Home SV Forum Reference Obchody SUPER CENA + KVALITA BUNDY + KALHOTY
Právě je čtv 28. bře 2024 22:44:51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: SUPER CENA + KVALITA BUNDY + KALHOTY
Nový příspěvekNapsal: úte 20. kvě 2014 16:05:52 
Offline
záklaďák

Registrován: pon 14. dub 2014 18:36:38
Příspěvky: 15
Čau chlapi musím se vám pochlubit,ke skvělému kontaktu a koupi motorkářské bundy z ebay. Našel jsem týpka z Pákistánu, který prodává motocyklové bundy kožené + kalhoty prakticky všech značek. Výhodou bylo že jsem si mohl vybrat jaké barvy chci + i jaké nášivky s konkrétními popisy. Maximální vstřícnost a ochota. Nakonec jsem to poskládal takto :
http://www.ebay.com/itm/New-Suzuki-Late ... 19ed45ea45

Chtěl jsem at je reflexní a nemusím jezdit s vestou a jdu aspoň trochu vidět :grin:
Samozdřejmě hned potom co ji vyrobil, začal ji nabízet na ebay jako další možnou variantu.

Druhá věc mě velice překvapila a to rychlost. Za 4 dny ji měl vyrobenou + 4 dny cesta tady express. A pozor ted to nejduležitější cena 3500kč včetně poštovného a navíc se to nezastavilo ani na celní prohlídce a tudíš mi nebyla dána na platba DPH. Přivezla mi ji dneska PPL. Stačilo se dobře změřit přepočítat jejich palce na naše centimetry a vyšla mi velikost XL. Jsem velmi spokojen a kdo by měl zájem vřele doporučuju. Tady je odkaz na další jeho bundy a kalhoty. Materiál výborný, kvalita super, vši + zip taky. Opravdová spokojenost :good: :good: Kdyby potřeboval někdo poradit rád vám poradím :good:

Viz odkaz na další nabídku:
http://www.ebay.com/sch/usabestbuy/m.ht ... 7675.l2562


{ SHARE_ON_FACEBOOK } { SHARE_ON_TWITTER }
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: stř 21. kvě 2014 17:11:43 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 20. čer 2010 16:23:03
Příspěvky: 318
Bydliště: Novomlýnské nádrže
Aj kvalitní vši ti k tomu přibalil jo :D :D Na ty mrchy pákistánský náš šampon jen tak nezabere, to musíš vzít letlampou !

Jinak dík za info ;)

_________________
zelená SV 650 N K3 + zelená Sohoo 125 (pitbike)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: stř 21. kvě 2014 17:32:30 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 17. říj 2007 21:13:12
Příspěvky: 6556
Bydliště: Praha
no hlavne az to dorazi tak dej vede

_________________
(2006) - CBR125R K5 + (2007) - SV650S K4 > (2011) - SV650R K4 > (2012) SV650RR K8 + (CBR600RR K5) > (2021) SV650RR K8 + GSX-R1000 K6 + CBF600S-ABS K6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: stř 21. kvě 2014 17:46:43 
Offline
záklaďák

Registrován: pon 14. dub 2014 18:36:38
Příspěvky: 15
shark píše:
no hlavne az to dorazi tak dej vede


Už ji mám doma dva dny :-) perfektní


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: stř 21. kvě 2014 20:06:55 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 17. říj 2007 21:13:12
Příspěvky: 6556
Bydliště: Praha
Info16 píše:
shark píše:
no hlavne az to dorazi tak dej vede


Už ji mám doma dva dny :-) perfektní

tak nekde porovname s psi ;-)

_________________
(2006) - CBR125R K5 + (2007) - SV650S K4 > (2011) - SV650R K4 > (2012) SV650RR K8 + (CBR600RR K5) > (2021) SV650RR K8 + GSX-R1000 K6 + CBF600S-ABS K6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: stř 21. kvě 2014 22:04:16 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. lis 2007 21:52:56
Příspěvky: 1987
Bydliště: Doloplazy ( u Olomouce )
Fláknete spolem o asfalt ve stodvaceti?? :grin:

_________________
Suzuki SV 650 N rok výroby 2003, barva: modrá metalíza. ;-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: stř 21. kvě 2014 22:21:42 
Offline
záklaďák

Registrován: pon 14. dub 2014 18:36:38
Příspěvky: 15
stafflik píše:
Fláknete spolem o asfalt ve stodvaceti?? :grin:


Já vím, všichni se smějete že je to z pákistánu :grin: ale opak je pravdou pánové :wave: museli by jste asi vidět :good:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: čtv 22. kvě 2014 5:22:17 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 08. říj 2008 19:00:23
Příspěvky: 268
Bydliště: východní morava, tam kde se pije slivovica a nejlepší víno
tak v Pakistánu se šije většina oblečení....i moje kožené kalhoty od MBW mají na štítku MADE BY PAKISTAN....

spíš mě udivuje to CLO a DPH, docela často mi chodí balíky z Číny a USA a vždy jak přesáhnu ekvivalent 22 € tak to jde k celníkům.....

a co kvalita? šití švů? chrániče? chtěl bych to vidět.....

_________________
jawa CZ 175,honda XL 600R,honda CR 250,suzuki DR 600,honda XR 650L,yamaha TDM 850,suzuki SV 1000S K3, Kawasaki Versys 1000 + Honda CBR 954 Fireblade

http://www.suzukisv.cz/sv-gallery/?g2_itemId=33952


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: čtv 22. kvě 2014 6:51:11 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. lis 2007 9:42:22
Příspěvky: 2620
Bydliště: Štatl
Bart90210 píše:
tak v Pakistánu se šije většina oblečení....i moje kožené kalhoty od MBW mají na štítku MADE BY PAKISTAN....

spíš mě udivuje to CLO a DPH, docela často mi chodí balíky z Číny a USA a vždy jak přesáhnu ekvivalent 22 € tak to jde k celníkům.....

a co kvalita? šití švů? chrániče? chtěl bych to vidět.....


Mno, podle těch obrázků, co jsou na bibeju bych řekl, že to bude něco podobného, jak mám já.
Kdysi to prodával borec u nás, měl web motokombinezy.cz
Kdysi je před cca 6-ti lety to u nás prodával (komplet kombinezu) za necelých 10 litrů, taky Pakistán.
V té době to byla super cena! Přišlo mně to kvalitnější, jak Padana a ostatní v této "cenové" kategorii.
Kombinézu mám doteď. Když ji dnes porovnávám se Spyke, 4SR.....ty se dají v akci sehnat taky kolem 10-ti litrů, tak ty dnešní kombi jsou na tom daleko lépe - jiný, měkčí matroš, kombine je daleko lehčí a hlavně - když se napoaprvé nasoukám do Spyka, 4SR...tak v tom pohodlně udělám dřep.
Než jsem vytahal tu Pakistánskou, tak to byl děs.
Nicméně tu Pakistánskou mám do nynějška. Za 6 let jsem v ní najezdil něco km po silnici, na dromu. Neupadl jsem, takže co se týká kvality výdrže při paádu naštěstí nemohu hodnotit. Kombineza drží, v některých místech (záhyb u kolene) se začíná kůže párat ve švu. Tže - chtělo by to novou.
ale momentálně není nějak dost "chuti" na new kombine.
Na druhou stranu - otázkou je, jak bude vypadat Spyke, 4SR za 6 let.
Mám od 4SR rukavky "Smržovky". Jsou perfektní, ale bez pádu, při běžném užívání po 2 letech se začaly párat u palce.
Všichni to ojebávaj :scratch:
A opravdovou recenzi na to člověk získá časem a tu nejlepší, až když s sebou bohužel jebne wo zem.
Do té doby je to bohužel jen pocitovka :bye:

_________________
Jawa 350,Kawa GPZ 500S,Kawa ZZR 600,Kawa ZX-6,Suza SV 1000S K3,Suzanka SV1000S K7 + Pyčoletka K5,Suzan SV1000S K7, Aprilia RSV 1000R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: čtv 22. kvě 2014 14:42:28 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 03. zář 2008 19:43:50
Příspěvky: 188
Bydliště: Kuřim
Otázka je taky následná oprava. Narozdíl od Kawy můžu hodnotit po dvou kreších. V brně po výletu do kačeru a šipky do šutrů v osumdesátce jsem PSI pouze umyl od fůry prachu, na slovakáči ve vracečce po druhým horizontu ujela prdel a po řiti a válením sudů jsem dojel až do trávy takže celá šířka trati a na zadku potrhaný švy a lehce odřená kůže. Za čtrnáct dní to bylo zpátky z Tlumačova přešité a cenovka 250 korun českých. A vo tom to asi je. S Pakystáncem by mě v sezoně asi fakli, to děli tak v zimě když nemají do čeho píchout. Ale samozřejmě že cenovka je někde jinde a tady je dost dobrá.

Akorát se v tom trochu nevyznám, má tam taky nějakou jednodílku, za ty prachy bych na okruhy pouvažoval bo ta dvojdílka je s těma kapsama ne okruh trochu neforemná.

_________________
SV 1000S 03, silver metalic → Ducati Multistrada 1000S DS + GSXR1000 K3 okruhovka už ne + Ducati 800SS supertwin


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: čtv 22. kvě 2014 21:35:52 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. lis 2007 9:42:22
Příspěvky: 2620
Bydliště: Štatl
Mira_a pro vsechny......
Neresil bych,zda na okruh,nebo na silnici, ale:
Dvoudilna je spojena k sobe cim? Zipama. Jakejma? Z plastu. Jak je zip uchycen ke kombi? Prisitej.
Pri padu a naslednem klouzani dochazi k napnuti, tahu. Ja osobne neverim plastu,ze vydrzi nejak moc v tahu. Jeste v kombinaci s materialem,latkou,ktera je na zbytku zipu.
Takze za me jednodil.
Ano,na hovno se do toho leze,ale za pocit vetsiho bezpeci to stoji. Kdyz jde clovek srat,tak je to taky komplikace,ale da se na to zvyknout. V lete je jiste pohodlnejsi sundat bundu nekde na kave,nez plandajici horni pulka kolem pasu. To ano. Ale ja osobne preferuju bezpeci pred pohodlim. Proc asi maji vsichni zavodnici jednodil?
Nevidel jsem u zavodniku moc padu pri maximalce na cilovce na rovine. Ale v zatackach. Tam maji podobnou rychlost,jakou vetsina z vasjezdi na silnici.
Tim chci vyvratii ty vseobecne zname kecy -no jo,okruh, tam se jezdi rychleji,tam jednodil. To je jasny.
Jako jo,jezdi se tam rychleji,ale pada se v hodne podobnych rychlostech. A zavodniky nemyslim primo motogp. Jaka je maximalka v moto3? a videli jste tam nekdy nekoho na rostu bez bundy?B-)

_________________
Jawa 350,Kawa GPZ 500S,Kawa ZZR 600,Kawa ZX-6,Suza SV 1000S K3,Suzanka SV1000S K7 + Pyčoletka K5,Suzan SV1000S K7, Aprilia RSV 1000R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: čtv 22. kvě 2014 22:31:02 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 03. zář 2008 19:43:50
Příspěvky: 188
Bydliště: Kuřim
Hele jak jsem psal na tom slovakáči jsem se motal celkem slušne a daleko a fak to psi ma ten zip fakt vychytanej bo se ani nehnul natož aby se vytrhnul. A taky už vím proč na drom je ta dvoudílka nepoužitelná a proč ji nemají závodníci.
Dvoudílka má kapsy na kalhotech i na bundě a hlavně kalhoty na tom zip a přes to zip a bundu takže čtyři vrstvy materiálu to je při posezu na sportu a hlavně na přepáčku tak naprd že přes to množství materiálu pomalu neskrčíš nohy na stupačky.
Jednodílka má jen jednu vrstvu takže při tom skrčenci na přepáčky pohodlnější. Proto ji taky na drom sháním.
No bezpečnost taky ale toho rozdělení bych se nebál mají to testovaný.

_________________
SV 1000S 03, silver metalic → Ducati Multistrada 1000S DS + GSXR1000 K3 okruhovka už ne + Ducati 800SS supertwin


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz