Právě je čtv 28. bře 2024 20:31:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: průzkum :c)
Nový příspěvekNapsal: stř 30. čer 2010 13:06:26 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. črc 2009 13:33:50
Příspěvky: 491
Bydliště: Praha
Pánové a dámy, teda spíš pánové (dámy prominou) :grin:
Tak se tak zamýšlím nad nekonečným tématem vztahů a zajímal by mě váš názor
.

Co od partnerky vyžadujete a co by naopak dělat neměla?
Kam stavíte jaké mantinely? Máte (požadujete) vůbec ve vztahu nějaké?
Máte (zlo)zvyky, za které vás žena peskuje, a vám se zdají v normálu?
Dělá partnerka něco, čím vás vytáčí?
Projevujete si navzájem, že vám na sobě záleží? Jak?

Sorry, mám nějakou hloubavou :oops:

_________________
Ženy nemají velká nebo malá prsa, to jenom muži mají malé nebo velké ruce...
>> od odstrkovacího kačera rovnou k velkému Kačerovi SV 650 S <<


{ SHARE_ON_FACEBOOK } { SHARE_ON_TWITTER }
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: průzkum :c)
Nový příspěvekNapsal: stř 30. čer 2010 13:45:30 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 17. říj 2007 21:13:12
Příspěvky: 6556
Bydliště: Praha
ženy a muži obcas je lepsi :banghead:

_________________
(2006) - CBR125R K5 + (2007) - SV650S K4 > (2011) - SV650R K4 > (2012) SV650RR K8 + (CBR600RR K5) > (2021) SV650RR K8 + GSX-R1000 K6 + CBF600S-ABS K6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: průzkum :c)
Nový příspěvekNapsal: pát 02. črc 2010 9:42:38 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. led 2009 0:54:36
Příspěvky: 524
Bydliště: Krnov
1. Většinou to je tak, že když řekneš partnerovi co se ti nelíbí,v cukuletu to kontruje jinou věcí co se jemu nelíbí na tobě, nebo o tom přinejmenším začne přemýšlet a osolí tě v příhodné chvíli. Zkrátka je třeba dát si chvíli na čas a zvážit, co bude po výtce následovat. Takže po 18letech manželství mi stížnost uklouzne jen v afektu :grin: navíc ženy dokáží nacházet argumenty mnohem rychleji než muži. Mám velice bystrou a inteligentní ženu a nerad prohrávám :grin: , na druhé straně je docela tolerantní a v naší domácnosti vládne rovnoprávnost

2. Člověk není motorka aby sis vybral(a) model a pak udělal(a) přestavbu. Nejlépe je vybrat si vhodný model pro svůj styl hned a nenasekat si dvě děti s "eRjedničkou", když chci jezdit v terénu.
Prostě partner se moc změnit nedá - nakonec bude vypadat jako jeho rodiče.

3. Ženy mají paměť jako sloni, zejména na to co jim uděláte nedobrého, bez ohledu na to jak moc toho uděláte dobrého :) :grin: :)

4. Vlastně jde o nekončící směs tolerance, drobných ústupků, obratného vyjednávání a je třeba se v tom naučit našlapovat opatrně a s jistotou, protože s přibývajícím věkem přibývají starosti navíc i s lidmi kolem - dětmi, rodiči, přáteli ...

_________________
Stadion, Jawa350 kýv., ČZ175, Jawa350/638, Jawa250 kýv., XJ650/82´& SV650S/99´


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: průzkum :c)
Nový příspěvekNapsal: pát 02. črc 2010 9:46:15 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 23. dub 2009 19:14:22
Příspěvky: 480
suhlas s Kozkou
az na jeden fakt - kazdy je taky, jaky chce byt a rodicia s tym nesuvisia ;)
akurat u lenivych ludi je velka pravdepodobnost, ze sklznu k modelovemu chovaniu svojich rodicov, to je pravda

_________________
...-> Svist SV1000SZ -> ... -> KTM RC8 R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: průzkum :c)
Nový příspěvekNapsal: pát 02. črc 2010 10:05:50 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. led 2009 0:54:36
Příspěvky: 524
Bydliště: Krnov
... to je pravda, pro hrubou orientaci se to však může hodit :)

Jo, Canichon, omlouvám se, že ze mne nevypadlo nic konkrétního. Beztak tě " :scratch: hloubavá" už přešla.

_________________
Stadion, Jawa350 kýv., ČZ175, Jawa350/638, Jawa250 kýv., XJ650/82´& SV650S/99´


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: průzkum :c)
Nový příspěvekNapsal: pát 02. črc 2010 14:04:26 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 20. bře 2010 19:01:16
Příspěvky: 38
Ahoj,

ja sem nenarocnej, staci kdyz je uklizeno, navareno a sem dobre vysu..nej. Pak jsem v pohode a je doma klid. Zenatej nejsem, deti nemame, takze kdyz se ji cokoli nelibi muze jit...

Eldesan


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: průzkum :c)
Nový příspěvekNapsal: pát 02. črc 2010 15:19:40 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. lis 2007 9:42:22
Příspěvky: 2620
Bydliště: Štatl
Eldesan píše:
Ahoj,

ja sem nenarocnej, staci kdyz je uklizeno, navareno a sem dobre vysu..nej. Pak jsem v pohode a je doma klid. Zenatej nejsem, deti nemame, takze kdyz se ji cokoli nelibi muze jit...

Eldesan

njn,říkám to furt....chlapovi stačí ke štěstí a spokojenosti 2 věci(co se týká partnerského soužití):
plnej břuch a prázdnej pytel :mrgreen:
jsme v tomto oproti ženám a jejich:
nákupům,kadeřníkům,nehtíkům.....a milionům jiných píííčovin docela primitivní....
jen v dnešní době emancipace to furt nějaké ženské ne a ne pochopit.... :mrgreen:

_________________
Jawa 350,Kawa GPZ 500S,Kawa ZZR 600,Kawa ZX-6,Suza SV 1000S K3,Suzanka SV1000S K7 + Pyčoletka K5,Suzan SV1000S K7, Aprilia RSV 1000R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: průzkum :c)
Nový příspěvekNapsal: pát 02. črc 2010 15:54:49 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. črc 2009 13:33:50
Příspěvky: 491
Bydliště: Praha
tak pánové, vůbec jste mi neodpověděli na moje dotazy :grin:
Ale líbilo se mi Kozkovo (Kožkovo??), že ke stížnosti uklouzne jen v afektu :D Heh, to zní už docela jako rada zkušeného manžela :good:
Nikdy jsem neřekla a ani to ode mě nečekejte, že to řeknu, že se někdy někdo dá měnit. Já vím, že každý je ve své podstatě originál a jako takový ho musíme, nebo alespoň měli bychom brát. A rozhodně ani neplánuju někoho přetvářet, já sama bych to nechtěla. Z kachny stejně nikdo labuť neudělá (husu možná ;) ).
A že mají ženy paměť jako sloni? No to si piš!!!! :grin:

Jsem ráda, že píšete, co stačí vám... ;) Ani to pro mě není velkým překvapením. Spíš jsem se ale ptala na to, jestli máte nějaká pravidla ve vztahu? A jestli je ještě v dnešní době normální galantnost a nějaký projevy toho, že vám na partnerce záleží (no dobře, na to přesně jsem se neptala, ale taky by mě to zajímalo :c)).
Mimochodem ale k těm vašim požadavkům. Já mám asi velkou výhodu, že mě to v kuchyni i v posteli baví, tož jsem možná aspoň trošku schopná ty dvě vaše základní potřeby splnit :c) Jen spíš od chlapa čekám určtou zpětnou vazbu, protože se prostě potřebuju cítit jako ta nejdůležitější. Takže když pak dostávám kytičky jen tak od jiných lidí, a to, že mi to sluší, slýchávám taky jinde než doma, tak mě to pak mrzí. Ale právě nevím, jestli je to ještě normální, tohle dělat, i když nemá chlap špatný svědomí, nebo už se tohle "nenosí". Proto tenhle průzkum, ne asi :c)

Btw, já nevím, ale mně to přijde jako fáma, to nakupování, kadeřník, nehtíky,... já jsem taky normální ženská a nakupování k smrti nesnáším, bo mě to vždy vytočí. A u kadeřníka jsem byla tenhle týden asi po roce a půl a to jen z toho důvodu, že jsem teprve teď rozdejchala poslední návštěvu, která mě stála 3.000,- Kč. A měla jsem po ní pocit, že jsem se zbláznila já, když jsem to byla ochotná zaplatit, a aj kadeřnice, když byla schopná mi na hlavě vytvořit to, co mi tam vytvořila. Neměla jsem ani sílu ani nervy to reklamovat. Notabene ani povahu ne.
No posuďte sami, že to byl celkem drsnej a neplánovanej úlet :grin: http://sphotos.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2645/216/0/1408800358/n1408800358_311936_1009265.jpg

_________________
Ženy nemají velká nebo malá prsa, to jenom muži mají malé nebo velké ruce...
>> od odstrkovacího kačera rovnou k velkému Kačerovi SV 650 S <<


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: průzkum :c)
Nový příspěvekNapsal: sob 03. črc 2010 23:08:47 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15. kvě 2008 11:18:51
Příspěvky: 375
Bydliště: okr. Prostějov
Canichon píše:
tak pánové, vůbec jste mi neodpověděli na moje dotazy :grin:
Ale líbilo se mi Kozkovo (Kožkovo??), že ke stížnosti uklouzne jen v afektu :D Heh, to zní už docela jako rada zkušeného manžela :good:
Nikdy jsem neřekla a ani to ode mě nečekejte, že to řeknu, že se někdy někdo dá měnit. Já vím, že každý je ve své podstatě originál a jako takový ho musíme, nebo alespoň měli bychom brát. A rozhodně ani neplánuju někoho přetvářet, já sama bych to nechtěla. Z kachny stejně nikdo labuť neudělá (husu možná ;) ).
A že mají ženy paměť jako sloni? No to si piš!!!! :grin:

Jsem ráda, že píšete, co stačí vám... ;) Ani to pro mě není velkým překvapením. Spíš jsem se ale ptala na to, jestli máte nějaká pravidla ve vztahu? A jestli je ještě v dnešní době normální galantnost a nějaký projevy toho, že vám na partnerce záleží (no dobře, na to přesně jsem se neptala, ale taky by mě to zajímalo :c)).
Mimochodem ale k těm vašim požadavkům. Já mám asi velkou výhodu, že mě to v kuchyni i v posteli baví, tož jsem možná aspoň trošku schopná ty dvě vaše základní potřeby splnit :c) Jen spíš od chlapa čekám určtou zpětnou vazbu, protože se prostě potřebuju cítit jako ta nejdůležitější. Takže když pak dostávám kytičky jen tak od jiných lidí, a to, že mi to sluší, slýchávám taky jinde než doma, tak mě to pak mrzí. Ale právě nevím, jestli je to ještě normální, tohle dělat, i když nemá chlap špatný svědomí, nebo už se tohle "nenosí". Proto tenhle průzkum, ne asi :c)

Btw, já nevím, ale mně to přijde jako fáma, to nakupování, kadeřník, nehtíky,... já jsem taky normální ženská a nakupování k smrti nesnáším, bo mě to vždy vytočí. A u kadeřníka jsem byla tenhle týden asi po roce a půl a to jen z toho důvodu, že jsem teprve teď rozdejchala poslední návštěvu, která mě stála 3.000,- Kč. A měla jsem po ní pocit, že jsem se zbláznila já, když jsem to byla ochotná zaplatit, a aj kadeřnice, když byla schopná mi na hlavě vytvořit to, co mi tam vytvořila. Neměla jsem ani sílu ani nervy to reklamovat. Notabene ani povahu ne.
No posuďte sami, že to byl celkem drsnej a neplánovanej úlet :grin: http://sphotos.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2645/216/0/1408800358/n1408800358_311936_1009265.jpg

no do prdele!!! :shock: to měla ta kadeřnice nějakej křivej hrnec ne? když Ti stříhala tu ofinu :shock: a aj trošku ozrzlej podle barvy :shock: tmavá Ti sluší víc, řekl bych...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: průzkum :c)
Nový příspěvekNapsal: ned 04. črc 2010 8:48:49 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 06. črc 2009 13:33:50
Příspěvky: 491
Bydliště: Praha
Křída píše:
no do prdele!!! :shock: to měla ta kadeřnice nějakej křivej hrnec ne? když Ti stříhala tu ofinu :shock: a aj trošku ozrzlej podle barvy :shock: tmavá Ti sluší víc, řekl bych...

jo jo, však říkám, že to byl úlet. Jsem s tím chodila týden a pak jsem si to vzdala :grin:

_________________
Ženy nemají velká nebo malá prsa, to jenom muži mají malé nebo velké ruce...
>> od odstrkovacího kačera rovnou k velkému Kačerovi SV 650 S <<


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: průzkum :c)
Nový příspěvekNapsal: ned 04. črc 2010 20:46:09 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. led 2009 0:54:36
Příspěvky: 524
Bydliště: Krnov
... jo to jsem zapomněl, kytičky, chválit - to je tak samozřejmé jako pozdrav i kdyby to nebyla pravda. Kamarád má ještě jednu radu - na všechno říkat ANO, co uděláš v následujících okamžicích je jedno. Třeba jsem byl svědkem toho, že když jsem pro něj přijel, že jako jedem na vyjížďku jeho žena mu říkala zvýšeným hlasem: "Nikam nepojedeš, slíbils posekat zahradu!!!" a on na to: "Ano Pavlínko, nikam nepojedu, posekám tu zahradu, podáš mi prosím tu přilbu?" ... a ona mu ji podává a znovu mu to opakuje a on jí znovu opakuje to svoje a už startujeme, vyrážíme ...

Po X letech soužití, je třeba trochu rutiny v určitých, některých standardních situacích ... :grin:

P.S. ... v naší partičce dokonce na ono slavné: "Ano Pavlínko", koluje takový vtípek, jakože: "Tak jsem přišel domů a říkám té svojí ano Pavlínko a vůbec to nefungovalo!" (jiná žena - jiné jméno)

_________________
Stadion, Jawa350 kýv., ČZ175, Jawa350/638, Jawa250 kýv., XJ650/82´& SV650S/99´


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz