Home SV Forum Vše ostatní smetiště rozdil mezi SV650 a SV1000
Právě je pát 29. bře 2024 10:25:00

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: rozdil mezi SV650 a SV1000
Nový příspěvekNapsal: stř 26. srp 2009 19:12:16 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 21:52:51
Příspěvky: 255
Bydliště: Trutnovsko
Tak sem se dneska projel poprvy na litrovym SV a sem z toho docela zklamanej. Cekal sem co to nebude za vrazednou motorku a ono houby... Na dvojku sem dal plnej a cekal nez se to rozmota ale zadny trhani rukou se nekonalo. Proste mi to prislo slabi na to ze to je litr. Ne ze by to nebylo silnejsi nez 650. Silnejsi to bylo a jel sem rychlejc nez sem myslel ze jedu ale proste sem z toho nemel ten zazitek silny a zabavny motorky. Nevim jestli to bylo tim ze to byla strikacka a jelo to tak nejak porad stejne nebo jestli sem jen jel rychlejc nez sem myslel a sem moc narocnej a nebo jen tim ze to nemelo ladacky a tak ten zvuk nic moc. Jaky mate po prestupu na litra pocity vy? Ja teda uz ted vim ze SV1000 nechci.

_________________
fichtl -> mustang -> MZ RT 125 01' -> SV 650 S 99' -> Aprilia RSV 1000 Mille 01'


{ SHARE_ON_FACEBOOK } { SHARE_ON_TWITTER }
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: rozdil mezi SV650 a SV1000
Nový příspěvekNapsal: stř 26. srp 2009 19:22:40 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15. úno 2009 15:44:21
Příspěvky: 1091
Bydliště: Ústí nad Labem
hoj, měl jsem sv 650n 00 a tedka jsem pořídil sv 1000s K3, rozdíl je hoodně znatelnej, sice oproti enku je to něco jiného, ale jede to pekelně, jel jsem i na strejdovo sv 1000n a tim že na tebe fouká, ti to přijde že letíš. jinak s tim trhanim rukou, ono pokud za to na dvojku pořadně vezmu tak to ty ruce trha a to nejsem žádná chudinka hubená :grin:

_________________
Suzuki SV 650N 00' > Suzuki SV 1000S K3'


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: rozdil mezi SV650 a SV1000
Nový příspěvekNapsal: stř 26. srp 2009 21:02:08 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 26. srp 2008 18:20:01
Příspěvky: 166
Seš si jistej že to bylo SV 1000??? :grin: Jestli jo tak to melo určite přidřenej motor!!! :beg: Jinak jestli bylo všechno v pořadku tak ti asi nebude stačit ani hayabusa . Budeš muset asi skočit do nejaky co má trysku :lol:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: rozdil mezi SV650 a SV1000
Nový příspěvekNapsal: stř 26. srp 2009 21:29:42 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 18. čer 2008 14:49:38
Příspěvky: 319
Bydliště: kopr
pylot píše:
Tak sem se dneska projel poprvy na litrovym SV a sem z toho docela zklamanej. Cekal sem co to nebude za vrazednou motorku a ono houby... Na dvojku sem dal plnej a cekal nez se to rozmota ale zadny trhani rukou se nekonalo. Proste mi to prislo slabi na to ze to je litr. Ne ze by to nebylo silnejsi nez 650. Silnejsi to bylo a jel sem rychlejc nez sem myslel ze jedu ale proste sem z toho nemel ten zazitek silny a zabavny motorky. Nevim jestli to bylo tim ze to byla strikacka a jelo to tak nejak porad stejne nebo jestli sem jen jel rychlejc nez sem myslel a sem moc narocnej a nebo jen tim ze to nemelo ladacky a tak ten zvuk nic moc. Jaky mate po prestupu na litra pocity vy? Ja teda uz ted vim ze SV1000 nechci.


mé pocity po přestupu na litra jsou až nepopsatelné. dokonale si s ním rozumím a nehodlám se ho jen tak vzdát :clapping:
jinak mi připadá že se dost plácáš po rameně a proto si raději vyhlídni něco, aby si měl pocit že sedíš na silné a zábavné motorce :beee:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: rozdil mezi SV650 a SV1000
Nový příspěvekNapsal: stř 26. srp 2009 21:43:23 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 19:46:42
Příspěvky: 3214
Bydliště: Jih Jižní Moravy ,tam kde se chlastá víno:)
no... taky jsem měl 650 a vyzkoušel litr... no a taky jsem z toho byl zklamanej... čekal jsem něco naprosto brutálního, co rve ruce při nepatrným přidání plynu a nedá se udržet na zemi... ale ono hovno... SV 1000 mě prostě zklamalo... ale ne že by to nejelo... jen jsem asi čekal moc...


ale to stejný se mi stalo u gsxr.... prostě jsem byl připravenej na raketovej zátah a ono se nic taovýho nekonalo... je pravda že na první 3 kvalty jsem jel 230 a pořád se to mělo s nahu zvedat, ale neohromilo mě to....


stejně tomu bylo i u 650 ale po delších jízdách se to tak nějak pročistí v hlavě a najednou to jede jako prase...

i když pár koní navíc není nikdy na škodu... GSXR nevyjímaje...

_________________
Jawa 50 Pionýr 70' >>> Simson S51 86' >>> MZ 251 ETZ 89' >>> Suzuki GS 500E 98' >>> Suzuki SV 650S 03' >>> Suzuki GSX-R 1000 04' >>> KTM EXC 450 05'


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: rozdil mezi SV650 a SV1000
Nový příspěvekNapsal: stř 26. srp 2009 22:05:50 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15. úno 2009 15:44:21
Příspěvky: 1091
Bydliště: Ústí nad Labem
taky si myslim, že je lepší se nechat překvapit než něco očekávat. jinak když se jezdí s bandou, tak zaleží kdo má jakou motku, pokud jezdíš s podobně silnejma strojema tak ti to přijde silný, pokud máš šestpade a jezdíš s litrovejma esvéčkama a gixerama, tak ti ta jízda přijde jako ztráta času, páč se ani moc naprojedeš..

_________________
Suzuki SV 650N 00' > Suzuki SV 1000S K3'


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: rozdil mezi SV650 a SV1000
Nový příspěvekNapsal: čtv 27. srp 2009 10:54:42 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. lis 2007 9:42:22
Příspěvky: 2620
Bydliště: Štatl
pylot píše:
Tak sem se dneska projel poprvy na litrovym SV a sem z toho docela zklamanej. Cekal sem co to nebude za vrazednou motorku a ono houby... Na dvojku sem dal plnej a cekal nez se to rozmota ale zadny trhani rukou se nekonalo. Proste mi to prislo slabi na to ze to je litr. Ne ze by to nebylo silnejsi nez 650. Silnejsi to bylo a jel sem rychlejc nez sem myslel ze jedu ale proste sem z toho nemel ten zazitek silny a zabavny motorky. Nevim jestli to bylo tim ze to byla strikacka a jelo to tak nejak porad stejne nebo jestli sem jen jel rychlejc nez sem myslel a sem moc narocnej a nebo jen tim ze to nemelo ladacky a tak ten zvuk nic moc. Jaky mate po prestupu na litra pocity vy? Ja teda uz ted vim ze SV1000 nechci.

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
jasan,SV litr oproti 650 nejede...ba naopak,650 je větší ďábel... :rotfl: a co nejvíc....nejelo ti to kvůli tomu,že to nemělo laďáky a pořádnej zvuk...,ty totiž přidají tak 10 koní... :rotfl:
anebo...,že by to bylo tou stříkačkou,která podle tebe jede pořád stejně.... :write: ...dobrej poznatek.... :good:
já jsem nikdy 650 neměl,páč je to pro baby :P ....ne,bez prdele,začínal jsem na jiných strojích než na 650,na začátek dobrá volba....ale na pár 650 jsem jel - jak na babce,tak na stříkačce....tam jsem poznal rozdíl karbec x vstřik....ale srovnávat 650 s litrem....s výsledkem,že litr nejede....no,nevim,nevim...... :shock:
asi jseš moc náročnej,nebo ve svým věku děsně vylítanej ďábel,kterýmu nebude stačit ani R1pyčowoe..... : scrosbike

_________________
Jawa 350,Kawa GPZ 500S,Kawa ZZR 600,Kawa ZX-6,Suza SV 1000S K3,Suzanka SV1000S K7 + Pyčoletka K5,Suzan SV1000S K7, Aprilia RSV 1000R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: rozdil mezi SV650 a SV1000
Nový příspěvekNapsal: čtv 27. srp 2009 12:38:42 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 14. srp 2008 22:43:52
Příspěvky: 1698
Bydliště: Kousek od Kunětické hory.
to pylot:známej prodává Busnu s turbem/od úpravce z USA/.Můžu ti ji dohodit.A ta ti fakt trhne rukou,až se budeš divit. :D :D :D

_________________
Mnoho různých moto JAWA,teď SV650S
http://www.ase-dedic.com/


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: rozdil mezi SV650 a SV1000
Nový příspěvekNapsal: čtv 27. srp 2009 14:55:50 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 21:52:51
Příspěvky: 255
Bydliště: Trutnovsko
Hele ja nenapsal ze to je slaby nebo pomaly a ani ze 650 jede vic. Jen sem napsal ze me to zklamalo a ze sem cekal vic. A kawo zkus se projet na motorce s ladakem a bez ladaku. Jede to stejne ale emoce sou u toho uplne jiny. Nebo aspon u me to tak je. Proste jel sem rychle a na 160 mela ta motorka porad plno sily ale me to nebavilo. Cekal sem mnohem vic a sem z toho ted takovej prepadlej.
Ja tu motorku nekupoval. Vyhlid si ji kamos a ja s nim jel hlavne proto protoze vic oci vic vidi a protoze sem se chtel svizt zase na necem novym. Kamos ji vzal a je z ni nadsenej. Pridreny to doufam neni. Zvuk normalni, zadny rachtania jelo to asi dobre. Kamos s tim cestou domu jel 214 a ze prej to melo jeste docela dost sily na rozdavani tak doufam ze motoricky to je OK.
Jinak svez sem se tam jeste na ZX12R a to bylo peklo jak svin. Na trojku sem zkusil za to vzit a nez sem se stihnul kouknout na tachak tak sem tam mel 9000 otacek a valil sem skoro dve kila. Na vic uz sem nemel nervy. Hrozna vrazda.

_________________
fichtl -> mustang -> MZ RT 125 01' -> SV 650 S 99' -> Aprilia RSV 1000 Mille 01'


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: rozdil mezi SV650 a SV1000
Nový příspěvekNapsal: čtv 27. srp 2009 15:33:57 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. lis 2007 9:42:22
Příspěvky: 2620
Bydliště: Štatl
to pylot:
v úterý jsem jel na teď už tonyho litru - bez laďáků.dojel jsem tam na své,s laďákama a vytaženým šnorchlem od air boxu.ano,pocit a dojem je kurwa rozdílný,ale jen co se soundsystému týká.výkon(ikdyž je malilinkatý rozdíl mezi K3xK7) je totožný,reakce na plyn taktéž....
a jak píšeš...:
Proste jel sem rychle a na 160 mela ta motorka porad plno sily ale me to nebavilo. Cekal sem mnohem vic a sem z toho ted takovej prepadlej.
tak fakt nevim...v úvodu vlákna napíšeš,že litr stojí skoro za hovno,žes od toho čekal víc,pak že to ve 160 má sílu a chyběly ti laďáky....si ujasni,co nám tady chceš sdělit.
to,že u 160 má litr síly dost,že je rozdíl(zvukovej) s x bez laďáků,že litr jede víc jak 214,to moc dobře vím a s tím s tebou souhlasím.
to,že bude rozdíl u zx12 x SVlitr,to je snad jasný každýmu,kdo mrkne jen na tabulkové hodnoty a uvědomí si chování 4V x 2V u 9tis. otáček,jak píšeš...
takže,pokud tě to nebavilo kvůli tomu,že to nemělo laďáky,tak jsi to popsal jinak...shoď si laďák u své babky,dej tam serii....a taky to kvůli tomu nebudeš chtít...??? :doh: :doh:

_________________
Jawa 350,Kawa GPZ 500S,Kawa ZZR 600,Kawa ZX-6,Suza SV 1000S K3,Suzanka SV1000S K7 + Pyčoletka K5,Suzan SV1000S K7, Aprilia RSV 1000R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: rozdil mezi SV650 a SV1000
Nový příspěvekNapsal: čtv 27. srp 2009 17:07:02 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 21:52:51
Příspěvky: 255
Bydliště: Trutnovsko
Kawa píše:
to pylot:
v úterý jsem jel na teď už tonyho litru - bez laďáků.dojel jsem tam na své,s laďákama a vytaženým šnorchlem od air boxu.ano,pocit a dojem je kurwa rozdílný,ale jen co se soundsystému týká.výkon(ikdyž je malilinkatý rozdíl mezi K3xK7) je totožný,reakce na plyn taktéž....
a jak píšeš...:
Proste jel sem rychle a na 160 mela ta motorka porad plno sily ale me to nebavilo. Cekal sem mnohem vic a sem z toho ted takovej prepadlej.
tak fakt nevim...v úvodu vlákna napíšeš,že litr stojí skoro za hovno,žes od toho čekal víc,pak že to ve 160 má sílu a chyběly ti laďáky....si ujasni,co nám tady chceš sdělit.
to,že u 160 má litr síly dost,že je rozdíl(zvukovej) s x bez laďáků,že litr jede víc jak 214,to moc dobře vím a s tím s tebou souhlasím.
to,že bude rozdíl u zx12 x SVlitr,to je snad jasný každýmu,kdo mrkne jen na tabulkové hodnoty a uvědomí si chování 4V x 2V u 9tis. otáček,jak píšeš...
takže,pokud tě to nebavilo kvůli tomu,že to nemělo laďáky,tak jsi to popsal jinak...shoď si laďák u své babky,dej tam serii....a taky to kvůli tomu nebudeš chtít...??? :doh: :doh:

V uvodu vlakna sem psal ze je to silnejsi nez 650 ale ze sem cekal vic. Nikde nepisu ze 650 je silnejsi ani zelitr je slabej ale psal sem ze sem cekal vic. Pak sem dumal nad tim proc mi to neprislo zabavny a proc to bylo takovy hodny a napadlo me ze mi chybela zvukova kulisa ktera dela hodne. Zeby ZX12 a SV jeli podobne sem nikdy necekal a tak kawa byla presne takova jakou sem ji cekal. Jen to SV proste nebylo ono. Hele sorry jestli se te nejak dotyka ze me litr SV nebavi ale to neni muj problem. Ja sem sem napsal akorat pocity a zklamani a tys na me vybaf ze rikam ze je to pomaly a slaby. Nic takovyho sem nerek. Cekal sem ze to bude silnejsi to jo ale nerek sem ze je to slaby. A mozna kvuli takovejm kecalum co tvrdej ze to je mrte super silny a vrazedny sem cekal neco vic. Zklamalo me to a za moje stary SV bych to nevymenil.

_________________
fichtl -> mustang -> MZ RT 125 01' -> SV 650 S 99' -> Aprilia RSV 1000 Mille 01'


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: rozdil mezi SV650 a SV1000
Nový příspěvekNapsal: čtv 27. srp 2009 17:22:16 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 23. dub 2009 19:14:22
Příspěvky: 480
:D
komicke

ja som nato prvykrat po rocnej pauze sadol, isiel som veeelmi sporiadane a bal som sa toho jak certa
po par jazdach som uz tomu dal poriadne napit a poviem ti, ze som vrestal radostou
krasne to taha, ocenujem vlastnosti dvojvalu
uz som si tak nak nato zvykol a nepride mi to pri beznej jazde po okreskach nejak silne
...ale ... minule v moste jak som to poriadne zatahal za chvost a divil som sa, co to dokaze

ak ta liter vs. 650 sklamal, je mi luto, mozno si cakal nieco, co tam neni
ja som spokojny, bo ta motorka ma proste gule a dusu ;)

_________________
...-> Svist SV1000SZ -> ... -> KTM RC8 R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: rozdil mezi SV650 a SV1000
Nový příspěvekNapsal: čtv 27. srp 2009 23:22:32 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15. úno 2009 15:44:21
Příspěvky: 1091
Bydliště: Ústí nad Labem
pylot> těžko říct co čekáš?? porovnáváš tu pocity, či zkušenosti dvou zcela odlišných motorek. na jedné straně sv1000s 2V 120PS a na straně druhé zx12r 4V 180PS....to prostě nemúžeš srovnávat, jsou to jiné kategorie a jako ta kawa, nevim nevim, esvečko je brutu, kawa je vražda. Ale tvrdit že litrový sv je zklamání...to je hřích. janě že po čase si zvykneš a přijde ti ta síla jako normál, samozřejmost, ale to máš tak se vším. měl jsem i sv650n 00´a můžu říct, že bylo hravější(lehčí, líp se posílalo do zataček, hold slabší a ne tak vyspělé, ale znát je to dost...tot můj názor no.

_________________
Suzuki SV 650N 00' > Suzuki SV 1000S K3'


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz