka 1 z 1

Autor:  RASíček [ ned 31. bře 2019 10:34:52 ]
Předmět příspěvku:  lakování, barva

Ahoj všici,

PROSÍM, je někdo z (okolí) Prahy, kdo má žlutý SV s originální (nebo stejnou jako originální) barvou a půjčil by nějaký díl pro porovnání nebo jakýkoliv vzorek, který bych ukázal lakýrovi nebo by zajel s celou motkou? Nebo nějaká jiná rada, pomoc? Jsem fuckt zoufalej. Tel: 607 542 449.

Chcete-li znát celou story, čtěte dál...
Odnesl jsem lakýrovi (Jaroslav Zouna, Dopravní podnik Phy) všechny díly K4 žlutá s celokapotama počátkem ledna s tím, že ji chci do konce března. K ceně se nedokázal vyžvýknout, zálohu nechtěl, ale už jsem u něj lakoval a nebyl (žádný větší) problém. Samozřejmě to dělá jako melouch bez dokladů...
Ozval jsem se 2 týdny před koncem března, říkal, že to bude za 14 dní, cena bude od 12 do 14tisíc. Přišlo mi do docela dost, lakoval jsem asi před 4 lety naháče (+ podblatník) a byl za 8, teď jen o 3 plasty navíc. Asi bych to i zkousl, kdyby bylo všechno v pořádku.
Včera - hotovo: v pořádku není jen "drobnost": BARVA - prostě ji netrefil. Nechápu jeho myšlení, musel to vidět, když nastříkal první kus, asi spoléhal, že když bude všecko stejný, že si nevšimnu. Není to ta krásná sluníčková žlutá, ale jakoby zapraná zašedlá žlutá. On tvrdí, že je to v pořádku, já jsem nasranej. Zatím jsem mu nezaplatil nic, nakonec jsme se domluvili, že to přestříká, ALE teď nemám žádný vzorek originál barvy. Samozřejmě, že jsem kody barev našel a poslal mu, ale nejsem si jistý, jestli to dá. Co byste dělali vy?
Pro zájemce kody barev jsou na https://www.colorrite.com.
Předem děkuju za jakoukoliv pomoc.

Autor:  RASíček [ stř 03. dub 2019 19:12:01 ]
Předmět příspěvku:  Re: lakování, barva

Fakt není nikdo, kdo je nablízku (Pha nebo i dál) a má žlutý SV??? Prosím...

Autor:  ronny [ čtv 04. dub 2019 11:18:34 ]
Předmět příspěvku:  Re: lakování, barva

Ahoj RASíčku, v 1.příspěvku jsi poptával okolí Phy, proto vzdálenější destinace zřejmě nereagovaly. Na srazech bývá žlutá v několika exemplářích zastoupena, takže pokud mají original, snad se ozvou. Kdyby ses ale chtěl přeorientovat na šedivku, tak mohu posloužit :-)

Autor:  AppleMag [ ned 19. kvě 2019 23:12:16 ]
Předmět příspěvku:  Re: lakování, barva

Ahoj, osobně o nikom nevím, ale minulý týden jsem byl v Suzuki - Dvořák... v Benátkách nad Jizerou a měl tam jedno žlutý SV na prodej, zkus se tam zastavit určitě ti pořadí atd...

Autor:  RASíček [ úte 21. kvě 2019 22:31:00 ]
Předmět příspěvku:  Re: lakování, barva

Ahoj, dík všem za reakci, ale už je, zaplaťThor, nastříkáno, jestli je to jako originál, nevím, údajně je to mícháno podle kódu, každopádně už je to hezká žlutá. Čekám na poslední samolepy a bude hotovo. Možná ho uvidíte v Humpolci (ale spíš ještě ne, mám naplánováno ještě nějaký ošetření laku, aby vydržel...)

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/