Home SV Forum Vše ostatní ostatni motorky Závažíčka na řidítka (koncovky řidítek)
Právě je úte 19. bře 2024 9:51:41

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
Nový příspěvekNapsal: pon 14. čer 2010 22:19:00 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:27:17
Příspěvky: 270
Potřebuju poradit ohledně problému dole, píšu to sem, ikdyž zde neni uplně Horneťáckej sraz, ale když jsem to psal na motorkářích, tak za den tam přibylo cca 70 dotazů a na muj se každej vyprd. Tak kdyby někdo věděl tak díky, ikdyž se jedná o jinou motorku než SV.

Potřebuju poradit, jak namontovat nové koupené závažíčka do řidítek na Horneta 08. Kupoval jsem je přímo v Hondě a bylo mi řečeno, že mám odmontovat koncovky řidítek, vnitřní žávaží zatlačit dovnitř a našroubovat nové. Ale nějak mi nejde zatlačit ten originál do těch řidítek. Nebo spíš nevim jak moc to drží abych něco nezkurvil. Taky nevim, jestli u těch nových mám použít matku co je na konci, nebo mám nové koncovky zašroubovat do závaží v řidítkách ??? Zasílám i fotky, aby bylo jasnější o co jde. Díky.

Jo jen pro upřesnění, ta nová koncovka nefunguje tak, že se jen zašroubuje do stávajícího systému, ale je universální a funguje tak, že utahováním a opíráním o matku se roztahuje ta černá guma, která zajistí aby koncovka neupadla, ale zárovneň pasovala do každého systému řidítek.


Přílohy:
DSCF00401.jpg
DSCF00401.jpg [ 167.99 KiB | Zobrazeno 6638 krát ]

_________________
Pionýr "Pařez" `76 > Simson "S51" `91 > SV650s K4 > Hornet 600 `08 > GSX-R 750 -nejlepší <<<
{ SHARE_ON_FACEBOOK } { SHARE_ON_TWITTER }
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: stř 16. čer 2010 18:42:17 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. lis 2007 21:52:56
Příspěvky: 1987
Bydliště: Doloplazy ( u Olomouce )
hele nevim jak to má Hornet, ale pokáť rozumim té fotce tak to co máš v tym řiditku budeš muset vydolovat ven, pokáť tam chceš nacpať ty univerzálni ptákoviny.

_________________
Suzuki SV 650 N rok výroby 2003, barva: modrá metalíza. ;-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: stř 16. čer 2010 20:43:42 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 17. říj 2007 21:13:12
Příspěvky: 6556
Bydliště: Praha
takze predpokladam ze ti to tam nejde zastrcit cely? pokud jo tak to neres zastr a jed

pokud to drhne a nejde zastrcit tak bud zatlac ten co tam mas pouzij primerenou silu, bo zasroubuj sroub a vytahni to

_________________
(2006) - CBR125R K5 + (2007) - SV650S K4 > (2011) - SV650R K4 > (2012) SV650RR K8 + (CBR600RR K5) > (2021) SV650RR K8 + GSX-R1000 K6 + CBF600S-ABS K6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: čtv 17. čer 2010 8:38:36 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 03. dub 2008 10:27:32
Příspěvky: 595
sundej z toho závažíčka tu gumu a našroubuj to rovnou do těch řidítek..pokud bodou moc koukat ven tak závažíčko odbruš pokud moc vevnitř podlož podložkama...tenhle blázinec co tam je tušim ven nepůjde nebo pokud tak hodně blbě protože to je docela dost dlouhý ..skoro přes celou tu rovnou část řidítka.....je to hondí specialitka jako spousta dalších blbostí.

_________________
Bandit Pičo :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: čtv 17. čer 2010 23:02:33 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:27:17
Příspěvky: 270
No dle rad pána co se toho chtěl zbavit by to mělo být tak, že buď zatlačim vnitřní závaží do rukojeti a našroubuju gumu, nebo ho uplně vytáhnu. Tu druhou variantu jsem rovnou vyloučil, protože předpokládám, že to tam má nějakej smysl. Nerad bych měl pěknej doplněk v barvě motorky a potom super klepajícíse rukojeti. Každopádně nejreálnějc vypadá ta varianta, ubrousit to a nasadit bez gumy. Ještě budu muset teda odříznout kus toho šroubu, protože je moc dlouhej.......Do garáže se dostanu až příští tejden, tak to pak zkusim.....když jsem to kupoval myslel jsem, že jen vyndam a zandam, a né že za ten randál to budu ještě ručně soustružit :- ).

Jinak taková zajímavost, koupil jsem to v Hondě, jsou to originál závaží do SV, akorát když jsem se snažil to namontovat na SV (jedno stojí vedle Horneta) tak jsem se setkal se stejnym problémem, jako jen tak to tam opravdu nejde.

_________________
Pionýr "Pařez" `76 > Simson "S51" `91 > SV650s K4 > Hornet 600 `08 > GSX-R 750 -nejlepší <<<


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: pát 18. čer 2010 8:12:42 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 03. dub 2008 10:27:32
Příspěvky: 595
no jestli to jsou závažíčka na model S tak tam by jít měli tam tyhle blbosti v řidítkách nejsou. tam to drží taky jen na gumě :-D

_________________
Bandit Pičo :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: pon 21. čer 2010 17:05:03 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 10. úno 2008 18:27:17
Příspěvky: 270
Tak nová koncovka neni tak dlouhá aby se tam celá vešla a ještě abych to moch trochu odříznout, tak jsem uříz tu gumu a udělal z ní nástavec. No tak zatim to drží pěkně, ale doufam, že mi to někde neupadne cestou. Taky jsou ty nový asi o polovinu lehčí, tak nevim jestli to nebude mít nějakej zásadní vliv.

_________________
Pionýr "Pařez" `76 > Simson "S51" `91 > SV650s K4 > Hornet 600 `08 > GSX-R 750 -nejlepší <<<


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 22. čer 2010 13:21:49 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 03. dub 2008 10:27:32
Příspěvky: 595
závaží je to co jsi zamáčk dovnitř..tohle co jsi tam dal ted je jen ozdobná krytka...kdyby jsi ten hajzl totiž vytáh ven tak by jsi zjistil,že je to pěkně dlouhej kus olova

_________________
Bandit Pičo :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz