Home SV Forum Suzukisv.cz SV team pro nováčky aneb chci se představit
Právě je sob 27. dub 2024 20:27:38

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 216 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: čtv 13. srp 2009 14:18:17 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. črc 2009 13:33:50
Příspěvky: 491
Bydliště: Praha
kozka píše:
Tak vítej sem „Kachňátko“. Byl nejvyšší čas doplnit naše řídnoucí řady! Užívej si mašinu a nepodlehni falešné rutině po prvních pár stech km neboť jak napsal Jimbo - SV má krutý charakter. Je to vlk v rouše beránčím (vlk v peří kačeřím). Do galerie jsi vybrala hezké fotky :grin: , tak zdravím i dvojče (... to nejlepší je vždycky 2x) :)


My jsme dvojmo ne proto, že nejlepší je vždycky dvakrát, ale proto, že dohromady tvoříme dokonalou ženu... :grin:
A vůbec, kachna je naprosto dokonalý zvíře! Nejvíc se mi líbí, jak na vodě vrtí zadečkem :good: Zkus pojmenovat zvuk, co vydává?? No? :D
Jo a jinak po pár výletech (během 12ti dnů) máme už 600 km v kolech :thumbsup: A dneska jedem po práci na další výlet :) Ale Praha je pitomá, jsem z ní pořád ještě nervozní.. takže nasednout a vyjet co nejdřív za Prahu, pak už je pohoda...

_________________
Ženy nemají velká nebo malá prsa, to jenom muži mají malé nebo velké ruce...
>> od odstrkovacího kačera rovnou k velkému Kačerovi SV 650 S <<


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: čtv 13. srp 2009 14:33:46 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15. kvě 2008 11:18:51
Příspěvky: 375
Bydliště: okr. Prostějov
Jo a jinak po pár výletech (během 12ti dnů) máme už 600 km v kolech :thumbsup: A dneska jedem po práci na další výlet :) Ale Praha je pitomá, jsem z ní pořád ještě nervozní.. takže nasednout a vyjet co nejdřív za Prahu, pak už je pohoda...[/quote]
jestli Ti k ní láska vydrží jako většině lidí tady, tak s ní budeš dávat 600km za sobotu ;) , sv je super :thumbsup:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: čtv 13. srp 2009 14:43:04 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. črc 2009 13:33:50
Příspěvky: 491
Bydliště: Praha
Křída píše:
jestli Ti k ní láska vydrží jako většině lidí tady, tak s ní budeš dávat 600km za sobotu ;) , sv je super :thumbsup:

Tyjo, já byla po tý neděli Olomouc - Praha (v dešti) uplně hotová. Bolely mě všechny svaly, byla jsem utahaná jak kotě. Ale i tak to byl super pocit :yahoo:

_________________
Ženy nemají velká nebo malá prsa, to jenom muži mají malé nebo velké ruce...
>> od odstrkovacího kačera rovnou k velkému Kačerovi SV 650 S <<


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: čtv 13. srp 2009 15:12:22 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. led 2009 0:54:36
Příspěvky: 524
Bydliště: Krnov
Canichon píše:
kozka píše:
Tak vítej sem „Kachňátko“. Byl nejvyšší čas doplnit naše řídnoucí řady! Užívej si mašinu a nepodlehni falešné rutině po prvních pár stech km neboť jak napsal Jimbo - SV má krutý charakter. Je to vlk v rouše beránčím (vlk v peří kačeřím). Do galerie jsi vybrala hezké fotky :grin: , tak zdravím i dvojče (... to nejlepší je vždycky 2x) :)


My jsme dvojmo ne proto, že nejlepší je vždycky dvakrát, ale proto, že dohromady tvoříme dokonalou ženu... :grin:
A vůbec, kachna je naprosto dokonalý zvíře! Nejvíc se mi líbí, jak na vodě vrtí zadečkem :good: Zkus pojmenovat zvuk, co vydává?? No? :D
Jo a jinak po pár výletech (během 12ti dnů) máme už 600 km v kolech :thumbsup: A dneska jedem po práci na další výlet :) Ale Praha je pitomá, jsem z ní pořád ještě nervozní.. takže nasednout a vyjet co nejdřív za Prahu, pak už je pohoda...


1.) nejste na druhý pohled úplně identické :grin:
2a) ... to však nebrání dokonalé dvojčecí symbióze, která může (?!) být na cestě životem stejně velkým přínosem jako břemenem
2b) ... měl jsem na mysli ty fotky, na které jste obě - prostě to je taknějak zajímavější (když pominu ty rozhalenky, což teda moc dobře nejde) :grin:
3.) ten zvuk je asi „kŕŕt“ na suchu a „kŕŕtchčača“ ve vodě - předpokládám, že si mastí peří, jinak by se potopila navždy :) pokud je to teda to kroucení co myslím já
4.) 600/12 by mohl být ten poměr, kdy si jezdec stále udržuje před strojem trochu respektu, protože pokaždé když na to po pauze sedne je to chvíli jako poprve a je to prostě hezký pocit
5.) 600/1 ? to je tortura :) ... což časem nutně musí vést k jinému stroji ... když nad tím přemýšlím - u mě je to tak 600/4

_________________
Stadion, Jawa350 kýv., ČZ175, Jawa350/638, Jawa250 kýv., XJ650/82´& SV650S/99´


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: čtv 13. srp 2009 15:58:21 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. črc 2009 13:33:50
Příspěvky: 491
Bydliště: Praha
kozka píše:
1.) nejste na druhý pohled úplně identické :grin:
2a) ... to však nebrání dokonalé dvojčecí symbióze, která může (?!) být na cestě životem stejně velkým přínosem jako břemenem
2b) ... měl jsem na mysli ty fotky, na které jste obě - prostě to je taknějak zajímavější (když pominu ty rozhalenky, což teda moc dobře nejde) :grin:
3.) ten zvuk je asi „kŕŕt“ na suchu a „kŕŕtchčača“ ve vodě - předpokládám, že si mastí peří, jinak by se potopila navždy :) pokud je to teda to kroucení co myslím já
4.) 600/12 by mohl být ten poměr, kdy si jezdec stále udržuje před strojem trochu respektu, protože pokaždé když na to po pauze sedne je to chvíli jako poprve a je to prostě hezký pocit
5.) 600/1 ? to je tortura :) ... což časem nutně musí vést k jinému stroji ... když nad tím přemýšlím - u mě je to tak 600/4


1) fotky jsou statické, máš čas hledat rozdíly. Když uvidíš mě a za rohem potkáš ségru, budeš vědět kulový :)
2a) jasně, že to je přínos. Ani nejlepší kamarád, kterýho máš od děctví, Ti nebude tak dobře rozumět jako dvojče.
2b) :D :D :D :D :D
3) zvuky, který kachna vydává, zvládnu pojmenovat v několika světových jazycích :grin:
4) no ono těch 600/12 je spíš 600/3, protože jsem tři dny jezdila, zbytek stála motorka v garáži...

_________________
Ženy nemají velká nebo malá prsa, to jenom muži mají malé nebo velké ruce...
>> od odstrkovacího kačera rovnou k velkému Kačerovi SV 650 S <<


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: čtv 13. srp 2009 16:10:58 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. led 2009 0:54:36
Příspěvky: 524
Bydliště: Krnov
1) nevěřím
2a) ano i ne
2b) chvíli jsem přemýšlel o velikosti rukou :grin:
3) ... to je zajímavé, a mastí si to peří nebo co?
4) ideální

P.S. Za chvíli dostanem za uši, že si tu chatujeme!

_________________
Stadion, Jawa350 kýv., ČZ175, Jawa350/638, Jawa250 kýv., XJ650/82´& SV650S/99´


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: čtv 13. srp 2009 16:28:03 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. črc 2009 13:33:50
Příspěvky: 491
Bydliště: Praha
kozka píše:
1) nevěřím
2a) ano i ne
2b) chvíli jsem přemýšlel o velikosti rukou :grin:
3) ... to je zajímavé, a mastí si to peří nebo co?
4) ideální

P.S. Za chvíli dostanem za uši, že si tu chatujeme!


1) tak já vezmu ségru na nějaký sraz
2b) a na cos přišel?? ;)
3) no jasně, že mastí :D
P.S. chce to nějaký jiný vlákno :good:

_________________
Ženy nemají velká nebo malá prsa, to jenom muži mají malé nebo velké ruce...
>> od odstrkovacího kačera rovnou k velkému Kačerovi SV 650 S <<


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: čtv 13. srp 2009 17:04:13 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. led 2009 0:54:36
Příspěvky: 524
Bydliště: Krnov
1) tak já vezmu ségru na nějaký sraz
2b) a na cos přišel??
3) no jasně, že mastí
P.S. chce to nějaký jiný vlákno

1) ... to nevyjde - tzn. „budu vědět kulový“
2b) s velikostí svých rukou jsem spokojen :good:
3) tak dlouho v kuse jsem o kachnách nepřemýšlel, stačí! :)

P.S. Vzpomněl jsem si že, ... na horní liště je Chat, tak to někdy večer rozjedem. Rád bych si povídal, ale venku vykouklo slunce a dcerka mě tahá na písek. U krmení kachen by se sice tak nezasvinila, ale co by pro to dítě milující taťka neudělal.

_________________
Stadion, Jawa350 kýv., ČZ175, Jawa350/638, Jawa250 kýv., XJ650/82´& SV650S/99´


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: čtv 13. srp 2009 20:12:45 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15. kvě 2008 11:18:51
Příspěvky: 375
Bydliště: okr. Prostějov
kozka- na balení založ jiný vlákno :grin:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: čtv 13. srp 2009 23:49:33 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. úno 2008 16:10:09
Příspěvky: 3868
Bydliště: Újezd u Brna
Canichon přeju aby jí SVo sloužilo tak věrně jako mně a aby bylo vše bez problémů :good:

_________________
Jawa 21 -> Jawa 50 mosquito -> Cagiva mito EV 125 -> Cagiva River F600 -> Suzuki SV 650s K2 -> Suzuki GSX-R 1000 K3 -> Honda CRF 250R K9


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: úte 25. srp 2009 12:04:43 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pát 05. čer 2009 17:53:25
Příspěvky: 173
Bydliště: Dejvice
Tak se taky představim. Pozdě ale přece :-D
Podle mýho příjmení, Zajíček, mi lidi říkaj všeljak. Zajíc, zajda, králík, ušák, zajoch atd atd :D
Motorky mě brali odjakživa, už jako malej jsem řádil na odstrkovadle, pak jsem měl krátkou čoprařskou epizodu na tříkolce, následovaly všemožný kolečka a kola polepený motorkářskejma nálepkama, slintání nad pionýrama na chatě... Jedno léto se mi poštěstilo projezdit na jednom z pekelných strojů a pak chvíli zase nic. Po odmlce to přišlo. Konečně moje první opravdová motorka, čínská 125 :grin: A teď, na prahu dospělosti, :grin: jsem dospěl k SV. Vždycky jsem měl slabost pro 2V motorky a jejich zvuk :good: volil jsem mezi SV a milovanym Monstrem, ale díky rozumu zvítězilo SV :-D A jsem rád že to tak dopadlo :cool: Teď už jenom najít nějakou bandu na ježdění a budu naprosto spokojenej : wheel :

_________________
TMEC MT 125 > SV 650 > Monster S2R 1000


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: stř 20. led 2010 14:48:37 
Offline
záklaďák

Registrován: úte 19. led 2010 8:40:03
Příspěvky: 144
Bydliště: Hradec Králové
Ahoj všichni,
tak jsem si také pořídil SV-čko, i když je hrozně za oknama :(
Je to skoro "funglovka" 09/2008 650S , takže ji ještě chvilku budu mít v záruce.
Je celá černá s červeným sedlem a má najeto cca 6 500 km, takže zajetá :good:
Teď mě ještě čeká evidenčka a přihlášení ... byl jsem pro ní až u Břeclavi.
Už se na ní moc těším až s ní vyjedu, ale asi Vám to tady budu kazit věkovým průměrem, takže ani nebudu psát kolik mě je :shock:

Občas se Vás tady na něco hrozně inteligentního zeptám, takže mě předem omluvte...

Jinak Vám všem přeju moc štastných kilometrů a zábavy na dvou kolech

David

_________________
SV 650 S K8


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: stř 31. bře 2010 16:50:01 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 20. bře 2010 19:01:16
Příspěvky: 38
Ahoj,

jmenuju se Honza a jsem ze sPlzne ;) . Je me 31 let a na stary kolena jsem si poridil SV1000 rok 2004. Barvu ma stribrnou, zadnej plast a krasny kulaty svetlo. Tak kdo je od Plzne a okoli, pisnete, muzem se nekam jet projet, nebo zajit na pivko : demnapivo : . Az se me podari ji trochu zkrotit. Kdyz se najde dobrovolnik, ktery by me zaucil, byl bych rad :hello: Zatim se ji porad trochu bojim. Pred ni jsem mel Horneta 600 a vubec se to neda srovnat, hornet je maly poslusny kotatko a tahle nova kraska je divoka kocka. Uz nechci nikdy nic jineho...

Eldesan (pajek@seznam.cz, icq: 341560948)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: stř 31. bře 2010 19:42:38 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. led 2009 0:54:36
Příspěvky: 524
Bydliště: Krnov
Tak vítej! Prej už „ze sPlzně“ neříkáte sem slyšel. 31 jsou ještě v pohodě kolena :) Přeji skvělou sezonu s novou mašinou.

_________________
Stadion, Jawa350 kýv., ČZ175, Jawa350/638, Jawa250 kýv., XJ650/82´& SV650S/99´


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: stř 21. dub 2010 18:17:58 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. dub 2010 18:01:52
Příspěvky: 13
Bydliště: Děčín
Ahoooj zdravím všecky SVčkaře a opravdové motorkáře.Jmenuju se Ondra abydlím v Chabařovicích,kousek od ústí nad labem.Momentálně mám v garáži v pořadí druhé eSVéčko starší verze modré barvy.To první sem prodal,přítelkyni,mé momentální manželce.Je to USA verze v červené,neoriginální barvě.Takže vlastně máme doma 2 SV starší verze a ještě mi tam odpočívá GSX-R 750 r.v. 1999.To ale už čeká na jiného majitele.Jináč sme snad normální lidi s motorkářským stylem života.Zatim takhle snad bude stačit.Doufám,že se dostanu na nějaký to setkání s ostatníma,alespoň z okolí UL.Tak zatim zdááár ať tojezdí :wave:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováč�
Nový příspěvekNapsal: stř 21. dub 2010 18:40:12 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. dub 2010 23:13:48
Příspěvky: 8
Bydliště: praha4 kamyk
tak se tedy tez hlasim mezi SV blazinky :lol: nejsem spisovatel tak to bude trosku kratsi)jmenuji se lukas a nyni jsem si koupil sve prvni moto sv 650 r.v 2000.Po nejake te krasne masince jsem touzil uz od malicka ale bohuzel az v krasnych 30 letech se me zadarilo koupit a splnit si svuj sen.ted uz jen cekam na vyrizeni ridicaku a prepis a hura na cesticky)jo jinak pochazim z vychodnich cech ale uz par let ziju v praze.tak jsem koukal na vasem foru ze tu par lidi jezdi z prahy tak az bude vse v cajku urcite bych se k vam rad pridal)jestli vezmete snecka na motorce : wheel : tak to je asi vse,vsem preji krasnou sezonu a hlavne bez urazu)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: stř 21. dub 2010 18:43:14 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 26. srp 2008 18:20:01
Příspěvky: 166
nyni jsem si koupil sve prvni moto sv 650 r.v 2000 .........Tak hlavně opatrně!!! : motosmileV :


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: stř 21. dub 2010 22:19:08 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pát 16. dub 2010 21:04:50
Příspěvky: 14
Bydliště: Studenec
Čus eSVéčkaři! Svý SV mam 3tejdny a jsem fakt nadšen :) Ještě nemam dodělaný papíry tak jezdim na malym CBR, ale občas se prostě projet musim :grin: Ten zátah je fakt luxusní! Až bude nějakej srazík,tak se určitě ukážu... ;)

_________________
Fichtl, Honda CBR 125R, Suzuki SV 650S :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: stř 21. dub 2010 23:21:50 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. lis 2007 21:52:56
Příspěvky: 1987
Bydliště: Doloplazy ( u Olomouce )
Dave-SV píše:
Čus eSVéčkaři! Svý SV mam 3tejdny a jsem fakt nadšen :) Ještě nemam dodělaný papíry tak jezdim na malym CBR, ale občas se prostě projet musim :grin: Ten zátah je fakt luxusní! Až bude nějakej srazík,tak se určitě ukážu... ;)

Zas se budu opakovat jak kretén. NEJEZDI DOKUD NEMÁŠ PAPIRY!!! Už si připadám jak nejaké staré fotr(ne že bych nebyl), ale kua tech problému a možnéch obstrukci, to si nikdo neumi představit...Ale ta nejduležitějši: Jak tě drapnó, tak si nezajezdiš dost dlóho" Co mě to stálo nervu a nasranéch gzichtu dyš projel nekdo okolo na máše, to je kua masakr! Hele dyštak se ozvi na SZ a popovidáme si, ale kua nejezdi!!! :beg:

_________________
Suzuki SV 650 N rok výroby 2003, barva: modrá metalíza. ;-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováč�
Nový příspěvekNapsal: čtv 22. dub 2010 9:51:16 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. úno 2008 16:10:09
Příspěvky: 3868
Bydliště: Újezd u Brna
[quote="Dave-SV"]Čus eSVéčk�i!�vý SV�am 3tejdny a jsem fakt nadšen :�Ještě ne�m�odělaný pa�ry �k je�im na malym CBR, ale občas se pros� projet mus� :grin: Ten zátah je fakt �xusní! Až bude něj�ej �azík,ta�se určitě �ážu... ;)[/�ot�
A ��zdi v ryflách!!! :!: ;)

_________________
Jawa 21 -> Jawa 50 mosquito -> Cagiva mito EV 125 -> Cagiva River F600 -> Suzuki SV 650s K2 -> Suzuki GSX-R 1000 K3 -> Honda CRF 250R K9


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 216 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz