Home SV Forum SV a vse kolem nich Opravy a udrzba SV 650 Na volnoběh vynechá jeden válec a po chvíly chcípne
Právě je čtv 28. bře 2024 22:02:16

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
Nový příspěvekNapsal: stř 25. lis 2020 21:06:59 
Offline
nováček

Registrován: úte 17. lis 2020 14:21:16
Příspěvky: 9
Čau, prosím o radu. Mám suzuki SV 650S 2005 a problém s vynecháváním válce. Když je motorka nastartována na volnoběh tak vynechá jeden válec spadnou otáčky a po chvíly chcípne. Pokud přidám plyn válec se zase chytí ale pokud uberu tak po chvíly zase přestane jedeválec fungovat. Měnil jsem svíčky vzduchý filtr. Po tom jsem to zkusil a problém stále přetrvával. Sundal jsem airbox a při nastartovaném motoru jsem zkusil přiložením ruky na sání, který válec nejde. Zjistil jsem že přední, tak mě napadlo že by to mohl být vstříkovací tryska. Koupil jsem novou, vymenil a problém stále přetrvává. Zkoušel jsem vymenit predni se zadni tryskou, jestli mi nepřišla vadna, ale po prohození zase nechodila i ta, která předtím chodila normalně. Zkoušl jsem promeřit odpory na kaelech a odpory jsou u všech kabelů stejné. Ted me už jen napadá jestli to nebude řídící jednotkou. Nemáte někdo nějaké podobné zkušenosti nebo rady které by mi pomohly vyřešit tento problém?
Děkuji za každou radu. :)


{ SHARE_ON_FACEBOOK } { SHARE_ON_TWITTER }
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: sob 28. lis 2020 19:51:27 
Offline
záklaďák

Registrován: úte 07. dub 2015 18:57:56
Příspěvky: 27
Jak jde zjistit přiložením ruky k sání, který válec funguje správně a který ne?

Jinak teď jsem řešil problém na starém autě, s jednou zapalovací cívkou a taky vynechávala, jak se jí chtělo. Prohoď zapalovací cívky a sleduj, jestli bude chodit druhý válec.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: sob 28. lis 2020 20:51:29 
Offline
nováček

Registrován: úte 17. lis 2020 14:21:16
Příspěvky: 9
Lightning píše:
Jak jde zjistit přiložením ruky k sání, který válec funguje správně a který ne?

Jinak teď jsem řešil problém na starém autě, s jednou zapalovací cívkou a taky vynechávala, jak se jí chtělo. Prohoď zapalovací cívky a sleduj, jestli bude chodit druhý válec.


Jiskry to hází dobře. Změřil jsem osciloskopem vstřiky a ty také chodí tak jak mají. Tlak v předním válci je pod 90 a v zadním je 120, takže zkusím zkouknout vůle na ventilech.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz