Home SV Forum Suzukisv.cz SV team pro nováčky aneb chci se představit
Právě je čtv 28. bře 2024 16:40:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 216 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: sob 01. zář 2012 0:20:42 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pát 17. říj 2008 13:04:43
Příspěvky: 58
Bydliště: Teplice - Praha
Ty svetla nemuzou byt origo, ani do Francie. Jsou to uplne obycejny "tuningovy" svetla.
Uplne stejny tam mam ja - taky se mi hodne libi, ale... Ale naprosto nulovy na jizdu v noci. Sviti to katastrofalne.

_________________
Brusle -> SV 650N ´99


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: sob 01. zář 2012 10:15:34 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 17. říj 2007 21:13:12
Příspěvky: 6556
Bydliště: Praha
foxing píše:
Jo výkon asi bude omezenej, v papírech mám 78kW, což je výkon K4ky a ne K5ky.
to bude asi tim ze mas K4 aneb stribrnej ram, K5 maj vsechny cernej

_________________
(2006) - CBR125R K5 + (2007) - SV650S K4 > (2011) - SV650R K4 > (2012) SV650RR K8 + (CBR600RR K5) > (2021) SV650RR K8 + GSX-R1000 K6 + CBF600S-ABS K6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: sob 01. zář 2012 23:20:45 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. srp 2012 9:02:18
Příspěvky: 9
Bydliště: Praha 9 - Černý Most
Díky za obě info, jak světla tak r.v. moto. Podle papírů to je fakt 2005ka. Samostudiem jsem taky došel ke K4, protože origo papíry z Francie nemám a datum první registrace podle českého TP bylo ve Francii 28.4.2005, ale jak píše shark, měla by mít černej rám a ne stříbrnej. :-(

Ty světla jsem za origoš tipoval, protože jsem je našel na NET-u jen u Francouzskejch dovozů, ale mohla to být souhra náhod. Každopádně se mi líbí a kulatý světlo řešit nebudu, spíše nějakej hezkej štítek na tyhle dvě. Úplně potmě jsem s tím zatím nejel, takže tu viditelnost zatím nechám být. Každopádně za jakýkoli tip na nějaký šikovný plastík uvítám!
:-)

_________________
--- SV 1000 N K3 (2005) ---


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: sob 01. zář 2012 23:49:46 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: stř 15. srp 2012 9:02:18
Příspěvky: 9
Bydliště: Praha 9 - Černý Most
Ještě k tomu typu, jestli K5 nebo K4, v techničáku jsem se teď dočetl že to je typ 5, tak teď se v tom čerte vyznej!
:-(

Ale myslím, že to je celkem jedno, že... :-)

_________________
--- SV 1000 N K3 (2005) ---


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: pon 03. zář 2012 10:19:17 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 14. srp 2008 22:43:52
Příspěvky: 1698
Bydliště: Kousek od Kunětické hory.
Datum výroby lze zjistit velmi jednoduše dle VIN.Každý dealer ti to ověří.Jestli ne,tak písni VIN mě a já ti to zjistím.

_________________
Mnoho různých moto JAWA,teď SV650S
http://www.ase-dedic.com/


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: pát 04. led 2013 20:39:55 
Offline
záklaďák

Registrován: sob 22. pro 2012 16:04:57
Příspěvky: 121
Bydliště: SK - Bratislava
Zdravím Vás všetkých

Tak na úvod asi toľko, po dlhom čase som sa rozhodol opať osedlať motorku.
Rozhodovanie bolo medzi Hondou hornet a SV-ckom. Po tom co som vyskusal par hornetov a sadol na SV-cko uz mi bolo jasne ze moja vyvolena bude SV 650.
Kupil som ju koncom novembra 2012, je to K3, cize nejaky ten rok zivota ma uz za sebou.
Najazdenych mala cca. 11 000 km, zamyslal som sa nad tym ci to mozu byt skutocne km alebu ju niekto takto omladil, no po asi stvorhodinovej prehliadke som v skutku nenasiel ziadne stopy vyrazneho opotrebenia, tak som uveril ze 11 000 km moze byt realnych. Je dovezena z Talianska, a este ku vsetkemu som pod sedadlom nasiel aj kompletnu servisnu dokumentaciu, dokonca aj kontaktne udaje na predchadzajuceho majitela.
Hned po kupe bol vymeneny olej, filter, chladiaca zmes, brzdova kvapalina a vycisteny vzduchovy filter.
Co sa tyka uprav, tak paci sa mi taka aka je a jedinou planovanou zmenou prejdu riadidla, v buducnosti ich vymenim za sirsie, a po odjazdeni sezony po lete vymenim pneumatiky, lebo tie boli vyrobene podla DOT v roku 2008 ale este su asi 90 percentne, aky je Vas nazor mal by som ich vzhladom na ich vek vymenit radsej pred sezonou?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: sob 05. led 2013 18:34:40 
Offline
záklaďák

Registrován: sob 17. zář 2011 23:09:48
Příspěvky: 80
Bydliště: Běšiny
Ahoj, pokud máš na nové pneu peníze,tak určitě přezuj. Já koupil před rokem sv z roku 2005 a byly tam ještě origo gumy. Měl jsem strach vůbec najet do zatáčky. Neuvěřitelně uskakovali. Po přezutí jako by to byla jiná motorka... začal jsem jim věřit a užívat si každej kilometr


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: pon 07. led 2013 12:49:51 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 13. dub 2009 11:06:22
Příspěvky: 260
Gumy vyměň určitě,bude to daleko levnější než oprava až s tím někde řízneš.Starší gumy jak 4 roky jsou o hubu.

_________________
Simson,Jawa,MZ,SV 650S K3,GSR 750 L2


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: pon 07. led 2013 19:32:49 
Offline
záklaďák

Registrován: stř 02. lis 2011 22:31:53
Příspěvky: 12
Bydliště: Kroměříž
zdar chlapi,vlastním druhým rokem esvo babku a nevyměnil bych, výkonově už sice není tak skvělá jak na začátku, ale funn faktor pořád neomrzel...:)(sbírám příspěvky abych dostal práva na zprávy apod...) jinak gumy bych taky vyměnil, pokud na to máš finance...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: stř 10. dub 2013 16:01:18 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 12. bře 2013 22:52:19
Příspěvky: 20
I já bych se vám přátelé chtěl oficiálně představit, jistě vás pobaví skutečnost že mladé roky jsem nestrávil nijak zvlášť jakože na pionýrech na jawách a podobných pekelných strojích a až teprve minulý rok jsem pořídil pitbike orion AGB 35. Na něm jsem lítal tady po kopcích a nesčetněkrát jsem sáhl na jeho dno a rozbil si čuňu :-D jako průprava a přesvědčení že se stanu motorkářem mi to stačilo, abych se vyhl pozdějším problémům s vyřízením neomezeného Ř.O. jelikož mi bude 21 teprve letos v listopadu jsem v říjnu minulého roku uspěšně složil A(18). Letos v Březnu jsem do toho praštil a nakoupil funglovku komplet oblečení a po doporučení kamaráda (za což mu děkuji) jsem pořídil Svoje SV na kterém jsem při prvním sluníčku najezdil něco okolo 1ookm.

Je mi jasné že mě máte za adepta na smrt (v rodině proběhla sázka o 20litru vína na bezpadovost na první sezonu) a ačkoliv slibuju že se budu snažit chovat na silnici ukázněně chtěl bych vás poprosit abyste mi držely palce :-)

Jmenuji se Honza Bednář.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: čtv 11. dub 2013 7:38:27 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. lis 2007 21:52:56
Příspěvky: 1987
Bydliště: Doloplazy ( u Olomouce )
Adept na smrt je ten co lice bez mozku, né ten co má mašinu jenom chvilu. Rozhodně přeju spóstu bezpečnéch kilometru. Hlavně tech prvnich!!

_________________
Suzuki SV 650 N rok výroby 2003, barva: modrá metalíza. ;-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: ned 21. črc 2013 21:17:36 
Offline
záklaďák

Registrován: úte 16. črc 2013 20:25:03
Příspěvky: 35
Tak já se také představím . Letos jsem se stala hrdým majitelem SV 650s . Jsem mladší věková skupina a můj jediný strojík bylo cbr 125 před ním jsem řídila motorku akorát tak když jsem dělala řidičák na staré Yukinu . Kdyžby se někdo ptal proc jsem vůbec začala dělat řidičák tak jen proto že jsem se šíleně bála jako batůžek a neovlivnila řízení :-D . Jelikož jsme se museli přestěhovat do Prahy tak jsem zkoumala jaký typ silnější motorky pořídit hlavně kvůli tomu abych dosáhla na zem když budu skoro všude stavět po cestě domů :-D pak mi jeden kamarád poradil koupit SV a dokonce mi i sehnal pár kontaktů na Vás co prodáváte. Vyhrál jednoznačně Kačer a už jsme ho vezli domů . Sice teprve spolu začínáme ale myslím že jsem udělala velice dobře.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: ned 21. črc 2013 21:52:15 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. lis 2007 21:52:56
Příspěvky: 1987
Bydliště: Doloplazy ( u Olomouce )
Posie píše:
Tak já se také představím . Letos jsem se stala hrdým majitelem SV 650s . Jsem mladší věková skupina a můj jediný strojík bylo cbr 125 před ním jsem řídila motorku akorát tak když jsem dělala řidičák na staré Yukinu . Kdyžby se někdo ptal proc jsem vůbec začala dělat řidičák tak jen proto že jsem se šíleně bála jako batůžek a neovlivnila řízení :-D . Jelikož jsme se museli přestěhovat do Prahy tak jsem zkoumala jaký typ silnější motorky pořídit hlavně kvůli tomu abych dosáhla na zem když budu skoro všude stavět po cestě domů :-D pak mi jeden kamarád poradil koupit SV a dokonce mi i sehnal pár kontaktů na Vás co prodáváte. Vyhrál jednoznačně Kačer a už jsme ho vezli domů . Sice teprve spolu začínáme ale myslím že jsem udělala velice dobře.

Gratuju a eště se zeptám, to máš Sv od Sharka?? (Dyš pišeš že seš už Pažanda :-D )

_________________
Suzuki SV 650 N rok výroby 2003, barva: modrá metalíza. ;-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: ned 21. črc 2013 21:54:03 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 14. srp 2008 22:43:52
Příspěvky: 1698
Bydliště: Kousek od Kunětické hory.
No super Posie :good:
Kačer je po Jimbovi a Canichon.Určo ti bude dobrým přítelem a pomocníkem. :grin:
Jo,a doufám,že Kačer dorazí sem
http://www.suzukisv.cz/sv-forum/viewtop ... =45&t=4199
a představí nám novou paničku.

_________________
Mnoho různých moto JAWA,teď SV650S
http://www.ase-dedic.com/


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: pon 22. črc 2013 7:14:21 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 25. dub 2009 14:34:08
Příspěvky: 306
my už jsme novou majitelku přivítali na noční jízdě Prahou ( ano byli jsme Ti divní lidé co se chtěli kamarádit ). jinak ještě jednou vítej mezi námi :-)

_________________
SV 650 K8 :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: pon 22. črc 2013 8:36:40 
Offline
záklaďák

Registrován: úte 16. črc 2013 20:25:03
Příspěvky: 35
jo jo je po je po Jimbovi a Canichon , v Hostivicích jsem čekala kdo se ke Kačerovi přihlásí :-D a přívesky po Canichon jsme na benzince sundavali abychom nezničili brejle ;) Děkujeme za přivítání a ten srpen jeste uvidíme kdyžtak se potkáme při jiné přiležitosti :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: sob 21. pro 2013 11:36:30 
Offline
nováček

Registrován: ned 10. lis 2013 14:39:40
Příspěvky: 2
Servus vsetci :) musim sa predstavit aj ja lebo budem mat na vas vela otazok tak chcem zacat ako sa ma. Presne pred tyzdnom som si kupil uplne prvu motolasku v zivote a to mam 28rokov. Doteraz som jazdil iba babetku a mozno tak 20km na MZ 150 A okrem toho nic silnejsie tak si viete predstavit moj vyraz tvare ked som prvy krat sadol na SV a citil tu vybraciu na gulach :D. Rozhodoval som sa medzi hornetom a Svckom a som rad ze som si vybral Sv uz len vodicak a prihlasit stroj :) toto bude najdlhsia zima v zivote. Urcite ste si vsimli ze pisem po slovensky ale do cz to mam velmi blizko z Trencina tak dufam ze tu nie je narodnostna diskriminacia :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: pon 23. pro 2013 1:52:41 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 20. čer 2010 16:23:03
Příspěvky: 318
Bydliště: Novomlýnské nádrže
Dobře si udělal ;) Taky sem se zezačátku rozhodoval mezi Hornet 600 a SV 650 . A SV byla určitě 100% lepší volba než Hornet. Když už čtyřvál, tak až tak od litra navrch.

_________________
zelená SV 650 N K3 + zelená Sohoo 125 (pitbike)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: pon 23. pro 2013 3:11:51 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 25. dub 2009 14:34:08
Příspěvky: 306
Ahoj nějak je mi to povědomé:-D ale já byl o hodně zkušenější než ty;-) ( najezdil jsem totiž 50 km na ČZ 250 :-D ) a pak jsem si koupil svou úplně první motorku.mám ji 5 let a jsem naprosto spokojenej;-) uvidíš, že budeš taky;-) Slováci jsou v pohodě (ukradl jsem si odtamtud přítelkyni :-D) Tak vítej mezi námi!

_________________
SV 650 K8 :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: pon 23. pro 2013 10:14:45 
Offline
nováček

Registrován: ned 10. lis 2013 14:39:40
Příspěvky: 2
2x like :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 216 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz