Home SV Forum Reference Obchody Moto polepy - velice negativní zkušenost s obchodem !!!
Právě je čtv 28. bře 2024 17:04:48

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 
Autor Zpráva
Nový příspěvekNapsal: pát 08. úno 2013 7:40:58 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 07. čer 2012 19:23:00
Příspěvky: 78
Zdar chlapi,
aby jste si nenaběhli jako já. Varuji před www.moto-polepy.cz.
Nejenže se sada samolepek zpozdila cca o 14 dní, navíc 2 ks byly úplně
jiných rozměrů. Slíbili dodat okamžitě správný rozměr, dnes u čekám zase 14 dní !!!
Nedoporučuji na základě vlastní zkušenosti !!!

_________________
R1 ...


{ SHARE_ON_FACEBOOK } { SHARE_ON_TWITTER }
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: pát 08. úno 2013 8:21:18 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. lis 2007 21:52:56
Příspěvky: 1987
Bydliště: Doloplazy ( u Olomouce )
Barte doporučuju vydržet a nenechat se zbytečně nasírat. S Moto-polepy mám tu nejlepší zkušenost. Nálepky byly v pohodě, vždy přibalené nějaké ten dárek (nálepky motorkář na auto a pod..) Dokonce dvakrát mi psal mail jak su s nálepkama spokojené a eši držijó a pod.. ona chyba se stane hned a blbě se pak napravuje. Ale věřim že to nasere.

_________________
Suzuki SV 650 N rok výroby 2003, barva: modrá metalíza. ;-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: pát 08. úno 2013 23:26:13 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 07. čer 2012 19:23:00
Příspěvky: 78
hele, omluva, nula, reakce, nula .... neberu ... nechápu jak může někdo takhle podnikat ..

jo a dárek ???? 14 dni zpoždění ...


už v životě ani samolepku na kolo .......

_________________
R1 ...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: sob 09. úno 2013 21:15:05 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. lis 2007 21:52:56
Příspěvky: 1987
Bydliště: Doloplazy ( u Olomouce )
divny.... Pak nasráni chápu

_________________
Suzuki SV 650 N rok výroby 2003, barva: modrá metalíza. ;-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: čtv 14. úno 2013 20:23:36 
Offline
záklaďák

Registrován: sob 19. čer 2010 12:50:42
Příspěvky: 567
Bydliště: hradec kralove
Ja tam jezdim uz tri roky i ostatni kluci a mam jen dobre zkusenosti dnes sem tam vyzved samolepky na podsedlak :-D a ma uchylka je pro letosek ukojena viz galerka.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 21. kvě 2013 14:48:20 
Offline
nováček

Registrován: čtv 25. říj 2012 10:31:23
Příspěvky: 6
Bydliště: Tábor
já mám podobnou zkušenost s www.motolepo.cz, cena docela vysoká za reflexní pruhy na kola, chtěl jsem s nápisem suzuki (což bylo), ale barva trochu jinej odstín než na internetu, kvalita samolepek taky nic moc. navíc jedna sada, je vlastně jen na jedno kolo (cca za 700,- s poštou). Což mi přijde trochu přepálený. Ale tak někdo může zase mít dobrou zkušenost, jde asi jen o jednotlivce, ale za mě teda spokojenost není. Raději si nechám příště dělat sám na zakázku polepy.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 13. srp 2013 23:28:43 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 13. bře 2011 0:14:59
Příspěvky: 476
Bydliště: Praha
Nechci zakládat nové vlákno, takže prosím tady o názory. Motka SV-S holčičí žlutá, r.v. 2004, celokapota. Chtěl bych na ni dát nápis Suzuki dle vzoru, jen ještě nevím, jestli černý, stříbrný (šedý) a jestli celý nebo jen orámované písmo. Osobně se kloním ke stříbrnému rámečku tak, jak je to tady. Co vy na to? A hlavně: KDE HO SEHNAT!!!


Přílohy:
polepy.jpg
polepy.jpg [ 25.96 KiB | Zobrazeno 12070 krát ]

_________________
BlahoSlaVeni budiž SV
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: čtv 19. čer 2014 17:26:22 
Offline
záklaďák

Registrován: úte 28. led 2014 18:21:12
Příspěvky: 52
bartCZ píše:
hele, omluva, nula, reakce, nula .... neberu ... nechápu jak může někdo takhle podnikat ..

jo a dárek ???? 14 dni zpoždění ...


už v životě ani samolepku na kolo .......

Hele, jestli ti tohle přišlo jako velice negativní zkušenost, tak po svojí zkušenosti s nima, bych tohle nazval jako velmi pozitivní...
Origo polepy na SV objednány před měsícem a týdnem, přičemž uváděná čekací lhůta byla cca. 10 dni..., za celou výše uváděnou dobu více než měsíce nezvedli při cca. 10 pokusech o dovolání ani jednou telefon(který sami uvádějí na svých internetových stránkách...), nevolali ani jednou nazpět a ani jednou neodepsali na sms, na maily odpověděli za celou dobu asi třikrát a to velmi obecně, že mám ještě čekat...
když už mi po měsíci a týdnu ruply nervy a napsal jsem panu Drahošovi, že čekám do konce týdne na zprávu o doručení a čekal bych za toto čekání nějakou slevu, pan Drahoš mi po měsíci a týdnu naprosto otřesné komunikace a zbytečného slibování odepsal, že jelikož polepy jen neprodávají, ale i lepí, tak nemají čas zvedat telefon, který si sami dali na stránky, jako kontaktní a že slevy na polepy neudělují a tím považuje moji objednávku za stornovanou. Tím komunikace utichla nadobro, i přes moje další dva maily ohledně dotazu, jestli si všimli, že jsem měl objednány u nich ještě jiné samolepky.
Jinak řečeno, dle pana Drahoše jim jejich styl komunikace přijde v pořádku, protože u polepů přeci není napsáno dodání do 10 dnů, ale CCA. 10 dnů, což u zmíněné firmy znamená do 40 dnů, případně vůbec...

Pro mne zatím nejhorší zkušenost s nakupováním přes net vůbec a nedopručil bych opravdu ani někomu, koho nemám rád....
Když už jsem takovej vidlák, že neumím zvednout telefon nebo zavolat nazpět, tak ten kontakt neuvádím pro nasírání lidí na svoje stránky a nechám tam jen ten mail, na kterej reaguju skoro stejně, jako na telefon...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: pon 30. čer 2014 13:32:33 
Offline
záklaďák

Registrován: úte 28. led 2014 18:21:12
Příspěvky: 52
Tak k porovnání oproti www.moto-polepy.cz zkušenost s firmou MotoLEPO:

Po předešlé negativní zkušenosti s firmou M-DESIGN, jsem objednal polepy u firmy MotoLEPO, na základě toho, že jsem se do firmy dovolal a někdo byl schopen a ochoten se mnou cokoliv řešit…
Polepy byly objednány předminulé pondělí 16.6.2014, s tím, že budou taktéž cca. do deseti dnů, v pátek 20.6.2014 mi přišlo mailem potvrzení o odeslání a v pondělí 23.6.2014 mi byly polepy doručeny. Bohužel mne nenapadlo při objednávání polepů, z černého SV650S, že budou na černém podkladu(šlo mi čistě o to, aby byla červená písmena). Mám to na modrobílou motorku-napsal jsem pánovi do MotoLEPO mail, zda s tím lze něco dělat, pán mi ihned odpověděl, že je mám poslat zpět a že mi ty samé udělá na průhledném podkladu, i přesto, že to je moje chyba. Polepy jsem ještě v pondělí poslal zpět, v pátek 27.6.2014 mi přišlo opět potvrzení o odeslání balíku a dnes mi byly doručeny k mé naprosté spokojenosti, polepy dle dohody-na průhledném podkladu. Zkrátka velmi dobrý přístup k zákazníkovi a skvělá komunikace. Tuto firmu mohu na rozdíl od M DESIGN doporučit.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: sob 30. kvě 2015 14:00:38 
Offline
záklaďák

Registrován: pát 29. kvě 2015 18:52:54
Příspěvky: 14
ja koupil polepy na Ebay a super cena cca 30kc :o)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 02. čer 2015 15:31:43 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. lis 2007 12:30:15
Příspěvky: 409
Bydliště: okr. Olomouc
Marcelus píše:
Tak k porovnání oproti http://www.moto-polepy.cz zkušenost s firmou MotoLEPO:

Po předešlé negativní zkušenosti s firmou M-DESIGN, jsem objednal polepy u firmy MotoLEPO, na základě toho, že jsem se do firmy dovolal a někdo byl schopen a ochoten se mnou cokoliv řešit…
Polepy byly objednány předminulé pondělí 16.6.2014, s tím, že budou taktéž cca. do deseti dnů, v pátek 20.6.2014 mi přišlo mailem potvrzení o odeslání a v pondělí 23.6.2014 mi byly polepy doručeny. Bohužel mne nenapadlo při objednávání polepů, z černého SV650S, že budou na černém podkladu(šlo mi čistě o to, aby byla červená písmena). Mám to na modrobílou motorku-napsal jsem pánovi do MotoLEPO mail, zda s tím lze něco dělat, pán mi ihned odpověděl, že je mám poslat zpět a že mi ty samé udělá na průhledném podkladu, i přesto, že to je moje chyba. Polepy jsem ještě v pondělí poslal zpět, v pátek 27.6.2014 mi přišlo opět potvrzení o odeslání balíku a dnes mi byly doručeny k mé naprosté spokojenosti, polepy dle dohody-na průhledném podkladu. Zkrátka velmi dobrý přístup k zákazníkovi a skvělá komunikace. Tuto firmu mohu na rozdíl od M DESIGN doporučit.


Jo David Lalošák z MotoLepo je můj zákazník co mu já dodávám všechny fólie co používá a myslím, že je v pohodě. u každého se může v letu zakázek něco přohodit a nestihne ale myslím, že v jeho případě tomu tak není. Navíc mi ukazoval databázi běžně dostupných motorek u nás a má všechny frafické prvky přehledně uloženy po jednotlivých barevných provedeních co byli vyráběny v daném modelovém roce.

Když jsem k němu přijel na jednání s mojí novou SV-K9 co byla první prodaná v ČR tak si z ní hned bral rozměry na všechny nálepky i ty bílé pruhy co jsou na nádrži.

tu jsou modely podle výběru motorky:
http://www.motolepo.cz/15-vysledek.html ... znacka=173

tu je dokonce foto nádrže mojí motorky:
http://www.motolepo.cz/1-motopolepy/16- ... ruhy-.html

Doporučuji ho jednoznačně.

_________________
SV-čko jsem miloval aje nenávratně pryč, ale V-Stromek 1000 taky není k zahození :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz