Právě je pon 29. dub 2024 1:23:04

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: karbec vs stříkačka?
Nový příspěvekNapsal: pát 29. úno 2008 15:10:43 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 23. úno 2008 10:07:00
Příspěvky: 271
Bydliště: Praha 4 - Újezd u Průhonic
Čus chtěl jsem se zeptal jestli má někdo zkušenosti se starou i novou sv 650? tedy karbec vs stříkačka a nějaké porovnání. Já mam starej karbec a nevim jestli jít do novější, vzhledově se mi víc líbí stará kulatá mašina. No vlastně bych chtěl TL, ale od toho mě každej zrazuje


{ SHARE_ON_FACEBOOK } { SHARE_ON_TWITTER }
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: karbec vs stříkačka?
Nový příspěvekNapsal: pát 29. úno 2008 16:02:55 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
Stačí koukat do podpisů lidí a občas i projet fórum, už jsem o tom psal mockrát... Já jezdil rok na Sku 99 a teď jezdím druhý rok na Sku 03.
Ve zkratce... nová verze má sportovnější posaz, ale zas třeba posaz 03 a 04 a další se taky liší, a to tak, že 03 je nejradikálnější (má víc zvedlou prdel a trochu jinde stupačky). Každopádně rozdíl mezi starou a novou verzí je v posazu hodně znát, se starou jsem brousil stupačky pořád, na nové už se musím dost snažit a máš na ní taky věší předklon... prostě stavbou víc sporťák. Taky stará na mě působí celkově drobnějším dojmem, prostě taková hračka, kdežto nová na mě působí víc jako pořádná machna (bavím se jen o stavbě). Spolujezdec má na staré verzi mnohem větší pohodlí než na nové. Na předku je stará verze znatelně měkčí a oproti nové na ní nenastavíš ani ň, pokud vyloženě nepřokopeš vnitřek.
Co se ostatních věcí týče, karbece jsou pocitově holt živější. Stříkačka má hodně lineární nástup v celém spektru, kdežto karbecový SV je opravdu silný jenom v určitých pásmech, ale v těch to prostě zase táhlo víc. Oproti karbecům stříkačka pochopitelně vyžaduje mnohem menší údržbu.

Takže absolutně nelze říct, co je lepší a co horší, stříkačka je pochopitelně vymakanější, ale de facto v prkotinách, který ale mě stály za to na ni přesedlat. A taky se mi nová verze líbí mnohem víc. Se starou jsem si užil spoustu legrace a rozhodně to na ní nebyla nuda! Kdybych se měl rozhodovat dnes, z čeho přesedlat po SV 99, šel bych rovnou do litra. Na novější 650 jsem přesedl proto, že to byla hodně výhodná koupě a byla prakticky nová.

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz