Právě je čtv 28. bře 2024 20:11:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 60 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Brzdové destičky
Nový příspěvekNapsal: stř 25. kvě 2011 19:01:23 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. kvě 2008 23:42:46
Příspěvky: 1804
Bydliště: Štěchov
Já jsem teď naprosto spokojen s deskama Vesrah RJL, nejsou zrovna nejlevnější a je to už řada Race, ale naprostá pecka oproti sérii či sinter-metalickým :)

_________________
Začalo to 05 jednoskokem -> potom dlouho ČZ 175 -> pak modré SV650S -> a teď eruška


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Brzdové destičky
Nový příspěvekNapsal: čtv 26. kvě 2011 0:32:22 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 03. lis 2007 12:18:08
Příspěvky: 2078
Bydliště: Rosice
Shorty píše:
Já jsem teď naprosto spokojen s deskama Vesrah RJL, nejsou zrovna nejlevnější a je to už řada Race, ale naprostá pecka oproti sérii či sinter-metalickým :)
Nejsou to, co píšeš, už race desky? Já vybíral něco road-legal a co hlavně brzdí i studené :-).

Jinak kdo by chtěl ty SBK5 / XBK5 desky, tak doporučím tohoto prodejce. Cena zhruba o 40 % níže než v ČR – poštovné 130 Kč, což je luxus.

Jo a abych nezapomněl, tak desky půjdou do těhle krasavců:
Obrázek
Modří vědí, co je to zač :-).

_________________
Jawa 555 >> Simson S51 >> ČZ 471 >> SV 650 N >> SF 848
http://suzukisv.cz/gallery/main.php?g2_itemId=130 –– Moje gallerka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Brzdové destičky
Nový příspěvekNapsal: čtv 26. kvě 2011 8:21:40 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 14. srp 2008 22:43:52
Příspěvky: 1698
Bydliště: Kousek od Kunětické hory.
Jirko.RJL desky jsou s road obložením,ale mají zesílenou nosnou kovovou desku.
Já používám Goldfren se směsí S33.

_________________
Mnoho různých moto JAWA,teď SV650S
http://www.ase-dedic.com/


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Brzdové destičky
Nový příspěvekNapsal: čtv 26. kvě 2011 9:23:46 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 03. lis 2007 12:18:08
Příspěvky: 2078
Bydliště: Rosice
zdeněk píše:
Jirko.RJL desky jsou s road obložením,ale mají zesílenou nosnou kovovou desku.
Já používám Goldfren se směsí S33.
Kde je prosím definice těch jednotlivých desek od Vesrahu? Já jsem nikde nenašel porovnání směsí atd. Mají jen sintrované + organické desky – http://catalog.vesrah.co.jp/catalog/shape/VD-248.html, aspoň teda pro mnou poptávané třmeny.

_________________
Jawa 555 >> Simson S51 >> ČZ 471 >> SV 650 N >> SF 848
http://suzukisv.cz/gallery/main.php?g2_itemId=130 –– Moje gallerka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Brzdové destičky
Nový příspěvekNapsal: pát 27. kvě 2011 19:36:24 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. kvě 2008 23:42:46
Příspěvky: 1804
Bydliště: Štěchov
Jiřin> pěkný krasavci :) Na kolik tě přišli? Ale jako tuníš to teda hezky a věřím že se k tomu výfuku jednou dostaneš :D
Co se týče těch desek tak Vesrah dělá JL řadu, což je sinter-metalická pro cestovně-sportovní použití,
pak je řada RJL, což jsou Race desky, každopádně nevím co maj společný s road obložením, ale za studena brzdí dobře a po zahřatí se to ještě zlepší, v porovnání s těma JL to brzdí i za studena líp, jinak je to pořád podle obalu sintered-metal,
a pak je řada SRJL, což jsou RJL ale pro Endurance využítí s více masem a o něco lepší výdrží...

Jinak já tu vlastně tu řadu JL mám, sjel jsem na tom cca 1mm a vyměnil za ty RJL, takže jestli chceš, tak je můžeš vyzkoušet či koupit... Sedí na všechny R6, R1 s těmato čtyřpístkama, ať už radiálníma či axiálníma :)


Přílohy:
Photo0363.jpg
Photo0363.jpg [ 165.56 KiB | Zobrazeno 5835 krát ]

_________________
Začalo to 05 jednoskokem -> potom dlouho ČZ 175 -> pak modré SV650S -> a teď eruška
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Brzdové destičky
Nový příspěvekNapsal: pát 27. kvě 2011 20:23:18 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 03. lis 2007 12:18:08
Příspěvky: 2078
Bydliště: Rosice
Shorty píše:
Jiřin> pěkný krasavci :) Na kolik tě přišli? Ale jako tuníš to teda hezky a věřím že se k tomu výfuku jednou dostaneš :D
Neříkám že ani jo ani ne. Každopádně musí mít homologaci a tlumivku :-).

No třmeny vyšly oba ale na 1600 Kč + poštovné včetně origo desek s cca 2 mm masa. Za ty peníze se to nedalo nevzít :-D. Jsou z R6 2007, mají pár škrábanců, ale co jsem si je rozhodil, tak jsou vevnitř netknuté a čisté. Byla je trošku sranda na SV napasovat, ale nakonec si daly říct.

To, že mají všechny R6 a R1 do 06 stejné desky jsem docela koukal, mají to pěkně ošéfované :-). Taky vlastně jediní nepoužívají spodky od Tokica, ale od Sumitoma – jsem na ně fakt zvědavej, jsou to asi nej OEM třmeny, co jsou k dispozici, když neberu aftermarket věci typu Brembo :-). Desky můžeme klidně někdy testnout, já jsem zvědav na ty SBK5, snad splní to, co od nich budu čekat.

Jinak současná konfigurace brzd bude následující:
Brembo 19 RCS :thumbsup:
Obrázek

R6 2007 spodky
Origo stav – krapet to nepasuje:
Obrázek
Obrázek

Z každého odstraněna vymezující vložka a sebráno o 5 mm.
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Když se k tomu přidá Motul DOT 5.1 a Hel Performance hadice, tak to snad už bude to, co chci :-).

Desky klidně můžeme ozkoušet a pak třeba dát i ten brake test, teoreticky bych měl mít kvalitní věci, ale zase jsem prd jezdec :-D.

_________________
Jawa 555 >> Simson S51 >> ČZ 471 >> SV 650 N >> SF 848
http://suzukisv.cz/gallery/main.php?g2_itemId=130 –– Moje gallerka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Brzdové destičky
Nový příspěvekNapsal: pát 27. kvě 2011 21:00:41 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. kvě 2008 23:42:46
Příspěvky: 1804
Bydliště: Štěchov
Hezký tutorial :) Ta cena třmenů úplně za pusu, to snad není možný kam na ty ceny chodíš :) Sériový desky na z R6 novější tu mám taky myslím 2 sady a k tomu ještě sériový z R6 03, lehce se to tam liší v označení asi směsi, jinak jsou to obě Summitomo.
Výfuk doporučuju LeoVince, máš to s homologací i s tlumivkou a i s tou tlumivkou má pěkný zvuk :)
No každopádně to vypadá zajímavě na Suzuki ty třmeny :D
Jsem teď testoval jestli mi teče gufero na vidlici, tak jsem byl několikrát projet motorku a dost jsem u toho brzdil, mno hodněkrát jsem jel po předním a dojel jsem s modréma kotoučama :D
Ten test můžeme udělat, jsem dost zvědav jak to dopadne, každopádně tam máš všecko o level výš ;-) Kde to spácháme?

_________________
Začalo to 05 jednoskokem -> potom dlouho ČZ 175 -> pak modré SV650S -> a teď eruška


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Brzdové destičky
Nový příspěvekNapsal: pát 27. kvě 2011 21:22:07 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 14. srp 2008 22:43:52
Příspěvky: 1698
Bydliště: Kousek od Kunětické hory.
Jirko zde mám info od importera Vesrah
Běžné desky-VD 248
Brzdové destičky VESRAH jsou japonské brzdové destičky se schválením TUV pro Evropu. Destičky jsou vyráběny v O.E.M. kvalitě pro všechny typy japonských i evropských motocyklů.
Směs KARBON-KEVLAR jsou bezazbestové destičky se stabilním koeficientem tření ve vysokých teplotách za každého počasí
Desky-VD 248JL
Brzdové destičky VESRAH jsou japonské brzdové destičky se schválením TUV pro Evropu. Destičky jsou vyráběny v O.E.M. kvalitě pro všechny typy japonských i evropských motocyklů.
Směs SINTERED-METAL označená písmeny JL to jsou destičky vyráběné ze směsi mědi, cínu,grafitu a ostatních kovových příměsí.
Splňují nejvyšší nároky na kvalitu a jsou určeny pro náročného zákazníka
Desky-VD 248 RJL-tyto jsme používali pro CEC
Brzdové destičky VESRAH jsou japonské brzdové destičky se schválením TUV pro Evropu. Destičky jsou vyráběny v O.E.M. kvalitě pro všechny typy japonských i evropských motocyklů.
Destičky mají silnější podkladovou destičku, která zabraňuje změnám při zvyšující se teplotě. Nástup brzdného účinku lepší než u destiček JL . Tyto destičky jsou obzvlášť vhodné pro agresivní typ jízdy
Desky -VD 248 SRJL17
Brzdové destičky VESRAH jsou japonské brzdové destičky se schválením TUV pro Evropu. Destičky jsou vyráběny v O.E.M. kvalitě pro všechny typy japonských i evropských motocyklů.
Největší předností těchto destiček je stálý brzdný účinek, který se velmi dobře dávkuje páčkou, žádný progresivní nástup při zvyšující se teplotě. Tyto destičky mají vysokou životnost a proto jsou užívány pro závody. Při progresivním brždění velmi snadná kontrola to nejlepší pro hoby i závodní jezdce.
Desky-VD 248 SRJL 8
Brzdové destičky VESRAH jsou japonské brzdové destičky se schválením TUV pro Evropu. Destičky jsou vyráběny v O.E.M. kvalitě pro všechny typy japonských i evropských motocyklů.
Největší předností těchto destiček je stálý brzdný účinek, který se velmi dobře dávkuje páčkou, progresivní nástup při zvyšující se teplotě. Tyto destičky mají vysokou životnost a proto jsou užívány pro závody. Při progresivním brždění velmi snadná kontrola to nejlepší pro hoby i závodní jezdce.
Teplotní graf


Přílohy:
racing%20pads.gif
racing%20pads.gif [ 4.86 KiB | Zobrazeno 7068 krát ]

_________________
Mnoho různých moto JAWA,teď SV650S
http://www.ase-dedic.com/
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Brzdové destičky
Nový příspěvekNapsal: pát 27. kvě 2011 23:13:57 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 03. lis 2007 12:18:08
Příspěvky: 2078
Bydliště: Rosice
zdeněk píše:
Jirko zde mám info od importera Vesrah
Zdeňku, díky moc za info. Něco podobného jsem hledal, ale jak jsem psal neměl to ani výrobce na svém jp. webu. Jsen o něco chytřejší. Každopádně, když vedle sebe postavím ty XBK5 a RJL desky, tak obojí spadá zhruba na stejné zaměření a co jsem našel i ohlasy na amerických webech tak i zhruba stejně fungují. Naopak ty EBC HH, o kterých jsem uvažoval celkem haní, že se docela zanáší, je z nich bordel a intenzivně skřípou. Každopádně „kostky jsou vrženy“ a uvidím, co budou ty Carbone Lorrain budou zač – snad mě nezklamou.

Shorty píše:
Ta cena třmenů úplně za pusu, to snad není možný kam na ty ceny chodíš :) Sériový desky na z R6 novější tu mám taky myslím 2 sady a k tomu ještě sériový z R6 03, lehce se to tam liší v označení asi směsi, jinak jsou to obě Summitomo.
Výfuk doporučuju LeoVince, máš to s homologací i s tlumivkou a i s tou tlumivkou má pěkný zvuk :)
Ten test můžeme udělat, jsem dost zvědav jak to dopadne, každopádně tam máš všecko o level výš ;-) Kde to spácháme?
Třmeny byly normálně v inzerci na motorkari.cz, původně je chtěl koupit kámoš, ale vzhledem k tomu, že na Sůzu nedávno dopasovával Tokica z Fároše, tak se na to vybodl a přenechal mi je. Jsou z motobazaru DeMoto ve Znojmě. Ceny za které teď věci vyprodávají jsou naprosto úžasné. Buď se toho jen chtěli zbavit nebo to nějak likvidují úplně.
Test by se dal udělat na SV setkání u Kawy (pokud se do té doby s brzdami nějak sžiju), klidně ti pak na test SV půjčím a uvidíš, co na ten můj paskvil budeš říkat :-D. No a s výfukem uvidím, čekám, jak to dopadne s Creptusem a jeho homologací pak se uvidí. Ale přiznám se, že kdybych už do výfuku investoval, tak chci něco kvalitního a trošku reprezentujícího vzhledem k zbytku a unikátnosti motorky :-). Taková Yoshimura, Arrow či i ten Leo Vincek by asi nebyly k zahození. Ale zatím jsou fakt na řadě jiné funkční věci. Každopádně se moje SV vydává zajímavým směrem, kterému bych před rokem vůbec nevěřil, že může nastat :-D.

Jinak ty Yamahácké spodky na Sůzách vypadají fakt zajímavě – ještě lepší by byly R1 šestipístky (07 a výše), ale ty už byly krapet mimo požadovanou cenovou relaci.
Obrázek
Obrázek


Každopádně je fakt paráda, jak si z Japonců vyzobávám vhodné věci – je to skoro jako puzzle :-D

_________________
Jawa 555 >> Simson S51 >> ČZ 471 >> SV 650 N >> SF 848
http://suzukisv.cz/gallery/main.php?g2_itemId=130 –– Moje gallerka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Brzdové destičky
Nový příspěvekNapsal: sob 28. kvě 2011 11:18:58 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 14. srp 2008 22:43:52
Příspěvky: 1698
Bydliště: Kousek od Kunětické hory.
Sice info a veškeré nabídky od Vesrah mám,ale stejně používám Goldfren.Celé info a teploty a směsy mají v katalogu na prvních stranách.Na silniční provoz doporučují S33 a na okruh GP5 a GP6.
Jinak sada typu S33 stojí pro členy fora 570,-Kč.
http://www.goldfren.cz/_download_catalo ... g_pads.pdf
Jo,jinak jsem minulý týden strojil jednu do motku i do brzd Goldfren.Ty radialky brzdějí jak čert.
http://www.goldfren.cz/_download_catalo ... atalog.pdf

_________________
Mnoho různých moto JAWA,teď SV650S
http://www.ase-dedic.com/


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Brzdové destičky
Nový příspěvekNapsal: sob 28. kvě 2011 12:10:32 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 03. lis 2007 12:18:08
Příspěvky: 2078
Bydliště: Rosice
Já se budu muset odhodlat a ty S33 koupit, asi aspoň na zadek, tam budu desky výhledově taky potřebovat. Ale fakt mě zaráží reference Goldfrenu – v zahraničí jsem na ně na různé směsi nenašel jedinou kladnou referenci (jsou třeba S33 jsou označovány za výrazně horší než OEM desky, které jsou navíc velmi nešetrné k kotoučům) – každý je haní a po pár km vyhazuje. Ale třeba Američanům česká technika nevoní :-). V Čechách už je to lepší, tady jsou zhruba půl na půl příznivci a odpůrci. Ale asi je to fakt hodně subjektivní, takže je někdy ozkouším a uvidím :-).
Každopádně světe braň se, do výroby destiček už promlouvají Číňané a jde se dostat zhruba na 200 Kč na komplet obložení předku :-D. Ale třeba se mýlím a kvalita je v pohodě jako u jejich páček :wave:.

_________________
Jawa 555 >> Simson S51 >> ČZ 471 >> SV 650 N >> SF 848
http://suzukisv.cz/gallery/main.php?g2_itemId=130 –– Moje gallerka


Naposledy upravil jirin.sv dne sob 28. kvě 2011 17:09:42, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Brzdové destičky
Nový příspěvekNapsal: sob 28. kvě 2011 13:29:15 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. kvě 2008 23:42:46
Příspěvky: 1804
Bydliště: Štěchov
Mno tak to obložení předku od číňanů, mno ani náhodou bych to nevyzkoušel. Přece jenom brzdy jsou to jediné co tě dokáže zastavit, takže když už nebudu mít vše v pořádku, tak alespoň na brzdy musí být spoleh.
Se dívám na ty GOLDfreňácký radiální třmeny a pěkná kopie třmenů Yamaha, to snad GOLDfren nemá zapotřebí :blackeye:

_________________
Začalo to 05 jednoskokem -> potom dlouho ČZ 175 -> pak modré SV650S -> a teď eruška


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Brzdové destičky
Nový příspěvekNapsal: sob 28. kvě 2011 17:17:43 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 03. lis 2007 12:18:08
Příspěvky: 2078
Bydliště: Rosice
Shorty píše:
Mno tak to obložení předku od číňanů, mno ani náhodou bych to nevyzkoušel. Přece jenom brzdy jsou to jediné co tě dokáže zastavit, takže když už nebudu mít vše v pořádku, tak alespoň na brzdy musí být spoleh.
Tak tohle je taky věc, co bych zkoušet nechtěl, ony i desky kvalitních výrobců se občas nevyvedou. Stačí, když jsem teď nakoukl u auta a měl jsem destičky normálně vyrvané od základní desky. Něco takovéhoto může nadělat pěknou paseku. Nehledě na ohleduplnost ke kotoučům atd.

No a co se týče brzd, tak stejně z Číny vedou Brembo look kryty :-D
Obrázek

Jinak fakt jsou ty třmeny docela podobné těm mým. Ale zase je pravda, co se dá vymyslet na třmenech jiného než to, co už vymyšleno je :-)

_________________
Jawa 555 >> Simson S51 >> ČZ 471 >> SV 650 N >> SF 848
http://suzukisv.cz/gallery/main.php?g2_itemId=130 –– Moje gallerka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Brzdové destičky
Nový příspěvekNapsal: sob 28. kvě 2011 18:52:56 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. kvě 2008 23:42:46
Příspěvky: 1804
Bydliště: Štěchov
:D Tak ty brembo kryty to je mazec, to si dám na škodovku :D
S tím odlepením destiček od základní desky, asi nic moc, ale stává se to, bráchovi se to taky stalo u destiček Lucas, ale je to asi kus od kusu.

_________________
Začalo to 05 jednoskokem -> potom dlouho ČZ 175 -> pak modré SV650S -> a teď eruška


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Brzdové destičky
Nový příspěvekNapsal: ned 24. črc 2011 20:08:05 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 28. bře 2010 6:45:32
Příspěvky: 69
Zdar,
chcem sa spytat, zistil som ze mam jednu platnicku na prednej brzde zodratu zo sikma:

Příloha:
ccc.jpg
ccc.jpg [ 156.72 KiB | Zobrazeno 5674 krát ]


Neviete co moze byt pricinou? Napada ma pridrety spodny piest...

_________________
Suzuki SV1000S (2003)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Brzdové destičky
Nový příspěvekNapsal: pon 25. črc 2011 11:53:12 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 28. bře 2010 6:45:32
Příspěvky: 69
Jo a ake dosky by ste odporucili? Som tu precital tie prispevky na fore ale stale v tom nemam jasno. Vedeli by ste mi doporucit nejake, ktore sa zhruba "podobaju" tym originalnym. Myslim ze tie su celkom v pohode co sa tyka zivotnosti a ucinku...

co hovorite napr na tieto:
http://www.dkracing.cz/obchod/index.php?module=shop&page=znacky&op=DetailItem&menu=znacky&id_znacka=Suzuki&model=1105&id_item=104078&order=&stranka=1

_________________
Suzuki SV1000S (2003)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Brzdové destičky
Nový příspěvekNapsal: ned 31. črc 2011 5:31:25 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 28. bře 2010 6:45:32
Příspěvky: 69
Tak som sa bavil s jednym mechanikom a jemu nepride ta doska ako abnormalne zodrata, tak mozno len hladam problem tam kde nejde. Uz mam doma nove dosky (SBS) tak ich vymenim a hotovo.

_________________
Suzuki SV1000S (2003)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Brzdové destičky
Nový příspěvekNapsal: ned 31. črc 2011 14:32:13 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 03. lis 2007 12:18:08
Příspěvky: 2078
Bydliště: Rosice
michal84 píše:
Tak som sa bavil s jednym mechanikom a jemu nepride ta doska ako abnormalne zodrata, tak mozno len hladam problem tam kde nejde. Uz mam doma nove dosky (SBS) tak ich vymenim a hotovo.
No hlavně to kompletně deratizuj. Ideálně vyhodit pístky ven, zkontrolovat stav těsnění, opětovně složit a dobře rozchodit. Je to práce na jedno odpoledne a budeš pak mít jistotu. Z toho bordelu, co tam máš, bych tipl, že na to v životě nikdo nehrábl...

_________________
Jawa 555 >> Simson S51 >> ČZ 471 >> SV 650 N >> SF 848
http://suzukisv.cz/gallery/main.php?g2_itemId=130 –– Moje gallerka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Brzdové destičky
Nový příspěvekNapsal: ned 31. črc 2011 20:29:51 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 28. bře 2010 6:45:32
Příspěvky: 69
Planujem udrzbu, teda aj to cistenie urcite, za ten stav sa trochu aj hambim.
Uvazujem cim to cistit, mam nejaky cistic na brzdy, myslim ze tam je nejaky tech.benzin v tom tak neviem ci s tym mozem ist na tie gumove tesnenia. Alebo co je na to cistenie optimalne?

_________________
Suzuki SV1000S (2003)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Brzdové destičky
Nový příspěvekNapsal: ned 31. črc 2011 21:44:34 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. kvě 2008 23:42:46
Příspěvky: 1804
Bydliště: Štěchov
michal84> na čištění se mi osvědčila jednoduše jarová voda a kartáček. Jde to suprově a nemusíš mít strach kvůli těsnění ;-)

_________________
Začalo to 05 jednoskokem -> potom dlouho ČZ 175 -> pak modré SV650S -> a teď eruška


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 60 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz