Právě je stř 05. čer 2024 3:33:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: okruh
Nový příspěvekNapsal: pon 07. led 2008 14:23:45 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 01. pro 2007 15:49:55
Příspěvky: 70
Bydliště: Praha 6
jezdite nekdo na okruh? ja bych si to pristi rok rad vyzkousel, ale bojim se ze se tam budu motat ostatnim...Nebude to nejak vadit kdyz si pojedu vlastni tempo? Kam je lepsi vyrazit Most nebo Brno?

_________________
jawa 350/640 - simson SR 50 Ditech (služební) - jawa 125 travel (služební) - jawa 125 dandy (služební) - sv650s 00 - manet korado - sv650s K6 - sv650s K9


{ SHARE_ON_FACEBOOK } { SHARE_ON_TWITTER }
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: okruh
Nový příspěvekNapsal: pon 07. led 2008 14:35:55 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 19:46:42
Příspěvky: 3214
Bydliště: Jih Jižní Moravy ,tam kde se chlastá víno:)
já a Neith taky plánujeme okruh, zdřejmě Brno..

_________________
Jawa 50 Pionýr 70' >>> Simson S51 86' >>> MZ 251 ETZ 89' >>> Suzuki GS 500E 98' >>> Suzuki SV 650S 03' >>> Suzuki GSX-R 1000 04' >>> KTM EXC 450 05'


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: okruh
Nový příspěvekNapsal: pon 07. led 2008 14:58:21 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
Určitě nejdřív Brno. Neříkám, že bych to během příští sezony nezkusil i v Mostu (spíš určitě taky), ale pokud mám Masarykův okruh pod okny...
Jinak nejdřív ale musím přezout, tady v těch hrůzách bych tam zabil sebe a při nějakém matchi beztak i Popáka!
Jinak s tím motáním mám taky trochu obavu, protože tam jezdí spousta šílenců a dokud ten okruh nebudu dobře znát, pojedu si tam vlastní tempo a hotovo... jenom abych "nezavazel", tak nepoletím jako šílenec, abych se vymlel na prvním rohu... každý tam byl jednou poprvé.

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: okruh
Nový příspěvekNapsal: pon 07. led 2008 15:09:52 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 19:46:42
Příspěvky: 3214
Bydliště: Jih Jižní Moravy ,tam kde se chlastá víno:)
jasný, já na ně seru, taky tam poprvý byli za čuráky :grin:

_________________
Jawa 50 Pionýr 70' >>> Simson S51 86' >>> MZ 251 ETZ 89' >>> Suzuki GS 500E 98' >>> Suzuki SV 650S 03' >>> Suzuki GSX-R 1000 04' >>> KTM EXC 450 05'


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: okruh
Nový příspěvekNapsal: pon 07. led 2008 15:34:21 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 01. pro 2007 15:49:55
Příspěvky: 70
Bydliště: Praha 6
prave toho vymleti se bojim, akorat jsem sundal kapoty coz byl mimochodem peknej porod a na jare vyrazim v peknym novym cernym kabatku ;) tak abych si to nezopakoval nekdy pres sezonnu to bych fakt neunes jak psychicky tak financne

_________________
jawa 350/640 - simson SR 50 Ditech (služební) - jawa 125 travel (služební) - jawa 125 dandy (služební) - sv650s 00 - manet korado - sv650s K6 - sv650s K9


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: okruh
Nový příspěvekNapsal: pon 07. led 2008 18:26:29 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. led 2008 16:13:22
Příspěvky: 184
Bydliště: Zdiby
kdo na okruhu eště nebyl, doporučuju vyrazit na suzuki day do brna (vždycky to bejvá vokolo 8.5, letos teda nevim jak to časově posunou kvůlivá novýmu koberci), tam totiž sou motorky rozřazený do kategorií nahatý/kelímky a podle výkonu do 650 a přes a jezdí tam málo "opravdovejch závodníků", takže když pojedete pomalu, nikdo vás vodtamtaď nebude fakovat, jízdy sou zadarmo a po 10 minutách :good:

doporučuju přečíst si tohle:
http://www.eagleracing.cz/sites/raceinfo-pokyny.htm

a noučit se tohle:
http://www.eagleracing.cz/sites/raceinfo-vlajky.htm

_________________
doba je temná ...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: okruh
Nový příspěvekNapsal: pon 07. led 2008 18:36:42 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
No chtěl jsem hned odepsat, jestli to vůbec do toho 8.5. vydržím, ale teď jsem byl na stránkách okruhu a ti šupáci jízdy do odvolání zrušili, takže čert ví, jak to bude... kdy dodělají koberec, to zavisí na počasí... Jinak na Suzuki day už jsem chtěl dvakrát a nikdy to nevyšlo, tak ale letos už stopro... možná bych si tam chtěl zkusit i nějakou machnu.

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: okruh
Nový příspěvekNapsal: pon 07. led 2008 19:01:24 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. lis 2007 21:52:56
Příspěvky: 1987
Bydliště: Doloplazy ( u Olomouce )
Hele jak to funguje na okruho mimo Suzuki day?? Co všechno po vás chcou? A na kolik to tak vynde?

_________________
Suzuki SV 650 N rok výroby 2003, barva: modrá metalíza. ;-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: okruh
Nový příspěvekNapsal: pon 07. led 2008 19:13:50 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. led 2008 16:13:22
Příspěvky: 184
Bydliště: Zdiby
stafflik píše:
Hele jak to funguje na okruho mimo Suzuki day?? Co všechno po vás chcou? A na kolik to tak vynde?


brno sou dny pro veřejnost po, út, st od 18.00 do 20.00 jedna jízda stojí myslim 350,- a je to na půl hodiny...

most nemá pravidelný termíny, vypisuje je vždycky měcíc dpoředu bejvá to větčinou tak 6-8 dní v měsíci a rozesílá mailem (můžeš si o to zažádat u nich na stránkách), stojí to 500,- na půl hodiny...

jinak pro to nepotřebuješ nic, jenom standartní motorkový hadry, přijedeš, koupíš si počet půlhodin kerý chceš vodject a tradá :D

_________________
doba je temná ...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: okruh
Nový příspěvekNapsal: pon 07. led 2008 19:35:46 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. lis 2007 21:52:56
Příspěvky: 1987
Bydliště: Doloplazy ( u Olomouce )
Děkan

_________________
Suzuki SV 650 N rok výroby 2003, barva: modrá metalíza. ;-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: okruh
Nový příspěvekNapsal: pon 07. led 2008 21:58:01 
Offline
záklaďák

Registrován: pát 14. pro 2007 23:55:13
Příspěvky: 159
Bydliště: Mělník
nemusí bejt motka na ten suzuki den koupená u nás u autorizovanýho prodejce

_________________
Jawa-555-pionýr>Jawa-23-mustang>Simson S-51 E>Jawa-350-634>Jawa-350-639>Suzuki SV 650 S(01)>


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: okruh
Nový příspěvekNapsal: pon 07. led 2008 22:55:56 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 19:46:42
Příspěvky: 3214
Bydliště: Jih Jižní Moravy ,tam kde se chlastá víno:)
lojzek píše:
nemusí bejt motka na ten suzuki den koupená u nás u autorizovanýho prodejce

to jen GSXR Day

_________________
Jawa 50 Pionýr 70' >>> Simson S51 86' >>> MZ 251 ETZ 89' >>> Suzuki GS 500E 98' >>> Suzuki SV 650S 03' >>> Suzuki GSX-R 1000 04' >>> KTM EXC 450 05'


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: okruh
Nový příspěvekNapsal: úte 08. led 2008 0:06:49 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. lis 2007 9:42:22
Příspěvky: 2620
Bydliště: Štatl
Ola borci! Suzuki Day mám za sebou 2x....Pokaždý ráno chcalo,byl jsem jen odpo.Ono přeci jen začátek qětna...pičasí není nic moc.Stačí mít motku Suzuki,regnout se,rozdělí tě do kategori R(race)N(naked,kam spadá SV).Pak si jen hlídat,kdy která jízda valí.Bývají R1 - R6....N1 - N6....podle počtu pilotů.Pokud není zrovna naplněná kapacita,dá se prakticky vmáčknout do každé N....stačí jen vyčkat a v pravý okamih se vtěrknout.
Jinak normální volné jízdy......Mno....stojí to(stálo)400,- na 25 minut.Ale:3xpiča piča piča,co se týče organizace prodeje jízd.O jízdy na okruhu je obrovský zájem.Uvidíš v depu borečky vytahovat motky bez TP z dodávek,sundávat z přívěsů.Je tam i mnoho Slováků.A teď k té organizaci:
Předprodej začíná tušim 30 minut před 1. jízdou.Je to během pár minut vyprodáno.Takže pro normálního bělocha,ktrerej klasicky maká do 16:30 je celkem unreal se tam dostat.Jde koupit jízdu jen sám sobě,známýmu to nekoupíš.Běžně se stává,že tam jsou lidi už 2 hodiny před začátkem prodeje - se mně asi chce brát půl dne volno a v létě se pařit 2 hodiny v kůži na slunku...
Mno,tuto kritiku jsem sepsal,poslal AMD Brno na mail,zatím žádná reakce...Navrhoval jsem jim jednak rozšíření volných jízd,druhak možnost on -line rezervace jízdy - třebas v určitý den ve 12 hod spusit na webu rezervaci,s nutností vyzvednout jízdu 30 min. před započetím.Myslím,že by to dost pomohlo.Páč představa,že se do Brna někdo sere 2-3 hodiny,aby si zajezdil a zjistí že nic.....by mě asi mrdlo(su z Brna a taky se tam nedostanu....).
Takže je v tomto směru dle mého co zlepšovat,uvidíme s čím příjdou a zda vůbec jízdy budou.
Páč loni to zrušili p tom,co se během volných jízd moto jeden pilot na okruhu zabil.....
Mám zkušenost z Yamaha dne - spustili na svém webu on-line rezervace,s časy jízd a s možností si rovnou bloknout i mašinu(testnul jsem R1 - zlatý SV!!!!)
Suzuki a půjčování - shit....obzvláště Humoto v Brně....Tak dlouho jsem se ptal na půjčení GSXR 750 a slyšel,že je času dost a dost.....a pak najednou mě zapomněli napsat na seznam a nakonec nedostali GSXR 750 od Suzuki k dispozici......
Jinak připomínám,že tam nepustí letce v adidaskách(prestižkách) a riflích.Je nutné mít helmu,rukavice a oblečení na moto(kůže není podmínkou).
No,takže se těšim na Suzuki day,doufám,že se tam potkáme v hojném počtu.....

_________________
Jawa 350,Kawa GPZ 500S,Kawa ZZR 600,Kawa ZX-6,Suza SV 1000S K3,Suzanka SV1000S K7 + Pyčoletka K5,Suzan SV1000S K7, Aprilia RSV 1000R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: okruh
Nový příspěvekNapsal: úte 08. led 2008 1:13:06 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. led 2008 16:13:22
Příspěvky: 184
Bydliště: Zdiby
Kawa píše:
Ola borci! Suzuki Day mám za sebou 2x....Pokaždý ráno chcalo,byl jsem jen odpo.Ono přeci jen začátek qětna...pičasí není nic moc.Stačí mít motku Suzuki,regnout se,rozdělí tě do kategori R(race)N(naked,kam spadá SV).Pak si jen hlídat,kdy která jízda valí.Bývají R1 - R6....N1 - N6....podle počtu pilotů.Pokud není zrovna naplněná kapacita,dá se prakticky vmáčknout do každé N....stačí jen vyčkat a v pravý okamih se vtěrknout.
Jinak normální volné jízdy......Mno....stojí to(stálo)400,- na 25 minut.Ale:3xpiča piča piča,co se týče organizace prodeje jízd.O jízdy na okruhu je obrovský zájem.Uvidíš v depu borečky vytahovat motky bez TP z dodávek,sundávat z přívěsů.Je tam i mnoho Slováků.A teď k té organizaci:
Předprodej začíná tušim 30 minut před 1. jízdou.Je to během pár minut vyprodáno.Takže pro normálního bělocha,ktrerej klasicky maká do 16:30 je celkem unreal se tam dostat.Jde koupit jízdu jen sám sobě,známýmu to nekoupíš.Běžně se stává,že tam jsou lidi už 2 hodiny před začátkem prodeje - se mně asi chce brát půl dne volno a v létě se pařit 2 hodiny v kůži na slunku...
Mno,tuto kritiku jsem sepsal,poslal AMD Brno na mail,zatím žádná reakce...Navrhoval jsem jim jednak rozšíření volných jízd,druhak možnost on -line rezervace jízdy - třebas v určitý den ve 12 hod spusit na webu rezervaci,s nutností vyzvednout jízdu 30 min. před započetím.Myslím,že by to dost pomohlo.Páč představa,že se do Brna někdo sere 2-3 hodiny,aby si zajezdil a zjistí že nic.....by mě asi mrdlo(su z Brna a taky se tam nedostanu....).
Takže je v tomto směru dle mého co zlepšovat,uvidíme s čím příjdou a zda vůbec jízdy budou.
Páč loni to zrušili p tom,co se během volných jízd moto jeden pilot na okruhu zabil.....
Mám zkušenost z Yamaha dne - spustili na svém webu on-line rezervace,s časy jízd a s možností si rovnou bloknout i mašinu(testnul jsem R1 - zlatý SV!!!!)
Suzuki a půjčování - shit....obzvláště Humoto v Brně....Tak dlouho jsem se ptal na půjčení GSXR 750 a slyšel,že je času dost a dost.....a pak najednou mě zapomněli napsat na seznam a nakonec nedostali GSXR 750 od Suzuki k dispozici......
Jinak připomínám,že tam nepustí letce v adidaskách(prestižkách) a riflích.Je nutné mít helmu,rukavice a oblečení na moto(kůže není podmínkou).
No,takže se těšim na Suzuki day,doufám,že se tam potkáme v hojném počtu.....


je fakt, že ty volný v brně sou v tomhle nahovno a kór pak poslední jízdy třeba srpen/září když ti celej kopec k cílovce svítí sluníčko do xichtu (kvůli tomu byl loni i ten smrťák), most je v tomhle větší pohoda... jináč so se týče suzuki dne, tak to počasí je vždycky loterie, ale byl sem tam už snad šestkrát a eště se mi nestalo, že bych si nezajezdil, pokaždý aspoň pět, šest desetimunutovek stíhám, nejlepší je dát dvě rundy dopo, pak nějakej gábl a vod nějakejch třech už to bejvá volný a jezdíš furt dokola jak veverka :grin:

_________________
doba je temná ...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: okruh
Nový příspěvekNapsal: úte 08. led 2008 10:15:47 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 04. pro 2007 23:55:47
Příspěvky: 114
Bydliště: Zlínsko
inkvizitorr píše:

....a jezdíš furt dokola jak veverka :grin:


neee, po kooom deeeš dylynoo.. si pofime v máji.. :twisted:
bracha ma motku, ta ma dvje kola a ty taky se toči dokoola :grin:

_________________
Babetta > Jawa 350/640 > Honda X8R-X> Honda NES 150 > SV650SK4


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: okruh
Nový příspěvekNapsal: úte 08. led 2008 11:41:15 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. lis 2007 9:42:22
Příspěvky: 2620
Bydliště: Štatl
Tak,dnes mně došla odpověď na moji kritiku.
Moc to nechápu,já osobně bych jízdy rozšířil,když je o to zájem,více by vydělali.Chápu,že to má i svoje potřebné změny,náklady....atd.....no,počtěte si....

Já napsal:

Dobrý den přeji,

zajímalo by mě,kterak(zda vůbec) budou probíhat jízdy veřejnosti(moto) v následující sezoně.

Zároveň bych si trochu dovolil kritizovat systém,který byl v letošní sezoně(dokud se jezdilo).

Zahájení prodeje v 16:30,během pár okamžiků jsou jízdy vyprodány.O jízdu na okruhu je velký zájem,pokud si člověk nevezme půl den dovolené,aby vystál frontu,nemá nárok se na okruh dostat.Navíc stát v létě na slunci v kožené kombinéze,nikde žádný stín - není to moc příjemné.
Takže mě napadá,proč nevyužít on - line systému rezervace na jízdy?
Př.:V den volných jízd spustit mezi 12. - 13. hod on - line rezervace,s tím,že je třeba dostavit se na pokladnu 30 min před zahájením jízdy,jinak jízda propadá,má možnost zakoupit někdo na místě.Představte si,že k vám cestuje někdo z větší vzdálenosti,přijede....a jízdy vyprodány.Pocity takovýchto smolařů asi netřeba popisovat......
Zároveň mě napadá,proč celkově nerozšířit dny(popř. natáhnout časové rozmezí) voných jízd?
Jak jsem již psal,zájem neustále stoupá,nebál bych se toho,že by neměl kdo jezdit.Navíc,pokud bude větší prostor pro jízdy,nebudou jednotlivé jízdy vždy plné a možná to přispěje k většímu prožitku ze samotné jízdy a i k bezpečnější jízdě.(ono 45 moto najednou není nic moc.....).
Velmi rád bych si na okruhu opět zajezdil,pokud by se v systému změnilo cokoli k lepšímu,bylo by to pro nás normální motorkáře jen a jen přínosem.......
Děkuji za jakoukoliv odpověď

Odpověď:
Vážený pane Bajere,

Děkuji za vaši zprávu.

O tom, kdy budou Jízdy pro veřejnost zahájeny vás budeme včas informovat. Vzhledem o novému povrch a jeho zvýšené kluzkosti, to však nebude dříve než v červnu.

Vaši kritiku za prodej vstupenek respektuji, ale na druhé straně musím brát v úvahu i naše problémy. Vy je vidíte pouze z pohledu uživatele. My je vidíme z pohledu poskytovatele služeb. Těchto názorů, a některé jsou velice odlišné od vašeho, dostávám mnoho. Je velice obtížné najít optimální systém.

Volné jízdy rozhodně rozšiřovat nebudeme. Jsme vázáni provozním řádem a také je třeba respektovat obyvatele okolních obcí. To se týká nejen hluku, ale i nedisciplinovaných motocyklových „závodníků“, kteří se po skončení jízd řítí přilehlými obcemi bez omezení rychlosti. Počet motocyklů na dráze je stanovenou normou.

Doufáme, že letošní rok bude o něco klidnější než roky předešlé.

Přeji pěkný motocyklový rok

Ivana Ulmanová
předsedkyně představenstva a výkonná ředitelka
Automotodrom Brno a.s.
Tel: +420 546 123 300
Fax: +420 546 123 304

_________________
Jawa 350,Kawa GPZ 500S,Kawa ZZR 600,Kawa ZX-6,Suza SV 1000S K3,Suzanka SV1000S K7 + Pyčoletka K5,Suzan SV1000S K7, Aprilia RSV 1000R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: okruh
Nový příspěvekNapsal: úte 08. led 2008 12:00:23 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
No já to chápu zcela... nic se nezměnilo a nezmění, na okruhu je pořád program, takže nemůžou rozšířit jízdy a upřímně bych řekl, že kvůli novém povrchu, který na okruh přiláká více pozornosti závodních klubů, které jej začnou využívat, budem rádi, kdy se ty jízdy ještě neztenčí.
Ale fakt mě asi jebne... dva roky se tam dokopávám a když už jsem definitivně odhodlaný, musí dát nový podělaný povrch a jezdit se začne až v červnu... na hovno!!! No a jak bude vypadat Suzuki day, to jsem teda taky zvědavý..

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: okruh
Nový příspěvekNapsal: úte 08. led 2008 12:29:08 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. lis 2007 9:42:22
Příspěvky: 2620
Bydliště: Štatl
Neith píše:
No já to chápu zcela... nic se nezměnilo a nezmění, na okruhu je pořád program, takže nemůžou rozšířit jízdy a upřímně bych řekl, že kvůli novém povrchu, který na okruh přiláká více pozornosti závodních klubů, které jej začnou využívat, budem rádi, kdy se ty jízdy ještě neztenčí.
Ale fakt mě asi jebne... dva roky se tam dokopávám a když už jsem definitivně odhodlaný, musí dát nový podělaný povrch a jezdit se začne až v červnu... na hovno!!! No a jak bude vypadat Suzuki day, to jsem teda taky zvědavý..



Mno,tadyk je program na sezonu 08:
http://automotodrombrno.cz/go/main.asp?catid=35&langid=
Myslím,že tam místo je....ano,vím o tom,že okruh pronajímá své služby i jiným,ne na tomto seznamu uvedeným.....ale opravdu si myslím(vím),že se tam díry najdou.By stačilo,aby volné jízdy nebyly jen odpo,ale celý den,jak jsem psal už výše......No,asi s tím nic nenadělám,jen to prostě nechápu.....
postavíme okruh,bude kde jezdit a ještě solidně vyděláme.......ko do toho jde se mnou...??? :clapping: :rotfl:

_________________
Jawa 350,Kawa GPZ 500S,Kawa ZZR 600,Kawa ZX-6,Suza SV 1000S K3,Suzanka SV1000S K7 + Pyčoletka K5,Suzan SV1000S K7, Aprilia RSV 1000R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: okruh
Nový příspěvekNapsal: úte 08. led 2008 12:39:58 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. lis 2007 9:42:22
Příspěvky: 2620
Bydliště: Štatl
Jo a pro ty,kteří neměli tu čest,tady je průjezd okruhem.Bohužel jen v autě,kdysi tam měli moto,ale vyměnili....
http://automotodrombrno.cz/go/main.asp? ... 87&langid=

_________________
Jawa 350,Kawa GPZ 500S,Kawa ZZR 600,Kawa ZX-6,Suza SV 1000S K3,Suzanka SV1000S K7 + Pyčoletka K5,Suzan SV1000S K7, Aprilia RSV 1000R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: okruh
Nový příspěvekNapsal: úte 08. led 2008 12:40:41 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
No ono podlě mě ani tak nejde o závody jako o treninky. V Brně třeba mají začít testovat své novinky i výrobci pneumatik, což tu ještě nebylo... Takže bude velký nárůst všech možných i nemožných testů a treninků.
No a ta ženská ještě mluvila o nějakých normách, no... taky jsem to moc nepochopil, ale možná je na tohle vážně nějaký limit (ne jen max. počet motorek na trati v jednu chvíli apod.).

No postavit okruh nevím, ale můžem si najít nějakou příhodnou trať na silnici (Bumbálka, Skřítek, Blansko...), tu vždycky v obou směrech na půl hoďky zablokovat (to je tak akorát, než do těhle lokalit dorazí fízlové) a pak zmizet. Za chvíli nebudou vědět, co s náma, a jediným řešením bude větší zpřístupnění AMD Brno... tenhle plán nemá díru!!

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz