Právě je čtv 28. bře 2024 12:27:13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: divná závada
Nový příspěvekNapsal: pon 03. říj 2016 13:09:30 
Offline
záklaďák

Registrován: úte 02. pro 2008 21:15:36
Příspěvky: 101
Bydliště: most
Suzuki SV 650
dneska se mi stala věc,je hezky -jdu se projet,fajn,přijdu k mašině nastartuju,chytne na brnk a vědom si toho že moje mašina není ticha a sousedi možna spinkaj po obědě,hupsnu na ní a jedu stim že mašu zahřeji opatrnou jízdou na pumpu,kterou mam od bytu cca 2 km,dam za jedna trocha plynu na křižovatku cca 50 m,kouknu doprava doleva nic,rozjedu se ,najednou cuk cuk a chcíp,říkam si není zahřata musim stim plynem opatrněji,nastartuju,dam zajedna opatrnej rozjezd a zase cuk cuk a chcíp,divný,moc divný,startér,necham ji chvilku bublat a najednou už jde jenom jeden valec,otačky klesají,přidavam sytič a chcíp,šajze katze,co se děje?jako by nešel benal do karbcu?no nic zakladní nařadí mam vždy sebou dle hesla kdo je připraven není překvapen,takže se podívame na palivovou pumpu,zvednu nadrž ,skusim ji a funguje ,říkam si ucpana hadička?skusíme jestli je benal i v karbcích,skouška odkalovacím šroubkem mi prozradila že jsou plné,divný,skusim startovat a jenom takový pokašlávání a když už chytne tak jenom proto aby o 5 vteřin později opět chcípla,takže co tet? No skoušel sem to hodinu,vyplacal sem cca pul litru benalu,hlavně teda na zem,a vymlatil baterku,takže sem to nasranej dotlačil domu,vyškubl baterku dal jí nabíjet a začal přemýšlet PROČ,benal tam je,jiskra taky ale chyta,špatně ale přece a nemužu přidat ani plyn ani sytič nebo zdochne hned,včíl mudruj,no abych to zkratil po pěti hodinach kdy sem dobil baterku a šel to zkusit ještě jednou jestli si to nahodou nerozmyslela,nastartuje na brnk,necham jí déle pohřat na místě,sousedi jsou určitě vzhuru takže mužu,bubla si to tak minutu,dvě?a najednou jeden valec chcípne,už je to tady znova,přidavam sytič a chcípne i druhej,takže to balim a mam jasno. Jelikož mi motka stojí před barakem, nemaje garaž, a protože celejch 14 dní fest chcalo a protože si sem vědom toho že SV 650 je celé z hliníku tak nerezne a nemusím ho tudíž přikrývat plachtou (ano a sem na to i trochu líný ).takže nadrž dolu,vypustit jí je prace na pul hodky,a vysledek? 7 litru benalu na necelej pul litřík vody,kolik sem toho svinstva vyžbrindal před tím netuším. a tet jak se tam ta voda dostala? Víčko by to mělo podržet a navíc je tam přece odtokova hadička? Nasledna zevrubna prohlídka ohalila toto: guma na víčku tvrda jak beton,takže asi moc netěsní,ale odtokova trubička ,ktera vede vnitřkem nadrže a jak je nahoře napojena na víčko tak tam napojena není,prostě nedoléha a je tam dirka rovnou do nadrže,takže veškera voda ktera napršela na víčko,místo aby tou trubičkou odtekla do pryč mi natekla do nadrže. tak to je moje zkušenost.letos na to prdim dojezdim to tak a vzimě pořešíme,akorat budu muset najít plachtu a motku na noc přikrejvat HOWG



Více na: http://www.motorkari.cz/tema/?t=191017
Copyright © Motorkari.cz


{ SHARE_ON_FACEBOOK } { SHARE_ON_TWITTER }
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz