Právě je pát 29. bře 2024 3:25:38

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: MIVV homologační průkaz
Nový příspěvekNapsal: úte 07. pro 2010 21:10:04 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. kvě 2008 11:02:12
Příspěvky: 31
Bydliště: Velatice
Ahoj, pořídil jsem si na SVčko laďák MiVV z druhé ruky a nemám k němu homologační kartičku. Nemá ji někdo z Vás k laďáku Mivv? Chci si ji udělat, kdybych jel třeba do Rakouska nebo někam, kde by ji po mě mohli chtít, jen vůbec nevím, jaké má rozměry a popřípadě, co je na ní napsané. Viděl jsem jen kartičku, kterou dávají k Laserům. Popřípadě mě říkal známý, že kartičky musely mít výfuky jen od určitého roku,kdy byly vyrobeny, tak jestli nevíte o tomto problému něco bližšího. Díky moc


{ SHARE_ON_FACEBOOK } { SHARE_ON_TWITTER }
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: MIVV homologační průkaz
Nový příspěvekNapsal: sob 11. pro 2010 19:19:12 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. kvě 2008 11:02:12
Příspěvky: 31
Bydliště: Velatice
Kdyby někdo měl stejný problém, tak doporučuju obrátit se na výrobce. Poslal jsem mu email, obratem mi odpověděli s tím, že když jim zašlu homologační číslo, tak že mi pošlou potvrzení o homologaci, takže problém je již vyřešený. :good:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: MIVV homologační průkaz
Nový příspěvekNapsal: sob 11. pro 2010 21:58:37 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. kvě 2008 23:42:46
Příspěvky: 1804
Bydliště: Štěchov
To jsi se obrátil přímo na výrobce v IT nebo tady v ČR nějakého zástupce této firmy?

_________________
Začalo to 05 jednoskokem -> potom dlouho ČZ 175 -> pak modré SV650S -> a teď eruška


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: MIVV homologační průkaz
Nový příspěvekNapsal: sob 11. pro 2010 22:18:42 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. kvě 2008 11:02:12
Příspěvky: 31
Bydliště: Velatice
Shorty píše:
To jsi se obrátil přímo na výrobce v IT nebo tady v ČR nějakého zástupce této firmy?


Přímo na výrobce v IT. Jinak pokud někdo potřebuje tento papír pro výfuk s homologačním kódem ME022 e9 1214, tak ho můžu přeposlat emailem


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: MIVV homologační průkaz
Nový příspěvekNapsal: ned 12. pro 2010 11:04:27 
Offline
záklaďák

Registrován: pon 14. dub 2008 20:39:40
Příspěvky: 1349
opet po padesate osme ... co kurva porad vsichni resite s homologacnima prukazkama????????????


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: MIVV homologační průkaz
Nový příspěvekNapsal: ned 12. pro 2010 11:55:30 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 14. srp 2008 22:43:52
Příspěvky: 1698
Bydliště: Kousek od Kunětické hory.
No,my to neřešíme,ale začínají to řešit technici na STK-jsou poučeni od Němců-většina STK spadá pod Dekru nebo TUV Bayern.A hlavně to řeší policie v Rakousku,kam jezdí hooodně motorkářů z Čech.Máš-li homo vložku a papír,tak máš za dvě minuty pokoj.Nemáš-li papír,můžou si tě vychutnávat i několik hodin.Nemáš-li ani homo vložku,tak to jseš docela v prdeli.
Jinak v Rakousku jsou opravdu nejhluřnější motky s RZ z Čech.

_________________
Mnoho různých moto JAWA,teď SV650S
http://www.ase-dedic.com/


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: MIVV homologační průkaz
Nový příspěvekNapsal: ned 12. pro 2010 13:18:21 
Offline
záklaďák

Registrován: pon 14. dub 2008 20:39:40
Příspěvky: 1349
Zdenek> kdyz si das jine NEORIGO blikace (homologovany) - resis HOMO karticku? Kdyz si koupis prilbu - resis HOMO karticku? K pneumatikam - resis HOMO karticku?

Tohle a XY dalsich dilu podlehaji homologaci, STEJNE JAKO VYFUKOVA KONCOVKA a nikdy nikdo k nim nikde nechtel homopapir. Trebas Yoshimura nic takoveho nedava.

S tim zdrzovanim pri kontrole - kdyz Te bude chtit policajt za neco sejmout, tak Te sejme! Ale ne proto, ze nemas homopapir!

Pokud nejsem tydyt a mam ve vyfuku homovlozku, tak mi jakejkoliv policajt muze vlezt do prdele, a pokud me bude zdrzovat po dobu delsi nez nezbytne nutnou (5 minut bych akceptoval na to, at si precte homo cislo z vyfuku), tak ho upozornim, ze jeho postup povazuju za nestandartni, ze prosim o vydani protokolu z jakeho duvodu a jak dlouho me kontroluje a zdrzuje a ze vse predam jejich nadrizenemu a budu pozadovat omluvu atd atd ...

On ma pravo tak maximalne zajistit fotografie a muj pripadny precin resit NASLEDNE! Tak jako kdyz se u nejakeho prestupku odvolas k tomu, ze s obvinenim nesouhlasis - vse se resi nasledne u spravniho rizeni! A pokud by k tomuto doslo, ze bych byl opravdu kamsi predvolan, tak bych byl jedine rad - krive obvineni, psychycka ujma, zkazena dovolena me a moji pritelkyne atd... Pac bych pozadoval nalezite odskodneni...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: MIVV homologační průkaz
Nový příspěvekNapsal: ned 12. pro 2010 13:34:59 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. kvě 2008 11:02:12
Příspěvky: 31
Bydliště: Velatice
mateSAS píše:
Zdenek> kdyz si das jine NEORIGO blikace (homologovany) - resis HOMO karticku? Kdyz si koupis prilbu - resis HOMO karticku? K pneumatikam - resis HOMO karticku?

Tohle a XY dalsich dilu podlehaji homologaci, STEJNE JAKO VYFUKOVA KONCOVKA a nikdy nikdo k nim nikde nechtel homopapir. Trebas Yoshimura nic takoveho nedava.

S tim zdrzovanim pri kontrole - kdyz Te bude chtit policajt za neco sejmout, tak Te sejme! Ale ne proto, ze nemas homopapir!

Pokud nejsem tydyt a mam ve vyfuku homovlozku, tak mi jakejkoliv policajt muze vlezt do prdele, a pokud me bude zdrzovat po dobu delsi nez nezbytne nutnou (5 minut bych akceptoval na to, at si precte homo cislo z vyfuku), tak ho upozornim, ze jeho postup povazuju za nestandartni, ze prosim o vydani protokolu z jakeho duvodu a jak dlouho me kontroluje a zdrzuje a ze vse predam jejich nadrizenemu a budu pozadovat omluvu atd atd ...

On ma pravo tak maximalne zajistit fotografie a muj pripadny precin resit NASLEDNE! Tak jako kdyz se u nejakeho prestupku odvolas k tomu, ze s obvinenim nesouhlasis - vse se resi nasledne u spravniho rizeni! A pokud by k tomuto doslo, ze bych byl opravdu kamsi predvolan, tak bych byl jedine rad - krive obvineni, psychycka ujma, zkazena dovolena me a moji pritelkyne atd... Pac bych pozadoval nalezite odskodneni...


Taky názor, mě to nezabije vozit homopapír s sebou. Nejsem zrovna typ, kterej by se chtěl v cizině hádat s policajtama. Pravda ale je, že kdyby ten homopapír nebyl k ničemu potřeba a stačilo by číslo na výfuku, tak ho asi nebude výrobce ke každýmu výfuku dávat. Jinak co sem v tom homopapíru vyčetl, tak se přesně podle toho dá na dekře zjistit, jaké normě to podléhá.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: MIVV homologační průkaz
Nový příspěvekNapsal: ned 12. pro 2010 13:59:30 
Offline
záklaďák

Registrován: pon 14. dub 2008 20:39:40
Příspěvky: 1349
No dobre ... a kdyz ho proste nemas?

Ukaz mi nekde nejakou vyhlasku, nebo zakon, ve kterem je stanoveno, co za doklady musis mit u sebe pri jizde autem, nebo na motocyklu!

Je to: RP, prukaz totoznosti (pas, ridicak), technicak od motocyklu a zelena karta. Dale pak musis mit povinnou vybavu. NEbo jsi nekde nasel neco o homopapirech? Ja o tom nevim ... a nejsem si jistej, ze bys to nasel v nejake zemi EU...

Nikde jsem nikdy nixc necetl, ze musim mit jakykoliv homopapir, tak lidi neblaznete!!!

Jak jsem psal - to by jsi musel mit papir ke vsemu, co na motocyklu mas!!! Pocinaje zarovickama, pres blikace, zrcatka, pneumatiky, brzdove desticky a dalsi veci az ke zminovane koncovce.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: MIVV homologační průkaz
Nový příspěvekNapsal: ned 12. pro 2010 14:01:51 
Offline
záklaďák

Registrován: pon 14. dub 2008 20:39:40
Příspěvky: 1349
pac jinak mit papir jen k vyfuku je to same, jako by jsi ozralej jezdil predpisovou rychlosti a pak se ohanel tim, ze rychlost dodrzujes (mas homo papir na vyfuk), a to ze jses ozralej je jedno (nevlastnictvi homo papiru k vyse zminovanemu prislusenstvi)...

Tohle Ti pocitam prijde na hlavu padly, ze ano?! Tak proc Ti to neprijde na hlavu padly prave u vyfuku?!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: MIVV homologační průkaz
Nový příspěvekNapsal: ned 12. pro 2010 14:19:42 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 14. srp 2008 22:43:52
Příspěvky: 1698
Bydliště: Kousek od Kunětické hory.
Na výfuku máš homologační číslo,to je pravda,ale jeho ověření má v kompetenci policie nebo STK.Pro STK je to maličkost přes databázi Dekra-cca 2min.Jen na silnici to může trvat dost dlouho,několik kluků to již zažilo a všichni ti řeknou-již nikdy více.Papír u techničáku mi nevadí,tak ho od IXILu vozím sebou.Kdyby některé rádoby homologovaná výfuky tak neřvaly,tak by se tím nikdo nezabýval.Na hlavu s tím papírem to je beze sporu,ale proč se nechat buzerovat a zbytečně zdržovat.
Nikde taky není napsáno,že musíš vozit papír od folií na autě,ale když ho máš,šetříš čas hlavně sobě.
Do Rakous stejně raději dávám zpět origo,mám to za 10min přehozené a svatý pokoj.

_________________
Mnoho různých moto JAWA,teď SV650S
http://www.ase-dedic.com/


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: MIVV homologační průkaz
Nový příspěvekNapsal: ned 12. pro 2010 17:45:28 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. kvě 2008 11:02:12
Příspěvky: 31
Bydliště: Velatice
mateSAS píše:
pac jinak mit papir jen k vyfuku je to same, jako by jsi ozralej jezdil predpisovou rychlosti a pak se ohanel tim, ze rychlost dodrzujes (mas homo papir na vyfuk), a to ze jses ozralej je jedno (nevlastnictvi homo papiru k vyse zminovanemu prislusenstvi)...

Tohle Ti pocitam prijde na hlavu padly, ze ano?! Tak proc Ti to neprijde na hlavu padly prave u vyfuku?!


Mě mrzí, že ses kvůli mýmu příspěvku tak rozčílil. Neříkám, že tvé názory jsou špatné. V podstatě s nima souhlasím, ale jelikož vím, jak to vypadá reálně, tak s sebou budu raděj vozit papír navíc, pokud by mi někdy mohl pomoct ulehčit třeba případnou prohlídku. Ty si zvolil jiný přístup, je to svodobná volba, správné jsou oba. Možná jsem v tvých očích blb, který se nechá utlačovat na právech, ale já ten papír prostě vozit budu, když ho mám :write: Tak se na mě nezlob :beg:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: MIVV homologační průkaz
Nový příspěvekNapsal: ned 12. pro 2010 18:39:57 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 19:46:42
Příspěvky: 3214
Bydliště: Jih Jižní Moravy ,tam kde se chlastá víno:)
MateSAS_ máš svatou pravdu i když zdržovačky s fízlama se nedají vždycky tak snadno řešit jak jsi právě napsal. Souhlasím s tím, že pokud po tobě nějakej papír chce, tak je to buzerace a kokotina, ale Zdeněk má pravdu v tom, že když víš, že ty hovada po tobě právě ten jediný papír nejspíš budou chtít, tak je mnohem pohodlnější ho s sebou jako debil vozit a čekat až ho po tobě bude nějakej dement chtít...

Koudelovic_poslední příspěvěk jai napsal tak hezoučky, že mě to zahřálo až u mě před počítačem, tak už to nedělej :clapping: ...

_________________
Jawa 50 Pionýr 70' >>> Simson S51 86' >>> MZ 251 ETZ 89' >>> Suzuki GS 500E 98' >>> Suzuki SV 650S 03' >>> Suzuki GSX-R 1000 04' >>> KTM EXC 450 05'


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: MIVV homologační průkaz
Nový příspěvekNapsal: ned 12. pro 2010 20:13:24 
Offline
záklaďák

Registrován: pon 14. dub 2008 20:39:40
Příspěvky: 1349
TO ALL> ale ja od zcatku resim situaci - ze ten papir proste nemam a vyrobce ho nedava! Co mam delat potom? NIC - a jezdit ... hotovo ...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: MIVV homologační průkaz
Nový příspěvekNapsal: sob 18. úno 2012 0:40:35 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 07. čer 2010 23:37:31
Příspěvky: 39
Bydliště: Frýdek-Místek
Koudelovic píše:
Shorty píše:
To jsi se obrátil přímo na výrobce v IT nebo tady v ČR nějakého zástupce této firmy?


Přímo na výrobce v IT. Jinak pokud někdo potřebuje tento papír pro výfuk s homologačním kódem ME022 e9 1214, tak ho můžu přeposlat emailem


U nás na STK se po ní poptávají takže jsem se obrátil taky přímo na výrobce. Za dva dny přišel takže homologaci ME025 e9 1217 u mne v galerce kdyby někdo potřeboval...

_________________
Jawa 50,350,Bandit 1200N 02,Suzuki SV 1000S K3


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: MIVV homologační průkaz
Nový příspěvekNapsal: sob 18. úno 2012 11:31:51 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 09. říj 2011 21:28:50
Příspěvky: 80
Bydliště: Hradec Králové
Když se tam o tom bavíte tak toho využiju!! Homologační vložka už nesnášim toho kdo to zas vymyslel!! Ladenej vejfuk potom nemá vůbec smysl kupovat!! Ale stejnak už ho mám i s motkou ale nemám homovložku sice mě to tolik nesere při ježdění bych jí stejnak asi nevozil protože už by ten zvuk nebyl takovej ale de mi oto abych prošel technickou!! Tak sem se chtěl zeptat jestli nevíte kde sehnat nebo stránku na Ládáky od Scorpion.. Díky

(Možná to teď nedává smysl co sem napsal ale sem po plese :-D..)

_________________
Jawa 555 > Jawa 21 > Babeta 207 > Cagiva SuperCity 125 > ČZ 125/476 > Suzuki SV650S K6 > Suzuki SV650N K5 > Suzuki SV1000N K4


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: MIVV homologační průkaz
Nový příspěvekNapsal: ned 19. úno 2012 20:37:01 
Offline
záklaďák

Registrován: úte 17. led 2012 21:02:42
Příspěvky: 49
Bydliště: Prostějov
Mě přijde homologační db killer nebo-li vložka jako dobrá věc. Jedeš někam dál , a kdyby si měl jet bez ní, bude tě to už otravovat randálem. Jo vím existují špunty do uší ale pak máš zase problém v EU že nesplnuješ normy. Já budu kupovat mivv gp, a velice rád budu jezdit s tlumivkou. Oddělám si ji když budu chtít magořit nebo se proletět po okresce. Hlavní + je vzhled, a že ubere 6-7 kg váhy.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: MIVV homologační průkaz
Nový příspěvekNapsal: pon 20. úno 2012 18:19:41 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 07. čer 2010 23:37:31
Příspěvky: 39
Bydliště: Frýdek-Místek
Medvěd píše:
Když se tam o tom bavíte tak toho využiju!! Homologační vložka už nesnášim toho kdo to zas vymyslel!! Ladenej vejfuk potom nemá vůbec smysl kupovat!! Ale stejnak už ho mám i s motkou ale nemám homovložku sice mě to tolik nesere při ježdění bych jí stejnak asi nevozil protože už by ten zvuk nebyl takovej ale de mi oto abych prošel technickou!! Tak sem se chtěl zeptat jestli nevíte kde sehnat nebo stránku na Ládáky od Scorpion.. Díky

(Možná to teď nedává smysl co sem napsal ale sem po plese :-D..)


Nandám je tam jenom na STK a pak je zase vytáhnu to je jasné :D
Minule u Bandasky prudil ale i tak jsem prošel.Teď budu na vše připraven.
Starší asi moc k mání nebude ale na Ebay nebo třeba tady se mrkni...

http://www.scorpion-exhausts.com/

http://www.scorpionexhausts.de/scorpion ... mpfer.html

_________________
Jawa 50,350,Bandit 1200N 02,Suzuki SV 1000S K3


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: MIVV homologační průkaz
Nový příspěvekNapsal: pon 20. úno 2012 18:25:12 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 07. čer 2010 23:37:31
Příspěvky: 39
Bydliště: Frýdek-Místek
AdamosSV píše:
Mě přijde homologační db killer nebo-li vložka jako dobrá věc. Jedeš někam dál , a kdyby si měl jet bez ní, bude tě to už otravovat randálem. Jo vím existují špunty do uší ale pak máš zase problém v EU že nesplnuješ normy. Já budu kupovat mivv gp, a velice rád budu jezdit s tlumivkou. Oddělám si ji když budu chtít magořit nebo se proletět po okresce. Hlavní + je vzhled, a že ubere 6-7 kg váhy.


Já jezdím převážně po okrskách a do zahraničí vůbec takže co jsem db killery kuchnul,už jsem je nedal zpátky.Je to pěkný rozdíl a koncovka vypadá o moc lépe.
Je pravda že po delší štrece to je záhul.Jestli pojedu dál tak je tam určitě vrátím ať mi baťůžek neohluchne :good:

_________________
Jawa 50,350,Bandit 1200N 02,Suzuki SV 1000S K3


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: MIVV homologační průkaz
Nový příspěvekNapsal: pon 20. úno 2012 21:23:39 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: stř 29. čer 2011 16:43:15
Příspěvky: 3
Zdravím, nedávno jsem si pořídil výfuk Mivv... http://www.motorkar.net/mivv-vyfuk-a-00 ... 50029.html ..bohužel sem k němu nedostal homologační kartičku, jelikož je z druhé ruky. Byl bys teda pane koudelovic tak hodnej a poslal mi taky tu kartu? Byl bych ti nesmírně vděčnej, páč se chystám do zahraničí. Zatím dík, zaja.. meil Zajicr@seznam.cz


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz