Home SV Forum Vše ostatní smetiště Nové Suzuki SV 650 3. generace - Kdo už ho jezdí?
Právě je čtv 28. bře 2024 14:16:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
Nový příspěvekNapsal: čtv 05. led 2017 9:35:34 
Offline
záklaďák

Registrován: stř 14. kvě 2008 17:25:11
Příspěvky: 369
Jindra píše:
Jen pro inspiraci místních eSVéčkářů sem přihodím jedno video na novém SV650 kroužícím po Šumavaringu ;-)

https://www.youtube.com/watch?v=j7rpxWqLBKs


Se spíš divim, že nikdo nehejtuje to video :-D


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: čtv 05. led 2017 16:12:05 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 19. led 2013 15:01:17
Příspěvky: 526
Bydliště: Náchod
Jindra píše:
Takže mrdalem se nazývám jen v konkurenci opravdových závodníků :-)


To ti chválím ;)

A propo, co je to ten "opravdový závodník"? :scratch: To jsou lidi, co jezdí opravdové závody a mají na to koruny, nebo i kluci co si občas vyrazí ze srandy na okruh? :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: čtv 05. led 2017 18:53:28 
Offline
záklaďák

Registrován: stř 14. kvě 2008 17:25:11
Příspěvky: 369
hOOrNeT píše:
Jindra píše:
Takže mrdalem se nazývám jen v konkurenci opravdových závodníků :-)


To ti chválím ;)

A propo, co je to ten "opravdový závodník"? :scratch: To jsou lidi, co jezdí opravdové závody a mají na to koruny, nebo i kluci co si občas vyrazí ze srandy na okruh? :)


Tvl máme se bavit o novym SV, ne? :-D

Tím "opravdovým závodníkem" myslím jezdce s licencí, kteří aktivně jezdí. S těmi horšími se mohu i rovnat a těm nejlepším se nedokážu dívat na záda ani jedno kolo :-) takže asi tak.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: pát 06. led 2017 0:05:59 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 19. led 2013 15:01:17
Příspěvky: 526
Bydliště: Náchod
vím vím, nové SV...

Jen mě zajímalo, jak vlastně jezdíš a jak se vidíš, když tu padly moudra :)

Tak někdy přijeď třeba do Vysokého Mýta, jezdí tu jak "ti s licencí", ale i kluci, co se rádi přiučí něčemu novému od zkušených :good: Bude se ti tu líbit - je to taková všehochuť :grin: A určitě tu najdeš od každého něco :) Já jsem ten mrdal na červeném CBR. Hodně mě tam toho místní střelci naučili a ještě se toho mám hodně co učit. S dobrou partou jde ale tak nějak vše snadněji :thumbsup: A zajezdit si s opravdovými závodníky je :good:
A SVček tam jezdí také dost :-P Ale většinou modely 03 - 09

Obrázek


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: pát 06. led 2017 9:22:35 
Offline
záklaďák

Registrován: stř 14. kvě 2008 17:25:11
Příspěvky: 369
V Mýtě jsem byl teď v létě poprvé v životě (je to pro mě dost z ruky), protože jsem byl pozván na akci silničnímotoškola.cz a i jsme si tam odpoledne chvilku volně zakroužili. Musím říct, že trať mi moc nevyhovovala. Stejně to mám třeba v Sosnové. Nemám rád malé okruhy s hromadou pomalých zatáček. Nemám totiž rád pomalé zatáčky :-)

Tak co se týče výuky, tak je jasné, že jakýkoliv uzavřený okruh bez provozu je skvělá volba. A i mě osobně rada zkušeného jezdce vždy výrazně pomůže. Jenom pozor, aby ten rádce byl opravdu zkušený a měl chuť opravdu poradit. Zejména v začátcích mého motorkaření jsem často naslouchal idiotům na benzínkách, který akorát machrovali a věděli hovno. Pokud se někdo chce naučit, tak za mě je nejlepší akce od Okruháři.cz, kde je ježdění proložené profesionálně podanou teorií od opravdu zkušených jezdců.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: pát 06. led 2017 9:44:19 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 19. led 2013 15:01:17
Příspěvky: 526
Bydliště: Náchod
jo VM je něco úplně jiného, jedeš rovně, najednou to musíš ohnout na koleno a než si to uvědomíš už jsi zase na výjezdu :-D

Letos chci zkusit velký okruh, nejspíše Brno kvůli termínům, které raceczech nabízí. Už se tam ale mooooc těším :twisted:

Idiotů na benzínkách je dost, občas je legrace to poslouchat :grin:

Ať ti to jezdí :thumbsup:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: pát 06. led 2017 9:55:51 
Offline
záklaďák

Registrován: stř 14. kvě 2008 17:25:11
Příspěvky: 369
Dám ti dobrou radu, zaleženou na velmi nepěkných životních zkušenostech vlastních či blízkých přátel. Na Raceczech se vyser!!!

Ber pro začátek na velký okruh buď Okruháře.cz s výukou nebo DAFIT. U Dafitu máš zas instruktory zdarma, takže ti tam taky dobře poradí ;-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: pát 06. led 2017 10:49:07 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 19. led 2013 15:01:17
Příspěvky: 526
Bydliště: Náchod
můžeš se, prosím, více rozepsat o zkušenostech s raceczech? A případně i dalšími agenturami? Moc by to pomohlo. Klidně založ nový topic, ať to tu nezasíráme ;)

Děkujuuu


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: pát 06. led 2017 15:01:57 
Offline
záklaďák

Registrován: stř 14. kvě 2008 17:25:11
Příspěvky: 369
Více v SZ a teď zpět k poslední generaci SV 650, hmm? :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: pát 06. led 2017 19:02:49 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 19. led 2013 15:01:17
Příspěvky: 526
Bydliště: Náchod
"nové" SV bych už nechtěl. Není tam žádný pokrok, kromě nutných úprav pro plnění EURO.
Ztratilo to vše hezké co mělo a všechny slabiny (brzdy, podvozek) zůstaly zachovány.
Kdyby to osadili jinými komponenty na podvozku a dokázali udržet cenu dole, tak by to byla jiná písnička.
Teď jsem četl recenzi nového Versyse a tam se kawa vytáhla - cena, komponenty podvozku, profilovaná kyvka... Proč tohle neumí suzuki? :roll:

Kdyby to dali za 200K ale s pořádnými komponenty, bylo by to hned o něčem jiném. Nebo dvě verze - tuhle sračku a pak třeba R verzi za těch 200k.

Aktuálně bych bral radši starší model a vypiplal si ho k obrazu svému. Ale je spotřební doba, tohle už moc nefrčí :scratch:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 10. led 2017 16:24:08 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 19. kvě 2014 22:41:01
Příspěvky: 162
Jindra píše:
Jindra píše:
Jen pro inspiraci místních eSVéčkářů sem přihodím jedno video na novém SV650 kroužícím po Šumavaringu ;-)

https://www.youtube.com/watch?v=j7rpxWqLBKs


Se spíš divim, že nikdo nehejtuje to video :-D


Proč hejtovat video? Obraz neroztřesený,technicky v pořádku. Jízdu si užíváš,nikoho neohrožuješ,nevidím jediný krizový moment. Záznam se mi líbí a jízdu si užívám s tebou. Takže proč hejtovat,co čekáš?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 10. led 2017 19:52:41 
Offline
záklaďák

Registrován: stř 14. kvě 2008 17:25:11
Příspěvky: 369
ronny píše:
Jindra píše:
Jindra píše:
Jen pro inspiraci místních eSVéčkářů sem přihodím jedno video na novém SV650 kroužícím po Šumavaringu ;-)

https://www.youtube.com/watch?v=j7rpxWqLBKs


Se spíš divim, že nikdo nehejtuje to video :-D


Proč hejtovat video? Obraz neroztřesený,technicky v pořádku. Jízdu si užíváš,nikoho neohrožuješ,nevidím jediný krizový moment. Záznam se mi líbí a jízdu si užívám s tebou. Takže proč hejtovat,co čekáš?


No já čekal spíš nějakého mravokárce, kterej řekne, že je bezohledná jízda plná dopravních přestupků :-D Na rovinu mnohem víc, než nějakou chválu :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 10. led 2017 22:53:42 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 19. kvě 2014 22:41:01
Příspěvky: 162
ale tak jistě,když to postneš mezi plechovkáře,tak se ozve mnoho uvědomělých. Ale motorkáři mívají pochopení pro občas svižnější jízdu(nebo nízký průlet) :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 10. led 2017 23:51:04 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 19. led 2013 15:01:17
Příspěvky: 526
Bydliště: Náchod
já taky čekal, že bude někdo držkovat :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz