Právě je úte 19. bře 2024 10:28:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Aprilia RSV 1000
Nový příspěvekNapsal: úte 09. pro 2008 13:27:38 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 25. úno 2008 20:53:14
Příspěvky: 500
Bydliště: Praha 9-Libeň
Chci se zeptat na tento stroj, moc se mě libí. Možná bych si ho i koupil.... :P Slyšel jsem na ni samou chválu... Tak názory sem. :wave:

_________________
Jawa 50, Čz 175, Honda cb 750, Suzuki sv 1000s k3,

"Když do pekla, tak se vší parádou!"


{ SHARE_ON_FACEBOOK } { SHARE_ON_TWITTER }
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Aprilia RSV 1000
Nový příspěvekNapsal: úte 09. pro 2008 14:47:22 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. led 2008 16:13:22
Příspěvky: 184
Bydliště: Zdiby
co by tě zajímalo? slušnej motor, skvělej podvozek, musí se víc točit, dá se na tom i cestovat, relativně spolehlivá. zápory: neustále se zavzdušňující zadní brzda, pro baťůžek v podstatě nepoužitelná :cool:

_________________
doba je temná ...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Aprilia RSV 1000
Nový příspěvekNapsal: úte 09. pro 2008 14:49:34 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 25. úno 2008 20:53:14
Příspěvky: 500
Bydliště: Praha 9-Libeň
inkvizitorr píše:
co by tě zajímalo? slušnej motor, skvělej podvozek, musí se víc točit, dá se na tom i cestovat, relativně spolehlivá. zápory: neustále se zavzdušňující zadní brzda, pro baťůžek v podstatě nepoužitelná :cool:

Co třeba výkon? Slyšel jsem, že to jede hodně dobře. SV vs. RSV Asi tak??
Myslím porovnání..

_________________
Jawa 50, Čz 175, Honda cb 750, Suzuki sv 1000s k3,

"Když do pekla, tak se vší parádou!"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Aprilia RSV 1000
Nový příspěvekNapsal: úte 09. pro 2008 15:06:53 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
inkvizitorr - jakej máš vůbec rok? A to máš Factory, ne? To už je pak přinejmenším podvozkově asi taky iné kafé, ni?

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Aprilia RSV 1000
Nový příspěvekNapsal: úte 09. pro 2008 15:12:06 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. led 2008 16:13:22
Příspěvky: 184
Bydliště: Zdiby
mam 07 Fact, oproti standartu to má kovaný lehčí kola, kompletní stavitelnej ohlins podvozek a nějakej ten karbon navíc.... no a s sv to moc porovnávat nejde, sv je prostě rozpočtová motorka, takže ten podvozek je naprosto někde jinde a co se motoru týče, rsv je takový víc tvrdší a vostřejší, po městě se s tim skoro nedá jezdit i když to byl vopruz i s litrovým sv.... prostě srovnávat cestovní motorku a superbike nejde :cool:

_________________
doba je temná ...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Aprilia RSV 1000
Nový příspěvekNapsal: úte 09. pro 2008 15:16:42 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 25. úno 2008 20:53:14
Příspěvky: 500
Bydliště: Praha 9-Libeň
inkvizitorr píše:
mam 07 Fact, oproti standartu to má kovaný lehčí kola, kompletní stavitelnej ohlins podvozek a nějakej ten karbon navíc.... no a s sv to moc porovnávat nejde, sv je prostě rozpočtová motorka, takže ten podvozek je naprosto někde jinde a co se motoru týče, rsv je takový víc tvrdší a vostřejší, po městě se s tim skoro nedá jezdit i když to byl vopruz i s litrovým sv.... prostě srovnávat cestovní motorku a superbike nejde :cool:

Mám nani zálusk, moc se mě líbí. Já moc cestovatel nejsem...tak bych právě něco takového a u 2válu bych chtěl zůstat.. :)

_________________
Jawa 50, Čz 175, Honda cb 750, Suzuki sv 1000s k3,

"Když do pekla, tak se vší parádou!"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Aprilia RSV 1000
Nový příspěvekNapsal: úte 09. pro 2008 15:20:17 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. led 2008 16:13:22
Příspěvky: 184
Bydliště: Zdiby
já měl po sv1000s jasno, dvouválcovej superbike, zybla z toho 1098 a RSV, tak sem zkusil obě a protože jezdim i dlouhý štreky (což s tou duknou nejde) a rsv stála v tý době asi o 180 000 míň, tak byla volba jasná. naprosto toho nelituju :good:

_________________
doba je temná ...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Aprilia RSV 1000
Nový příspěvekNapsal: úte 09. pro 2008 15:33:16 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 25. úno 2008 20:53:14
Příspěvky: 500
Bydliště: Praha 9-Libeň
inkvizitorr píše:
já měl po sv1000s jasno, dvouválcovej superbike, zybla z toho 1098 a RSV, tak sem zkusil obě a protože jezdim i dlouhý štreky (což s tou duknou nejde) a rsv stála v tý době asi o 180 000 míň, tak byla volba jasná. naprosto toho nelituju :good:



Tak mě teda RSV doporučuješ? Já chci i na ten okruh častěji zavítat...Jak sem psal, slyšel jsem na RSV jenom samý klady, no a baťůžka žádnýho taky nevozím, tak to mě taky neva... :D

_________________
Jawa 50, Čz 175, Honda cb 750, Suzuki sv 1000s k3,

"Když do pekla, tak se vší parádou!"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Aprilia RSV 1000
Nový příspěvekNapsal: úte 09. pro 2008 16:17:36 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 03. dub 2008 10:27:32
Příspěvky: 595
Honza píše:
inkvizitorr píše:
já měl po sv1000s jasno, dvouválcovej superbike, zybla z toho 1098 a RSV, tak sem zkusil obě a protože jezdim i dlouhý štreky (což s tou duknou nejde) a rsv stála v tý době asi o 180 000 míň, tak byla volba jasná. naprosto toho nelituju :good:



Tak mě teda RSV doporučuješ? Já chci i na ten okruh častěji zavítat...Jak sem psal, slyšel jsem na RSV jenom samý klady, no a baťůžka žádnýho taky nevozím, tak to mě taky neva... :D

inkviz řikal corsika sardinie alpy a hlavně vokruh tak si vyber sám jestli ti to bude vyhovovat a na co je ta motorka stavěná....jo a nová bude V4 tak jestli chceš V2 tak si pospěš.

_________________
Bandit Pičo :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Aprilia RSV 1000
Nový příspěvekNapsal: úte 09. pro 2008 16:23:30 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 25. úno 2008 20:53:14
Příspěvky: 500
Bydliště: Praha 9-Libeň
No novou si kupovat nebudu, ještě se na ní taky musím svézt, jestli mi bude vyhovovat... :) Změnu určitě chci...a nějakou R1 pyčo woe nechci.

_________________
Jawa 50, Čz 175, Honda cb 750, Suzuki sv 1000s k3,

"Když do pekla, tak se vší parádou!"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Aprilia RSV 1000
Nový příspěvekNapsal: úte 09. pro 2008 18:27:58 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. led 2008 16:13:22
Příspěvky: 184
Bydliště: Zdiby
zbytečný zkoušet, voproti sv to bude fakt jiná liga, ale kdybys vopravdu chtěl, tak v a-spiritu ti jí pučej na testovačku, mě eště zaplatili i benzín co sem na tom projel :grin:

_________________
doba je temná ...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Aprilia RSV 1000
Nový příspěvekNapsal: úte 09. pro 2008 18:51:52 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. lis 2007 9:42:22
Příspěvky: 2620
Bydliště: Štatl
Honza píše:
inkvizitorr píše:
já měl po sv1000s jasno, dvouválcovej superbike, zybla z toho 1098 a RSV, tak sem zkusil obě a protože jezdim i dlouhý štreky (což s tou duknou nejde) a rsv stála v tý době asi o 180 000 míň, tak byla volba jasná. naprosto toho nelituju :good:



Tak mě teda RSV doporučuješ? Já chci i na ten okruh častěji zavítat...Jak sem psal, slyšel jsem na RSV jenom samý klady, no a baťůžka žádnýho taky nevozím, tak to mě taky neva... :D

Jako RSV jo,proč ne,ale Hansi......častěji na okruh - akorát se tak podívat,vzpomeň si na vlastní zkušenost.S RSV závodit na silnicích?Myslím,že její potenciál na silnici moc nevyužiješ.Na cestování....no,moc tomu necu věřit,že by byl superbike na cestování v pohodě....což ale jen tak při projetí nezkusíš.
Rozhodně věřím,že na tom bude jízda úúúplně jiná(měl jsem půjčený 07 Tuono),ale polož si otázky,zda ti to k něčemu na našich silnicích bude,jak moc chceš na silnicích závodit.Na okruh se fakt moc nedostaneš,zájem se akorát zvyšuje.A pak se taky mrkni na díly,servis.Pak porovnej,v čem ti SV nevyhovuje(a nezkoušej na mě,že ti nestačí výkon pičo woe.... :grin: ).
Prostě to pořádně zvaž....je to motorka na supr ježdění,ale ne na náš provoz.... :wave:
Pravda,nikdy jsem na ní nejel,ale ptal ses na názor. :wave:

_________________
Jawa 350,Kawa GPZ 500S,Kawa ZZR 600,Kawa ZX-6,Suza SV 1000S K3,Suzanka SV1000S K7 + Pyčoletka K5,Suzan SV1000S K7, Aprilia RSV 1000R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Aprilia RSV 1000
Nový příspěvekNapsal: úte 09. pro 2008 19:12:43 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 25. úno 2008 20:53:14
Příspěvky: 500
Bydliště: Praha 9-Libeň
kawa-na tvůj názor sem čekal..v dobrým slova smyslu ;) . To co píšeš je pravda...vím jaké je to dostat se na okruh.. atd, mě ten okruh strašně chytil chtěl bych tam jezdit víc jak minulý rok, ... Výkon na našich silnicích určitě stačí...o tom není žádná, ale říkám si, že bych chtěl změnu...prostě něco jiného zase. S tím cestováním je to ošemetný i na SV... letos jsem jel cestu znojmo-pekelný doly a pak zpět a řeknu ti byl jsem tak rozbytej jako nikdy. Nechápu jak si mohl jet do chorovatska...to by byla má smrt! Já na cestování prostě nejsem, pro mě je fajn se jet projet 200km a dost!
Ještě jsem si říkal variantu...co přijde nového po SV 1000 ?? Já teda čekám nějakou novinku..třeba to časem.
Baví mě dvouvál a u toho chci zůstat, tak přemýšlím třeba co dál..ta zima mě leze na mozek...už ať je Jaro pyčo woe... :-D

_________________
Jawa 50, Čz 175, Honda cb 750, Suzuki sv 1000s k3,

"Když do pekla, tak se vší parádou!"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Aprilia RSV 1000
Nový příspěvekNapsal: úte 09. pro 2008 19:28:02 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. lis 2007 9:42:22
Příspěvky: 2620
Bydliště: Štatl
Mno,
až najdeš tip,jak jezdit častěji na okruh a zároveň si u toho i zajezdit po okruhu,tak sem s tím.
Bo,jak jsi viděl,nestačí si vzít půl dne volno,pak tam sedět jak kokot na slunku...záleží na tom,jak se kdo nasere do fronty po vpuštění za bránu.
Ale zpět k RSV x SV....
Já byl letos taky rozmrdanej z cesty ke Kurtovi a zpět....taky jsem nechápal,jak jsem dal Chorvatsko....pak,když jsem byl rozbitej i vyjížďky,která měla cca 320 km,tak mně tak nějak došlo,že je to hodně o tréninku.Pokud na mašině více jezdíš - loni sem dal cca 13 tis. km vč. Hrvatska....tak si tělo zvykne.
Letos bohužel jen něco málo přes 4 tis.,tak jsem byl rozbitej i z těch 320 km.
Ale každýmu cestování vonět nemusí,takže chápu,že při rozhodování se můžeš k RSV přiklonit.
Zkus se podívat na ceny dílů,hoď sem pak nějaký info.Sám jsem zvědav.....
Podle mě už nic novýho po litrovým SV nebude.Přeci jen o ně až takový zájem nebyl.Mrkni jen,kolik je litrů na foru x 650....nevím,necháme se překvapit.Ale ikdyby,tak tipuju,že SV by zůstalo rozpočtovou motkou,s RSV by se opět po určitých stránkách rovnat nemohla.
Ale tak stejně jsi říkal,že do novýho bys nešel,ne?
Nevim,no...já možná taky chtěl změnu po K3,uvažoval jsem na tím Tuonem - taky jsem chtěl zůstat u 2V.No,na Duchcáti bych se nikdy nevzmohl,na mountfieldu jezdit nebudu.Takže nebylo moc možností a osedlal jsem opět SV.Nelituju. :wave:

_________________
Jawa 350,Kawa GPZ 500S,Kawa ZZR 600,Kawa ZX-6,Suza SV 1000S K3,Suzanka SV1000S K7 + Pyčoletka K5,Suzan SV1000S K7, Aprilia RSV 1000R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Aprilia RSV 1000
Nový příspěvekNapsal: úte 09. pro 2008 19:41:54 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 25. úno 2008 20:53:14
Příspěvky: 500
Bydliště: Praha 9-Libeň
kawa- no u mě to jsou spíš takový všelijaký dohady... třeba jestli má cenu kupovat laďený koncovky, když motorky šly tak strašně rychle dolů... O novém SV jsem taky uvažoval, to není špatná volba... :-D dá se kouput za rozumnou cenu a je na to záruka ..však víš. prostě máš novou motorku a staráš se o ni ty a seš si jistý, že to nemělo žádný prase!! RSV je takový nápad no, ale do 4v nechci jít..mám radost z 2válu.. :P Sem taky někdy trošku zbrklej... :D

_________________
Jawa 50, Čz 175, Honda cb 750, Suzuki sv 1000s k3,

"Když do pekla, tak se vší parádou!"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Aprilia RSV 1000
Nový příspěvekNapsal: úte 09. pro 2008 20:32:23 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
Podvozek, podvozek podvozek... tohle ty mašiny mají a tohle udělá z jízdy úplně jiný pošušňáníčko, které za to prostě stojí. K SV už bych se hlavně kvůli tomu vrátit asi prostě nemohl, rozdíl je neskutečný, proti nový machně mě opětovná projížďka na SV přišla jako na enduru (i když litr měl trochu vymakanější podvozek, takže kdo ví). Názory na výkon a tak se liší, to už je na každém a je to o přístupu, ale podvozek a brzdy neokecáš. Kvůli tomu bych šel jednoznačně do RSV. SV bylo parádní a proti němu ani bú, ale pokud u něj chceš zůstat, pak jízdu na RSV radši ani nezkoušej, jinak SV budeš chtít zahodit :).

Taky jsem nad RSV dlouho přemýšlel a bylo po gixeru hned druhý kandidát (navíc cenově oboje prakticky stejně dostupný). Nakonec mě ale odradil strach z Itala... jsou tací, kteří těmhle názorům oponujou, ale informoval jsem se dost a prostě ne. I kdyby to, že se Italové tolik nekurví, byla pravda, cena a dostupnost dílů a servis je už neoddiskutovatelný. Poslední tečkou byla projížďka na gixeru... s novým SV jsem se před dvěmi lety zžil asi za půl sezóny, s gixerem asi za týden. A i kdybyste to ode mě ještě v září asi neuslyšeli, dvouvál mi (k mému vlastnímu zděšení) vůbec nechybí, naopak, 4V superbike jsem si prostě naprosto zamiloval.

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Aprilia RSV 1000
Nový příspěvekNapsal: úte 09. pro 2008 20:43:42 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. lis 2007 9:42:22
Příspěvky: 2620
Bydliště: Štatl
Neith - ty odpadlíku na černým 4V..... :club: Neplivej na ty naše traktory.... :P

_________________
Jawa 350,Kawa GPZ 500S,Kawa ZZR 600,Kawa ZX-6,Suza SV 1000S K3,Suzanka SV1000S K7 + Pyčoletka K5,Suzan SV1000S K7, Aprilia RSV 1000R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Aprilia RSV 1000
Nový příspěvekNapsal: úte 09. pro 2008 20:59:44 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 25. úno 2008 20:53:14
Příspěvky: 500
Bydliště: Praha 9-Libeň
Neith -Jojo.taky takový názor. Jsem rád, že máte všichni k tomu něco. Z toho Itala mám taky strach..Proč nekoupit, jinak abych se přiznal na nějakým litrovým 4v jsem nikdy nejel... jenom na ninje 900 - 01 myslím a řeknu ti, že mě to vůbec nechytilo..nevím proč, ale ječelo to jak postřelená koza a nějaký zkutek-utek... :-D
Já fandím 2v...to je ta mám radost, ale kdo ví, na čem budu jezdit třeba za 3roky??

_________________
Jawa 50, Čz 175, Honda cb 750, Suzuki sv 1000s k3,

"Když do pekla, tak se vší parádou!"


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Aprilia RSV 1000
Nový příspěvekNapsal: úte 09. pro 2008 21:11:55 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 06. dub 2008 10:14:38
Příspěvky: 189
Bydliště: Praha
Nazdárek fšici. Já vybíral náhradu za SV taky v těchto vodách. Zakotvil sem ale na Gejše litru. Vybíral sem podle toho, co s mašinou celý rok budu dělat. Jezdit dálky, jezdit ve dvou, zajet na motodovču a týden na RSV... no nevím nevím. Ninja mi taky nesedla. S gejšou jsem spokojenej, plynulý přechod od nula až do 299. Občas se mi zasteskne po jízdě na SV (je to jako na divokým bejku :lol: když si nepohlídáš plyn a spojku, zahodí Tě). Jde o to co s tou mašnou chceš dělat. Jestli bude cely rok pod plachtou a vytahneš ji 4krát do roka na okruh nebo nějaký sprint, jjdi do toho. :good:

_________________
Kurt
www.pikadorbikers.cz


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Aprilia RSV 1000
Nový příspěvekNapsal: úte 09. pro 2008 21:38:19 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
Honza - no pokud už se teda bavíme o motorech, tak já právě o dvouválech mluvil stejně a zjistil jsem, že hlavně proto, že jsem do té doby na žádným pořádným 4V nejel... jenom na šestkách (CBR K1 a R6 K2), a to mě vůbec nechytlo, to jsem si říkal, že SV je daleko zábavnější (motorově). Každá motorka je holt jiná a prostě už naprosto odmítám kategorizaci na dobrý nebo špatný 4V nebo 2V... v každým se najdou psychařiny i mrdky. Mě by taky nebavilo honit koně až někde v červeným poli, jak se to třeba povídá o R1 apod., a proto jsem šel do GSX-R, kde to tahá už od spodu jak atomovej buldozer až do cca 14 tis., kde to poprvé trochu zleniví... a to tam nemám přívěru! Už jsem se nechal slyšet, že jestli ji tam vrazím zpátky, v tom spodku se poseru úplně, i když prý na úkor vršku. O Ninje 900 kolem tohodle roku jsem taky slyšel dost kritiky, ale tak dejme to na vrub tomu ročníku, třeba nová ZX-R 10 je prý absolutní mazec (i mě ty recenze zaujaly a to Kawy vyloženě nesnáším... teda až na jednoho s modrým SV ;) ). Jinak je holt smůla, že je mezi 2V tak mizerně omezenej výběr, no.

Kawa - nene, ty traktory jsou boží!!!... ale jen nesmíš sedat na něco lepšího, no :twisted:

Kurt - ty máš K4, co? Hrozně by mě zajímal ten rozdíl oproti K5, prý je to docela něco jinýho....

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz