Home SV Forum Reference Bazary MTT Brno - Husovice
Právě je čtv 28. bře 2024 11:53:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: MTT Brno - Husovice
Nový příspěvekNapsal: pon 14. dub 2008 13:04:20 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
Spíš na píču. Na Brněnsku sice největší bazar, ale borci tam jsou diletanti. Jako nejsou nějací šmelináři nebo hajzlové, ale prostě mi přijde, že svou práci nedělají dobře. Já u nich v bazaru inzeroval svou motorku (SV 650S 99) a byl o porod. Vždy, když jsem chtěl inzerci aktualizovat a změnit údaje, než to provedli, musel jsem jim 14 dní pětkrát volat. Dále vůbec neřeší přes zimu napojení baterky na dobíječku, i když říkají, že to dělají (na jaře přijel borec motorku vyzkoušet a ani jsme nenastartovali!!!... dobrá vizitka pro mě). Motorky aspoň pravidelně čistí, alespoň co se toho povrchu týče... takže prach atd. Kola vám od šmíru čistit nebudou, ale motorka prostě vypadá na první pohled udržovaná. Zase docela dobře podporují ten prodej samotný, párkrát jsem poslouchal, jak do potenciálních kupců docela hustili a obhajovali cenu, stav apod., takže taky mají zájem na prodeji a neserou na to. Zas na druhou stranu pokud vy tam budete kupovat, tak se připravte, že vám budou říkat, jak je ta která motorka v super stavu a třeba to nemusí být pravda... obchodníci jsou holt dobří.

Takže shrnutí - nepodvedou vás, jsou ochotní a vstřícní, ale berte je s rezervou a rozhodně z jejich slibů nebo rad nevycházejte!

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


{ SHARE_ON_FACEBOOK } { SHARE_ON_TWITTER }
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: MTT Brno - Husovice
Nový příspěvekNapsal: pon 14. dub 2008 13:35:13 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. lis 2007 9:42:22
Příspěvky: 2620
Bydliště: Štatl
Mimo bazaru provozují i dovoz věcí z Louis. Jsou to debilové,včetně majitele pana Štěpánka.Který mně odmíta převzít zboží k reklamaci. Moc mě nasral,řval po mně jako po malým klukovi....takový jednání fakt nemám rád...Nakonec reklamaci vzal,po měsíci uznal,vrátil kačky
Ale mě nasral tak,že jsem mu tam poslal ČOI....on totiž si pán moc neuvědomil,že veškeré zboží prodávané na českém trhu(maloobchod) musí mít český návod.Protože to byl celkem problém,proč mně necel převzít reklamaci.

reklamoval jsem tankpad - stál mě 5-ti kilo....po 2 vyjížďkách se sloupl.....dělal ze mě debila,že neumím ani nalepit nálepku - já argumentoval,že je to lepidlem...on že ne,že jsem debil....
tak jsem ho upozornil,že bych se rád držel návodu,který tam nebyl,zda si je toho vědom.....tím jsem ho vytočil ještě více..... povídal mně,že nalepit nálepku umí i dítě bez návodu....no to už na mě jakožto zákazníka bylo moc....

takže rozhodně tento podnik nedoporučuju.....

_________________
Jawa 350,Kawa GPZ 500S,Kawa ZZR 600,Kawa ZX-6,Suza SV 1000S K3,Suzanka SV1000S K7 + Pyčoletka K5,Suzan SV1000S K7, Aprilia RSV 1000R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz