Home SV Forum SV a vse kolem nich Opravy a udrzba SV 650 SV 650S 2005 - niekedy skape na volnobehu
Právě je sob 15. čer 2024 23:31:58

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
Nový příspěvekNapsal: pon 04. čer 2012 15:50:02 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 21. čer 2011 16:13:06
Příspěvky: 27
Ahojte. Nikde som to tu nenasiel tak sa pytam

Nestava sa Vam ze vam na volnobehu niekedy pri pridani plynu skape? Nerobi mi to furt len niekedy,vacssinou ked je zohriata ale spravi mi to aj za studena. Alebo pri stlaceni spojky z urcitych otacok sem tam zdochne. Vsimol som si to najma ked jej viac pridam cize viac potiahnem plyn. A sem tam mam aj otacky nieco pod 1000,a je to pocit ako keby sla skapat,potom ked sa preveziem znova pustim plyn az na volnobeh uz si drzi 1100... Nerobi mi to furt len niekedy. na volnobehu pri studenom motore si pekne sam zodvihne otacky a neskape,chova sa to najma pri zohriatom motore.

Nestava sa to aj Vám?


nedavno som mal problem dost netypicky,motorka zrazu ani za nic nesla poriadne skapinala strielala proste tazko do otacok sla,sem tam napisala FI. Dumal som ze co sa stalo,dost podozrivy zvuk malo cerpadlo,skusil som nadrz od kamosovej GSXRky 2008 asi cerpadlo identicke s mojim motorka sla krasne,tak som som rozobral nadrz a nasiel som tam vypadnuty taky plastovy akoby stipcek ktory drzi asi niaky ventil,pretoze aj ked som odpajal nadrz tak mi benzin samovolne tiekol co nikdy nerobilo. Ventil som zalozil spat stipcek tiez ktory sa zasekne v takych zarazkach,aj ked je to take vyhrkotane tak som nedaval ziadnu eskapasku lebo by sa asi rozpustila v nadrzi,a drot som nechcel davat zase kvoli tomu zeby mohol vzniknut niaky skrat ked su tam hole vodice..

Od vtedy som s tym problem nemal,len teraz mam pocit ze to dako skapina sem tam,najma ked sa blaznim cize otacky lietaju alebo moja ruka je tazsia ako za normalnych podmienok.

_________________
Suzuki SV 650 S 2005 - Akrapovič,Pancierovky, KN fiter, MRA plexi, celokapotáž, Trible perfomance tlmič riadenia

http://motoride.sk/pictures/clenovia/SSuminko-moto.jpg


{ SHARE_ON_FACEBOOK } { SHARE_ON_TWITTER }
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: pon 04. čer 2012 19:55:11 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 20. čer 2010 16:23:03
Příspěvky: 318
Bydliště: Novomlýnské nádrže
No s tím volnoběhem se mi to stávalo když sem přijížděl ke křižovatce a zmáčknul spojku tak to zdechlo. Stačilo trochu volnoběh zvýšit a už to nedělá ;)

_________________
zelená SV 650 N K3 + zelená Sohoo 125 (pitbike)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: pon 04. čer 2012 21:05:47 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 13. dub 2009 11:06:22
Příspěvky: 260
Mel by bejt okolo 1250ot/min. ,tak na to mrkni.

_________________
Simson,Jawa,MZ,SV 650S K3,GSR 750 L2


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz