Home SV Forum SV a vse kolem nich Opravy a udrzba Technické a teoretické dotazy Destičky + brzdovka + chladící kapalina - doporučení
Právě je čtv 28. bře 2024 12:11:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
Nový příspěvekNapsal: čtv 02. srp 2018 18:25:45 
Offline
záklaďák

Registrován: pát 27. dub 2018 16:50:08
Příspěvky: 22
Ahoj přátelé :)

Čeká mě na mém SV650N K6 poprvé výměna zatím předních brzdových destiček, brzdové kapaliny a preventivně chladící kapaliny.

Fórum jsem pročetl a nějaké tipy mám, ale radši bych vás zkušené poprosil o doporučení (třeba to pomůže i dalším nováčkům).

Přední desky Goldfren S33 - O.K.? (jezdím cestovně, občas ostřejc, mám rád hory :)
Brzdovka:................................?
Chladící kap:............................?

Rád SVčku dopřeju co potřebuje, nehledám jen to nejlevnější, ale zároveň ať neutrácím za nesmysly ;)

Pokud můžu nakoupit přímo od někoho zde - Zdeněk?? - tak jedině dobře - stačí nechat nějaký kontakt a domluvíme se.

Díky moc za pomoc :)

(jo a brzo budu taky řešit nové pneu :) )

Honza


{ SHARE_ON_FACEBOOK } { SHARE_ON_TWITTER }
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: pon 08. dub 2019 21:31:51 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 24. úno 2019 12:24:44
Příspěvky: 29
Bydliště: Odolena Voda
Zdarec. Ja delam v mercedesu takze si vsechno poctive “kupuju” tam. Chladicku pouzivam mercedes se specifikaci 325.0, je to v podstate jako motul inugel expert ultra, jen ji naredim 50:50 s destilkou. Brzdovka je klasika DOT4. Pokud ses z prahy nebo okoli, tak se muzem domluvit :cool: kazdopadne at tam mas cokoli, tak je treba poradne vse vyplachnout. Brzdovku menim minimalne jednou rocne (tu vpredu, zadni skoro nepouzivam), nastesti je ji tam malo. Chladicku cca kazde tri roky.
Gumy sedlam uz druhou sadu Bridgestone Battlax BT023, zatim mi na SV sedly nejvice, jsou to trislozky, co vydrzej a zvladnou i okruh. I na bezne silnici po rozumnem zahrati nemusis mit strach zbrousit PVC(ci v mem pripade drevo). Ale gumy jsou asi otazka nazoru ruznych lidi a jizdnich stylu. Ja se litra bojim, pac bych se na nem zabil a 650 drzim furt pod krkem, kdyz vyrazim, jinak ale jezdim hodne po meste a neplacatej tak rychle.

_________________
Fichtl 21>Loncin SM250>Cagiva Canyon 600>Suzuki SV650s(Koza)>Suzuki GSX-R750 K7+Yamaha YZ250(splašená sekačka)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz