Právě je čtv 28. bře 2024 14:39:50

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 281 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Další
Autor Zpráva
Nový příspěvekNapsal: ned 20. zář 2009 21:25:12 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
Dawe - hezkej příspěvek... jinak ty tvoje hasany na osmnáctce... já z toho počtu prostě nemůžu. :mrgreen: Já s tím místem ani náznakem nikdy problém neměl a to jak na sérii, tak s Öhlinsem vzadu. Toš co tam teda proboha děláš? :)
Hasana totiž můžu brát jako důsledek, ale kde je podle tebe příčina? V tom Mostě při CECu si troufám tvrdit, že to mohlo být gumou, ale tak to kdyžtak upřesni i s tím Brnem, ať to má tu vypovídací hodnotu ;).

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: ned 20. zář 2009 22:32:07 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. kvě 2008 23:42:46
Příspěvky: 1804
Bydliště: Štěchov
Tož se tu taky rozepíšu o mém prvním a na dlouho doufám posledním crashu:

1) AMD Brno (na brzdách na Bčku)
2) tréninky s Prospeed
3) VI.09
4) SV 650S K0
5) Diablo Supercorsa SC2/Bridgestone BT016
6) Takže stalo se to tak, že jsem na brzdách u Bčka do pravé a najednou blizoučko vedle mě přiletí Pepazdepa :beg: a mezitím co adrenalin zpomalil tenhle okamžik, že sem vnímal snad každou desetinu sekundy, tak Pepa se pomale dostával přede mě, ale taky me začal vytlačovat (skřípat). A když už nebylo kam uhýbat pořádně a nestíhal jsem reagovat na jeho tempo vytlačování, tak jsem mu ťukl někde do kyvky a na SV začalo rodeo :clapping: Řídítka se rozkmitali od dorazu k dorazu, až jsem ztratil přilnavost přední pneu a podklouzla. A já už jen koukal jak si to mašina šije do kačera a tam po vymrštění do vzduchu dělá pana orel :banghead:
Všechno todle se stalo kvůli přemotivovanosti a špatnýmu odhadu člověka, kterej myslel, že už je předemnou a tak se tlačil do ideální stopy :blackeye:
Jinak co se týče nějakého psychického bloku, tak po tomdle tam nějakou chvíli byl, ale postupně co jsem jezdil, tak mizel. Teď už je v pohodě a začnou se zas trhat rekordy...A kdo mě v tom zastaví jeho vinou, tak už to asi nezůstane jen u slovní výměny :blackeye:

_________________
Začalo to 05 jednoskokem -> potom dlouho ČZ 175 -> pak modré SV650S -> a teď eruška


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: ned 20. zář 2009 23:37:00 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
edit

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: ned 20. zář 2009 23:43:02 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
Jindrs píše:
to all: Jinak jsem se byl vcera podivat v Moste na prospeed cup a co tam jezdej za casy mi hlava nebere.Prijel borec prej me to vudec dneska nejde.Rikame za kolik jsi to jel? on 1:48 a byl jsem predposledni.Takze docela frkot :shock: Jinak az budou volny v Moste dam vedet mel bych to vedet jeste driv nez to bude na netu na dromu dela kamos

si pamatuju, když jsem se s prospeeďákama na jaře o ČMN cupu bavil a oni, že to je pohoda, pro začínající ambiciózní kluky, že licencovaný tam nepustí a kdesi cosi... no, pěkný hovno :)... je to našlapaný jak hajzl. No těším se na to příští rok :twisted: , je to jedna z mých priorit...

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: ned 20. zář 2009 23:55:39 
Offline
záklaďák

Registrován: pát 01. kvě 2009 19:55:26
Příspěvky: 78
Nejt> nevim co na 18ce momentalne delam blbe, ale asi jenom moc plynu moc brzo no. Driv jsem jezdil sirokou stopu primo pres svetly ten hrb, ale letos uz fakt jezdim dobrou stopu tesne u praveho obrubniku a s plynem uz masina relativne stoji. Jezdim to stejne jako vetsina rychlych, to mam overene ze zavodu i cumeni z obsluzky. Je to vsechno asi tim setrenim za gumy, cloveku je lito dat dve nove sady na vikend a tim to konci i zacina :?
Ten Most je na 90% gumou a 10% nahody, ja si niceho vedom nejsem, jen DaNY z RD co jel za mnou rikal ze se mu zdalo ze jsem chtel v te leve jeste pojet kluka tak jsem v ni daval vic nez je obvykle, ale ja si to pamatuju jako standartni prulet s tim ze toho kluka urcite pred tema poslednima dvema urcite dam... a nedal :yahoo:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: pon 21. zář 2009 0:14:02 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
Jasný, asi to byla guma, protože to dvojí přeřazení z 3 hnedka na 5 je tam standard a dostat hasana na pětku je fakt hodně netradiční a člověk tam konceckonců zas až tak po uchu asi taky nejede.
A k té osmnáctce... víš, jaký gumy jezdím já, taky šetřím a nikdy jsem nejel na novejch, tak být tebou, možná ještě s nějakým odborníkem konzultuju nastavení podvozku. Já si ho nechal seřídit při posledním Brně s ActionBikem, kde jsi už chyběl, od pána z Öhlins a... no je to sakra poznat :). Už si to jen jemně dolaďuju v závislosti na podmínkách podle pohledu na gumy. Ale i před tím ještě na sérii jsme to seřizovali s M. Šindelářem z Prospeedu a taky jsem na té osmnáctce problém neměl, jen jsem to víc cítil řekněme.. a už na sérii jsem jel pod 2:17. No, každopádně hodlám přes zimu hodně zamakat, bo s těma gumama je to věčná potíž a prostě už na zhulených mrdkách jezdit nechcu a chcu pod prdelí trochu jistoty... kvůli špatné gumě jsem teda posledně neupad, ale třeba v závodě už jsem se dostával do velkých problémů a to nemá cenu, když chceš honit časy a pohárky a přitom u každýho pádu hrozí, že tě finančně vyřadí na zbytek sezony (nebo aspoň na podstatnou část), což je třeba můj případ.

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: pon 21. zář 2009 16:57:00 
Offline
záklaďák

Registrován: pát 01. kvě 2009 19:55:26
Příspěvky: 78
Nejt píše:
Jasný, asi to byla guma, protože to dvojí přeřazení z 3 hnedka na 5 je tam standard a dostat hasana na pětku je fakt hodně netradiční a člověk tam konceckonců zas až tak po uchu asi taky nejede.


Jo, to bylo nejspis gumou, ale nenech se zmast, mrkni na to video co jsem dal na motorkare a v apexu jedes normalne kolenoi. Ne zadnou velkou placku ale koleno tam v tech cca 220km/h je.

Nejt píše:
A k té osmnáctce... víš, jaký gumy jezdím já, taky šetřím a nikdy jsem nejel na novejch, tak být tebou, možná ještě s nějakým odborníkem konzultuju nastavení podvozku. Já si ho nechal seřídit při posledním Brně s ActionBikem, kde jsi už chyběl, od pána z Öhlins a... no je to sakra poznat :). Už si to jen jemně dolaďuju v závislosti na podmínkách podle pohledu na gumy. Ale i před tím ještě na sérii jsme to seřizovali s M. Šindelářem z Prospeedu a taky jsem na té osmnáctce problém neměl, jen jsem to víc cítil řekněme.. a už na sérii jsem jel pod 2:17.



Na podvozku uz pracuju, bude nejspis Bitubo zadek a Bazzaz pro TC. Tipuju ze pulku sezony budu ladit :)
U serioveho centralu jsem byl nadoraz s tl.komprese a chtelo by to vic. Suza ma seriovy podvozek slabsi nez treba Yamaha, to je videt pri vnejsim pozorovani zcela zretelne. I Jitka to vidi z obsluzky kdyz ji ukazu na co ma koukat. Kdo ma nenastavenou Suzu a na 18ce taha tak mu kmita prdel nekolik metru, kdo ma seriovou treba R6 tak to nema zdaleka tak vyrazne. Nemci s naladenym Ohlinsem nic!

To zes tam nemel problemy je mozne, ono to prijde naraz. Nic nic a najednou lezis, zadna varovani. Je to asi dano i mym stylem ze nemam takove nalety a dohanim to na vyjezdu, proto padam jen na zadni kolo a nejcasteji na hasana. A taky mam ten usek rad, taham tam vic nez treba ve vyjezdu na cilovku, prestoze tam je to citelnejsi a smykani zadku tam je citit postupne...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: pon 21. zář 2009 21:39:29 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
Dawe - jasný no, já zas získávám na náletech a na výjezdech jsem opatrnější právě... ale stejně je ta osmnáctka pro tebe nějaká začarovaná :). A kde najdu to video?? Mi něco uniklo asi, tak mě kdyžtak odkaž prosím...

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 22. zář 2009 0:45:06 
Offline
záklaďák

Registrován: pát 01. kvě 2009 19:55:26
Příspěvky: 78
http://www.youtube.com/watch?v=VALq4s2nqb0

Ten posledni prujezd je myslim takovy muj normalni, myslel jsem jestli na tom nekdo neuvidi neco spatne provedeneho, ale podle vseho je to standart... :glare:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 22. zář 2009 1:19:21 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
počkej teď to nechápu, myslel jsem, že máš na videu ten crash přímo... ale ten vlastně asi nesmíš zveřejnit nějak, co? No každopádně pokud jde o ten průjezd jako takovej, tak tady to určitě neposoudím, protože jsem právě tady sám neměl ustálenou stopu, ale osobně tam tu pětku kopnu teda rychleji většinou... možná jsem ale kvůli tobě a Lekovi už hysterák :)

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 22. zář 2009 15:24:41 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 23. dub 2009 19:14:22
Příspěvky: 480
casy nemam, bo som radsej nemeral
som zaciatocnik a bojim sa do lesa :)

ale crash mam :)
miesto: Sachsenring, Germany, lava zakruta 9 (podla wikipedie - http://en.wikipedia.org/wiki/File:Sachsenring.svg)
datum: 23.05.2009
motorka: KTM RC8 R
gumy: Pirelli Supercorsa
popis: postupne zrychlovanie za instruktorom az za horizont mojich schopnosti, prebrzdenie do lavej, neskora reakcia, pakec cez uzky pruh travy do kacirku, okamzite zahucanie; skoda na motorke: odrene lave kapoty, ohnuta radicka, nake drobnosti olamane, skoda na mne: nula nic, akurat skvela lekcia do buducnosti

edit:
doplnenie info na Nejtov podnet ;)

_________________
...-> Svist SV1000SZ -> ... -> KTM RC8 R


Naposledy upravil kufor dne stř 23. zář 2009 11:33:08, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 22. zář 2009 20:50:41 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. úno 2008 16:10:09
Příspěvky: 3868
Bydliště: Újezd u Brna
Dobrej nápad tady tohle, a jak psal šorťák, příští rok by se to mohlo v téhle sekci trocha víc rozjet (teda doufám, že jen ta část s časama, ne pádama :grin: ) s gikserem sem se ještě na drom nedostal, takže mám z brna čas jen co sem zajel na SV...

1) AMD Brno
2) 2:34
3) ručně-měřeno jiřinem :)
4) volná
5) květen 2009
6) SV 650S K2
7) vzadu Dunlop Qualifier II / vpředu Metzeller Sportec M1 SC1

No jinak docela pěkný zážitky sou tu už popsány. Letos je pro mě celá sezona pasé a na hovno, ale přes zimu se to snad dá do kupy a příští sezonu snad už taky budu mít co napsat :good:

_________________
Jawa 21 -> Jawa 50 mosquito -> Cagiva mito EV 125 -> Cagiva River F600 -> Suzuki SV 650s K2 -> Suzuki GSX-R 1000 K3 -> Honda CRF 250R K9


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 22. zář 2009 21:01:54 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 13. bře 2008 17:56:21
Příspěvky: 449
29.9 jsou volny v MOste pojede nekdo?


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 22. zář 2009 21:03:46 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. úno 2008 16:10:09
Příspěvky: 3868
Bydliště: Újezd u Brna
Jindrs píše:
29.9 jsou volny v MOste pojede nekdo?

Ne, všeci budou v Brně fandit ewansovi na ceckach :grin:

_________________
Jawa 21 -> Jawa 50 mosquito -> Cagiva mito EV 125 -> Cagiva River F600 -> Suzuki SV 650s K2 -> Suzuki GSX-R 1000 K3 -> Honda CRF 250R K9


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: úte 22. zář 2009 21:25:11 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 13. bře 2008 17:56:21
Příspěvky: 449
Jimbo píše:
Jindrs píše:
29.9 jsou volny v MOste pojede nekdo?

Ne, všeci budou v Brně fandit ewansovi na ceckach :grin:

ja to cekal :( tak si snad aspon zajedu svuj osobak a nekde to nerozstrelim kdyz uz to mam zadarmo tak to musim vyuzit : motosmileV :


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: stř 23. zář 2009 11:35:56 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 23. dub 2009 19:14:22
Příspěvky: 480
ja som mal ist do Mostu neska, ale nak som to neriesil, bo som tam bol minuly tyzden a musim sa setrit na Pannoniu :)
a hlavne 29.09. sme uz na ceste do Hunskej zeme
dufam, ze si to Nejt nak osefuje, chcem ho videt jak to pali po madarskej zemi :D

_________________
...-> Svist SV1000SZ -> ... -> KTM RC8 R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Nový příspěvekNapsal: stř 23. zář 2009 23:00:13 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
a je to komplet.. odteď nový data už budou opravdu nový

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ČASY / tratě / crashe
Nový příspěvekNapsal: úte 29. zář 2009 22:33:19 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 29. lis 2007 22:16:38
Příspěvky: 1460
Bydliště: Těšany
Tak sme neska dojely cecky tak je cas aktualizovat casy
Brno 2:20.099 transponder gsxr 1000 K5 sc2 predek,vzadu dunlop slick 195/65(vyborna guma,vubec neubiva,je meka drzi)

_________________
Cz 175-Suzuki GSF Bandit 400-Sv 650 02N Gsxr 1000 K5


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ČASY / tratě / crashe
Nový příspěvekNapsal: úte 29. zář 2009 22:55:11 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. úno 2008 16:10:09
Příspěvky: 3868
Bydliště: Újezd u Brna
Tak gratulace ewans :good:

_________________
Jawa 21 -> Jawa 50 mosquito -> Cagiva mito EV 125 -> Cagiva River F600 -> Suzuki SV 650s K2 -> Suzuki GSX-R 1000 K3 -> Honda CRF 250R K9


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ČASY / tratě / crashe
Nový příspěvekNapsal: úte 29. zář 2009 23:26:24 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 29. lis 2007 22:16:38
Příspěvky: 1460
Bydliště: Těšany
Jimbo-Dik
No nejt bude muset kvuli sobe zalozit v tabulce novou polozku-panonie,ikdyz ja uz sem mohl byt druhej v poradi,ale bouzel to pocasi to uz nema cenu...

_________________
Cz 175-Suzuki GSF Bandit 400-Sv 650 02N Gsxr 1000 K5


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 281 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz