Home SV Forum SV a vse kolem nich Opravy a udrzba SV 650 vypadávající kontrolka neutrálu
Právě je čtv 28. bře 2024 23:38:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: vypadávající kontrolka neutrálu
Nový příspěvekNapsal: úte 22. kvě 2018 23:51:53 
Offline
záklaďák

Registrován: úte 28. led 2014 18:21:12
Příspěvky: 52
prosím o radu,pokud někoho něco napadne-protože už jsem z toho fakt šílenej...
Mám SV650S rok 2003, mám ho asi čtyři roky a v podstatě od začátku řeším jeden problém-občas vypadne zelená kontrolka neutrálu. Začalo to po špatné montáži ukazatele zařazené rychlosti(bohužel nemám gipro ale starlane engear, kterej má složitější montáž...) a na začátku to nebylo tak často, třeba jednou za tři měsíce a vždycky jsem to vyřešil buď tak že jsem zahejbal drátama pod budíkama nebo někdy pomohl druhej způsob a to že jsem zařadil kvalt a pocukával jsem nenastartovanou motorkou a po zařazení neutrálu to někdy chytlo, poté, když to Zdeněk rozebíral, tak zjistil, že tam byl někde špatně zapojenej drát, dal to na čokoládu a zas bylo na chvilku vyřešeno, jenže to začlo zase znovu, loni mi další mechanik při odstrojení celý motorky odtranil tu čokoládu, všechny dráty správně napájel a zkontroloval, zase to chvíli fungovalo, ale opět to začlo(většinou po dešti, vlhku nebo při delší době neježdění-objeví se vždy po sezoně i kdyby předtím fungovalo). tudíž letos na doporučení mechanika už jsem koupil nový čidlo, který od začátku ihned po montáži fungovalo, tedy měsíc a půl bez chyby ale teď minulej tejden to zase vypadlo, mechanik to koumal a je z toho taky blbej..., říkal že to sice už chodí, ale neví kde je chyba, repektivě, že taky zkoušel jen hejbat drátama ale nic se nedělo, poté čidlo odpojil od řídící jednotky a po připojení rovnou kontrolka naskočila, tudíž z toho vyvodil, že to něco vždycky vyzkratuje a odpojí od jednotky...., zase jsem vyjel a kontrolka vydržela fungovat jeden den a už zase nejde...
už fakt nevím čemu bych to přisoudil, už mně i napadlo, jestli na to nemohlo mít vliv, že jsem sebou zase před týdnem švihnul na zem sice skoro v nulový rychlosti, ale řadičku to zlomilo, ale pak mi došlo, že kontrolka přestala fungovat až dva dny po ustlání si na zem...
Už jsem z toho fakt hotovej :shock: , protože to je jediná věc co na mojí motorce nefunguje a ustavičně mně se.., kdyby tedy někoho napadlo, co by to mohlo způsobovat, nebo na co se kouknout, byl bych opravdu vděčný


{ SHARE_ON_FACEBOOK } { SHARE_ON_TWITTER }
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: vypadávající kontrolka neutrálu
Nový příspěvekNapsal: stř 23. kvě 2018 9:40:20 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 17. říj 2007 21:13:12
Příspěvky: 6556
Bydliště: Praha
a co odpojit ten starlane? :-) to jsi zkousel?

_________________
(2006) - CBR125R K5 + (2007) - SV650S K4 > (2011) - SV650R K4 > (2012) SV650RR K8 + (CBR600RR K5) > (2021) SV650RR K8 + GSX-R1000 K6 + CBF600S-ABS K6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: vypadávající kontrolka neutrálu
Nový příspěvekNapsal: stř 23. kvě 2018 10:58:50 
Offline
záklaďák

Registrován: úte 28. led 2014 18:21:12
Příspěvky: 52
když já to celkem používám..., myslíš že to bude způsobovat ten ukazatel rychlosti?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: vypadávající kontrolka neutrálu
Nový příspěvekNapsal: stř 23. kvě 2018 12:15:08 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 17. říj 2007 21:13:12
Příspěvky: 6556
Bydliště: Praha
nevim co na to napsat
napsal jsi to sam "Začalo to po špatné montáži ukazatele zařazené rychlosti"
tak tam nekdo musel neco posrat s kabelama a nebo to proste dela toto, odpoj to a uvidis

_________________
(2006) - CBR125R K5 + (2007) - SV650S K4 > (2011) - SV650R K4 > (2012) SV650RR K8 + (CBR600RR K5) > (2021) SV650RR K8 + GSX-R1000 K6 + CBF600S-ABS K6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz