Právě je čtv 28. bře 2024 12:42:41

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 281 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PANNONIA
Nový příspěvekNapsal: ned 04. říj 2009 23:01:18 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
Tak malinkej reportík o tom, co čekat od Pannonie, pakliže se tam rozhodnete vyrazit....

Předem bych chtěl ještě jednou poděkovat našemu maďarskému spoluobčanu Mr. Kuforovi, bez kterého bych se tam letos rozhodně nedostal a byla by to kurva škoda, protože akce to byla v závěru parádní a odvezl jsem si hafo nových zkušeností...

Kufor a jeho kamoš mě cestou z Pepíkova vyzvedli v Brně a po hodině nakládání mého skromného bazmeku už všichni valijó za Hunama. Po dálnici se valí v podstatě až za maďarský hranice, kde jsme teda sjeli kvůli známce a dotrtali to po okrskách. Pan řidič se docela činil (my s Kuforem taky, po cestě padlo asi deset škopků), přesto cesta z Brna až na Pannonii trvala i s pauzama bezmála pět hodin, protože okrsky v Maďarsku jsou většinou dost příšerný a bez navigace by to byl určitě ještě větší porod (a ani s ní to nebyl žádnej med). Z Brna na okruh je to cca 250 km.

Takže v osm na místě, já se jal dávat do kupy Pyčolet, protože byl ještě rozbombardonavanej po crashi z PMC v Brně, zatímco druhej vál rozdělával gril a třetí nám stavěl stany... hotový dreamteam :)... a pak už jen slavnostní nastartování a začly pršet škopky a maso atd. atd. Party prostě solidní, vyžahli jsme co se dalo a šli bucat.

Ráno nebylo fajn... kosa, solidní kocka, příšerný sraní, kdy jsme to každej zvládli během rána bezmála snad pětkrát, ale jinak docela těšení. O Pannonii jsem z vyprávění věděl, že je to hodně těžká trať, na kterou je potřeba mít i spešl nastavení a to tam taky není žádná prdel, takže jsem doma studoval, co to dalo, ale stejně to bylo skoro k ničemu... Měl jsem solidní problém málem trefit do cíle v první rundě a byl z toho celej nesvůj. Složitý klikatice různých typů, trať uzounká, nepředpověditelná... prostě úplně něco jinýho zase. Trochu pošetile jsem se stejně nechal zapsat k expertům, ale nakonec jsem toho jako vždy nelitoval, bo je v téhle skupině tradičně nejmíň lidí a hlavně člověka potahají a pomůžou zpočátku. Druhá jízda už byla pocitově o dost lepší, ale začly se projevovat problémy s podvozek a to jak pocitově, tak při pohledu na zadní gumu, která byla v permanetním prokluzu a už jsem byl fakt zapšklej a nedůvěra v ten nesmysl pod zadkem byla hodně na obtíž. Navíc mě to nějak nebrzdilo. Přes pauzu teda výměna gumy, odvzdušnění brzdy a konzultace s mechošema o nastavení podvozku po rozboru zadní gumy. Nastavení, který vyhovuje Brnu i Mostu, tak v Pannonii vůbec a to samý platí i o tlaku na zadku! Tohle se mě teda podařilo dořešit až odpoledne a nakonec to nějak vychytal a poslední jízdu jsem si užil maximálně, srazil to konečně aspoň na těch 2:15 a skončil prakticky jen pro to, že mě došel benál a já zůstal trčet na trati :)... nějak se mi to ještě podařilo na osmej pokus nakopnout a dotrtat to po trávě pryč. Poslední jízda prostě pakošina, demence, tlemení do přilby, pár výletů mimo trať... super.
Už jen toto ale napovídá jednoznačnému závěru, že Pannonie rozhodně není okruh pro jezdce, kteří si sem tam chtějí pro zábavu zablbnout na okruhu... to ať jedou raději do Brna nebo do Mostu, protože tady dlouho potrvá, než si to člověk nakliká, než vychytá nastavení a i tak je ta trať v podstatě dost nepříjemná a o nervy, protože některý pasáže jsou fakt úlet...místa kde na hrbolu na plných brzdách vyletíš do vzduchu, jedeš chtě nechtě po zadním, brzdíš do zatáčky, která ale následuje po jiné, kterou proletíš pod plynem apod. a do toho má ta trať na šířku asi půl metru.:)
Obecně jsem docela rád, že jsem to přežil bez újmy a rozhodně se ztotožňuju s názorem, že kdo se vyjezdí na Pannonii, je pak všude jinde mistr světa, protože tě ta trať vyškolí snad ve všem... stahovat ale vteřiny tady není otázkou jednoho dne ježdění ale mnohem víc! Svědčí o tom i fakt, že 2:15 je čas stále celých +- 10 vteřin za časem profíků a to jsem si připadal, že větší kudlu už snad nemůžu jet... prostě kde nachytat těch deset vteřin netuším, tady ten trening prostě asi neokecám. Jinak až kvůli té poslední jízdě můžu říct, že jsem té trati fakt přišel na chuť a těším se na příště... a moc!

Zázemí okruhu jinak docela v pohodě, zaznamenal jsem tu docela o dost nižší spotřebu, protože trať není zas tak rychlá. Organizace KTM, která akci pořádala, je to nejlepší, s čím jsem se dosud setkal, velkej palec nahoru, super cena, příště není co řešit. No… jestli jsem na něco zapomněl, tak mě Kufor určitě doplní, případně dodá svůj pohled na věc.

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ČASY / tratě / crashe
Nový příspěvekNapsal: ned 04. říj 2009 23:12:28 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 19:46:42
Příspěvky: 3214
Bydliště: Jih Jižní Moravy ,tam kde se chlastá víno:)
Nejt píše:
má starý mrdky, ale všechno je lepší než nic....

no co jsem je tak zhruba prohlížel, tak zase až tak starý mrdky to nejsou... vlastně mě to docela překvapilo...

_________________
Jawa 50 Pionýr 70' >>> Simson S51 86' >>> MZ 251 ETZ 89' >>> Suzuki GS 500E 98' >>> Suzuki SV 650S 03' >>> Suzuki GSX-R 1000 04' >>> KTM EXC 450 05'


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ČASY / tratě / crashe
Nový příspěvekNapsal: ned 04. říj 2009 23:13:01 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 19:46:42
Příspěvky: 3214
Bydliště: Jih Jižní Moravy ,tam kde se chlastá víno:)
no a jinak slušnej report z panonie klacku....

_________________
Jawa 50 Pionýr 70' >>> Simson S51 86' >>> MZ 251 ETZ 89' >>> Suzuki GS 500E 98' >>> Suzuki SV 650S 03' >>> Suzuki GSX-R 1000 04' >>> KTM EXC 450 05'


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ČASY / tratě / crashe
Nový příspěvekNapsal: pon 05. říj 2009 9:59:41 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. úno 2008 16:10:09
Příspěvky: 3868
Bydliště: Újezd u Brna
:good:

_________________
Jawa 21 -> Jawa 50 mosquito -> Cagiva mito EV 125 -> Cagiva River F600 -> Suzuki SV 650s K2 -> Suzuki GSX-R 1000 K3 -> Honda CRF 250R K9


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ČASY / tratě / crashe
Nový příspěvekNapsal: pon 05. říj 2009 11:19:26 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 23. dub 2009 19:14:22
Příspěvky: 480
ja ti dam madarskeho spoluobcana, pyco! :D

Na Pannoniu som sa tesil cele leto, bo KTM akcie su proste skvele. Opat sa to potvrdilo. Skvela organizacia bez akychkolvek problemov a stresov.
Cesta do Brna ubiehala v pohode, klopil som Svijany a smial sa. Zbalit Nejta bol trosku oriesok, bo so sebou vlaci milion picovin, ktore aj tak nepotrebuje. ;) Nakoniec sme uspesne vyrazili do hunskej zeme. Cesta martyrium, okresky napicu, Garmin nas vlacil strasnymi pustinami. Po dlhych hodinach a likvidovani plechacov sme dorazili na miesto urcenia, to uz som mal znacne nakupene v palici, tak som sa podujal na stavanie stanov, bo ine by som aj tak nezvladol. :))
Nejtov stan bol naky zahadny, dal som mu naopak plachtu, ale prespal, to je hlavne.
Nejtak skoro potme skladal tu svoju priseru, jak som to videl, tak som si bol isty, ze na druhy den urcite nejazdi, nevypadalo to totiz nejak funkcne. K mojmu velkemu prekvapeniu to dal dokopy, nahodil a ono to slo. Plamene lietali z vyfuku, hucalo to jak orkan. Proste paradny stroj. :)
Rano problem. Skoro som zomrel. Hucalo mi v palici az do obeda, cely som bol zlikvidovany. Vysedavat do noci a mudrovat pri pive neni zrovna vhodne pred tak narocnym dnom, jak nas cakal. Ale co, clovek sa musi nak pobavit, inac by chcipol nudou. ;)
Tak sme sa zaregistrovali, tradicne skupina sraci, brnensky strelec rovno do Expert, ale dobre spravil. Zabookoval som si "oblubenu" RC8-R a SM-R. SuperDuka som uz mal a ine ma nelakalo.
Prva jazda bola hrozna, bludil som tam, za celych 20min. som nepochopil, kam mam ist. Proste som jazdil na oci, jak na okreske. Sklamanie, nechut, unava.
Druhu jazdu s RC8-R som lietal za instruktorom, ale tentokrat som sa nenechal vyprovokovat a jazdil som podla svojich "ne"moznosti. Kupodivu sa mi s tou raketou jazdilo daleko prijemnejsie nez naposledy na Saxe a postupne som na nu menil nazor.
Dalsiu jazdu som dal na SM-R, hroooozna vec. Furt sa to stavalo na zadne. Kvoli divnej enduro sedacke a rovnej tyci miesto slusnych riaditok som si to neuzil, bo som nemohol poriadne vysadat. Po par kolach som mal chut to hodit do boxu a dojazdit na Svistovi. Nakoniec som to pretrpel a ku koncu sa zacal uz aj bavit. Ale ... neni to proste moj salek caje. Ziadna kapotaz, divne riaditka, hrozna sedacka. Jedina deviza bola ukrutna chut zdvihat predne kolo do luftu a skvele silne brzdy.
Stvrtu 20minutovku som si dal znovu na Svistovi. Skoro som sa vymrdal. Svistik totiz brzdy velmi pozvolna, nenasilne, az lezerne. :)) Asi to mam zavzdusnene abo co ja viem. Podvozok je tiez trosku inde, takze som musel hodne zvolnit a prisposobit sa rytmu SVcka. Ta motorka proste na okruhy neni. Nizko polozene stupacky a vyfuky moc nepraju naklonom. Na okresky paradny stroj, ale okruhy uz ne e. Jedine, co ma vylozene potesilo su gumy, BT-016 ma nezradili ani ked som v krizovke skopol trosku nasilnejsie kvalt a rozvlnil som to jak hadicu. :)
Poslednu jazdu som uz mal chut vypustit, bo som mal fyzicky dost. Esteze som sa rozhodol nebyt za sraca a sadol na RC8-R este raz. Jednoznacne najlepsia jazda dna, hulakal som do helmy, smial sa a blbol od radosti. Ta motorka ma strasne chytila za srdce. Nezaludna, pritom ostra, silna, pritom jemna. Ak sa nechce, da sa krasne na 2/3 plynu brusit slidery a v klude kruzit. Ak sa chce, da sa krasne na plny lietat jak magor, brzdit na poslednu chvilu a vyvadzat jak blazen. Ja som si uzivat verziu "nechce", bo platit dalsich 1500euro za spoluucast by ma uz asi nasralo.
Okruh je jak pisal Nejt. Az po 4ej jazde som vedel, kde som, co bude nasledovat a jaky kvalt mam mat zaradeny. Neni to okruh podla mojej chuti, ale jak sa clovek troska zorientuje, tak si ho uzije.
Vylet to bol super, ak to bolo ukonecenie sezony, tak vo velkom style. ;)

PS: Velke diky Davidovi, soferovi striebornej strely, ze nas v klude doviezol aj odviezol, ugriloval maso a o vsetko sa postaral!

_________________
...-> Svist SV1000SZ -> ... -> KTM RC8 R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ČASY / tratě / crashe
Nový příspěvekNapsal: pon 05. říj 2009 11:59:42 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. úno 2008 16:10:09
Příspěvky: 3868
Bydliště: Újezd u Brna
Kudla to byl teda trip, bych si nechal libit :grin:

_________________
Jawa 21 -> Jawa 50 mosquito -> Cagiva mito EV 125 -> Cagiva River F600 -> Suzuki SV 650s K2 -> Suzuki GSX-R 1000 K3 -> Honda CRF 250R K9


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ČASY / tratě / crashe
Nový příspěvekNapsal: pon 05. říj 2009 12:04:38 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
jo ty vole a jedna věc, která mě tam brutálně šokovala a ze které do teď nemůžu..... ženský. Bylo jich tam mrtě a KAŽDÁ, kterou jsem potkal v expertech nebo na konci v open pitlane, jela jak hovado!!! Toto jsem prostě nežral. Když mě na SM-Ru jedna čuba nepustila na brzdách na konci cílovky před sebe, na toto jsem fakt připravenej nebyl :). Ale v jakém stylu! Musel jsem začít hodně bláznit, abych jí to v dalším kole vrátil a ujel... a co byla poslední kapka... když jsem ju pak potkal v paddocku bez přilby, měla snad šedesát :shock: ... prostě seschlej ksicht, trochu shrbená... no mazec. A bylo takových víc. Na dukárně jsem se tam honil s jednou taky dvě kola a když sledoval ty její průjezdy po uchu, perfektní posaz, naprostá jistota pod zadkem... no asi závodnice, jinak si to vysvětlit neumím. Naprostá paráda, není nic hezčího než rychlá koc :)... (ta už teda byla notně mladší :grin: )

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ČASY / tratě / crashe
Nový příspěvekNapsal: pon 05. říj 2009 12:05:34 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
kufor píše:
ja ti dam madarskeho spoluobcana, pyco! :D

jů lav mí!!! :)

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ČASY / tratě / crashe
Nový příspěvekNapsal: pon 05. říj 2009 19:59:34 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. kvě 2008 23:42:46
Příspěvky: 1804
Bydliště: Štěchov
moc pěknej report Franto, já tam byl jen jako společník a pomahač a je to moc krásná technická trať. Doufám že se tam někdy pojedu podívat jako jezdec.
A ať už hungáč bo pannonka mají moc pěkný ceny ježdění, jen kdyby to nebylo tak daleko.

_________________
Začalo to 05 jednoskokem -> potom dlouho ČZ 175 -> pak modré SV650S -> a teď eruška


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ČASY / tratě / crashe
Nový příspěvekNapsal: pon 05. říj 2009 20:05:00 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
Je to vymrdaná nelogická trať pro psychopaty a nic krásnýho na ní není!! :mrgreen: Až na ten kurevskej adrenalin... :)

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ČASY / tratě / crashe
Nový příspěvekNapsal: pon 05. říj 2009 20:14:50 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. kvě 2008 23:42:46
Příspěvky: 1804
Bydliště: Štěchov
tak sem přidám ještě info ohledně volných jízd teď v nedělu... Počasí vyšlo dobře a až moc dobře, páč svítilo slunko a zapadající slunko moc pěkně svítilo do ksichtu v pár zatáčkách a to tak, že 17ka se pár kol jezdila skoro naslepo. Pak tam bylo docela dost mrdalů, i já sem mrdal, ale to byly ještě větší :grin: Takže se žádný kolo nepodařilo jet načisto a byl z toho tento čas, za kterej se trochu stydím :blush: Ale příští rok to napravím ;)

1) AMD Brno
2) 2:31:7
3) transpondér
4) open pitlane s BP
5) 4.10.2009
6) R6
7) Dragon Supercorsa

_________________
Začalo to 05 jednoskokem -> potom dlouho ČZ 175 -> pak modré SV650S -> a teď eruška


Naposledy upravil Shorty dne úte 06. říj 2009 8:03:48, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ČASY / tratě / crashe
Nový příspěvekNapsal: úte 06. říj 2009 1:35:41 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
volné ježdění s transpondérem??

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ČASY / tratě / crashe
Nový příspěvekNapsal: úte 06. říj 2009 6:53:06 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. kvě 2008 23:42:46
Příspěvky: 1804
Bydliště: Štěchov
tož byla to open pitlane s BikePromotion, takže jsem to nazval volný ježdění ;)

_________________
Začalo to 05 jednoskokem -> potom dlouho ČZ 175 -> pak modré SV650S -> a teď eruška


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ČASY / tratě / crashe
Nový příspěvekNapsal: úte 06. říj 2009 7:43:19 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
tak to tak nenazývej :)

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ČASY / tratě / crashe
Nový příspěvekNapsal: stř 07. říj 2009 14:46:12 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
Obrázek

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ČASY / tratě / crashe
Nový příspěvekNapsal: stř 07. říj 2009 19:28:45 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 19:46:42
Příspěvky: 3214
Bydliště: Jih Jižní Moravy ,tam kde se chlastá víno:)
Nejt píše:
Obrázek

ty tvoje obrázky nevidím... jsem sám nebo jsi lama ty?

_________________
Jawa 50 Pionýr 70' >>> Simson S51 86' >>> MZ 251 ETZ 89' >>> Suzuki GS 500E 98' >>> Suzuki SV 650S 03' >>> Suzuki GSX-R 1000 04' >>> KTM EXC 450 05'


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ČASY / tratě / crashe
Nový příspěvekNapsal: stř 07. říj 2009 19:29:40 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
no teď když jsi mi ocitoval příspěvek, tak se ta tabulka zobrazila normálně... jak v mojem, tak v tvojem příspěvku

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ČASY / tratě / crashe
Nový příspěvekNapsal: stř 07. říj 2009 19:35:37 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 19:46:42
Příspěvky: 3214
Bydliště: Jih Jižní Moravy ,tam kde se chlastá víno:)
u mě na komplu teda nevidím nic... jen citaci a v ní text "Obrázek"

_________________
Jawa 50 Pionýr 70' >>> Simson S51 86' >>> MZ 251 ETZ 89' >>> Suzuki GS 500E 98' >>> Suzuki SV 650S 03' >>> Suzuki GSX-R 1000 04' >>> KTM EXC 450 05'


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ČASY / tratě / crashe
Nový příspěvekNapsal: stř 07. říj 2009 19:49:01 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. kvě 2008 23:42:46
Příspěvky: 1804
Bydliště: Štěchov
vidím to stejně jak popák, žádnej obrázek tam není :confused:

_________________
Začalo to 05 jednoskokem -> potom dlouho ČZ 175 -> pak modré SV650S -> a teď eruška


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ČASY / tratě / crashe
Nový příspěvekNapsal: stř 07. říj 2009 20:09:43 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. úno 2008 16:10:09
Příspěvky: 3868
Bydliště: Újezd u Brna
Shorty píše:
vidím to stejně jak popák, žádnej obrázek tam není :confused:

Já taky nic nevidím... buď je franta nalitej, nebo už dlouho nebyl :mrgreen: : demnapivo :

_________________
Jawa 21 -> Jawa 50 mosquito -> Cagiva mito EV 125 -> Cagiva River F600 -> Suzuki SV 650s K2 -> Suzuki GSX-R 1000 K3 -> Honda CRF 250R K9


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 281 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz