Právě je pon 29. dub 2024 5:22:42

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: maďarsko, slovinsko
Nový příspěvekNapsal: stř 09. čer 2010 12:37:43 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. dub 2009 23:29:34
Příspěvky: 74
Bydliště: spíš Brno
zdar, krom jednoho tématu od jiřina jsem tu moc o těchto zemích nenašel, plánujem s kámošem vejlet a jde mi o to zda máme řešit homologace na laufu to že nemá cenu blbnout v rakousku bez homo. trubky vím, ale jak to hrotěj třeba na slovinsku vůbec netuším.. tak jestli víte.. prosím hoďte info..


{ SHARE_ON_FACEBOOK } { SHARE_ON_TWITTER }
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: maďarsko, slovinsko
Nový příspěvekNapsal: stř 09. čer 2010 13:50:21 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 09. bře 2009 13:47:52
Příspěvky: 116
můj názor: jsou to stejní vocasové jako v Rakousku. Zastavili mě tam a nelíbili se jim kola na mém autě. Mám Passata a mám tam 17' originály z VW Phanteon. Sice ve velkým mám zapsaný 16' ale ten sebou nevozim, ale Passati mají i 17' . Byla z toho půl-hodinová tahanice, nakonec mě nechali odjet ale nejdřív pořád někam volali a tak... Tak toť moje zkušenost :-)

_________________
Pincek 21, Yuki 125 Sport (2003), Suzuki Bandit 600N (2001), Suzuki SV 1000s (2003)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: maďarsko, slovinsko
Nový příspěvekNapsal: stř 09. čer 2010 19:41:47 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 03. lis 2007 12:18:08
Příspěvky: 2078
Bydliště: Rosice
O Rakousku už jsem toho tu napsal poměrně dost – opravdu bych si to s laďákem nalajzl. Na cizince jsou zvlášť vysazení a pokud mají akce vyloženě na motorky (měření výkonu pro 25kW mašiny, měření hluku výfuků atd.). No Maďarsko, tak bych to neřešil, když vidím, co tam jezdí za stroje, tak tam bych si z toho těžkou hlavu nedělal. Ale Slovinsko je víceméně policejní stát. Pokuty neuvěřitelně vysoké a za každou blbost – absenci delšího pobřeží si víceméně se hojí na cizincích ve formě pokut... Takže tam hlavně dodržovat rychlost, nevím jak moc rejou do výfuků atd. s tím zkušenosti nemám.

Jinak do Maďarka se za 14 dní taky chystám, jedu víceméně až na východ k hranicím s Rumunskem. Jsem hodně zvědavý jaké tam budou silnice atd. (zatím jsem měl tu čest jen se západem země).

_________________
Jawa 555 >> Simson S51 >> ČZ 471 >> SV 650 N >> SF 848
http://suzukisv.cz/gallery/main.php?g2_itemId=130 –– Moje gallerka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: maďarsko, slovinsko
Nový příspěvekNapsal: stř 09. čer 2010 19:55:13 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. dub 2009 23:29:34
Příspěvky: 74
Bydliště: spíš Brno
dík za info, asi tak nějak jsem si to i sám představoval.. Tak jsme to nakonec dohodli s kamošem trochu jinak, hodim zpět origo lauf a vezmem to prez to rakousko, do italie a právě přez to slovinsko a maďarsko zpět. hodim sem link.. tak na to mrkněte a můžete třeba napsat nějaký připomínky jestli to brát jinudy, případně co si nenechat ujít. Vprvní půli je Milano, páč tam má kamarádka známé a stráví se tam asi jedno odpočinkové odpoledne hlavně kvůli bábovkám...

http://maps.google.com/maps?f=d&source= ... .45459&z=6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: maďarsko, slovinsko
Nový příspěvekNapsal: stř 09. čer 2010 20:28:41 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 03. lis 2007 12:18:08
Příspěvky: 2078
Bydliště: Rosice
Téda to chceš chudáka SV hnát pořád po dálnici, když jsou v Alpách takové nádherné cestičky :-)?
Při cestě tam doporučuju uhnout na Passo Dello Stelvio, je to nezapomenutelný zážitek. Pak určitě stojí za projíždění okolí Trenta, tam je nádherně a krásné klikaté silnice. V plánu máš i Lago Di Garda, tak by se „bábovkám“ mohlo líbit – je tam nádherně. Ve Slovinsku bych se zajel určitě kouknout na okolí Triglavu do Julských Alp (severozápadní cíp Slovinska). Balaton asi taky stojí za to vidět, taky tam chci letos jet cestou zpět.

Fakt bych zvážil ty dálnice, osobně se s SV vyhýbám dálnicím jak čert kříži. Nehledě na to, že musíš jak v Rakousku, tak Slovinsku mít dálniční známky. V Itálii a Maďarku zase platíš mýto (platí všichni včetně motorek).

_________________
Jawa 555 >> Simson S51 >> ČZ 471 >> SV 650 N >> SF 848
http://suzukisv.cz/gallery/main.php?g2_itemId=130 –– Moje gallerka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: maďarsko, slovinsko
Nový příspěvekNapsal: stř 09. čer 2010 21:39:57 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pát 19. zář 2008 23:47:28
Příspěvky: 175
Bydliště: Horoměřice, Praha-Západ
Mě třeba loni v Rakousku chytli za rychlost...mám laďáky a ty vůbec nezkoumali a neřešili. Rychlost jsem nakonec ukecal na 600,-Kč.
Takže ono záleží asi na koho člověk narazí a pokud nebudeš dělat velký kravál a provokovat, tak si myslím, že to řešit nikdo nebude. Nakonec ti místní motorkáří tam lítají a laďák má taky každý druhý :-).
Taky jedu letos okruh rakouských, slovinských a italských alp a jedu s laďákama...neřešil bych to...toť můj názor :cool:

_________________
Suzuki SV1000s K3, celokapotáž, modrá-metal


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: maďarsko, slovinsko
Nový příspěvekNapsal: čtv 10. čer 2010 1:38:42 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 05. dub 2009 23:29:34
Příspěvky: 74
Bydliště: spíš Brno
jiřin, ta trasa je vytyčená na hrubo, dálnice taky nesnáším... spíš to beru jako hrubou trasu co se těch hlavních bodů týče a samozřejmě že si rádi zajedem když to bude stát za to.. právě takové připomínky co mi tam píšete potřebuju,abych věděl kam to stočit.. hau domluvil sem pokracovani zitra sem nachcanej a nevidi na monitor.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz