Právě je sob 27. dub 2024 19:07:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 128 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Helmy vol.2 ..tak jakou?
Nový příspěvekNapsal: pát 25. lis 2011 16:46:12 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 04. kvě 2011 21:22:07
Příspěvky: 115
Bydliště: Ořechov (u Telče)
jantri píše:
vysočina píše:
...tak bych se rád pochlubil a podělil o první dojem :oops: .dnes mi dorazila tato: http://www.emilio-moto.cz/vyprodej-39/d ... -black-481 ...ryskl sem to po netu,protože jet do nejbližšího obchodu s AGV,tak projedu cenu dvou helem,a za druhé by šla vrátit(poštovné 7 pětek bych oželel) zkusil sem jí a padne jak prdel na hrnec,netlačí,a dostatečně těsná.první dojem po té NITRO co jsem měl,je neskutečný :good: (stejně jako cena :grin: je to výprodej,už se nedělá)po skušenosti od kamaráda který jí měl myslím už 3 nebo 4 sezonu,a spokojen!nevymačkaná,...jsem šel do téhle.tenkrát za nehorázné prachy dostr přez 10 litrů.ale dnes je občas ve výprodejích hodně slušná cena,už i proto,že má nástupce(T2),a nevyrábí se.vím že jsou určitě lepší kokosy.ale myslím že u téhle platí:za málo peněz dost muziky.už abych jí mohl zkusit na vyjížďce :beg: :banghead: :lol: než začne sezóna,čeká mě ještě totok: http://www.emilio-moto.cz/ti-tech-gp-pr ... ravou-1193 :cool:

To máš tak velkou hlavu, koukám že mají jen XXL?!

:lol: nemám.bylo tam poslední esko,a včera to aktualizvali po mé koupi a zbyli tam tedy už jen XXLka.(tahle jediná byla do nedávna v S a XXL.tyhle výprodeje jsou za pár peněz bohužel většinou jen xxl,co nikdo nekupuje.ale natrefil jsem na to jedno "S",a to byla výzva :thumbsup:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Helmy vol.2 ..tak jakou?
Nový příspěvekNapsal: pát 25. lis 2011 21:08:27 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 9:23:12
Příspěvky: 102
Bydliště: Plzeň
vysočina píše:
jantri píše:
vysočina píše:
...tak bych se rád pochlubil a podělil o první dojem :oops: .dnes mi dorazila tato: http://www.emilio-moto.cz/vyprodej-39/d ... -black-481 ...ryskl sem to po netu,protože jet do nejbližšího obchodu s AGV,tak projedu cenu dvou helem,a za druhé by šla vrátit(poštovné 7 pětek bych oželel) zkusil sem jí a padne jak prdel na hrnec,netlačí,a dostatečně těsná.první dojem po té NITRO co jsem měl,je neskutečný :good: (stejně jako cena :grin: je to výprodej,už se nedělá)po skušenosti od kamaráda který jí měl myslím už 3 nebo 4 sezonu,a spokojen!nevymačkaná,...jsem šel do téhle.tenkrát za nehorázné prachy dostr přez 10 litrů.ale dnes je občas ve výprodejích hodně slušná cena,už i proto,že má nástupce(T2),a nevyrábí se.vím že jsou určitě lepší kokosy.ale myslím že u téhle platí:za málo peněz dost muziky.už abych jí mohl zkusit na vyjížďce :beg: :banghead: :lol: než začne sezóna,čeká mě ještě totok: http://www.emilio-moto.cz/ti-tech-gp-pr ... ravou-1193 :cool:

To máš tak velkou hlavu, koukám že mají jen XXL?!

:lol: nemám.bylo tam poslední esko,a včera to aktualizvali po mé koupi a zbyli tam tedy už jen XXLka.(tahle jediná byla do nedávna v S a XXL.tyhle výprodeje jsou za pár peněz bohužel většinou jen xxl,co nikdo nekupuje.ale natrefil jsem na to jedno "S",a to byla výzva :thumbsup:


Jak velké jsi měl to Nitro, M ?

_________________
něco málo a po 15 letech SV 650S ´00 a teď sen GSX-R 600 SRAD


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Helmy vol.2 ..tak jakou?
Nový příspěvekNapsal: pát 25. lis 2011 22:49:12 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 04. kvě 2011 21:22:07
Příspěvky: 115
Bydliště: Ořechov (u Telče)
"S" ...byla ta NITRO


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Helmy vol.2 ..tak jakou?
Nový příspěvekNapsal: ned 27. lis 2011 15:06:17 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 21:52:51
Příspěvky: 255
Bydliště: Trutnovsko
Tak ja jsem byl v Praze zkouset tu Schuberthku S1 PRO a celkem zklamani. Nejdrim jsem zkusil M a bylo mi velky. Tak jsem vzal S, nasoukal se do nej a rikam si ze to by slo. Pak jsem zkusil zavrit tu slunecni clonu ale ono se tomu moc nechtelo a zastavilo se to na pul cesty. To by snad na helme ktera normalne stoji 13000 delat nemelo ne? Pak jsem si chtel zavrit plexi a ono se mu nechtelo dovirat. Dovrit slo jedine obouma rukama. To se mi taky moc nezdalo ale rikal jsem si ze mozna vada jednoho kusu tak jsem zacal brat ty Ska co uz nebyly ve sleve. Vzal jsem jedno, horkotezko ho narval na hlavu a myslel jsem ze se spletli a nalepili nalepku S na XS. Ale nic takovyho ono to S bylo nasity i zevnitr. Baba mi rekla ze to muze bejt tim ze jsou rucne delany takze kazdy S muze bejt jinak velky. Tak to je dost na pytel si potom vybirat velikost ne? Vzal jsem jeste treti a to uz by zase tak nejak jakz takz slo ale uz jsem z toho byl tak rozmrzelej ze jsem si rek ze Schuberthka proste ne. Navic se mi ty helmy nelibej a UVEXky mi prisly lepsi. Toz tak.

_________________
fichtl -> mustang -> MZ RT 125 01' -> SV 650 S 99' -> Aprilia RSV 1000 Mille 01'


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Helmy vol.2 ..tak jakou?
Nový příspěvekNapsal: ned 27. lis 2011 18:52:13 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 04. kvě 2011 21:22:07
Příspěvky: 115
Bydliště: Ořechov (u Telče)
pylot píše:
Tak ja jsem byl v Praze zkouset tu Schuberthku S1 PRO a celkem zklamani. Nejdrim jsem zkusil M a bylo mi velky. Tak jsem vzal S, nasoukal se do nej a rikam si ze to by slo. Pak jsem zkusil zavrit tu slunecni clonu ale ono se tomu moc nechtelo a zastavilo se to na pul cesty. To by snad na helme ktera normalne stoji 13000 delat nemelo ne? Pak jsem si chtel zavrit plexi a ono se mu nechtelo dovirat. Dovrit slo jedine obouma rukama. To se mi taky moc nezdalo ale rikal jsem si ze mozna vada jednoho kusu tak jsem zacal brat ty Ska co uz nebyly ve sleve. Vzal jsem jedno, horkotezko ho narval na hlavu a myslel jsem ze se spletli a nalepili nalepku S na XS. Ale nic takovyho ono to S bylo nasity i zevnitr. Baba mi rekla ze to muze bejt tim ze jsou rucne delany takze kazdy S muze bejt jinak velky. Tak to je dost na pytel si potom vybirat velikost ne? Vzal jsem jeste treti a to uz by zase tak nejak jakz takz slo ale uz jsem z toho byl tak rozmrzelej ze jsem si rek ze Schuberthka proste ne. Navic se mi ty helmy nelibej a UVEXky mi prisly lepsi. Toz tak.

zkus totok.cena super,a je jedna z nejlehčích na trhu. http://www.bike-in.cz/helma-uvex-helix- ... /s-822074/ tady je test: http://auto.idnes.cz/test-motorkarskych ... otorky_fdv


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Helmy vol.2 ..tak jakou?
Nový příspěvekNapsal: ned 27. lis 2011 23:21:11 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 21:52:51
Příspěvky: 255
Bydliště: Trutnovsko
vysočina píše:
pylot píše:
Tak ja jsem byl v Praze zkouset tu Schuberthku S1 PRO a celkem zklamani. Nejdrim jsem zkusil M a bylo mi velky. Tak jsem vzal S, nasoukal se do nej a rikam si ze to by slo. Pak jsem zkusil zavrit tu slunecni clonu ale ono se tomu moc nechtelo a zastavilo se to na pul cesty. To by snad na helme ktera normalne stoji 13000 delat nemelo ne? Pak jsem si chtel zavrit plexi a ono se mu nechtelo dovirat. Dovrit slo jedine obouma rukama. To se mi taky moc nezdalo ale rikal jsem si ze mozna vada jednoho kusu tak jsem zacal brat ty Ska co uz nebyly ve sleve. Vzal jsem jedno, horkotezko ho narval na hlavu a myslel jsem ze se spletli a nalepili nalepku S na XS. Ale nic takovyho ono to S bylo nasity i zevnitr. Baba mi rekla ze to muze bejt tim ze jsou rucne delany takze kazdy S muze bejt jinak velky. Tak to je dost na pytel si potom vybirat velikost ne? Vzal jsem jeste treti a to uz by zase tak nejak jakz takz slo ale uz jsem z toho byl tak rozmrzelej ze jsem si rek ze Schuberthka proste ne. Navic se mi ty helmy nelibej a UVEXky mi prisly lepsi. Toz tak.

zkus totok.cena super,a je jedna z nejlehčích na trhu. http://www.bike-in.cz/helma-uvex-helix- ... /s-822074/ tady je test: http://auto.idnes.cz/test-motorkarskych ... otorky_fdv

Uz am zajednano ze mi ji poslou do Brna na prodejnu v mtt-brno. Kdyz mi bude tak ji beru vsema deseti. Kdyz mi nebude tak beru Uvex helix. Ta mi sedla paradne ale je o 2000 drazsi.

_________________
fichtl -> mustang -> MZ RT 125 01' -> SV 650 S 99' -> Aprilia RSV 1000 Mille 01'


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Helmy vol.2 ..tak jakou?
Nový příspěvekNapsal: pon 28. lis 2011 11:42:47 
Offline
záklaďák

Registrován: čtv 14. dub 2011 16:30:41
Příspěvky: 17
Ku tomu Schuberthu zhanal som tichu prilbu s protislnecnou clonou do ktorej nebude fucat po precitani roznych diskusii na nete som sa rozhodol a kupil som tuto S1 PRO aj napriek tomu ze sa mi vobec nepacila http://www.geneze.cz/cz/produkt/46-pr-3 ... rious.aspx ked som ju minuly rok kupoval bola v akcii za 7110kč moje skusenosti po asi 4500km su: nosim ju s kuklou tak sa mi podla nej roztiahla bez kukly je uz nepouzitelna lebo mi lieta na hlave, do 100km/h je v priamom smere naozaj ticha ako nahle trochu otocim hlavu alebo fuka silnejsi bocny vietor tak ju pocut od 100-vky vyssie zacne zrazu hucat /mam nahaca/, pri zhruba 130km/h mi v nej pri lavom uchu zacne nieco tukat skusim teraz cez zimu vybrat vnutro a pozrem mozno zistim co to je, obcas asi 5krat sa mi stalo ze mi za jazdy fucalo do praveho oka nepomohlo otvarat a zatvarat vetraky ani plexi musel som zastat dat si ju dole z hlavy a znova nasadit potom uz bolo vsetko OK nechapem kde bola chyba.Zhrnutie: moja dalsia prilba uz Schuberth urcite nebude podla mna za tie peniaze nestoji a keby som dal za nu 13000 ako pise pylot tak by ma asi je... .


Naposledy upravil leco dne pon 28. lis 2011 20:57:19, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Helmy vol.2 ..tak jakou?
Nový příspěvekNapsal: pon 28. lis 2011 14:12:38 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 15. dub 2008 21:52:51
Příspěvky: 255
Bydliště: Trutnovsko
Pani a ja uz si rikal ze jsem divenj kdyz mi nevyhovuje Schuberth. Uklidnilo me ze nejsem sam kdo si mysli ze to neni az tak uzasny.

_________________
fichtl -> mustang -> MZ RT 125 01' -> SV 650 S 99' -> Aprilia RSV 1000 Mille 01'


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Helmy vol.2 ..tak jakou?
Nový příspěvekNapsal: pon 28. lis 2011 21:29:38 
Offline
záklaďák

Registrován: čtv 14. dub 2011 16:30:41
Příspěvky: 17
Ved prave ze ich vo väcsine diskusii povazuju za to naj co sa da za tu cenu kupit aj ked chvalia hlavne vyklapacky C3 tak som si myslel ze s obycajnou integralou nemoze byt problem. Ale aby som len nekritizoval tak ako som pisal do 100km/h fakt pohoda tam nemam vyhrady /ak mi do nej akurat nefuci/ a ani potom vo vyssich rychlostiach nemam problem s tym ze by mi volako kyvalo s hlavou alebo by mi ju nebodaj chcelo za jazdy stiahnut z hlavy a dalsia vec ktoru musim pochvalit je antifog ten je super plexi sa zvnutra vobec nerosi ani za dazda ani ked je chladno proste parada.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Helmy vol.2 ..tak jakou?
Nový příspěvekNapsal: pon 23. led 2012 10:33:19 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 9:23:12
Příspěvky: 102
Bydliště: Plzeň
Ahoj vybral jsem si tuto helmu.
Máte nějaké zkušenosti , kvalita apod. ?
Děkuji Petr

http://www.doplnkynamoto.cz/motoveci/es ... tipple-WBR

a

http://www.motoeshop.cz/prilby-helmy/in ... 25864.html

_________________
něco málo a po 15 letech SV 650S ´00 a teď sen GSX-R 600 SRAD


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Helmy vol.2 ..tak jakou?
Nový příspěvekNapsal: pon 23. led 2012 12:12:36 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 14. srp 2008 22:43:52
Příspěvky: 1698
Bydliště: Kousek od Kunětické hory.
S těma,co píšeš zkušenost nemám.
Ale s S900 ano.Mám ji já,člen DSV a ještě několik mojich kamarádů.Vše velká spokojenost.
http://www.nokamoto.cz/prilby-shark-201 ... -s900-894/

_________________
Mnoho různých moto JAWA,teď SV650S
http://www.ase-dedic.com/


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Helmy vol.2 ..tak jakou?
Nový příspěvekNapsal: pon 23. led 2012 17:02:25 
Offline
záklaďák

Registrován: sob 19. čer 2010 12:50:42
Příspěvky: 567
Bydliště: hradec kralove
doporučuji ale zkusit jak velikost tak jak ti pasuje v nokamoto velice ochotni


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Helmy vol.2 ..tak jakou?
Nový příspěvekNapsal: pon 23. led 2012 19:01:15 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 11. čer 2011 9:23:12
Příspěvky: 102
Bydliště: Plzeň
Zkoušel jsem si vel. M i S.
S mi sedí na hlavě , ale je mi trochu těsná na tvářích. Mám trochu strach aby mi M po čase nebylo volné.

_________________
něco málo a po 15 letech SV 650S ´00 a teď sen GSX-R 600 SRAD


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Helmy vol.2 ..tak jakou?
Nový příspěvekNapsal: pon 23. led 2012 19:05:13 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
"trochu těsná na tvářích" je v oukeju, tak to má být, navíc to lehce povolí časem

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Helmy vol.2 ..tak jakou?
Nový příspěvekNapsal: pon 23. led 2012 20:16:13 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pát 02. črc 2010 16:53:10
Příspěvky: 257
zdeněk píše:
S těma,co píšeš zkušenost nemám.
Ale s S900 ano.Mám ji já,člen DSV a ještě několik mojich kamarádů.Vše velká spokojenost.
http://www.nokamoto.cz/prilby-shark-201 ... -s900-894/

Já jsem letos S900 prodal, protože do ní hrozně foukalo, ale ostatní jsou spokojení, byl to asi prostě jen špatnej kus, vyměnili mi těsnění kolem plexi, ale poslal jsem jí dál...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Helmy vol.2 ..tak jakou?
Nový příspěvekNapsal: úte 24. led 2012 10:18:31 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 23. dub 2009 19:14:22
Příspěvky: 480
sak to su tie termoplastaky ne?
to sa vymacka po roku a helma je jak mikrotenovy sacek

_________________
...-> Svist SV1000SZ -> ... -> KTM RC8 R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Helmy vol.2 ..tak jakou?
Nový příspěvekNapsal: sob 19. kvě 2012 14:48:04 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 20. čer 2010 16:23:03
Příspěvky: 318
Bydliště: Novomlýnské nádrže
A co říkáte na tuhle ? A nemá s ní už někdo zkušenost ? CABERG V2X CARBON
http://obchod.bikerscrown.cz/v2x-carbon ... 9900015118

_________________
zelená SV 650 N K3 + zelená Sohoo 125 (pitbike)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Helmy vol.2 ..tak jakou?
Nový příspěvekNapsal: ned 20. kvě 2012 15:57:00 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 10. dub 2012 8:41:34
Příspěvky: 67
Bydliště: Jihlava / Cejle
Blahic píše:
A co říkáte na tuhle ? A nemá s ní už někdo zkušenost ? CABERG V2X CARBON
http://obchod.bikerscrown.cz/v2x-carbon ... 9900015118


Ahoj, já mám Caberg V2R a je velmi špatná. Kupoval jsem jí za pět tisíc a bral jsem jí jen kvůli tomu, že se mi líbila designově. Jinak mám L a na hlavně sedí jako skořápka. Moc nikde nedrží (velikostně je ok, ale nemám v ní takový pocit jistoty jako třeba v NEXX nebo v jiných helmách co jsem zkoušel) a hlavně hrozně do ní fouká. Když ji máš na hlavě, tak za ušima se Ti udělá prostor, který potom hučí, když jedeš 100 a víc.
Kupoval jsem jí v BikersCrownu. Ostatně dám Ti dobrou radu před koupí. Až si půjdeš koupit helmu, vezmi si peníze, dej zálohu a pořádně si jí vyzkoušej na motorce. V dobrých obchodech by Ti jí měli bez problému na pár minut půjčit. Pozáš tak na vlastní kůži jestli do ní fouká a jak se chová ve větru (turbulence, odvětrávání atd.)
Za mě Caberg ne.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Helmy vol.2 ..tak jakou?
Nový příspěvekNapsal: ned 20. kvě 2012 19:53:54 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 25. dub 2009 14:34:08
Příspěvky: 306
no vypadá luxusně za ty peníze

_________________
SV 650 K8 :-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Helmy vol.2 ..tak jakou?
Nový příspěvekNapsal: čtv 21. čer 2012 18:35:47 
Offline
záklaďák

Registrován: čtv 29. pro 2011 23:58:22
Příspěvky: 44
Bydliště: Zbýšov
Dívala jsem se na starší příspěvky tady ve vlákně a nikdo se nezmínil třeba o Airohu. Já si koupila tuhle: http://www.automotofans.cz/moto-oblecen ... oto-helma/ a jsem fakt spokojená...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 128 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz