Home SV Forum Reference Bazary Moto hobby Kyjov
Právě je pát 29. bře 2024 1:38:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Moto hobby Kyjov
Nový příspěvekNapsal: pon 14. dub 2008 7:58:43 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. úno 2008 16:10:09
Příspěvky: 3868
Bydliště: Újezd u Brna
SVo sem chtel dlouho a tak se se pro nej loni v unoru rozhodl... Uz nikdy se doufam nenecham takhle ojebat! Nasel sem si inzerat pres motorkare. Shanel sem s 25 kW v TP tak sem mel celkem omezenej vyber. Rozjel sem se teda mrknout do Kyjova. Prvni dojem z SV byl vybornej a ja byl samozdrejme nadsenej. Byl to rok 2002, najeto jen 4000km. Samozdrejme sem mel ruzovy brele tak sem si nevsimal vsech moznejch much. Mel sem sebou jeste kamosa a tatika a taky si nikdo niceho nevsiml...Byl sem blbej mel sem si zjistit o SV nic info a sehnat nekoho kdo uz SV ma... kez by tak v te dobe existovaly tyhle stranky :( Byl to dovoz z nemecka a v TP 25 kW, cena byla pekne nadsazena, raci nebudu psat ani kolik (neco pres 90tis.). Bylo me jasny ze za 25 kW v TP si zaplatim. Projel sem se a vse se zdalo OK tak sem ji vzal... Postupem casu sem zjistil ze bocni kryt motoru urcite nema byt jak je a ze je opravovanej, po par set km zacal prolinat olej a nejak se toho do dnes nemuzu zbavit, budu muset sehnat jinej :( Dalsi vec, svod z predniho valce nebyl origo, ale delanej, na coz sem doplatil az sem koupil klin, byl tam jinej uhel a nepasovalo to... Tech much tam bylo jeste vic, ale snad uz je to vporadku... Na moje pripominky a dotazy v bazaru vubec nereagovali, jeji jednani nahovno, NEDOPORUCUJU :banghead: http://www.motohobby.cz/

_________________
Jawa 21 -> Jawa 50 mosquito -> Cagiva mito EV 125 -> Cagiva River F600 -> Suzuki SV 650s K2 -> Suzuki GSX-R 1000 K3 -> Honda CRF 250R K9


{ SHARE_ON_FACEBOOK } { SHARE_ON_TWITTER }
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Moto hobby Kyjov
Nový příspěvekNapsal: pon 14. dub 2008 12:57:51 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
Ty vole já mám od nich taky svoje SV!! Myslím tu K3.. borec na prodejně se o to moc nestará, jen tam prodává motorky, které jeho známý doveze z Německa, můj případ byl to samý až na to, že já s SV problém neměl, no. Tak bohužel jsi měl smůlu, já zase štěstí, poněvadž v době, kdy jsem ho kupoval, jsem taky věděl hovno a měl přesně ty samé růžové brejle. Jak říkám, nakonec až na pár much ta motorka opravdu byla ve stavu, jaký byl deklarovaný.
Nemůžu říct, že bych je nedoporučoval, protože se mnou ten chlápek jednal hodně v pohodě a ještě dlouho po koupi jsem mu volal a ptal se ho na miliony věcí a vždy ochotně poradil, aniž by tu motorku v podstatě sám prodával. Takže spíš je třeba sypat popel na hlavu tomu jeho známému a taky sobě... prostě dávat na to bacha.
Ale ber to tak, že příště už se ti prostě rozhodně nic podobného nestane...

Ten olej možná bude prosakovat jen skrze těsnění víka, takže to je jednoduchá oprava, je třeba jenom zjistit, odkud přesně to uniká. Jako problém bych viděl ten svod, dost možná to bude ovlivňovat chod válců a celýho motoru, takže bych si určitě ten chod nechal zkontrolovat a případně zesynchronizovat a pak hned zajel na brzdu a mrkl na křivku, jestli někde nejsou výrazný propady. Ale tak snad to tak vážný nebude.. klín se dá při nejhorším taky upravit u nějakýho šikuly.

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Moto hobby Kyjov
Nový příspěvekNapsal: pon 14. dub 2008 13:47:46 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. úno 2008 16:10:09
Příspěvky: 3868
Bydliště: Újezd u Brna
Svod sem si tam sehnal za 2tis. jinej, origo ten co tam ma byt... viko uz sem pretesnoval a mel to cely rozdelany, ale proste je tam klousek dovarovanej a neni to tam idealne rovny, ted to nejak odjezdim, zas tak moc to neprolina a v zime se na to vrhnu... Ja vim ze je to moje chyba ze sem na to mel dojit, ale kdys je clovek bez zkusennosti... neska uz su o hodne moudrejsi v tehle vecech a az budu nekdy kupovat tak uz vim na co se zamerit...
Me nasrali hlavne tim jak byli neochotni... neporadili, nic...

_________________
Jawa 21 -> Jawa 50 mosquito -> Cagiva mito EV 125 -> Cagiva River F600 -> Suzuki SV 650s K2 -> Suzuki GSX-R 1000 K3 -> Honda CRF 250R K9


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Moto hobby Kyjov
Nový příspěvekNapsal: pon 14. dub 2008 15:52:32 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
Jasný no... prostě v době, kdy jsem tam nakupoval já (říjen 2006), tam byl chlápek, který se mnou jednal dobře, možná jsi trefil na jinýho.

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Moto hobby Kyjov
Nový příspěvekNapsal: stř 30. bře 2011 21:37:37 
Offline
záklaďák

Registrován: čtv 10. dub 2008 15:26:59
Příspěvky: 26
Bydliště: Šardice
Já je tam znám všechny osobně. Majitel i ostatní jsou v pohodě, ale samozřejmě je to obchod! Na jaro se tam motorky, hlavně ty levnější, točí opravdu hodně a řekl bych, že všechny je detailně prolezené opravdu nemají. Přes rok už je to klidnější, to prodávají hlavně motorkářský věci a Husquarnu. Kupoval jsem přes ně GS500, bylo bouraný, karburátory už byly vyběhaný, ale odjezdil jsem na něm 8 sezón, takže svoje si splnila.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Moto hobby Kyjov
Nový příspěvekNapsal: stř 30. bře 2011 22:06:15 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pát 24. pro 2010 21:55:44
Příspěvky: 149
Bydliště: Slovensko - Nové Zámky
preto ja inu nez novu motorku nechcem .. stacilo mi moja prva moto .. odvtedy tri nove :thumbsup: ..

_________________
2007 - Jawa 125 Dandy '98 (eX) - 13.000km
2010 - Suzuki SV 650 S K9 '10 (eX) - 20.000 km
2011 - Suzuki GSX 1300 R Hayabusa L0 '11 - 38.000km


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz