Home SV Forum Suzukisv.cz SV team pro nováčky aneb chci se představit
Právě je pát 29. bře 2024 17:03:57

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 216 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: pon 15. zář 2008 22:42:50 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. lis 2007 21:52:56
Příspěvky: 1987
Bydliště: Doloplazy ( u Olomouce )
Mig máš recht. Na takovy keci kašli. Neni to o motorce ale o tym co máš v hlavě. ale uznávám že se to sakra blbě kroti dyš máš pod zadkem takovó beštiju... :grin: Toš vofafrně..

_________________
Suzuki SV 650 N rok výroby 2003, barva: modrá metalíza. ;-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: pát 19. zář 2008 16:24:45 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 26. srp 2008 18:20:01
Příspěvky: 166
MIG píše:
máš pravdu hned tam sepíšu moje pí..(zkraty)s TL byli dva ale abych to uvedl na pravou míru to že sem neměl motorku to neznamená že sem nejezdil jezdil sem na vypujčených strojích od MZ150,Jawa350,suzuki DR 350.
jasně na 1000 je to skok to uznávám ale když je člověk rozumnej tak to jde.

Te taky zravím a vítej nejak s tim preci zacit musis ne!Ja to udelal podobnym skokem jako ty hned na 800big a co bylo to super a jezim uz sedmej rok bez nejakejch drzkopadu! Vono totiz se muzes zrakvit uplne stejne na mz150 jako na tl ku. tak drzim palce! Mimochodem kdyz budes nekdy jezdit po severu tak ja s tebou klidne pojedu :good:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: stř 08. říj 2008 15:00:30 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: úte 07. říj 2008 14:56:30
Příspěvky: 5
zdravím vás všechny!!! :hello:

kdo byl v neděli 5.10. v humpolci, tak mě viděl
kdo se mnou hodil řeč, tak mě i slyšel

kdo nebyl, tak třeba někdy příště a někde jinde :wave:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: čtv 23. říj 2008 20:36:07 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 02. čer 2008 9:53:44
Příspěvky: 465
Bydliště: Hradec Králové
Zdar SVbando,

tak pár řádků i o mě. Na fóru jsem už dýl, ale byl jsem furt línej něco napsat :)
K motorkám a motorům vůbec mě doma vedl hlavně můj děda-super chlap, bejvalej závodník na moto. Jinak já začal na motce zhruba ve 12-13 to byl Kreidler 80 (lesní polní cesty - hlavně ne policajty). Následoval Simouš 50 Enduro - bomba stroj ale hlavně řidičák, technická apod. To znamenalo první svobodný pohyb po spletité síti českých vozovek :good:
Po slimákovi přišla MZ 150, učarovala zrychlením... Na střední sem se s ní něco nalítal, super pomocník, když jsem zaspal, až jsem jí chuděru jednoho dne zadřel :cry: Oprava v klidu a lítalo se dál. Následovala GS 500, moje první velká. S ní přišel i první velký pád, naštěstí oba relatině ok. To mě donutilo udělat lak, laděnej lauf a pár tuningových úprav. Jo jo - byl to mazel, vydržely jsme spolu 3 sezony, najezdili fůru km, dovolených, srazů apod. Super motorka, začátečníkům vřele doporučuji. Pak přišel trochu úlet v podobě xj 600 s, perfektní cestovatel, ale jinakasi vše co mohla nabídnout. Zažil jsem s ní loni krásnou dovču ve Švajcu, ale věděl jsem, že na přezrok bude SV. Našetřil jsem, vybral, koupil a bylo. :P Je to přesně co jsem čekal, i to cestování solo jde. Máme za sebou jednu sezonu, myslim že si rozumíme. Tak já za to zuzance koupim k vánocům ňákou trubku od kamen, kabátek pod motor a dál se uvidí :D

Jinak co se týče fóra,jsem rád že něco takovýho existuje. Moc se nezapojuju do diskuzí, ale dost pročtu a má to pro mě přínos. Letos jsem byl u kurta a to nemělo chybu. Těšil jsem se na II, ale jak Kurt psal - prostě to neklaplo. S Humpolcemjsem měl opět časovou kolizi já, takže se budu muset těšit na jaro.....

Mějte se všichni fajn, ať vám dvouál přiroste k srdci - Krejzy : demnapivo :

_________________
Simson S51 Enduro ´86; MZ ETZ 150 ´89; Suzuki GS 500 ´96; Yamaha XJ 600 S ´99; Suzuki SV 650 S ´03 + SV 1000 S ´03 + Jawa 555

http://krejzy-pikador.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: čtv 23. říj 2008 21:14:40 
Offline
záklaďák

Registrován: ned 15. čer 2008 9:37:05
Příspěvky: 91
Bydliště: Litvínov
to Krejzy:Na 99,9% bude u me prirustek ve forme SV 650N a jak uz jsme se cca pred rokem tady na foru bavili(jestli si vzpominas), tak jsem z Litvinova, tim padem do Usti i Varu kousek.Jak bude nejaky stroj, tak dam vedet a na jare muzem neco podniknout po Krusnejch horach : biker6 : .Jinak napsano moc pekne :good:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: pát 24. říj 2008 8:02:04 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 02. čer 2008 9:53:44
Příspěvky: 465
Bydliště: Hradec Králové
Jasan, budu rád :wave:

_________________
Simson S51 Enduro ´86; MZ ETZ 150 ´89; Suzuki GS 500 ´96; Yamaha XJ 600 S ´99; Suzuki SV 650 S ´03 + SV 1000 S ´03 + Jawa 555

http://krejzy-pikador.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: úte 04. lis 2008 22:24:06 
Offline
záklaďák

Registrován: ned 15. čer 2008 9:37:05
Příspěvky: 91
Bydliště: Litvínov
Ahoj vsem!!!Toto forum sleduji bedlive od jara a v poslednim mesici jsem se zapojil i trochu do debaty.Jsem rad, ze takove stranky jsou, protoze se da cerpat spousta zkusenosti od vas ostatnich.Konecne jsem se dockal a poridil si vysnene SV!!!Nakonec jsem vzal SV 650N K7 s ABS.Vim, ze spousta strelcu to mozna odsoudi, ale me to celkem vyhovuje.Nejsem zadny louda, ale ani strelec, ktery potrebuje pred kazdym vinglem hazet zadni kolo nahoru a to ABS beru jako doplnek, ktery me upozorni, ze jsem neco prehnal.Masina je dovoz SRN, mela jednoho majitele,byla koupen13.7.2007 v motorradkiste Suzuki shopu u Dortmundu.Je k tomu serviska s prvni kontrolou pri 1000km s datem 20.9.2007.Pak uz nei zadny zaznam, jelikoz 26.7.2008 byla dovezena do CR a puvodni majitel nestacil potrebne km najet(dalsi servis je az v 6000km,jak znamo).Jelikoz mu asi hapala, tak to radsi prodal.Byla lehce padla, protoze je trosku odrena nadrz a viko motoru(bohuzel nemela padaky, ted uz ma, hned jsem tam namotoval cerne od Rutana).Netvrdim, ze spadla ze stojanku, ale ani neverim ze se valela nekde v padesatce po asfalte, to by vypadala o hodne hure a par takovych motorek uz jsem videl.Jinak je vse original, uz jsem kontroloval svicky(4x),vzduchac a vymenil olej+filtr(Motul 5100, ten byl napsan v servisce).Pod sedackou nechybelo original naradi(to jeste nebylo asi ani vyndane) a ta tycka na zvednuti nadrze.Pneu to ma samozrejme hodne oblibene :) ,Dunlop D220 a vidim to tak, ze na zadni dam jeste pristi sezonu a pujde do kytek(motka ma najeto necele 4000km) a ja tak 6000km za sezonu dam urcite.No a predni bud necham a nebo pujde za svoji zadni kamardkou ;) .Jinak jak mam v podpisu, jsem z Usteckeho kraje-Litvínov, takze i na projizdku s prazakama to neni daleko, i kdyz se priznam, ze nejradsi jezdim u nas a hlavne na nemecke strane Krusnych hor, kvalita silnic se neda srovnavat,je to sama zatacka a kopec nahoru dolu, no co mam povidat proste mam male Alpy za barakem ;) .To je asi vse a doufam, ze mezi vas dobre zapadnu : biker6 :


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: stř 05. lis 2008 11:26:02 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 02. čer 2008 9:53:44
Příspěvky: 465
Bydliště: Hradec Králové
blazin píše:
Ahoj vsem!!!Toto forum sleduji bedlive od jara a v poslednim mesici jsem se zapojil i trochu do debaty.Jsem rad, ze takove stranky jsou, protoze se da cerpat spousta zkusenosti od vas ostatnich.Konecne jsem se dockal a poridil si vysnene SV!!!Nakonec jsem vzal SV 650N K7 s ABS.Vim, ze spousta strelcu to mozna odsoudi, ale me to celkem vyhovuje.Nejsem zadny louda, ale ani strelec, ktery potrebuje pred kazdym vinglem hazet zadni kolo nahoru a to ABS beru jako doplnek, ktery me upozorni, ze jsem neco prehnal.Masina je dovoz SRN, mela jednoho majitele,byla koupen13.7.2007 v motorradkiste Suzuki shopu u Dortmundu.Je k tomu serviska s prvni kontrolou pri 1000km s datem 20.9.2007.Pak uz nei zadny zaznam, jelikoz 26.7.2008 byla dovezena do CR a puvodni majitel nestacil potrebne km najet(dalsi servis je az v 6000km,jak znamo).Jelikoz mu asi hapala, tak to radsi prodal.Byla lehce padla, protoze je trosku odrena nadrz a viko motoru(bohuzel nemela padaky, ted uz ma, hned jsem tam namotoval cerne od Rutana).Netvrdim, ze spadla ze stojanku, ale ani neverim ze se valela nekde v padesatce po asfalte, to by vypadala o hodne hure a par takovych motorek uz jsem videl.Jinak je vse original, uz jsem kontroloval svicky(4x),vzduchac a vymenil olej+filtr(Motul 5100, ten byl napsan v servisce).Pod sedackou nechybelo original naradi(to jeste nebylo asi ani vyndane) a ta tycka na zvednuti nadrze.Pneu to ma samozrejme hodne oblibene :) ,Dunlop D220 a vidim to tak, ze na zadni dam jeste pristi sezonu a pujde do kytek(motka ma najeto necele 4000km) a ja tak 6000km za sezonu dam urcite.No a predni bud necham a nebo pujde za svoji zadni kamardkou ;) .Jinak jak mam v podpisu, jsem z Usteckeho kraje-Litvínov, takze i na projizdku s prazakama to neni daleko, i kdyz se priznam, ze nejradsi jezdim u nas a hlavne na nemecke strane Krusnych hor, kvalita silnic se neda srovnavat,je to sama zatacka a kopec nahoru dolu, no co mam povidat proste mam male Alpy za barakem ;) .To je asi vse a doufam, ze mezi vas dobre zapadnu : biker6 :

Gratuluju ke koupi,
doufám že bude dobře sloužit ta tvoje nahatá zuzka. ABS vidim jako plus, je to jen o zvyk.
Až bude počásko tak dáme společnej Ausflug nach Deutschland : motosmileV :

_________________
Simson S51 Enduro ´86; MZ ETZ 150 ´89; Suzuki GS 500 ´96; Yamaha XJ 600 S ´99; Suzuki SV 650 S ´03 + SV 1000 S ´03 + Jawa 555

http://krejzy-pikador.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: stř 05. lis 2008 14:48:21 
Offline
záklaďák

Registrován: ned 15. čer 2008 9:37:05
Příspěvky: 91
Bydliště: Litvínov
Diky a na projizdku se tesim ;) .Jo kdyby byl zitra brezen, tak uz je pozde :scratch:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: stř 05. lis 2008 19:51:32 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 21:00:46
Příspěvky: 137
Bydliště: Hlubočky u Olomouce
Tak gratuluju ke koupi a hodně kiláků bez pádů a problémů.

_________________
Třikolka=Kolo=jawa-pionýr,bizon,panelka.=sv650n


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: stř 05. lis 2008 20:55:32 
Offline
záklaďák

Registrován: ned 15. čer 2008 9:37:05
Příspěvky: 91
Bydliště: Litvínov
Diky Radku, od tebe me to fakt moc potesilo :good: .No zatim jsem dal cca 700km(jak je ok pocasi, tak hned vyrazim ;) ) a musim rict, ze SV je presne to co jsem chtel.Jsem opravdu moc spokojen a to az na to obuji nejakou dobrou dvousmesovku, tak to bude teprve parada : biker6 :


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: pát 02. led 2009 18:12:32 
Offline
záklaďák

Registrován: sob 29. lis 2008 17:39:41
Příspěvky: 42
ahoj!tak jmenuju se Tomas jsem z Prerova a vlastnim sv650s 01.je to moje prvni motorka,takze se s ni seznamuju.pred tim sem jezdil pouze na jawe 250 a pionyrovi.k esvecku jsem se dostal vicemene nahodne.chtel jsem koupit 6kovyho horneta,protoze to byl muj sen,ale pozdeji jsem od toho upustil.asi rok jsem prochazel inzeraty,diskuze atd a nasel jsem esvecko.koupil sem ho od jednoho fajn kluka ze Zdaru nad Sazavou.ma najety neco malo pres 20tis.vestina je v zaklade,ale na jare budu menit vyfuk,olej,brzdovou kapalinu a filtry.na tohle forum me odkazal kamos motorkar a docela mi pomohlo jak pri rozhodovani o koupi motorky tak i vyfuku atd.jezdim spis jak turista,tak kdyby se nekdo nasel na jaro na spolecne vyjizdky budu jen rad.snad se taky ukazu na nejakem tom srazu.tak zatim hoj.)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: pát 02. led 2009 19:38:15 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. úno 2008 16:10:09
Příspěvky: 3868
Bydliště: Újezd u Brna
Toš víté ;)

_________________
Jawa 21 -> Jawa 50 mosquito -> Cagiva mito EV 125 -> Cagiva River F600 -> Suzuki SV 650s K2 -> Suzuki GSX-R 1000 K3 -> Honda CRF 250R K9


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: pát 02. led 2009 20:47:13 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15. kvě 2008 11:18:51
Příspěvky: 375
Bydliště: okr. Prostějov
Tomm3K píše:
ahoj!tak jmenuju se Tomas jsem z Prerova a vlastnim sv650s 01.je to moje prvni motorka,takze se s ni seznamuju.pred tim sem jezdil pouze na jawe 250 a pionyrovi.k esvecku jsem se dostal vicemene nahodne.chtel jsem koupit 6kovyho horneta,protoze to byl muj sen,ale pozdeji jsem od toho upustil.asi rok jsem prochazel inzeraty,diskuze atd a nasel jsem esvecko.koupil sem ho od jednoho fajn kluka ze Zdaru nad Sazavou.ma najety neco malo pres 20tis.vestina je v zaklade,ale na jare budu menit vyfuk,olej,brzdovou kapalinu a filtry.na tohle forum me odkazal kamos motorkar a docela mi pomohlo jak pri rozhodovani o koupi motorky tak i vyfuku atd.jezdim spis jak turista,tak kdyby se nekdo nasel na jaro na spolecne vyjizdky budu jen rad.snad se taky ukazu na nejakem tom srazu.tak zatim hoj.)

hoj, esvo je velice dobrá volba :good: a z jara mužem zajezdit, mám to kousek, a z Kojetina na Přerov je to dokonce moje oblibená trasa ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: To Křída
Nový příspěvekNapsal: sob 03. led 2009 12:38:22 
Offline
záklaďák

Registrován: sob 29. lis 2008 17:39:41
Příspěvky: 42
jo,tak to budu jedine rad.)uz se tesim...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: sob 03. led 2009 18:29:04 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. lis 2007 21:52:56
Příspěvky: 1987
Bydliště: Doloplazy ( u Olomouce )
Toš do Přerova to mám kósek! Tak se nekdy potkáme na silnici!! :hello:

_________________
Suzuki SV 650 N rok výroby 2003, barva: modrá metalíza. ;-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: sob 03. led 2009 21:54:01 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15. kvě 2008 11:18:51
Příspěvky: 375
Bydliště: okr. Prostějov
stafflik píše:
Toš do Přerova to mám kósek! Tak se nekdy potkáme na silnici!! :hello:

šak mužem zajet všeci na Tesák, tak jsme se poznali s Radkem, je to tam guúút :good:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: sob 03. led 2009 23:03:28 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
No z tohodle kraje už radši z Bystřice rovnou na Vlamez. Je tam nová silnic, není to v lesích, takže vidíš do zatáček a točí se pěkně. Jezdím tam často. Tesák je dobrej tak akorát na výlet a oběd nahoře v hospodě, ale jinak...?

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: ned 04. led 2009 0:22:31 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15. kvě 2008 11:18:51
Příspěvky: 375
Bydliště: okr. Prostějov
Neith píše:
No z tohodle kraje už radši z Bystřice rovnou na Vlamez. Je tam nová silnic, není to v lesích, takže vidíš do zatáček a točí se pěkně. Jezdím tam často. Tesák je dobrej tak akorát na výlet a oběd nahoře v hospodě, ale jinak...?

jj, ale to už je zas moc daleko


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: ned 04. led 2009 0:29:31 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 17. říj 2007 21:13:12
Příspěvky: 6556
Bydliště: Praha
hele reste si to jinde pls
viz pravidla tohoto vlakna
dekuji

_________________
(2006) - CBR125R K5 + (2007) - SV650S K4 > (2011) - SV650R K4 > (2012) SV650RR K8 + (CBR600RR K5) > (2021) SV650RR K8 + GSX-R1000 K6 + CBF600S-ABS K6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 216 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz