Home SV Forum Suzukisv.cz SV team pro nováčky aneb chci se představit
Právě je čtv 28. bře 2024 22:38:15

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 216 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: čtv 10. dub 2008 10:13:08 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 09. dub 2008 16:51:45
Příspěvky: 54
Bydliště: České Budějovice
Zdravim všechny co sedlají SV! :wave:
O těchto stránkách už nějaký čas vím,ale až teď jsem se rozhoupal abych se taky registnul.Jmenuju se David a jsem z Borku u Českých Budějovic.Motorky mě zajímají od mala tak jsem od devíti let začal lítat na fichtlu po polňačkách a lesích.V 15 jsem osedlal Aprilii Tuareg,kterou jsem chtěl vyměnit za dva roky za něco silnějšího,ale jak to tak bývá tak jsem přičichl k autům a motorky šli trochu stranou.Při motání okolo aut jsem si pořídil na vyblbnutí motocross ČZ 250 : scrosbike : a protože se živím jako autokarosář tak jsem na tvrdo propad autotuningu,kde jsem si postupně plnil svůj sen.Ten se vyplnil minulí rok a protože jsem měl jasno,že tuningu už bylo dost a auto pujde do světa tak jsem si rovnou v dubnu 2007 koupil SV 650S. :thumbsup: Tím jsem si splnil další sen vlastnit konečně dospělou motorku.Musím říct,že zatím jsem naprosto spokojen.Najeto za rok 6000 kilometrů a tento rok se chystám toho objezdit co nejvíc a hlavně chystaný SV sraz.
Koukám,že to tady na stránkách docela žije tak se budu těšit až vás co nejvíc poznám a vyjedeme na akce.
Ať žijou 2vály : wheel :


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: čtv 10. dub 2008 13:33:02 
Offline
záklaďák

Registrován: stř 09. dub 2008 15:37:56
Příspěvky: 326
Bydliště: Nelahozeves
Zdravím všechny zde přítomné....Kde začít....no asitím že něco napíši, že?
Já jsem mlaďoučká, je mi teprve (ještě ne 21) a moje motorka???no ještě nění moje....
čekám jestli mi přijdou penízky a jestli jo tak v brzké době si jedu pro jednu vyhlídlou černou kočku z roku 00. Svčka miluju, několik lidí mi již řeklo že by jsme se k sobě náramně hodily...No uvidíme jestli na ní sednu jako právoplatná majitelka.
A kolikátá je to moje motorka?? no první...doposavaď jsem jezdila jen na vypůjčenýc motorkách,v poslendí době jezdím na přítelově tt600r je to mazel, už jsem se sní i válela (jezdím sní v pískovně, takže pád až tak nebolí.)
Mimo jiné jsem strašně ráda že mi kamarád doporučil tyto stránky, protože jsem maxi luxusní...
Moc VÁS ZDRAVÍM A PŘEJU MNOHO KM BEZ NEHOD
Peťule
p.s.budu informovat jestli se podařila koupě sv650 : lovebike :


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: ned 13. dub 2008 13:09:04 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. dub 2008 12:48:06
Příspěvky: 125
Bydliště: Praha-východ
Taky zdravím, ač patřím mezi jedny z prvních zde registrovaných. Přes zimu jsem nezavítala, moc vás taky neznám a koukám, že proběhly změny.
Moje SV už zase vrní, ale momentálně čekám na kombi, která šla na úpravy. Na přelomu května/června startuju, tak se na vás pak někam zajedu podívat :good:

_________________
Only A Biker Knows Why A Dog Sticks Its Head Out Of A Car Window.
www.karlie.wbs.cz


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: pon 14. dub 2008 22:06:51 
Offline
záklaďák

Registrován: pon 14. dub 2008 20:39:40
Příspěvky: 1349
BabyNaked> zdravim zeno moje :) ... tyo ... se s tim mym TTRem vsude chlubis koukam ... jen nevim jak ho pak budu prodavat kdyz vsude vyprvis ze s nim obcas padas (ne ze ja bych ho obcas nezahodil) :)))



Karlie> zdaaaaaaaar Karle...to rad slysim ze jses po Karlstejnsky vyjizdce uz zase OK... Doufam ze tuhle sezonu trosku zvolnis - na Slapy jsi to celkem stipala :) Ostatne asi jako vsichni :) Se asi s BabyNaked stavime - ted delam do konce kvetna ve Strancicih, cili temer u Tebe :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: úte 15. dub 2008 13:31:02 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. dub 2008 12:48:06
Příspěvky: 125
Bydliště: Praha-východ
Tak já byla OK hned a motorka opravená v podstatě taky hned, jen se to přes zimu nehrotilo - kamarád pracoval na svojí motorce, tak mojí dával do kupy teď, trvalo mu to v podstatě týden, je šikovnej :thumbsup:
Zvolnit mam v plánu Vim, že rychle jet umim, taky vim, že řešit krizovky už ne, takže si to teď mínim dávat krajinkově :grin:
Já budu jezdit až tak od toho konce května nejdřív...ale zastavit se určitě můžete :good:

_________________
Only A Biker Knows Why A Dog Sticks Its Head Out Of A Car Window.
www.karlie.wbs.cz


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Moje zacatky na SV
Nový příspěvekNapsal: pon 21. dub 2008 20:57:23 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 21:52:51
Příspěvky: 255
Bydliště: Trutnovsko
Hoj. Tak mam od soboty SV 650 S rok 99 v modry barve s ladakem zahadne znacky F1 racing a jelikoz sem se byl prave projet a sem nabyt dojmy tak se o ne musim s nekym podelit. ;) SV jsme privezli v sobotu. U majitele sem se jen tak trosku projel samo ze se vsi opatrnosti. Vcera jsem jel poprve tady u nas doma. Musim rict ze posez mi prijde vazne pohodlnej a rek bych ze to je motorka presne pro me akorat na rucni posupovani si musim jeste zvykat. Vcera sem tam mel nejvic asi 80 a asi ctyrku ale dneska sem si vybral kousek rovnejsi usek a musim rict ze me ani ve snu nenapadlo ze ta motorka pojede takhle moc. Dneska sem poprvy otocil plyn az na doraz a uz chapu proc nekdo nedokaze sledovat kolik jede... Pri tom zatahu to snad ani nejde. Mel sem tam myslim trojku a kilco tam bylo hned. Kamos me v lete svez na banditoj a to sem si rikal ze to jede hezky. Vedel sem ze to na SV bude uplne jiny ze je lehci a motor mnohem agresivnejsi ale ze to bude az takova raketa to sem necekal. Sem z toho malinko vykolejenej. :blink: Taky uz sem stihnul vyzkouset ty svetla o kterejch vsichni rikaj ze nesvitej a musim rict ze zezacatku sem si rikal ze to neni tak zly ale pak sem prepnul na dalkovy a rozdil oproti klopenejm sem skoro nepoznal takze svetla vazne nic moc a uz vubec v zatacce to svitilo asi jen 5 metru prede me... A dalsi vec co me napada je ze vsichni doporucujou jezdit s dvouvalcem tak pres 4000 otacek a me prijde ze ten motor jede naprosto klidne uz treba ve trech tisicich... neskube, netluce a neklepe se. Pravda ze jeste tak moc sem toho nevyzkousel ale prijdou my ty 3000 v poradku. Co myslite? Kazdopadne bych rek ze sem si vybral nejlepsi motorku kterou sem mohl. :clapping:

_________________
fichtl -> mustang -> MZ RT 125 01' -> SV 650 S 99' -> Aprilia RSV 1000 Mille 01'


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Moje zacatky na SV
Nový příspěvekNapsal: pon 21. dub 2008 21:01:17 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 29. lis 2007 22:38:15
Příspěvky: 246
Bydliště: Mohelnice/Brno/Vysoká u Hanušovic na Šumpersku
Kazdopadne gratuluju :-) ale kluci te nepochvalej :-) protoze tohle patri do jine sekce :-)

_________________
Motorka z plastu na 4 kolech (červená) -> Kolo -> Honda XR 125 L (03) -> Suzuki SV 650 S (01) -> časem snad Ducati Multistrada 1000 DS snad 1100 DS :-D

Žij abys jezdil, jezdi abys žil.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Moje zacatky na SV
Nový příspěvekNapsal: pon 21. dub 2008 21:05:26 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
Přesunuto...

No 3000 bych řekl jsou takový minimální režim, na který SV může déle jet, ale pod už ani hovno, resp. jde to, ale pro motor už to není to pravý ořechový. Já se držím stále kolem 5000 (pokud nejedu na šestku ve vyšší rychlosti), prostě mi to tam vyhovuje, motor má nejmenší vibrace, reaguje hodně plynule a od 6000 do 8000 mám největší nášup, takže se od 5000 pěkně akceleruje.

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: úte 22. dub 2008 0:20:04 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. lis 2007 12:30:15
Příspěvky: 409
Bydliště: okr. Olomouc
Za 31 roků vlastnictví řidičáku na motorku už mám na moto najeto 275.000 km bez nehody na sedmi různých strojích / motorkách / skůtrech / mopedech, na SV 650 S r.v.2000 jsem od roku 2004 najel 38.000 km (celkem už má ale najeto moje SV poctivých 59.200 km).

Rád jezdím na okruhu, nepotřebuji vyhrát v první zatáčce, nerad cestuji po dálnici, v obci jezdím max do 60, nevadí mi jízda v dešti, nesnáším magory co se v obci předvádí stopadesát.

_________________
SV-čko jsem miloval aje nenávratně pryč, ale V-Stromek 1000 taky není k zahození :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: čtv 24. dub 2008 0:38:20 
Offline
záklaďák

Registrován: pát 15. úno 2008 17:56:26
Příspěvky: 259
Bydliště: Blučina
Takže kde začnu... :mrgreen:
Bydlím kousek jižně od Brna, poblíž Jimba, Dobroše a ewanse. Stránky sleduju už delší dobu. Na foŕu už taky chvilu jsem, takže jste si mě mohli všimnout. :)
O motorky se zajímám od 15 let, kdy jsem si hned udělal řidičák a jezdil na fechtlovi. V 18cti řidičák na auto a 25kw, ale nějak mě to nebralo si kupovat 350tku a na lepší bych stejně neměl prostředky. V 21 jsem si udělal neomez., ale nějak extra moc sem se do motorky nehrnul, protože mám taky jiný zájmy (sport. střelba) a navíc bych na pořádnou motorku asi nevydělal po brigádách. Loni si známý koupil Svčko N 01 a ze zajímavosti jsem se projel a hned napoprvé mě dostalo. Při každé příležitosti jsem si trochu zajezdil a řekl jsem si, že si ho do roka taky pořídím. Momentálně pracuji, takže jsem si mohl můj sen splnit. A stihl jsem to ještě před limitem...:D Včera jsem si přivezl Sko 06, ale ještě jsem na něm ani pořádně nejel. Brzo to snad doženu a doufám, že ve zdraví... :-D Mám se ještě hodně co učit...:)
Tak su rád, že k Vám můžu snad konečně plnohodnotně přidat... :mrgreen: :good:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: ned 27. dub 2008 16:33:59 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 29. lis 2007 22:16:38
Příspěvky: 1460
Bydliště: Těšany
Dej si do profilu aktualni info....jinak je fajn ze ej nas vic z naseho okoli,budem jezdit spolu dyz to bude vychazet,ve dvou se to dycky lip tahne .....z pangejtu :grin:

_________________
Cz 175-Suzuki GSF Bandit 400-Sv 650 02N Gsxr 1000 K5


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: ned 27. dub 2008 20:49:43 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 17. dub 2008 14:02:11
Příspěvky: 108
Bydliště: Štětí
No, tak už jsem tady taky zaregistrovanej asi tejden a tak nejak vsechny sleduju a tak me napadlo ze bych se mel taky tedy predstavit.

Takže v září mi (snad) bude 25 a jsem ze Štětí, což asi nikdo z Vás stejně neví kde je, tak pro upřesnění je to asi 15 km od Mělníka na sever... Začánal jsem asi jako každý na fichtlovi poté když už jsem si mohl udělat řidičák na malou motorku, tak jsem si koupil simsona, takže zase klasika. Jak mile mi bylo sedmnáct tak v té době se ještě nějak řidičáky nerozdělovali, tak jsem si udělal řidičák na velkou motorku a mohl jsem jezdit na čem koli, tak jsem si koupil silniční aprillii, 125, závodní repliku ale nějak mě to nechytlo a silniční motorka mě ani nebavila, tak v osmnactí jsem začal jezdit autem a na motorky se vyprdl. A pak najednou po šesti letech si spousta mych kamaradu zacla kupovat motorky a jezdit po vyletech a tak jsem jim zavidel a koupil si před 14 dny SV 650. Musím říct že je to nádherný stroj. Moje očekávání splnil nadplán.

Jinak mimochodem, jak jsem šest let na motorce nejezdil, tak jsem na to nebyl zvyklej a na SV jsem ujel asi 10 km a pak jsem po polnacce prejizdel z jedny silnice na druhou, kamos predemnou zabrzdil a ja udelal klasickou zacatecnickou chybu a zamackl jsem predni brzdy a hned jsem se valel, takze uz mam i prvni pad, nastesti se nestalo nic me ani motorce, protoze jsem je asi 10, jen jsem si lehce ohl chladič ale naštěstí neprskl takže neteče...

Tak myslim, že jsem Vám podal vyčerpávající informace... : sleeping :

_________________
fichtl---> simson---> aprilia RS 125---> SV 650 N K3


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Tak se tu pěkně vítám
Nový příspěvekNapsal: úte 13. kvě 2008 20:49:30 
Offline
nováček

Registrován: úte 13. kvě 2008 20:18:16
Příspěvky: 1
Bydliště: Brno
Ahoj,
můj život začal klasicky, jako první sem dostal naprdel.. podruhe az v 16ti.. kdyz jsem si na půjčeném stroji rozdrtil zápěstní kůstky.. Potom přišel velký třesk.. né nemluvim o výprasku od rodičů ;) . Až do svých 25ti let jsme na ničem co mělo motor a dvě kola neseděl.. minulý rok jsem se rozhodl, že se chci bavit.. koupil jsem si gsxr 750 starší ročníček 89. No.. jak se říká když se daří... přežil jsem a prodal.. Tento rok jsem si omylem sedl na kamarádovu sv 1000 s rv.03.. první jako batůžek.. a před dvéma týdny jako pilot. Byl jsem nehorázným způsobem přinucen ( když uděláš řidičák prodám ti ji ) si udělat papíry. Tak a teď mě tu máte :-D . Řidičák bude snad 12tého června, ale motorka je už moje :amen: Takže se tu vlastně za Vás všechny vítám a těším na srazy.. Jo a držte mi palce, přece jen.. hned první jízda a už sem stál na zadním.. : wheel :

a jelikož jsem ducha mdlého umístil jsem to špatně.. prosím pěkně o přesun


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: čtv 15. kvě 2008 12:53:39 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15. kvě 2008 11:18:51
Příspěvky: 375
Bydliště: okr. Prostějov
Ahoj lidi, jsem tu novej tááááááááákže pár slov o mě :) Jmenuju se Michal, ale všichni mi říkají Křído, sice nevim proč, ale proč ne. Moje první velká motorka byl Bandit650n K7, nádherný stroj, můj mazlík ;) myslel jsem si, bláhově, že si ho nechám už navždy :grin: omyl!!! 5.4.2008 jsem se vracel z obvyklé vyjížďky a byl sražen plechovkou! Viníkem byl a je řidič plechovky. Zničil mi mazlíka s kterým jsme najezdili pouhých 10000km, a mě odrovnal skoro na celou sezonu :cray: Až mi vyndají dráty z ramene, tak půjdu do sv! :good: uhranula mě ;) Doufám, že se pak budem potkávat na spol. akcích. Přeju všem spousty a spousty kilometrů bez nehody :thumbsup:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: pon 19. kvě 2008 21:48:12 
Offline
nováček

Registrován: čtv 24. dub 2008 11:18:56
Příspěvky: 3
Bydliště: Plzeň
Ahoj,

Před časem jsem objevil tyto www stránky týkající se SVček : lovebike : , díky Vám za ně , páč jsem se tu o SV dozvěděl některé věci po kterých jsem pátral jinde a nenašel jsem je . Až nyní jsem se dostal k tomu, abych tu něco napsal o sobě , takže : jsem z Plzně, je mi 28... a proč jsem majitelem SV? konkrétně SV650S? Může za to hlavně můj starší bráchoň...ten poprvý SV650S... přitáhl domů..a mě se moc tato motka líbila.. nejenom vzhledem ale celkově svým charakterem..... ,tudíž když jsem schrastil nějaký ty money.. byla to jasná volba : demnapivo : . Jináč... doposud moje "cesta" k takovéhle motce vedla přes tyto stroje , který jsem ozkoušel... jawa21, ČZ 175, jawa 250, KTM250, Husagerg 500, Yamaha 660R. Tak to bylo krátce něco o mě. Hodně štěstí na vašich cestách : happybike : Vám přeji :hello:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: pon 19. kvě 2008 22:00:37 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: ned 18. kvě 2008 21:10:40
Příspěvky: 1
:wave: Zdravím všechny svčkáře,jmenuju se Martin,jsem z Plzně a velká motorka byl můj sen od doby kdy jsem prodal MZ 250 :cry: .Od té doby jsem toho moc nenajezdil,nakonec jsem si před dvěma roky pořídil skůtr-150tku a řikal jsem si jaká je to paráda.....Jenže znáte to za nějaký čas se člověk otrká a i já jsem začal pokukovat po něčem pořádným. :roll: Tak jsem sedl k počítači a hledal a hledal.Když jsem tu mojí motorku poprvé uviděl bylo to jasný-tohle je to pravý :good: Mám jí sice jen 14 dní,ale je to bomba!Díky za ní! : motosmileV :


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: pát 23. kvě 2008 14:11:25 
Offline
záklaďák

Registrován: čtv 22. kvě 2008 15:10:05
Příspěvky: 66
Bydliště: Praha
zdravim z pole positon "nováček" :hello:

jak to tak zrekapitulovat...Je mi 24, žiju a pracuju v Praze. Biky se mi vždycky líbily, ale dlouho sem s nima bojoval. Srdíčko jo jo a rozum ne ne (zde pracovala též emocionální masáž rodičů a některých kamarádů). Ale dopadlo to jako to vždycky nakonec dopadne :) Prostě motku musím mít vlastní - do té doby jsem se vždycky povozil na půjčených...
Dvouválce z Itálie u mě vedou na plné čáře, jenže cesta k nim je dlouhá (rozuměj prachy) a trnitá (rozuměj zkušenost) a z týhle zapeklitý situace mě prozatím vyvedla zuzanka sv 650 pěkně od spoda tahnoucí, žlutá a brumlavá třeba jako ducati:) ale o mnoho shovívavější k peněžence. Takže spokojenost absolutní a jak to tak vidím, tak nejsem sám.. : motosmileV :

_________________
Four Wheels Move The Body. Two Wheels Move The Soul


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: ned 15. čer 2008 19:21:58 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 02. čer 2008 9:53:44
Příspěvky: 465
Bydliště: Hradec Králové
Zdar SVparto, tak se taky registruju. (Sice až po srazu u Kurta,ale přece).

Tenhle web znám už dýl,a to hlavně pro to, že SV byla vždy mojí vysněnou motorkou.
Zamiloval jsem se do starýho S modelu když si ho kámoš v roce 2000 dovezl z NDR rok jetý. Hned sem věděl že tohle jednou budu mít.
Jako první moto jsem okusil ve 13 Kreidler 80, pak od 15 2 roky Simál Enduro, následovala MZ 150 ta 3 roky. Ve 20 jsem koupil Suzu GS 500E a byl na vrcholu blaha min.2 roky, ještě jednu sezonu jsem na něm odjel a pak koupil cesťáka Yamu xj 600S. S tou sem strávil 2 sezony a letos pořídil vysněné SV 650S K3. I za to málo km co máme spolu najeto jsem zjistil, že to je to co jsem chtěl. Nádherná motorka, dvouvál a k tomu ještě od srdcový SUZUKI. Absolutní spokojenost.
Co se týče ježdění tak hodně cestuju, ponejvíc s motobratrem z KV Hornym.
Co se týče bydlení, mám to složitý. Jsem Varák ale už 7 rok bydlim v Ústí n L. Motorka je ideální řešení přesunů po této ose.

Takže to je něco o mě. Jinak jsem pro všechno špatný, takže do srazů, akcí a vyjížděk se mnou můžete počítat.

Ať nám to Všem jezdí bez problémů a starostí - Krejzy

_________________
Simson S51 Enduro ´86; MZ ETZ 150 ´89; Suzuki GS 500 ´96; Yamaha XJ 600 S ´99; Suzuki SV 650 S ´03 + SV 1000 S ´03 + Jawa 555

http://krejzy-pikador.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: pon 16. čer 2008 14:22:25 
Offline
záklaďák

Registrován: pon 19. kvě 2008 12:31:14
Příspěvky: 191
Tedy něco o mě..

Letos mi bude 23, na motorce jezdím asi od 8 let. Jsem z Benátek nad Jizerou (Střední Čechy, Mladoboleslavsko).. Studuji VŠ - obor oceňování nemovitostí a ve stejném oboru i pracuji.

Zájmy : filmy, historie, motorky a zbraně.

Má Historie
První mé moto byla Babetta, kterou mi dat děda. Na té sem projezdil celé okolí hlavně po polňačkách, lesích, loukách atd. Pak jsem přesedlal na Fantic 125 - taky takové šikovné endurko, slušnej zátah, zvuk atd. Po získání ŘP AM jsem si pořidil Derbi Savannah 50, kit na 80.. Bylo to takové extrémě vysoké,hubené a lehké endurko.. Tahle motorka ještě více prohloubila mé enduristické sklony. Na tuhle motorku se nedá zapomenot - srazilo mě z ní téměř čelně auto.. Motorka měla zlomenej rám do tvaru L a já si "odnesl" těžkej otřes mozku a problémy s kluby rukou i nohou.. Štěstí v neštěstí bylo to, že se mi vlastně "nic" nestalo - já jel kolem 80-90 a on dle šetření přes 110.. Když jsem se asi po týdnu vzpamatoval tak jsem si hned vyhlídl novou motorku. Samozřejmě silnější nežli tu původní a navíc majitel tak dlouho shánel Savannah, že jsme je vyměnili kus za kus :) Tak se mi do spárů dostala Aprilia Pegaso 125 ve špatném technickém stavu.. Cca pul roku stála na špalkách a probíhala generálka - motor, rám, tlumiče, sedlo.. Vše bylo jako nové či úplně nové. Nějakej pátek jsme na ní jezdil ale pak přestávala stačit, dokoupil jsme kit 166 a ještě to šlo. Pak na řadu přišla motorka velice podobná - Cagiva Canyon 500. Super motorka pro vstup do světa velkých objemů.. Tu jsem měl asi 2 roky a pak ji brácha půjčil strejci, ten ji položil a rok sem z něj tahal peníze na opravu... Došli mi nervy tak sem ji prodal a pak sem vlastně 3 roky nejezdil.. Minulej rok jsme ofiko nastoupil do práce, něco peněz tak sem si řekl, že si splnim "závazek" a pořídim si mašinu.. Vždy se mi líbili naháče ale jaksi sem si na to netroufl a vyřadil je z výběru.. Klasicky jsem uvažoval o enduru.. Chtěl jsme 2V, alespon 1000ccm. Nemám rák, když se motor moc točí a navíc chci hodně cestovat se spolujezdcem a kufrem.. Tak padla volba na DL 1000.. Motor super, vzhled ušel, pohodlí bezkonkurenční.. Bohužel sem vyskytla vada a šla protiúčtem.. Nechtěl jsem se vzdát 2V, chtěl jsem něco více sportovního a tak přišla na řadu dárkyně motorku.. A SV1000S bylo na cestě (i se mnou). Nyní ji mám týden, najeto mám cca 1100Km. Jsem s ní velice spokojen a po malé úpravě do cestovna ji snad budu nějakej pátek psokojeně užívat..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: čtv 19. čer 2008 17:21:54 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 19. čer 2008 16:50:51
Příspěvky: 22
ahoj SVčkari !
jsem tu novy tak neco malo o me. jmenuji se Milan a prezdivka Pumpa.../ 29let/ bydlim v usti nad labem...
zatim jsem mel jen same skutry nyni planuji SVčko /650/...jestli se zadari tak pristi tyden uz bude doma... :hello:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 216 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz