Home SV Forum SV a vse kolem nich Doplňky a tuning Ladáky Laděný výfuk IXIL HEXOVAL CARBON - BLACK END
Právě je čtv 28. bře 2024 20:21:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
Nový příspěvekNapsal: čtv 14. dub 2016 16:20:59 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. bře 2011 20:07:03
Příspěvky: 48
Ahoj,

Konečně jsem se dostal ke koupy laďáků na SV 1000 S. Ten průmyslovej zbuk je opravdu bídnej..

Každopádně, prý mají skvělej zvuk laďáky IXIL HEXOVAL CARBON - BLACK END. Máte někdo zkušenost? Nebo nemá někdo v okolí Kladna, abych si poslechl?:-)

Video asi zkresluje, ale nějka mě to úplně moc nenadchlo :

https://www.youtube.com/watch?v=FyYmUOvjZg0

Kdybyste měli dvacku na vejfuky, co byste pořídili?

Díky za tipy!


{ SHARE_ON_FACEBOOK } { SHARE_ON_TWITTER }
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: čtv 14. dub 2016 21:35:29 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 21. črc 2011 23:04:48
Příspěvky: 100
Bydliště: Ústí nad Labem
Já mám " Leoše Vinsků " a zvouček je famóóózní

http://www.motorkari.cz/motorka/?mid=63161


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: čtv 14. dub 2016 21:50:54 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 10. črc 2014 21:50:51
Příspěvky: 81
Bydliště: Moravská Třebová
Jééžiš, kdybych měl dvacku na vejfuky, koupil bych si vejfuk i s celou další motorkou... :D

_________________
SV 650 (N) 2002 z IT. "Nachystejte květináče, na Vánoce jsem zpátky!"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: ned 17. dub 2016 19:15:25 
Offline
záklaďák

Registrován: úte 22. dub 2014 17:11:16
Příspěvky: 12
Mám Scorpiony a taky supr zvuk. Hlavně aby měli homologaci, ty moje mají poměrně hlubokej zvuk. Kámoš má na dukovi akrapy a ty maj vyšší tóninu. Ale žádnej velkej rozdíl to není.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: pon 18. dub 2016 22:32:11 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. bře 2011 20:07:03
Příspěvky: 48
Chlapi, díky za názory. Pořídit si s výfuky rovnou mašinu je výzva :-))

Jsem pořád na vážkách. Četl jsem hodně pro a proti Creptusu, ale jsou to staré příspěvky, co myslíte? Takový triovál, hmm..

http://www.creptus.cz/index.php/cz/foto ... 73-sv-1000


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: pon 18. dub 2016 22:58:44 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 10. črc 2014 21:50:51
Příspěvky: 81
Bydliště: Moravská Třebová
Pokud je mi známo, creptus nemá své výrobky homologované. S přístupem STK v roce 2016 je problém, o cestě do zahraničí nemluvě. To by byla moje první otázka pokud bych jim posílal poptávku. Navíc teď po novu zkoumají, i zda je výfuk homologovaný přímo na daný typ motorky. Takže bys přinejmenším musel mít v garáži origo výfuk a na zahraničí a STK je přehodit.
Nemám s nimi osobní zkušenost ale poslední dobou z více stran slýchám stížnosti, hlavně na termíny dodání...
Jinak triovály se mi na SV líbí snad nejvíc... Takovej titanovej triovál z japonské Yoshimury, hmmm... :) Ale asi bych s ním zdvojnásobil cenu motorky :D

_________________
SV 650 (N) 2002 z IT. "Nachystejte květináče, na Vánoce jsem zpátky!"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: pon 18. dub 2016 23:06:35 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. bře 2011 20:07:03
Příspěvky: 48
Hmm popravdě homologace mě nezajímá prakticky vůbec..Jednak zahraničí nejezdím a jednak si samolitr nechám origo roury..Jinak jo no, taky se mi ten tvar opravdu líbí, ale zase Yoshimury, to už jsme někde jinde ne?:-))
Prakticky pokud by vydržely a měly hutnej zvuk, proč ne.

Jo, tak jsem objevil videa s těma Scorpionama. Hmm takže asi tak nějak bych si to představoval :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: pon 18. dub 2016 23:30:48 
Offline
záklaďák

Registrován: stř 13. bře 2013 16:35:06
Příspěvky: 22
tiež som mal dilemu keď som vyberal výfuk, najskôr som tiež pozeral po českých produktoch, ako creptus, rptuning.
creptus ma odradil úplne kvôli skoro nulovej komunikácií, odpisovanie po dvoch týždňoch a štýlom, že ich pomaly obťažujem...
rptuning zase čo sa komunikácie týka bol na tom dobre, zisťoval som výrobu atypického "zakázkového" výfuku na SV, všetko bolo možné ale cena dosť vysoká a žiadna homologizácia, nakoľko cestujem často aj do zahraničia, tak som od toho upustil...

rozmýšľal som aj nad yoshirúrou, ktorá má síce Ečko ale nie na cestné komunikácie u nás v Európe..

preto som pokukoval po homologizovaných výfukoch pre SV, najviac sa mi pozdával Miiv GP alebo niečo od ixilu. No Miiv mi prišiel celkom drahý a zvuk ma tiež moc neoslovil a Ixil tiež nebol podľa môjho gusta.

Nakoniec som sa dopracoval k asi nie moc známym talianskym výfukom RoadsItalia, najskôr som bol trocha skeptický, no po pár týždňoch premýšlania a hľadania som ho nakoniec objednal a nemôžem si vynachváliť.
Priaznivá cena, homologovaný priamo na SV, príde aj s potvrdzujúcim certifikátom, s celými zvodami - čiže som nemusel nič rezať (SV650), starý výfuk môžem hockedy nahodiť naspäť a čo sa zvuku týka, osobne som lepšie nepočul.. A takisto výhoda, nestretol som ešte iné SV s týmto výfuk, čiže sa aj trocha odlišujem^^

tu sú nejaké fotky ako to vyzerá
http://oi67.tinypic.com/2n1aqrs.jpg
http://oi68.tinypic.com/71mla1.jpg
http://oi66.tinypic.com/i3rora.jpg

tu je celkom dobré video, aký to má zvuk
Kód:
https://www.youtube.com/watch?v=OmEAbnX2f2o

a odkaz na stránky
Kód:
http://www.scarichimoto.org/en/75-sv1000-tl1000s-r

je to síce 650, ale možno ti to trocha pomôže pri rozhodovaní :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 19. dub 2016 7:58:30 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 02. pro 2010 21:53:22
Příspěvky: 66
Bydliště: Plzeň
Creptus bych dnes už nebral, šlo to s nima z kopce. Jak všechno dřív trvalo dlouho, tak dnes už je to nekonečně dlouho :D Abych jen nehanil, když už jsem se tenkrát dočkal, tak mi bezvadně opravili poškozené výfuky.

_________________
Jawa 175/356 + SV1000


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 19. dub 2016 9:39:06 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. bře 2011 20:07:03
Příspěvky: 48
Tak koukám, že čím víc o tom zjišťuji, tím víc nevím :-)

Dá se třeba koupit sériový laďáky u českýho prodejce a v případě, že to není ono vrátit do 14 dnů bez udání důvodu? Obávám se, že pokud si to člověk neozkouší, tak může vybírat, jak chce.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 19. dub 2016 9:39:32 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. bře 2011 20:07:03
Příspěvky: 48
Peponex píše:
tiež som mal dilemu keď som vyberal výfuk, najskôr som tiež pozeral po českých produktoch, ako creptus, rptuning.
creptus ma odradil úplne kvôli skoro nulovej komunikácií, odpisovanie po dvoch týždňoch a štýlom, že ich pomaly obťažujem...
rptuning zase čo sa komunikácie týka bol na tom dobre, zisťoval som výrobu atypického "zakázkového" výfuku na SV, všetko bolo možné ale cena dosť vysoká a žiadna homologizácia, nakoľko cestujem často aj do zahraničia, tak som od toho upustil...

rozmýšľal som aj nad yoshirúrou, ktorá má síce Ečko ale nie na cestné komunikácie u nás v Európe..

preto som pokukoval po homologizovaných výfukoch pre SV, najviac sa mi pozdával Miiv GP alebo niečo od ixilu. No Miiv mi prišiel celkom drahý a zvuk ma tiež moc neoslovil a Ixil tiež nebol podľa môjho gusta.

Nakoniec som sa dopracoval k asi nie moc známym talianskym výfukom RoadsItalia, najskôr som bol trocha skeptický, no po pár týždňoch premýšlania a hľadania som ho nakoniec objednal a nemôžem si vynachváliť.
Priaznivá cena, homologovaný priamo na SV, príde aj s potvrdzujúcim certifikátom, s celými zvodami - čiže som nemusel nič rezať (SV650), starý výfuk môžem hockedy nahodiť naspäť a čo sa zvuku týka, osobne som lepšie nepočul.. A takisto výhoda, nestretol som ešte iné SV s týmto výfuk, čiže sa aj trocha odlišujem^^

tu sú nejaké fotky ako to vyzerá
http://oi67.tinypic.com/2n1aqrs.jpg
http://oi68.tinypic.com/71mla1.jpg
http://oi66.tinypic.com/i3rora.jpg

tu je celkom dobré video, aký to má zvuk
Kód:
https://www.youtube.com/watch?v=OmEAbnX2f2o

a odkaz na stránky
Kód:
http://www.scarichimoto.org/en/75-sv1000-tl1000s-r

je to síce 650, ale možno ti to trocha pomôže pri rozhodovaní :)



No, zajímavý...Koik s ním máš nalítáno? A prosím tě ty Mivvy a IXILy jsi měl na svý mašině? Konkrétně u těch IXIlů co ti vadilo? Oni asi nemají tak vydatný zvuk což?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 19. dub 2016 9:42:25 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. bře 2011 20:07:03
Příspěvky: 48
pipa píše:
Mám Scorpiony a taky supr zvuk. Hlavně aby měli homologaci, ty moje mají poměrně hlubokej zvuk. Kámoš má na dukovi akrapy a ty maj vyšší tóninu. Ale žádnej velkej rozdíl to není.



Jaký máš? Včera jsem sjížděl YT a docela mě i zaujaly..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 19. dub 2016 10:06:22 
Offline
záklaďák

Registrován: pon 04. led 2016 15:07:33
Příspěvky: 328
Bydliště: Letohrad
Ano Creptus nemá homologaci, stejně jako naprostá většina "samo-domo" výrobců (Dominator, aj.). A ano, komunikace s ním je příšerná.
Cenově nemůžu posoudit, na Hondu mi dělal jenom nerez svody a opravoval DB killer do LeoVince (který po půl roce stále není hotov). Cena svodu byla celkem ok a kvalita taky.

Tyjo, ty RoadsItalia vypadají zajímavě...i cenově :) Ta homologace je dělaná přímo na SV nebo co je psáno v tom papíru? Ečko to má vyražený? Jinak škoda, že jsou tak krátký...líbí se mě pořádný roury :D

_________________
Sůza: SV1000S K3, vínová, GSXR předek, 320mm kotouče, R6 třmeny/pumpa, PC V + QS, vačky -1 do předstihu
Zůza: SV1000S Kx, červená, GSXR předek, 320mm kotouče, R1 třmeny, RCS17 pumpa, Öhlins SU303 tlumič, Ignijet 12D jednotka, M4 svody


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 19. dub 2016 10:55:25 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. bře 2011 20:07:03
Příspěvky: 48
Hasha píše:
Ano Creptus nemá homologaci, stejně jako naprostá většina "samo-domo" výrobců (Dominator, aj.). A ano, komunikace s ním je příšerná.
Cenově nemůžu posoudit, na Hondu mi dělal jenom nerez svody a opravoval DB killer do LeoVince (který po půl roce stále není hotov). Cena svodu byla celkem ok a kvalita taky.

Tyjo, ty RoadsItalia vypadají zajímavě...i cenově :) Ta homologace je dělaná přímo na SV nebo co je psáno v tom papíru? Ečko to má vyražený? Jinak škoda, že jsou tak krátký...líbí se mě pořádný roury :D



Hm tak tím asi padá další varianta :-)

Mně se právě líbí, jak jsou ty RI kratší..Jen se mi do toho moc nechce, kdyby se mi nelíbily a vracel bych tak asi problém. Přeci jenom jednání v rácmi pár kilometrů je takové jistější..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 19. dub 2016 12:56:18 
Offline
záklaďák

Registrován: pon 04. led 2016 15:07:33
Příspěvky: 328
Bydliště: Letohrad
Jestli opravdu chceš bez homologace, tak bych zkusil "místní" výrobu. Pár kaček ušetříš a můžeš si říct jak mají vypadat, ale co se týče zvuku, nemáš přímé srovnání s ničím jiným.

Jak se píše výše...zpřísňují se pravidla STK a kdo ví, třeba později příslušníci budou při silniční kontrole porovnávat stav na STK a ve skutečnosti. Já bych osobně šel jenom do výfuků s homologací, případně upravit originály.

Abych Creptuse jenom nehanil...otázka může být v prioritách, přece jenom je rozdíl dělat jeden pár nových výfuku než opravovat tlumivku.

Jestli se ti líbí hlubší zvuk, tak spíš hledej laďáky delší nebo mohutnější....delší znamená vetší objem a to znamená hlubší zvuk.

_________________
Sůza: SV1000S K3, vínová, GSXR předek, 320mm kotouče, R6 třmeny/pumpa, PC V + QS, vačky -1 do předstihu
Zůza: SV1000S Kx, červená, GSXR předek, 320mm kotouče, R1 třmeny, RCS17 pumpa, Öhlins SU303 tlumič, Ignijet 12D jednotka, M4 svody


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 19. dub 2016 16:12:52 
Offline
záklaďák

Registrován: stř 13. bře 2013 16:35:06
Příspěvky: 22
Citace:
No, zajímavý...Koik s ním máš nalítáno? A prosím tě ty Mivvy a IXILy jsi měl na svý mašině? Konkrétně u těch IXIlů co ti vadilo? Oni asi nemají tak vydatný zvuk což?

zatiaľ okolo 4000km. Priamo na mašine som ich nemal, ale neoslovili ma tie výfuky až tak, čo sa aj vzhľadu a zvuku týka, hľadal som niečo čo by bolo za dobrý peniaz, s dobrým zvukom, pekným vzhľadom a ako bonus s homologizáciou... RoadsItalia to všetko splnila, aj keď hovorím že zo začiatku som váhal, stále som zháňal niečo iné ale na SV650 by som iné už asi nedal..
na samom začiatku som chcel kúpiť Laser Extreme (dvojkoncovka), ale tam som si to rozmyslel kvôli cene, aby mi ostalo aj na iné diely..

Citace:
Tyjo, ty RoadsItalia vypadají zajímavě...i cenově :) Ta homologace je dělaná přímo na SV nebo co je psáno v tom papíru? Ečko to má vyražený? Jinak škoda, že jsou tak krátký...líbí se mě pořádný roury :D

Ano homologace je priamo na SV, má to vyrazené Ečko na koncovke výfuku + k tomu príde jedna stránka A4, kde je písané že to ma schválené E3 + na ktoré značky + modely motoriek . Robia aj dlhšie výfuky, nie je len krátke :)

Citace:
Mně se právě líbí, jak jsou ty RI kratší..Jen se mi do toho moc nechce, kdyby se mi nelíbily a vracel bych tak asi problém. Přeci jenom jednání v rácmi pár kilometrů je takové jistější..

posielaju to priamo z talianska Fedexom, takže riešiť asi potom nejaké vracanie by bolo také ošemetné podľa mňa, a celkovo myslím, že by bol problém vrátiť aj u nás ak si to už montoval na motorku + štartoval. keď máš aspoň približnú predstavu aký typ výfuku chces (kratší/dlhší..) pozrieš výrobcov čo ponúkajú na SV (zas toho toľko nie je) tak internet je plný fotiek/videií a poďla toho sa hádam dá rozhodnúť. Chápem, že čo sa zvuku týka je to horšie lebo videá skreslujú, ale ak si zúžiš výber na pár výfukov a rozhodneš sa aj podľa videa určite podľa mňa nebudeš ľutovať. SV má samoosebe pekný zvuk, výkon ti to nepridá, takže sa tam podľa mňa hraje čisto iba na výzor.. za mňa za 650 vyhráva zvuk tej koncovky roadsitalia + veľká výhoda že netreba nič rezať a starý výfuk ti ostane ako plug&play :grin: + máš homologozizáciu aj s potvrdením a každý ťa môže vieščo..či už na stk alebo v cudzine..

Citace:
Abych Creptuse jenom nehanil...otázka může být v prioritách, přece jenom je rozdíl dělat jeden pár nových výfuku než opravovat tlumivku.

chcel som od nich "na zakázku" spraviť atyp. výfuk, vymenili sme si 5emailov, z toho prvé boli odpisovania po 4 dňoch, keď už som sa záväzne pýtal, či treba pristaviť moto na premeranie a podobné veci a kedy by to bolo zrealizovatelné, tak už žiadna odpoveď neprišla.. toľko moja skúsenosť


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 19. dub 2016 21:33:52 
Offline
záklaďák

Registrován: pon 04. led 2016 15:07:33
Příspěvky: 328
Bydliště: Letohrad
Peponex píše:
Ano homologace je priamo na SV, má to vyrazené Ečko na koncovke výfuku + k tomu príde jedna stránka A4, kde je písané že to ma schválené E3 + na ktoré značky + modely motoriek . Robia aj dlhšie výfuky, nie je len krátke :)
Ty sis pořídil tu krátkou koncovku, je to tak?

Mohl bys ještě nafotit nebo naskenovat ten papír? Mě by to docela zajímalo, protože SV1000 má na výfukách vyraženo E4....tak bych se skočil zeptat a prověřit na zdejší STK. Vážně zvažuju, že bych je koupil...vychází to na cca 8500, což není vůbec špatné.

Jo a nechceš dorazit do Humpolce na sraz, že bychom to okoukli naživo? ;)

_________________
Sůza: SV1000S K3, vínová, GSXR předek, 320mm kotouče, R6 třmeny/pumpa, PC V + QS, vačky -1 do předstihu
Zůza: SV1000S Kx, červená, GSXR předek, 320mm kotouče, R1 třmeny, RCS17 pumpa, Öhlins SU303 tlumič, Ignijet 12D jednotka, M4 svody


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 19. dub 2016 23:43:00 
Offline
záklaďák

Registrován: stř 13. bře 2013 16:35:06
Příspěvky: 22
Hasha píše:
Ty sis pořídil tu krátkou koncovku, je to tak?

Mohl bys ještě nafotit nebo naskenovat ten papír? Mě by to docela zajímalo, protože SV1000 má na výfukách vyraženo E4....tak bych se skočil zeptat a prověřit na zdejší STK. Vážně zvažuju, že bych je koupil...vychází to na cca 8500, což není vůbec špatné.

Jo a nechceš dorazit do Humpolce na sraz, že bychom to okoukli naživo? ;)

Ja mám konkrétne koncovku "Special Titanium", vyšlo ma to do 270€ aj s poštovným, s tým, že som to mal u seba do 3-4 dní.
Ak to pomôže ešte pri rozhodovaní, tak už sa pár ľudí pristavilo a zisťovalo čo je to za koncovku, že niečo také podobné vzhľadovo/zvukovo zháňajú..
Známy si tiež od nich na moje doporučenie kúpil na Kawu Z750 koncovku PROJSIX Black, na sedláka si tam nalepil nálepku od Akrapu...a nevie si vynachváliť
A na porovnanie kamarát má na 650 babke, dlhý triovál od yoshimury, zvuk aj vzhľad krásny, ale o niečo slabší a kultivovanejší ako roadsitalia..

na 650 ani neviem čo som mal na origo výfuku vyrazené, môžem to keď tak pozrieť v garáži.

na rýchlo som to nafotil, ak by to bolo nečitateľné zajtra to môžem naskenovať

Tento rok som nad tým zrazom aj rozmýšľal, ale časovo mi to asi nevyjde, takže to vyzerá že na 80% to nestihnem...

ešte pre zaujímavosť, ak ťa zaujal ten roadsitalia, pozri sa zo srandy aj sem, je to v podstate niečo podobné, tiež taliani, ceny trocha vyššie, koncovky viacmenej rovnaké...tiež by to malo mať homologizáciu, db killer a všetky tieto veci ako RI

Kód:
http://www.fresco-exhaust.com/


Přílohy:
IMG_5702.JPG
IMG_5702.JPG [ 454.01 KiB | Zobrazeno 15035 krát ]
IMG_5703.JPG
IMG_5703.JPG [ 484.48 KiB | Zobrazeno 15026 krát ]
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: stř 20. dub 2016 7:57:59 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. bře 2011 20:07:03
Příspěvky: 48
Peponex píše:
Hasha píše:
Ty sis pořídil tu krátkou koncovku, je to tak?

Mohl bys ještě nafotit nebo naskenovat ten papír? Mě by to docela zajímalo, protože SV1000 má na výfukách vyraženo E4....tak bych se skočil zeptat a prověřit na zdejší STK. Vážně zvažuju, že bych je koupil...vychází to na cca 8500, což není vůbec špatné.

Jo a nechceš dorazit do Humpolce na sraz, že bychom to okoukli naživo? ;)

Ja mám konkrétne koncovku "Special Titanium", vyšlo ma to do 270€ aj s poštovným, s tým, že som to mal u seba do 3-4 dní.
Ak to pomôže ešte pri rozhodovaní, tak už sa pár ľudí pristavilo a zisťovalo čo je to za koncovku, že niečo také podobné vzhľadovo/zvukovo zháňajú..
Známy si tiež od nich na moje doporučenie kúpil na Kawu Z750 koncovku PROJSIX Black, na sedláka si tam nalepil nálepku od Akrapu...a nevie si vynachváliť
A na porovnanie kamarát má na 650 babke, dlhý triovál od yoshimury, zvuk aj vzhľad krásny, ale o niečo slabší a kultivovanejší ako roadsitalia..

na 650 ani neviem čo som mal na origo výfuku vyrazené, môžem to keď tak pozrieť v garáži.

na rýchlo som to nafotil, ak by to bolo nečitateľné zajtra to môžem naskenovať

Tento rok som nad tým zrazom aj rozmýšľal, ale časovo mi to asi nevyjde, takže to vyzerá že na 80% to nestihnem...

ešte pre zaujímavosť, ak ťa zaujal ten roadsitalia, pozri sa zo srandy aj sem, je to v podstate niečo podobné, tiež taliani, ceny trocha vyššie, koncovky viacmenej rovnaké...tiež by to malo mať homologizáciu, db killer a všetky tieto veci ako RI

Kód:
http://www.fresco-exhaust.com/



Mě jsi tedy rozhodně namlsal

Kdybych tě mohl požádat, myslíš, že by jsi byl ochotný vytvořit nějakou zvukovou stopu? Když ne, tak nevadí :-)

Asi jim napíšu a poptám, jaké jsou možnosti konkrétně na moji mašinu..Jen jsem tam nikde nezahlíd karbon, ale projedu to v klidu.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: stř 20. dub 2016 19:08:13 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 30. bře 2011 20:07:03
Příspěvky: 48
Ja mám konkrétne koncovku "Special Titanium", vyšlo ma to do 270€ aj s poštovným, s tým, že som to mal u seba do 3-4 dní.
Ak to pomôže ešte pri rozhodovaní, tak už sa pár ľudí pristavilo a zisťovalo čo je to za koncovku, že niečo také podobné vzhľadovo/zvukovo zháňajú..
Známy si tiež od nich na moje doporučenie kúpil na Kawu Z750 koncovku PROJSIX Black, na sedláka si tam nalepil nálepku od Akrapu...a nevie si vynachváliť
A na porovnanie kamarát má na 650 babke, dlhý triovál od yoshimury, zvuk aj vzhľad krásny, ale o niečo slabší a kultivovanejší ako roadsitalia..

Jo prosím tě, střílí alespoň tyhle laufy? :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 52 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz