Právě je sob 27. dub 2024 19:05:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Nové vozy PČR
Nový příspěvekNapsal: čtv 05. dub 2012 9:33:08 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 16. úno 2011 21:37:40
Příspěvky: 491
Bydliště: Vamberk
Kawa píše:
Mno,
až mně někdo přesvědčí o tom, že tyto káry mají i nějaký systém, jak zastavit motorkáře, tak se začnu obávat.....k čemu je údaj, že to dá 250?
Z SV to sotva vymáčknu....ale na co taky? Po schodoch na D1 se snima honit nebudu (nejezdim tam) a v provozu....??? :rotfl: :rotfl:
Autu ujedu i s 650.....ono není zase taková prdel sedět v nadupaný káře a honit motorkáře.....v provozu....
A ikdybych seděl v tý káře a přemýšlel a uměl jezdit lépe, než tito:
http://www.novinky.cz/krimi/263273-poli ... -ujel.html
A dejme tomu bych se dostal motorkáři na prdel, nebo ho v provozu předjel....jak ho donutím zastavit...??
Hm...??
Tže zase jen vyhozený love nás, daňových poplatníků....a - já se toho nebojim.... :yahoo:

To by jim i šlo, kácet stromy :D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nové vozy PČR
Nový příspěvekNapsal: stř 11. dub 2012 8:13:46 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. lis 2007 21:52:56
Příspěvky: 1987
Bydliště: Doloplazy ( u Olomouce )
Kawa na youtubu sem zhlidl videjko kde se ten pašik honil s GSXRem. Mám pocit že to bylo Holansko a borec to po pul hodině solidni střelby po klikatéch Holanskéch silničkách normálně vzdal. On ten pašik néni zas taková hujda :grin:

_________________
Suzuki SV 650 N rok výroby 2003, barva: modrá metalíza. ;-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nové vozy PČR
Nový příspěvekNapsal: stř 11. dub 2012 8:24:24 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 9:23:12
Příspěvky: 102
Bydliště: Plzeň
stafflik píše:
Kawa na youtubu sem zhlidl videjko kde se ten pašik honil s GSXRem. Mám pocit že to bylo Holansko a borec to po pul hodině solidni střelby po klikatéch Holanskéch silničkách normálně vzdal. On ten pašik néni zas taková hujda :grin:



Ale řidič :amen:

_________________
něco málo a po 15 letech SV 650S ´00 a teď sen GSX-R 600 SRAD


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nové vozy PČR
Nový příspěvekNapsal: stř 11. dub 2012 10:00:31 
Offline
záklaďák

Registrován: pon 09. led 2012 10:55:53
Příspěvky: 147
Nejsem policista, ale podle mě je nejbezpečnější zajet do hustého provozu, kde by v zájmu ostatních nebo kvůli manévrování radši přerušili.
Pro pobavení video které strážník odnesl vysokou pokutou, protože nepřerušil pronásledování - končí položenou motorkou...
Doporučuju se podívat na divadlo v 04:20 docela zajímavý...
http://www.youtube.com/watch?v=c2RxksqYkzM


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nové vozy PČR
Nový příspěvekNapsal: pon 30. dub 2012 19:24:57 
Offline
záklaďák

Registrován: sob 19. čer 2010 12:50:42
Příspěvky: 567
Bydliště: hradec kralove
tak dnes v hradci v akci nova oktavka 2 civilni verze ...nekdo nake podrobnosti ?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nové vozy PČR
Nový příspěvekNapsal: pon 30. dub 2012 21:08:22 
Offline
záklaďák

Registrován: ned 29. kvě 2011 20:25:50
Příspěvky: 11
Já bych jim na malém SV neujížděl, protože ten Passat má zrychlení snad jenom o málo horší. Navíc si neumíte představit, čeho jsou ti mladí kluci s nasazením hodným oblíbeného akčního filmového hrdiny schopni. Je to samý Simir. Já proti nim mám navíc zásadně 2 mínusy, a sice to, že to auto není jejich, ale strejdy ministra a taky to, že většinou nemívají 3 děti jako já, a tak mají pudy sebezáchovy trošku jinde. Vím o čem mluvím, protože jsem tam pár let byl. Vlastě jJsem s nima žil, ale teď


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nové vozy PČR
Nový příspěvekNapsal: pon 30. dub 2012 21:10:00 
Offline
záklaďák

Registrován: ned 29. kvě 2011 20:25:50
Příspěvky: 11
pokračování .............ale teď už nežiju, teď na ně seru jak na Vlastu.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nové vozy PČR
Nový příspěvekNapsal: pon 30. dub 2012 22:22:30 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 07. lis 2009 23:57:56
Příspěvky: 284
Bydliště: Beskydy
Vsechny svestky nejsou spatny a timto se i omlouvam, ze jsem to parkrat vypustil z pusy. Kdyz me nedavno odeslo cidlo benzinu, tak se nechali stopnout a hodili me k benzince :-D

Nedavno jsem nekde videl (slysel), ze se jim pokousela ujet plechovka. Nemela stesti jel za nim borec, co driv zavodil rally...

Jednou jsem je potkal v akci, vzalo me bavko X6ka cca 170kou na dalnici. Za chvili majacek a u dalsiho vyjezdu ho meli. Pozn. taky jsem jel v plechovce.

_________________
Jawa 555; Suzuki SV650N K3; Suzuki V-Strom 1000 K4


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nové vozy PČR
Nový příspěvekNapsal: úte 01. kvě 2012 11:21:53 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 9:23:12
Příspěvky: 102
Bydliště: Plzeň
sedla píše:
Vsechny svestky nejsou spatny a timto se i omlouvam, ze jsem to parkrat vypustil z pusy. Kdyz me nedavno odeslo cidlo benzinu, tak se nechali stopnout a hodili me k benzince :-D.


Mě dovezli kanystr nafty, když mi došla v autě na dálnici. Kanystr měli svůj :thumbsup:

_________________
něco málo a po 15 letech SV 650S ´00 a teď sen GSX-R 600 SRAD


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nové vozy PČR
Nový příspěvekNapsal: stř 02. kvě 2012 10:10:37 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 17. říj 2007 21:13:12
Příspěvky: 6556
Bydliště: Praha
motorky by nemeli honit na krev a ohrozovat tim ostatni ucastniky silnicniho provozu

_________________
(2006) - CBR125R K5 + (2007) - SV650S K4 > (2011) - SV650R K4 > (2012) SV650RR K8 + (CBR600RR K5) > (2021) SV650RR K8 + GSX-R1000 K6 + CBF600S-ABS K6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nové vozy PČR
Nový příspěvekNapsal: stř 02. kvě 2012 17:44:43 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 23. dub 2009 19:14:22
Příspěvky: 480
s normalnou litrovou motorkou nemoze naky passat zapasit, to by musel motorkar jazdit kochacku
mozno tak naka prazdna dialnica, tam ho udolaju na nadrz :)
...ale mozno som len naivny optimista

_________________
...-> Svist SV1000SZ -> ... -> KTM RC8 R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nové vozy PČR
Nový příspěvekNapsal: čtv 03. kvě 2012 9:28:26 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. lis 2007 21:52:56
Příspěvky: 1987
Bydliště: Doloplazy ( u Olomouce )
dneska ráno sem se bavil s jednym klukem co s tym passatem jezdi na dálnici na ostravu. Je to kluk od nás z dědiny a dušoval se že zatim eště nikdo neujel, i když pokusu pré už bylo habaděj. Mám takové pocit že lidi svoje jezdecky uměni dost hodně přeceňujó a hlavně, jak sám řikal, hodně dělá to že cajti jedó v autě celkem v klidu, kdežto ten kdo ujiždi je s nervama dost v prdeli...

_________________
Suzuki SV 650 N rok výroby 2003, barva: modrá metalíza. ;-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nové vozy PČR
Nový příspěvekNapsal: čtv 03. kvě 2012 9:58:43 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. lis 2007 9:42:22
Příspěvky: 2620
Bydliště: Štatl
stafflik píše:
dneska ráno sem se bavil s jednym klukem co s tym passatem jezdi na dálnici na ostravu. Je to kluk od nás z dědiny a dušoval se že zatim eště nikdo neujel, i když pokusu pré už bylo habaděj. Mám takové pocit že lidi svoje jezdecky uměni dost hodně přeceňujó a hlavně, jak sám řikal, hodně dělá to že cajti jedó v autě celkem v klidu, kdežto ten kdo ujiždi je s nervama dost v prdeli...

má to logiku....
ale se ho optej u škopka, kaj mě donutí na mašině zastavit, hm....???
ikdyž mně budou stíhat, předjedou mě....a co jako?
pokud mně nedojde beneli, jak mě donutí zastavit....když zastavím, cajt vyleze z jejich pašika....v ten okamžik řadím 1 a letim....
můžou mít co scou... :mrgreen:
pokud se nenajde nějakej simir, co vytáhne kvér a udělá pif paf.....

_________________
Jawa 350,Kawa GPZ 500S,Kawa ZZR 600,Kawa ZX-6,Suza SV 1000S K3,Suzanka SV1000S K7 + Pyčoletka K5,Suzan SV1000S K7, Aprilia RSV 1000R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nové vozy PČR
Nový příspěvekNapsal: čtv 03. kvě 2012 11:28:13 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
Borci já jsem se teda vždycky v mnohém považoval relativně za chuligána, ale s těmahle švestkama bych se prostě honit nechtěl. Toto s nervama neustojí jen tak někdo. Umím si představit zdrhnout v hustém provozu, možná i na dálnici s pejčoletem nebo ujet někam do lesa... ale nějaké okrsky nebo se nechat zastavit, hodit za jedna a zas ujet... no asi záleží na situaci, ale tuším, že tyto švestičky ví, jak na to, aby ti i v tomto zabránili, když je toto jejich práce. Ale možná jenom stárnu :)...

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nové vozy PČR
Nový příspěvekNapsal: čtv 03. kvě 2012 11:36:21 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 19:46:42
Příspěvky: 3214
Bydliště: Jih Jižní Moravy ,tam kde se chlastá víno:)
souhlasím.. já bych se do takové situace taky nechtěl dostat. ani s pejčoletem...
posledně jsem je míjel na krosce a byl jsem z toho vyplašenej jak zajíc... no a to po mě ani nešli...
tady v okolí není pro fízly žádnej problém zjistit kde bydlíš a v klídečku si na tebe počkaj doma...
je to na pytel... od fízlů ruce pryč... nejsou to zase takový lemply jak se o nich říká...

_________________
Jawa 50 Pionýr 70' >>> Simson S51 86' >>> MZ 251 ETZ 89' >>> Suzuki GS 500E 98' >>> Suzuki SV 650S 03' >>> Suzuki GSX-R 1000 04' >>> KTM EXC 450 05'


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nové vozy PČR
Nový příspěvekNapsal: čtv 03. kvě 2012 11:49:43 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. lis 2007 9:42:22
Příspěvky: 2620
Bydliště: Štatl
muhehe dědci.... :twisted:
já nikde netvrdil, že se mně chce s nima honit...to ani náhodou.
jen mě zajímá kurwa drát, na co jim ty káry za xy mega jsou....??
nikdo mě nepřesvědčil, že by tím zastavili někoho na machně.
na honění silnejch aut - hm.......kdo má káru na to, aby se s něma honil, ujížděl, tak má i na to, aby se z toho vysekal.....
a to všecko za moke daně.....ale srát na politiku.....
tak...jak mě (nebo jiného motycyglistu) zastaví pán v nadupaným pašiku, jak mě donutí zastavit....?? :mrgreen:

_________________
Jawa 350,Kawa GPZ 500S,Kawa ZZR 600,Kawa ZX-6,Suza SV 1000S K3,Suzanka SV1000S K7 + Pyčoletka K5,Suzan SV1000S K7, Aprilia RSV 1000R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nové vozy PČR
Nový příspěvekNapsal: čtv 03. kvě 2012 11:58:06 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
Pravda je někde tam veku! Musíš vyrazit na D1 a provokovat tak dlouho, než se za tebe jeden z nich nepověsí... pak nám dej vědět, jak to dopadlo :mrgreen:

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nové vozy PČR
Nový příspěvekNapsal: čtv 03. kvě 2012 12:44:05 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 19:46:42
Příspěvky: 3214
Bydliště: Jih Jižní Moravy ,tam kde se chlastá víno:)
pokud je nasereš dostatečně, tak tě dostanou naprosto jednoduše...
na dálnicích běžně hlídkuje vrtulník, kterej měří rychlost, ten tě z dohledu nestratí..
většinou z dálnice odbočíš, oni jedou za tebou... stačí zavolat druhou hlídku která z druhý strany silnici uzavře, na což stačí 1 jejich auto a seš v prdeli...

to je ten jejjednodužší způsob... narážet a najíždět na tebe nikdo z nich nebude,,, to dělá jen simír, alle věř že te buď zastaví, nebo jako ve většině případů někde přestřelíš zatáčku a připravíš se jim sám...

no a když máš stěstí a umíš jezdit tak holt ujedeš...
ale holt tvoje SPZ pokud ji tam máš jim řekne komu napsat hezkej dopis a koho si předvolat ke komisi...

jednoduše to taková sranda není...

_________________
Jawa 50 Pionýr 70' >>> Simson S51 86' >>> MZ 251 ETZ 89' >>> Suzuki GS 500E 98' >>> Suzuki SV 650S 03' >>> Suzuki GSX-R 1000 04' >>> KTM EXC 450 05'


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nové vozy PČR
Nový příspěvekNapsal: čtv 03. kvě 2012 13:03:17 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. led 2009 0:54:36
Příspěvky: 524
Bydliště: Krnov
Před cca 19 lety jsem policajtům ujížděl ve městě na ČZ 175. Už si nepamatuju co měli za auto, snad Favorita. Problém byl 1.) v tom, že mi nikdo neuhnul, to jsem musel vybojovat sám, zatímco oni už měli volnou cestu. 2.) Neměl jsem moc času vymýšlet trasu takže jsem se dostal za město, po obou stranách příkopy. Normálně mně předjeli a zablokovali. Skoro jsem do nich vrazil. Byli celkem v klidu. Tehdy se to tak nebralo :). Řekl jsem, že jsem si jich nevšiml, že tak jezdím normálně když spěchám do práce. Stálo mě to 500,- a sebrali mi OTP, který jsem už nikdy neviděl. On to byl jakože jediný doklad k motorce - stejně číslo motoru ani rámu nesedělo, RZ byla napsaná od ruky :) Musel jsem to pak tlačit až do práce, pěkně si to pohlídali. V práci jsem pak motorku rovnou prodal za 500,- kolegovi.

Nechápu k čemu by to ujíždění bylo ... možná pro fakt výživnou zábavu? :) Taky si myslím, že by moc nebrali ohledy na to jestli tě zraní či poškodí motorku. Jednou mě zastavovali když jsem jel v autě, normálně mě civilním autem předjeli a přede mnou zašlápli. Dobrzdil jsem taktak. A prý, nevidíte tu stopku za oknem!? Jel jsem v obci 60 km/h ... a co teprve přemotivovaný kokot v „upesupe nejrychlejším Passatu na světě“ co je furt ukazují na Nově. V represivních složkách vždy najdou své místo víceméně agresivní jedinci. „Prostě jsou z jinýho gangu, asi“ :) ... takže jak natáhnou ruku pro papíry, lup jim čelo :)

_________________
Stadion, Jawa350 kýv., ČZ175, Jawa350/638, Jawa250 kýv., XJ650/82´& SV650S/99´


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Nové vozy PČR
Nový příspěvekNapsal: pát 04. kvě 2012 8:00:24 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. lis 2007 21:52:56
Příspěvky: 1987
Bydliště: Doloplazy ( u Olomouce )
No já se s nim bavil právě hlavně o mašinách. A je to jak řikal Popák (zase :twisted: ) Pokáť pré naháni mašinu tak de jenom o to jak si sám řekne že ju moc chce zastavit. A problém jim to pré moc nedělá. Ukazoval mě na mobilu video z jedneho závodu. Borec to poslal do pola na véjezdu z dálnice a to jeli za nim jenom kvuli temu že jel 150.. Nevim eši by mě to stálo za to se přizabit kvuli takové pičovině.

_________________
Suzuki SV 650 N rok výroby 2003, barva: modrá metalíza. ;-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz