Home SV Forum Suzukisv.cz SV team pro nováčky aneb chci se představit
Právě je čtv 28. bře 2024 14:27:06

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 216 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: ned 04. led 2009 14:44:53 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 13. bře 2008 17:56:21
Příspěvky: 449
jsem tu sice reglej asi uz od brezna ale jeste nic jsem tu o sobe nenapsal tak to napravim.
Ahoj vsichni jmenuju se Jarda Jindráček ale vsichni mi rikaj Jindrs je mi 27 let jsem z Chomutova na motorkach jsem zacal jezdit od mych 8mi let(fichtl nejaky simsony,MZ 150 251 dve FZR 600,Aprilku Tuarega 600 atd) tuhle sezonu jsem si poridil prvniho dvouvala SV 650 a uz nic jinyho nez V2 nechci.Oblibene jidlo vsechno co je nezdrave a piti krome rumu vse hlavne pivo a zelena :-D Ze zajmu pritulkyne,moto,auto(VW G3 Gti),parby a muj hafan.Nejsem zadnej houbar ale ani strelec spis jsem na picovinky typu stunt


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: ned 04. led 2009 18:46:59 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pát 21. lis 2008 18:54:05
Příspěvky: 72
Bydliště: Praha 6
Zdar Lidi
Kdyz sem byl maly a bydlel na vesnici,tak sem vzdycky chtel motorku a o nicem jinym sem nechtel ani slyset,potom sem trochu vyrost a zacal sem jezdit na fichtlu, to me strasne chytlo i kdyz zadny z tech na kterych sem jezdil nemel brzdy ani spojku :D .Potom nastala evoluce a ja se ucil pracovat se spojkou a casem prisly i brzdy.Potom sme se odstehovaly do prahy a ja mel utrum :cry: ..Jetste sem trochu povyrost a udelel si papiry na auto,chtel sem i na moto,ale nebyly prachy,tak sem jezdil autama nacas sem zapomel na motorky.Jednou na jare sme s otcem privezly Virago535 a ja se konecne svezl na "poradne" motorce.Od te doby sem nemohl myslet na nic jinyho nez kde sehnat penize na ridicak a motorku.Nakonec se povedlo a ja,sice bez papiru,si vez domu mou nadhernou Gs500e..Za sezonu 2008sem na ni najezdil asi 17000km a prestala mi stacit,tak sem zacal hledat neco silnejsiho...A kdyz sem se byl projet s kamaradem co ma cerny sv 00,tak sem byl beznadejne zamilovanej a mel sem jasno CHCI SV!!! : motosmileV :


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: úte 06. led 2009 20:32:46 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 29. lis 2007 22:16:38
Příspěvky: 1460
Bydliště: Těšany
A ridicak furt nemas? :grin:

_________________
Cz 175-Suzuki GSF Bandit 400-Sv 650 02N Gsxr 1000 K5


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: ned 11. led 2009 17:20:07 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pát 21. lis 2008 18:54:05
Příspěvky: 72
Bydliště: Praha 6
no kdyz sem si vez gs domu,tak sem ho uz mel skoro hotovej,jenomze sem nemoh delat zaverecny jizdy,protoze 5stupnu v listopadu bylo na komisare malo,na to aby sme objely blok..takze sem cekal az do prvniho teplejsiho tydne v dalsim roce :banghead:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: pon 12. led 2009 17:44:51 
Offline
záklaďák

Registrován: pát 09. led 2009 15:30:49
Příspěvky: 42
Hoj.Taky sem tu nový.
Klasika, blazen do motorek už o děcka. Fichtl, pak jawka 350 (tehdá sem myslel, že to je největší dělo :grin: ) na ní sem měl první bouračku, sestřelil jsem v noci divočáka :-D ! Pak studium v Brně na výšce, všechny prachy se propily : demnapivo : , takže na moto nebylo. Pak sem se vysral na školu, začal makat, zadlužil se :? koupil si svojeho miláčka (SV650S 03)! :yahoo:
Po 14 dnech sem ji rozstřelil, pi.. v autě mi nedala předost !:banghead: Takže další prachy do opravy!
Ale všechno se v dobré obrátilo, moto se spravila a teď po 2 letech sem ješte objevil tyhle stánky! :thumbsup:

Všem přeju spoustu kilometrů bez nehod! : biker6 :


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: čtv 12. bře 2009 1:36:11 
Offline
nováček

Registrován: stř 11. bře 2009 23:56:16
Příspěvky: 6
Bydliště: Orlová
zdar bando,jelikoš jsem zjištoval nějaké udaje na netu narazil jsem na toto forum a už se něco malo dověděl.Na motorce jezdim sice dlouho ale doposud jsem vlastnil jen chrchla a jawku 350.Na SV jsem se jen občas projižděl když mi ji pujčil brácha,vim že ženske,motorky a auta se nepujčuji ale mě duvěřoval a věřil jak jezdim bo vždy řikal že vi jak jezdim jelikoš mě učil :mrgreen:
SV jsem bohužel zdědil po něm když minuly měsic bracha zemřel.Ted ho musim doskladat bo bylo rozložene a rozhodnout co sním dal,jestli si ho necham nebo ho prodam a koupim jinou.
Jinak do ted jsem vražel prachy do sveho auta a jak to ted vypada budu muset i do motorky.Jinak po nějaké mašině jsem vždy toužil a mit svou byl muj sen,bohužel jsem netušil že se mi vyplni za takových podminek.Jinak je to sv650,rok 2002 dovoz s Francie kupovana když měla najeto 7000 padla na pravy bok a cena v roce 2004 byla 125 tisic,to si pamatuju bo jsem ji byl kupovat s brašinem.Momentalně ma najeto 32 000Km.Ted je rozložena,kapoty u plastaka a čeka se na dědicke řizeni,je tam ladak ixil,podsedlovka od ermaxu,poprve když nepočítam kdy vyjela s fabriky je tam fungl nové obuti od continentalu.


Přílohy:
Poznámka: takhle ted vypada
DSC00559.JPG
DSC00559.JPG [ 54.7 KiB | Zobrazeno 4731 krát ]

_________________
motorku jsem bohužel zdědil po braškovi-suzuki sv 650"02
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: čtv 12. bře 2009 22:57:48 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. úno 2008 16:10:09
Příspěvky: 3868
Bydliště: Újezd u Brna
Vítej mezi náma, mrzí mě, za jakých okolností jsi k SV došel...
Tohle fórum by ti mohlo pomoci motorku po bráchovi poskládat, co víme, to rádi poradíme ;)
Pokud jsi toužil po mašině, tak si SVo klidně nech, je to fajnová motka :)

_________________
Jawa 21 -> Jawa 50 mosquito -> Cagiva mito EV 125 -> Cagiva River F600 -> Suzuki SV 650s K2 -> Suzuki GSX-R 1000 K3 -> Honda CRF 250R K9


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: pát 13. bře 2009 0:19:36 
Offline
nováček

Registrován: stř 11. bře 2009 23:56:16
Příspěvky: 6
Bydliště: Orlová
diky,jak tam pročitam tak jsou tu pohodovi lidi o proti jinym forum
jj na Sv se mi jezdi dobře,ale co si budem nalhavat pokukuju po nějakem litru,ale zase tolik co bych dostal za sv to snad nema ani cenu prodavat,bracha se snažil to prodat rok a pul a nikdo to nechtěl,ne že by to byla jebka nebo tak ale je prostě těch motorek strašně moc.
Takže motorku pomalu složim,časem hodim do laku a budu jezdit,zustala mi po něm kombineza prostě vše

_________________
motorku jsem bohužel zdědil po braškovi-suzuki sv 650"02


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: pát 13. bře 2009 15:40:11 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 19. lis 2008 18:46:23
Příspěvky: 133
Bydliště: Chomutov
Čaute hoši,
jsem tu taky prvnička. Honza, 30, Chomutov.
No, nikdy jsem na ničem nejezdil. Vloni v dubnu jsem se mocně opil a s kámošem si slíbil, že motorky budou, i kdyby tátu vešeli :-D
Tak jsem něco pošetřil, v létě udělal papíry a v září našel neodolatelnou nabídku v ČMN a mastil pro kozu do Ostravy. Koupil jsem 650N K4 a naprostá spokojenost. Najezdil jsem jen nějakejch 1400 km než přišla zima, ale všechno kolem komína, vyjma pekelnejch dolů.
Jináč díky za zlatý rady tady na webu, když sem kupoval, tak sem měl sepsanej seznam věcí na A4, na co všechno se musím kouknout a co všechno zkontrolovat. Zatím to vypadá, že mě ostravak nepodělal, všechno klape a šlape jak má.
Ten kámoš si koupil zephyra, takže jezdíme jen jako teplá 2.

Zdar a sílu, jdu se trochu povozit, vysvitlo nám v Chomutově blunce.
Jináč jestli mi to vyjde, naložím ženu a valím na sraz na Křivonosku.
Čus.

_________________
...nikdy nic -> opileckej slib -> pak hrozná rána -> a bylo z toho SV :-)) - Suzuki V-Strom 650 K5 s aluminiovými kufry :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: pát 13. bře 2009 16:01:26 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15. kvě 2008 11:18:51
Příspěvky: 375
Bydliště: okr. Prostějov
ctirad píše:
Čaute hoši,
jsem tu taky prvnička. Honza, 30, Chomutov.
No, nikdy jsem na ničem nejezdil. Vloni v dubnu jsem se mocně opil a s kámošem si slíbil, že motorky budou, i kdyby tátu vešeli :-D
Tak jsem něco pošetřil, v létě udělal papíry a v září našel neodolatelnou nabídku v ČMN a mastil pro kozu do Ostravy. Koupil jsem 650N K4 a naprostá spokojenost. Najezdil jsem jen nějakejch 1400 km než přišla zima, ale všechno kolem komína, vyjma pekelnejch dolů.
Jináč díky za zlatý rady tady na webu, když sem kupoval, tak sem měl sepsanej seznam věcí na A4, na co všechno se musím kouknout a co všechno zkontrolovat. Zatím to vypadá, že mě ostravak nepodělal, všechno klape a šlape jak má.
Ten kámoš si koupil zephyra, takže jezdíme jen jako teplá 2.

Zdar a sílu, jdu se trochu povozit, vysvitlo nám v Chomutově blunce.
Jináč jestli mi to vyjde, naložím ženu a valím na sraz na Křivonosku.
Čus.

Tak hlavně ať esvo slouží :good: a s tím srazem... netahej dřevo do lesa ;)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: pát 13. bře 2009 16:11:13 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 13. bře 2008 17:56:21
Příspěvky: 449
ctirad píše:
Čaute hoši,
jsem tu taky prvnička. Honza, 30, Chomutov.
No, nikdy jsem na ničem nejezdil. Vloni v dubnu jsem se mocně opil a s kámošem si slíbil, že motorky budou, i kdyby tátu vešeli :-D
Tak jsem něco pošetřil, v létě udělal papíry a v září našel neodolatelnou nabídku v ČMN a mastil pro kozu do Ostravy. Koupil jsem 650N K4 a naprostá spokojenost. Najezdil jsem jen nějakejch 1400 km než přišla zima, ale všechno kolem komína, vyjma pekelnejch dolů.
Jináč díky za zlatý rady tady na webu, když sem kupoval, tak sem měl sepsanej seznam věcí na A4, na co všechno se musím kouknout a co všechno zkontrolovat. Zatím to vypadá, že mě ostravak nepodělal, všechno klape a šlape jak má.
Ten kámoš si koupil zephyra, takže jezdíme jen jako teplá 2.

Zdar a sílu, jdu se trochu povozit, vysvitlo nám v Chomutově blunce.
Jináč jestli mi to vyjde, naložím ženu a valím na sraz na Křivonosku.
Čus.


tak te tu taky vitam konecne nejakej Chomutovak aspon tu nejsem sam :lol: az bude teplo dame nejakou projizdku.Ozvi se mi na icq 255002533


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: sob 04. dub 2009 8:44:52 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 31. bře 2009 7:12:33
Příspěvky: 42
Bydliště: Modřišice
Zravim všechny,
svoje SV 650 S jsem si v neděli (29.3.) konečně dovez domů, má německý papíry, tak jen doufám, že všechno proběhne bez problémů. Je to r.v. 2001 a zdá se, že vše funguje jak má (krom spojky, kterou jsem musel trošku doladit), ale zatim jsem najel málo, kolem komína, protože zatim nemám papíry. Motorka je padlá na pravou stranu, odnesla to akorát barva a laďák je taky naťuklej :( , tak aspoň budu mít co dělat, než si na ni udělam řidičák. A ten zvuk 2V s laďákem je parádní :good: . Dřív jsem jezdil na MZ 150, takže skok jsem trochu udělal :-D , ale myslim, že to nebude problém. Jinak v naší rodince se drží pořád žlutá barva, tatík měl dřív Jawu 350, kterou si přestříkal na žluto, moje MZ je taky žlutá a teď ještě žlutý SV :D .
Bydlím v Libereckym kraji, poblíž Turnova. Radek, jméno mé a toť asi vše, všem přeju hodně najetých km v pořádku a pěkné ježdění ;) , já už se nemůžu dočkat, když vidim to počasí venku.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: stř 15. dub 2009 12:32:07 
Offline
nováček

Registrován: úte 07. dub 2009 21:55:30
Příspěvky: 9
Ahoj...
takže mám čerstvě (9 dní) SV 650 (původně to bylo eSko, nyní předělané na eNko), je to K6, vyrobená v listopadu. Do galerky hodim v nějaký relativně dohledný době fotky, tak miláčka uvidíte. Teď mi je 26 a SV je moje první silnější motorka. Ve 14ti jsem si pořídil víceméně náhodou 21 fichtla a tenkrát mě to chytlo, v necelých 16ti pak simsona, v 19ti pak MZ 251 ETZ, kterou mám pořád ještě doma. Jinak bydlim v Libochovanech (pro neznalé se jedná o vesnici mezi Ústím nad Labem a Litoměřicema) a když se budete chtít někdo projet, tak klidně můžete dát vědět. S časem jsem na tom sice dost na levačku, ale v nejhoršim Vám odpovim, že nemám čas. To je na úvod o mě asi vše, určitě se někdy seznámíme blíž, ať osobně nebo jen tady na fóru.

_________________
jawa 21, simson S51 enduro, MZ 251 ETZ, suzuki sv 650 n (K6)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: ned 26. dub 2009 17:50:50 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 26. dub 2009 11:16:54
Příspěvky: 413
Bydliště: Mladá Bolelav
Zdravim SVčkaře
Neco o mě torsku komicke ale moje 1 moto je pravě SV 650 s. jinak jsem jezdival na pujčených strojich začinalo to Pindourem a tak dále 125 ale na svojí jsem se nikdy nezmohl až včera nastal ten den kdy jsem ji dovalil domů. Doufam že sem zapadnu a že se tu neco přiučim protoze toho moc nevim :oops:
Jinak jsem pro každou srandu (špatnost v ramci mezí)

_________________
SV650s 2002> gsx-r 1000 k7


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: pát 01. kvě 2009 8:55:01 
Offline
nováček

Registrován: úte 21. dub 2009 20:38:35
Příspěvky: 7
Bydliště: Kroměříž, Ostrava, Olomouc
Cau klucííííííííí : motosmileV :

taky jsem tady novej, uz nejakej patek ctu tohle super forum a vcera : happybike : jsem si koupil modry esvecko esko 2001 : happybike :
Je to zatim bez ladaku nebo nejakejch vetsich uprav, akorat prouzky na rafkach. Je to ctvrty sv na ktery jsem se jel podivat a je to paradicka :-)
Uz se tesim az to bude prepsany, musim koupit zadni gumu, vymenit olej a takovy ty provozni vecicky... Jinak jsem zacinal asi jako kazdej na pinckovi od 12 po cestach bez papiru (chycen policajtama 20 km od baraku - nastesti jsem to ukecal :thumbsup: ) pak 125 dandy nejakej ten patek, pak chvili cbr a ted po ctyrech letech nejezdeni SV : wheel :

Takze preji vsem bezporuchovou a hlavne bezpecnou sezonu :hello:

_________________
SV 650 S, r.v. 01 -> H-D (zatím v nedohlednu)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: ned 10. kvě 2009 21:25:11 
Offline
záklaďák

Registrován: stř 11. bře 2009 22:30:33
Příspěvky: 33
Tak vzhledem k tomu že jsem se nedavno přihlásil jelikož jsem loni na konci léta koupil SV po pádu a dával ho přes zimu do kupi,tím pádem jsem potřeboval info o motce a nakonec jsem tady tomu celku to je:lidi kolem SV a samotná motorka celkem propad! Neco z miho prohýřeného života:první motorka-13let pařez jednosic.našel na skládce.pak fotrova CZ175-tu mam do dneška,Fichtli všech možných úprav,kroska-výroba kůlna pak CZ125-511 pak 513 pak 250-513 pak velký pád. :blackeye: vlastnil jsem tež 250 a 350 kejvačky vše původně šrot pak ještě větší.Po vojně:1992 moje první zahraniční RM125 na tý jsem i občas dojel a umístil se-krajský přebor.Pak enduro KTM400,pak byt auto nový boty telka,nádobí,přítelkyně,pařby,z přítelkyně manželka-konec pařeb :ugeek: A už to nešlo vydržet tak XJ600-dorá levná hodná ale nemá koule j sem rád že mám SV. :grin: Ještě mam syna 3roky už má monterky a pomáhal mi celou zimu.tak pa váš Mazlyck.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: nováček
Nový příspěvekNapsal: stř 15. črc 2009 11:13:28 
Offline
nováček

Registrován: pon 01. čer 2009 8:24:45
Příspěvky: 1
Ahoj. Všechny vvas zdravím. Sem SVčkář teprve kratce ale jsem spokojeny. doufam že se nekdy dostanu na nějakou tu akci


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: nováček
Nový příspěvekNapsal: stř 15. črc 2009 11:15:56 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 17. říj 2007 21:13:12
Příspěvky: 6556
Bydliště: Praha
mirda knoky píše:
Ahoj. Všechny vvas zdravím. Sem SVčkář teprve kratce ale jsem spokojeny. doufam že se nekdy dostanu na nějakou tu akci

http://www.suzukisv.cz//forum/viewtopic.php?f=26&t=183&hilit=pro+novacky

_________________
(2006) - CBR125R K5 + (2007) - SV650S K4 > (2011) - SV650R K4 > (2012) SV650RR K8 + (CBR600RR K5) > (2021) SV650RR K8 + GSX-R1000 K6 + CBF600S-ABS K6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: čtv 13. srp 2009 11:16:31 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. črc 2009 13:33:50
Příspěvky: 491
Bydliště: Praha
Tak Jimbovu motorku znáte, je na čase představit aspoň sebe...
Ale nebudu předbíhat, začnu od začátku.

Narodila jsem se před 24mi lety a to hned dvě minuty po mým dvojčeti. Nebýt toho, že jsem ji držela při porodu za nohu, byl by ten interval delší... Do puberty jsme byly k nerozeznání (doma nás po koupání vždycky popisovali velkým písmenem na břicho :) ) a milovaly jsme se. Přes pubertu jsme se nenáviděly a snažily jsme se odlišit - ségra krátký černý vlasy, já dlouhý blond. Přešla puberta, přešel vzdor a všechno se vrátilo do starých kolejí... A i po těch letech jsme zase stejné, zase máme stejný vkus, i když teď už se to týká jiných hraček, než před dvaceti lety. Šatník máme totožnej, naši chlapi vždycky vypadají jak sourozenci. Stejně přemýšlíme a jsme stejně tvrdohlavé - chraň bůh, když se začneme o něco hádat... Ale stejně tak chraň bůh, když někdo jedné z nás něco udělá... Druhá by ho zabila...
Moje dvojče je prostě jedna z věcí, která ke mně neodmyslitelně patří :good:

Druhá typická věc jsou kachny... Od malička sbírám kachny... kačky... Co má sbírat Kačka jinýho asi, ne? :) (Kdo uhodne, co znamená Canichon? ;) ) Takže mám s kachnama snad úplně všechno... Pominu-li různý standardní figurky a plyšáky, tak i župan, koberec, konvici na vodu, toaletní papír, nádobí, a málem jsem měla i prkýnko na záchod :c)... prostě úchylka :c) A tak jsem tak pojmenovala i motorku... Kačer :grin:

A jsme konečně u toho... motorka... Vždycky jsem se po těhle jednostopých zvířatech ohlížela, z dálky natahovala krk za zvukem alespoň trochu podobným motorce... První zkušenost s motorkou byla rychlá. Bratránek mě naložil za sebe, chtěl se předvést, ale místo toho mě hned před barákem vyklopil... Začala jsem mít strach, ale pokukovat jsem nepřestala a vydrželo mi to až do předloňska… Loser z Banditos (někteří znají; a pro Jimba – to byl ten Zbyňa, co přijel se mnou) měl novou motorku. Vozil všechny, tak aby mi to nebylo líto, svezl i mě. A v tu chvíli bylo vymalováno… Nejen, že jsem nepřestala pokukovat, ale začala jsem laškovat s myšlenkou, co by se stalo, kdybych jááá si taky takovou pořídila… Loni se tahle myšlenka začala stávat plánem a získávat na jasných obrysech. Jako žena, technikou stránkou motorek netknutá, jsem otevřela na netu katalog motorek a chopila se výběru :c) Pánové si teď budou ťukat na čelo, ale tak to fakt bylo… Až najednou jsem objevila SVčko… Srdíčko mi začalo tlouct v naprosto jiném rytmu a bylo jasno… Přes zimu přišlo pár životních zlomů a já jsem se rozhodla přestat plánovat a začít řešit. Jen co to bylo možné, jsem vyřídila papíry, koupila oblečení a pak už to šlo ráz na ráz. Objevila jsem tohle fórum, zaregistrovala se, začala pročítat diskusi. Koukala jsem po inzerátech a hledala a hledala. Zkontrolovala jsem prasátko, zjistila možnosti. Nezávisle na sobě mi několik lidí (schodou okolností nikdo z SV fóra :c)) doporučilo Jimbovu motorku. Znovu jsem zkontrolovala prasátko, chvíli přemýšlela, prohlídla si ještě několikrát jeho galerii… A bylo rozhodnuto. Dosehnala jsem zbytek peněz, zkontaktovala ho, vyměnili jsme si pár zpráv a 1.8.2009 jsem si ho odvezla. Musím říct, že spolupráce s Jimbem byla bezchybná – co řekl, to prostě platilo.

Je nádherná. Je úžasná, Jimbo na ní nechal ruce... Musím mu dát za pravdu - je to nejkrásnější SV pod sluncem :c) Mám k ní neuvěřitelný respekt a dělá mi neskutečnou radost. Ten pocit všichni znáte. Večer usínám nedočkavá, kdy budeme zase moct vyjet…
Cesta od Jimba domů ale byla pěknou zkouškou :c) Od něj z Brna jsem jela do Olomouce a odtud druhý den do Prahy. Za Brnem slejvák a to se nezměnilo až domů… Promokly jsme obě dvě, měla jsem neuvěřitelný strach, ale dovezla nás v naprostým pořádku.
Všichni ji obdivují. Minulý týden na firemní akci (škole smyku) na ní šéf koukal a chtěl se povozit výměnou za půjčení jeho Mercedesu za 5 mega… Ale odmítnutí vzal naštěstí sportovně (i když jsem se zabála o práci ;)).

Takže teď už nás znáte kompletně... :good: Nějaký dotazy?? :)
http://www.suzukisv.cz/index.php/sv-gal ... emId=74207

_________________
Ženy nemají velká nebo malá prsa, to jenom muži mají malé nebo velké ruce...
>> od odstrkovacího kačera rovnou k velkému Kačerovi SV 650 S <<


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: pro nováčky
Nový příspěvekNapsal: čtv 13. srp 2009 14:06:53 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. led 2009 0:54:36
Příspěvky: 524
Bydliště: Krnov
Tak vítej sem „Kachňátko“. Byl nejvyšší čas doplnit naše řídnoucí řady! Užívej si mašinu a nepodlehni falešné rutině po prvních pár stech km neboť jak napsal Jimbo - SV má krutý charakter. Je to vlk v rouše beránčím (vlk v peří kačeřím). Do galerie jsi vybrala hezké fotky :grin: , tak zdravím i dvojče (... to nejlepší je vždycky 2x) :)

P.S. Občas chodím s dcerou krmit divoké kachny u nás na řeku. Líbí se mi ta kombinace - dokonalého plavce, potápěče a letce. Někdy v noci je slyším letět nad garáží na kraji města, je to takový zvláštní gágšumplácavý zvuk. Letí si v typické „V“ formaci na jinou řeku nebo rybník. Docela by se mi líbilo svištět si tak s kámoškama tmou a hledat v měsíčním světle další stříbrné zrcátko poklidného rybníka ... Nebo to vidíš tak, že kachny jsou ... prostě takový miloučký a basta :)

_________________
Stadion, Jawa350 kýv., ČZ175, Jawa350/638, Jawa250 kýv., XJ650/82´& SV650S/99´


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 216 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz