Home SV Forum Reference Obchody ASTERS Přerov - roční zkušenost (doporučuji)
Právě je sob 27. dub 2024 21:10:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ] 
Autor Zpráva
Nový příspěvekNapsal: stř 21. kvě 2008 21:41:04 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. kvě 2008 21:01:06
Příspěvky: 6
Bydliště: Radvanice (Trutnov), Pardubice
Zdravím Vás, eSVéčkaři. Mé srdce sice patří vaší sestře od Suzuki, V-Stromku DL650, ale jelikož nás pohání stejný motor, chci se s Vámi aspoň podělit o svoji zkušenost s Přerovským zastoupením Suzuki, firmou ASTERS. Po roční zkušenosti s nimi, jakožto mým prodejcem Stromka, je můžu jedině doporučit. A teď proč.
První den, co jsem se tam přijel podívat na základě doporučení kamaráda, se mi pan Pechr (hl.prodejce) trpělivě věnoval a udělal na mě dobrý dojem. Je to talentovaný prodejce, to se musí nechat, ví, co chce zákazník slyšet.. Během asi půl hodiny jsme se dohodli na všem potřebném a já se rozhodl, že právě tam ji koupím. Druhý den jsem odjížděl s novým V-Stromem DL650. Dali mi příslušenství za zhruba 15 tis. v ceně (toho času akce). Od té doby pokaždé nějaká ta sleva na všechno, co jsem u nich kupoval (to není vcelku nic vyjímečného, ale taky to není samozřejmost u jiných prodejců), nemluvě o velice příznivých cenách garanček (můžu porovnat s Brnem a Pardubicemi, kde jsem ještě byl). Vždy solidní jednání, vždy jsem od nich odjížděl spokojený, což je důležitá vlastnost obchodů a hlavně servisů. V současné době velký výběr oblečení, přileb atd. To jsou obecné věci.
A teď poslední zkušenost s reklamací spojky, která mě donutila sem napsat a pochválit je. Byl jsem bohužel nucen dát mašinu do servisu v Pu a spoléhat se na záruku. Na základě jejich vyjádření ale hlavní dovozce záruku neuznal. Následně jsem motorku převezl do Přerova, ale ten už s verdiktem nic nezmohl a moje maily taky ne. Jelikož to ale dle Přerova na záruku být mělo, aspoň se mi snažili vyjít vstříc. Nechají mi práci na spojce zdarma a nové díly za nákupní cenu, bez marže. Čili cena celé opravy vychází asi na polovinu toho, co mi řekli v Pardubicích. No a jelikož tahanice o záruku celou věc protahovaly, hrozilo, že příjdu nejen o několik volných víkendů s motorkou, ale hlavně o čtvrteční doprovod "Kolemkoulařů" z Olomouce a následný několikadenní krásný výlet s kamarády. Tak jsem oslovil Přerov, zda by bylo možné vypůjčit si na celý prodloužený víkend od nich předváděcího Stromka, kterého tam zrovna mají. A oni souhlasili a navíc mi ho půjčili úplně zdarma. Také mi na něho namontovali plotnu, abych měl kam dát kufr. Nejsem žádný jejich kamarád nebo příbuzný, tohle prostě udělali pro svého zákazníka. A já si myslím, že to stojí za zmínku.


{ SHARE_ON_FACEBOOK } { SHARE_ON_TWITTER }
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: stř 21. kvě 2008 21:52:57 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
Ty vole to rozhodně jo, jak už se tu psalo, Suzuki v Brně stojí za hovno... dík za info.

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: stř 21. kvě 2008 22:14:23 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15. kvě 2008 11:18:51
Příspěvky: 375
Bydliště: okr. Prostějov
Asters je v pohodě :thumbsup: beru od nich už druhou motorku, a s jejich službama jsem nad míru spokojen :good: taky můžu doporučit :thumbsup:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: stř 21. kvě 2008 22:36:38 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. lis 2007 21:52:56
Příspěvky: 1987
Bydliště: Doloplazy ( u Olomouce )
No já s nima mám opačnou zkušenost. mašina na opravě po havárce, všechno v poho, jasně, domluvime se, žádné problém.... To co sem chtěl navíc a mělo byt v ceně tak na mašině vubec nebylo( tankpad, závažíčka... ) Navíc neutaženy šrouby, uplně volny řiditka, diky čemuž mám ve funglove nádrži dulek od řiditek.. Na druhou stranu musim uznat že je to servis kde se dá normálně pokecat, nikdo nemachruje a neohromuje vědomostma...

_________________
Suzuki SV 650 N rok výroby 2003, barva: modrá metalíza. ;-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: stř 21. kvě 2008 23:42:11 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. úno 2008 16:10:09
Příspěvky: 3868
Bydliště: Újezd u Brna
Tyjo, tak takovej pristup sem jeste nevidel, to je mazec :good:

_________________
Jawa 21 -> Jawa 50 mosquito -> Cagiva mito EV 125 -> Cagiva River F600 -> Suzuki SV 650s K2 -> Suzuki GSX-R 1000 K3 -> Honda CRF 250R K9


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: čtv 22. kvě 2008 14:17:40 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. kvě 2008 21:01:06
Příspěvky: 6
Bydliště: Radvanice (Trutnov), Pardubice
Je pravda, ze zapominaji, takze kdyz clovek neco chce, musi se pripominat, dokud to neni. Ale domluvit se da vzdycky.. V Brne maji hrozne drahy servis, jinak co se tyce pristupu nevim, ale vim, ze me tam nechali zdarma se svezt na hodinku na predvadecce Stromka, nechteli zalohu, jen si opsali obcanku. Jinak o nich prilis nevim. Zato s Pardubicemi nemam dobre zkusenosti. Asi zejmena proto, ze masinu nemam od nich. Tudiz servis taky neni z nejlevnejsich a navic se kvuli cizimu prilis nepretrhnou. Nemluve o te zabite zaruce, jen proto, ze nejsem od nich..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: čtv 22. kvě 2008 14:51:56 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15. kvě 2008 11:18:51
Příspěvky: 375
Bydliště: okr. Prostějov
Byl jsem se jednou podívat v Pardubicích v Suzuki, protože tam mají vystavené i MotoGuzzi, a je pravda, že za celou dobu co jsem tam byl si měl nikdo ani nevšiml, a to jsem se tam motal poměrně dlouho. V Asteru mají k zákazníkovi úplně jinej přístup, jsou ochotní a umí poradit, a když od nich máš moto, a nakupuješ tam i doplňky, tak ti udělají cenu :thumbsup: Mimochodem p.Pechr má sv1000. Já jsem u nich spokojenej :good:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: čtv 22. kvě 2008 19:29:58 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 21:00:46
Příspěvky: 137
Bydliště: Hlubočky u Olomouce
Přístup se nám líbil, dnes jsme dali zálohu na nové moto.Snad nebudeme zklamaní.

_________________
Třikolka=Kolo=jawa-pionýr,bizon,panelka.=sv650n


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: pát 23. kvě 2008 13:13:49 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. kvě 2008 21:01:06
Příspěvky: 6
Bydliště: Radvanice (Trutnov), Pardubice
Radek píše:
Přístup se nám líbil, dnes jsme dali zálohu na nové moto.Snad nebudeme zklamaní.

eSVecko?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: pát 23. kvě 2008 15:07:23 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 06. dub 2008 10:14:38
Příspěvky: 189
Bydliště: Praha
Asters v Přerově můžu jen doporučit. Kupovali jsme tam s kámošema Stromka a Bandita a uplně luxusní přístup ve všech směrec, to nemluvím o slevách a věcech grátis. Opravdu můžu doporučit. Všechny jejich zákazníky co znám tak slyším jen samou chválu. Majitel je starší chlapík, zkušený motorkář s výborným přístupem a Hayabusou v haráži takže kdo něco potřebujete opravit nebo koupit tak vřele doporučuju :good: :thumbsup: :yahoo:

_________________
Kurt
www.pikadorbikers.cz


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: pon 02. čer 2008 10:48:29 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. kvě 2008 21:01:06
Příspěvky: 6
Bydliště: Radvanice (Trutnov), Pardubice
Tak zalezitost se spojkou je uzavrena, Stromka mam zpatky a plati, co jsem psal, chvalim je, naprosta spokojenost. Dodrzeli slovo, platil jsem jen asi 3500,- misto deviti, ktere mi rekli v Pardubkach. Takze odted kdyz servis, tak jedine k nim, prestoze to mam pres pulku republiky, ale sverit motorku nekomu, komu po tom vsem uz verim, to za to stoji..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: čtv 19. čer 2008 12:46:17 
Offline
nováček
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. kvě 2008 21:01:06
Příspěvky: 6
Bydliště: Radvanice (Trutnov), Pardubice
Tak my je tady chvalime a ono uz je to zase trochu jinak. Asters zmenilo majitele a s nim se zmeni jiste i kvalita poskytovanych sluzeb, takze bohuzel to, co jsme tu o nich napsali, od tohoto mesice uz nemusi platit..


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: čtv 19. čer 2008 14:16:00 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. lis 2007 21:52:56
Příspěvky: 1987
Bydliště: Doloplazy ( u Olomouce )
To neni zrovna dobrá zpráva..... :evil:

_________________
Suzuki SV 650 N rok výroby 2003, barva: modrá metalíza. ;-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: stř 15. říj 2008 0:28:47 
Offline
záklaďák

Registrován: pon 14. dub 2008 20:39:40
Příspěvky: 1349
Kurt píše:
Majitel je starší chlapík, zkušený motorkář s výborným přístupem a Hayabusou v haráži :good: :thumbsup: :yahoo:


sorry, ze otviram stary tema, ale procital jsem tu forum :)

muhehehe .... starsi chlapik :D by z tebe mel Risa radost :D znam ho veeeeeeelmi dobre jako kamarada a jen diky tomu ze vim jakej je a jakej ma poctivej pristup - kdyz bych kupoval Suzu, tak bych jel k nim (ne kvuli znamosti, ale kvuli jeho pristupu k veci a peclivosti)...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: stř 15. říj 2008 0:30:10 
Offline
záklaďák

Registrován: pon 14. dub 2008 20:39:40
Příspěvky: 1349
Kenny píše:
Tak my je tady chvalime a ono uz je to zase trochu jinak. Asters zmenilo majitele a s nim se zmeni jiste i kvalita poskytovanych sluzeb, takze bohuzel to, co jsme tu o nich napsali, od tohoto mesice uz nemusi platit..


neboj se ... ten jiz zminovany "starsi" chlapik tam je porad ... jen se sloucili dve firmy, aby se rozsirila dalsi nabidka atd ... ted se jeste nove prejmenovali ... ale kvalita bych rekl zustane dal :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: čtv 16. říj 2008 22:16:46 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. lis 2007 21:52:56
Příspěvky: 1987
Bydliště: Doloplazy ( u Olomouce )
Mates: Starši chlapik??? Co je u tebe starši chlapik? Nic proti, ale só tam sami mladi kluci.. Eště sem tam staryho chlapa neviděl. Kromě zákazniku...

Edit: A gór eši mysliš mechanika.. To je mlaďoch jak prase.......... :hello:

_________________
Suzuki SV 650 N rok výroby 2003, barva: modrá metalíza. ;-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: čtv 16. říj 2008 22:22:59 
Offline
záklaďák

Registrován: pon 14. dub 2008 20:39:40
Příspěvky: 1349
ja nikoho - proto ty uvozovky :D ... to psal Kurt :) neboj - jak jsem psal - Richarda (toho s usou) znam :)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: pát 17. říj 2008 17:12:07 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 15. kvě 2008 11:18:51
Příspěvky: 375
Bydliště: okr. Prostějov
v Asteru mají novou kočku na kase :good:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 66 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz