Právě je ned 16. čer 2024 1:37:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Prodám SV1000S
Nový příspěvekNapsal: stř 19. lis 2008 20:37:07 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob 03. lis 2007 13:44:01
Příspěvky: 1138
jo a kdyz to budes srovnavat s celnim narazem tak je to zas jina a sice je to z nejvyssiho moznyho mista protoze je v 90 stupnich k zemi ale neni tam zadna rychlost takze bych to spis porovnaval s tim kdyz masina spadne kdyz jedete rovne a to se pak neda srovnavat nez kdyz to srovnavas s naklonem ze dres stupakem o zem a ta masina se prakticky jen sklouzne takze vuci tomu je to irelevantni protoze to nejde vubec srovnavat ale zalezi s cim to budes porovnavat... jinak samozrejme zadny pad neni irelevantni to je jasne

_________________
pincek'70 - simak'89 - jawa 125'05 - suzuki sv650s'03 - suzuki sv1000s'06 - yamaha yzf-r6'10 - ...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Prodám SV1000S
Nový příspěvekNapsal: stř 19. lis 2008 22:31:56 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
Nic tu nesrovnávám a nemluvím o žádném nárazu. Celá myšlenka spočívala v tom, že pád ze stojánku často není taková prkotina, jak mnozí prezentujou.

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Prodám SV1000S
Nový příspěvekNapsal: čtv 20. lis 2008 16:05:14 
Offline
záklaďák

Registrován: pon 07. dub 2008 20:59:10
Příspěvky: 26
Takže k moto následující:

Poškozeno pádem ze stojánku viz foto od Misi kteremnu jsem fotky poslal z důvodů že je z Kopřivnice a chtěl jsem být maximálně férový aby si mohl vše rozmyslet když už pojede tak daleko.

Měl jsem za to že je slušnej a tak jsem s ním jednal ale poslední jeho reakce na můj vysvětlující mail byla následující:

Dobrý večer, pane podnikateli.
Velice by mě zajímalo v čem je Vaše firma tak veleúspěšná, že nemůžete prodat moto, které stále nabízíte k prodeji.
Dnes mi to bohužel nevyšlo, mohl bych se zítra přijet podívat na modráka?

S pochopitelných důvodu jsem na tento mail už nereagoval.

K prodeji:
Moto nabízím k prodeji dále jen jsem bohužel zjistil že moje účetní udělala chybu v daňovém přiznání a zvolila rovnoměrné odpisování místo zrychleného takže v současné době má moto větší účetní hodnotu než je její prodejní cena tudíž bych rozdíl doplácel z vlastní kapsy.

To z pochopitelných důvodů nechci a než se podá opravné daňové přiznaní bude chvíli trvat.

Mischovi jsem napsal že to do konce roku vyřeším a pokud má stále zájem ať se prijede podívat. Odpověď viz výše citovaný mail.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Prodám SV1000S
Nový příspěvekNapsal: čtv 20. lis 2008 16:16:59 
Offline
záklaďák

Registrován: pon 07. dub 2008 20:59:10
Příspěvky: 26
Moto je kromě těch drobností v naprosto top stavu servisováno ve značkovém servisu se serviskou, navíc k němu přidávám všechny vyměněné díly včetně původních výfuků a klínu pod motor který jsem sundal když jsem dával kapoty.

Upřímě řečeno nechápu Mishovu reakci ale na rovinu mě nestojí zato abych se rozčiloval. Pouze chci vše předchozím přízpěvkem uvézt na pravou míru.

Nicméně Mishovi motorku opravdu neprodám protože jednám pouze se slušnými lidmi.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Prodám SV1000S
Nový příspěvekNapsal: čtv 20. lis 2008 17:58:53 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
No Mishu ani tebe neznám, ale z toho, co jste oba předložili, naprosto opovrhuju tím, co tu Misha napsal, protože to je špína největší, a to na základě ne příliš průkazného infa... kdyby to někdo dělal při prodeji mě, asi bych po něm šel...

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Prodám SV1000S
Nový příspěvekNapsal: čtv 20. lis 2008 18:43:45 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 06. lis 2007 21:52:56
Příspěvky: 1987
Bydliště: Doloplazy ( u Olomouce )
A je to uplně naopak než to vyznělo poprvé... No vida.. :grin:

_________________
Suzuki SV 650 N rok výroby 2003, barva: modrá metalíza. ;-)


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Prodám SV1000S
Nový příspěvekNapsal: čtv 20. lis 2008 19:48:48 
Offline
záklaďák

Registrován: ned 15. čer 2008 9:37:05
Příspěvky: 91
Bydliště: Litvínov
Presne tak, vzdycky to chce slyset obe strany nez si clovek udela nejakej nazor....


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Prodám SV1000S
Nový příspěvekNapsal: čtv 20. lis 2008 21:57:57 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 18. čer 2008 14:49:38
Příspěvky: 319
Bydliště: kopr
celkem mě překvapuje odvaha Maka napsat tuhle větu:
viz foto od Misi kteremnu jsem fotky poslal z důvodů že je z Kopřivnice a chtěl jsem být maximálně férový

maximálně férový mi připadá ten člověk, který do inzerátu o prodeji moto dá aktuální fotky a hlavně informace, že moto je určitým způsobem poškozeno. ty fotky mi byly poslány až když jsem se NÁHODOU zeptal zda moto někdy nebylo bouráno.

s čistým svědomím jsem měl zájem, aby ostatní si dali na tohle ne právě rovné jednání pozor, ale jak vidím bylo to naprosto zbytečné

Mako může být klidný, o jeho rozbitou motorku opravdu zájem nemám. nejsem totiž patřičně slušný a hlavně nedokážu zatajovat info o stavu věcí, které prodávám

a něco pro ostatní - nebuďte slepí!


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Prodám SV1000S
Nový příspěvekNapsal: čtv 20. lis 2008 23:55:05 
Offline
záklaďák

Registrován: pon 07. dub 2008 20:59:10
Příspěvky: 26
To Misha:

Za prvé nic na stavu motocyklu jsem nezatajil a moto nikdy bouráno nebylo.

Za druhé nevím proč jsi měl stále zájem přijet i když jsem ti poslal fotky a vysvětlil problém.

Za třetí vážnému zájemci z prahy nebo středních čech bych foto neposílal a ukázal vše na místě, protože poškození je natolik zanedbatelné že by na rohodnutí o koupi v mém případě nemělo vliv.

Za čtvrté mé jednání považuji za naprosto transparentní a férové zato tvé nikoliv viz tvůj email a tvé spekulace bez toho aniž by jsi někdy moto viděl naživo. Za nefér jednání bych považoval to, že bych tě nechal přijet 300km bez informace o účetním problému a fotek. Takto jsi se mohl svobodně se všemi informacemi rozhodnout co uděláš a přesto jsi přijet chtěl. Tvé jednání považuji za poněkud schizofrení.

Popravdě nerozumím tomu proč to tu vůbec řešíš ale zřejmě nemá smysl dál diskutovat. Pokud jsi měl nějaké pochybnosti mohl jsi mi zavolat číslo jsem ti poslal.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Prodám SV1000S
Nový příspěvekNapsal: pát 21. lis 2008 0:33:22 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 17. říj 2007 21:13:12
Příspěvky: 6558
Bydliště: Praha
takza abych to tu zarazil
je to presne jak jsem napsal a makovo jednani je daleko vic ferove nez vsechny ostatni co najdes na webu

1. ti poslal fotky kde jasne vidis co s moto je
2. ti z toho musi bejt jasny ze to jsou fak maly vady ktere odstranit bude velmi snadne
3. kdyby to napsal do inzeratu kazdej blbecek by po nem hned chtel mega hafec slevu a kdo vi co jeste, ale HLAVNE by se mozna inzeratem vubec nezabejval
4. v navaznosti na bod 3 kdy se na moto neprijedes podivat ze sousedniho mesta ale vazis cestu z daleka, jsou ty fotky vic nez ferove
5. za to ze neco posere ucetni snad mako nemuze ne?
6. se nad tim fakt zamysli, precti si co jsem a jak koupil za motorku napriklad ja, a pochopis proc prave od maka by sis mel motorku koupit (bohuzel by ti ji uz stejne neprodal)
7. jestli ses zamyslel, tak jsi dospel k nazoru, ze jednani byla vic nez ferova a ty jsi jen mel horkou hlavu
8. s tim neco udelas, protoze jsi normalni a pochopil jsi to
9. paklize jsi nic neudelal, tak je mi te lito
10. klid lidi, kazdej je obcas natvrdlej, obcas je to dobre, obcas ne

ps: + pro tebe, je dobre ze jsi o tom trochu vic premejslel (treba narozdil odeme) v tomhle pripade se ti to ale nevyplatilo tak jako me, doufam ze jsi to pochopil. A defakto je dobre, ze jsi to sem napsal, aspon je o cem se poucit, neustale dokola, at je to dobre nebo spatne

_________________
(2006) - CBR125R K5 + (2007) - SV650S K4 > (2011) - SV650R K4 > (2012) SV650RR K8 + (CBR600RR K5) > (2021) SV650RR K8 + GSX-R1000 K6 + CBF600S-ABS K6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Prodám SV1000S
Nový příspěvekNapsal: pát 21. lis 2008 18:00:10 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: sob 03. lis 2007 13:44:01
Příspěvky: 1138
shark píše:
je to presne jak jsem napsal a makovo jednani je daleko vic ferove nez vsechny ostatni co najdes na webu

jj taky sem stejnyho nazoru maka osobne znam takze mi to prislo fakt divny co psal misha... a ze byla padla ze stojanku jsem taky odhadl z fotek dobre

nevidim na tom nic spatnyho aspon si clovek muze rict o slevu je to jen kosmetika a ne to tady tak hrotit

_________________
pincek'70 - simak'89 - jawa 125'05 - suzuki sv650s'03 - suzuki sv1000s'06 - yamaha yzf-r6'10 - ...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Prodám SV1000S
Nový příspěvekNapsal: pát 30. led 2009 23:19:39 
Offline
záklaďák

Registrován: pon 07. dub 2008 20:59:10
Příspěvky: 26
PRODÁNO


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz