Právě je čtv 28. bře 2024 13:49:44

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: "2 Vál DEN" 2012 v Mostě
Nový příspěvekNapsal: stř 06. čer 2012 11:53:28 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. lis 2007 9:42:22
Příspěvky: 2620
Bydliště: Štatl
Tak jsem se rozhodl napsat pár řádků k této podle mě moc nepovedené akci.
Byla to 2-denní akce, kde 31.5. byl avízován 2 Vál den, viz....:
http://www.dvouval.cz/clanek.php?clanek=368
Takže vzhledem k tomu, že letos sedlám SV, jsem se rozhodl jet 31.5. do Mostu, zajezdit si, zazávodit si.
30. večer jsme poseděli s kuforem, Kubátem, Marem....asi do 1 do noci.
Ráno vstávačka, přezout gumy na slicky a hurá na rozpravu, jízdy.
V 1 . rundě jsem se hledal - na SV jsem seděl defakto letos poprvé (díky zranení na crosce to dřív nevyšlo).
V 2. rundě jsem i nadával, že jsem se nechal zařadit do skupiny C1. Motali se mně tam ještě horší piloti, než já měnili stopu, nedali se předjet. Když už jsem je dal v technické pasáži, tak mně to vrátili na rovince 2V litr x 4V 600,750,1000 - marnej boj.
V 3. rundě jsem zajel relativně dobrej čas, lepší než před 2 lety na SV v Mostě. Ovšem opět se našlo pár, kteří mě brzdili. Byla to i moje chyb, občas jsem jim to tam mohl pustit, ale nějak hlava říkala ee.
Poo jsme se s Kubátem domluvili na jiné strategii - najedeme mezi 1. na výjezd z boxů, běhm těch 20-ti minut ty brzdy snad nedojedem.
Plán vyšel, vylítal jsem asi 4. z boxů. Ovšem i to bylo ku hovnu, neboť začalo chcat. Ne moc, ale stačilo to,aby se vytvořil klouzavý film, zatáhl jsem to po 2 pomalých kolech do boxu.
Vzhledem k tomu, že to byla 4. kvalifikační jízda, tak jsem nepomýšlel na nějaké dobré umístění na roštu do závodu.
Ovšem zcela konsternován a nasrán jsem byl, když jsem zjistil, že jsem se o 3 vteřiny do závodu nekvalifikoval.
Na 2Vál dnu startovalo do závodu 40 motorek, z čehož bylo 35 sekaček a 5 2Válců.
Zcela absolutně a totálně nechápu tento systém.
Probíral jsem na místě s Nikotýnem, řekl mně, že jsem měl víc tahat. Hm...,na 1 stranu OK, na druhou stranu...ať si narve do řiti bláboly o tom, jak má dojet na tuto akci co nejvíce 2Válů...blablabla....dojet můžou...bylo tam 7 SV....startovalo jen 1 do závodu....ostatní se těšili stejně,jako já, jak si SV zazávodí mezi sebou.
Stejně tak jako kecy o tom, jak je letošní ježdění s racetrackem levnější, když má každej závod v ceně....v prdeli leda...udělaj čáru v časecha šmitec...nevešel ses? Tvůj problém.....Ale máš ho zaplacenej.
Zcela logicky...4 skupiny po cca 30-ti lidech....musí to nějak vyselektovat...někdo závod vzdá, nenahlásí se....
Ale na 2Vál dnu udělat čáru mezi SSP x 2Vál ...to je nesmysl...SSP tam dá kolo v závodě za 1:49...nejrychlejší 2Vál byl Plejba (podle mě tak o 4 levely jinde jezdec, než já) v závodě s časem 1:54 na Tuonu.Další s Augusou měl čas 1:59, justina s SV 2:03. Nechápu, jak to můžou měřit a porovnávat.
Během poledne mělo dojít k přeřazení ve skupinách....taky se neudálo.
Ve skupině, kde jsem byl.....rozdíl mezi nejpomalejším a nejrychlejším bylo 32 sekund....nebyl jsem nejrychlejší, ale i tak se mně tam motali ti pomalejší.
V nejpomalejší skupině zas někdo jezdil časy podobné mně a měl ve skupině rychlíky o 35 vteřin pomalejší.
V prdeli.....na to se nedá nic moc co říct.....
Tže ze slibovaného závodu v ceně, přeřazení v poledne do skupin dle času....nic se neudálo.
Další, nikde nezmíněnou změnou je přezouvání...bylo grátis, dnes kilo/kolo. Není to drasťárna, ale taky změna, která nikde nejni psaná.
K organizaci.....2. závod SBK byl vyhlášen jako mokrej....chcalo.
Startoval v 17:30.
Když jsem šel přezout zpět ze slicků na civil gumy v 16:30 tak už to gumaři balili....přezuli mě s kecama. Taky mně to moc hlava nebere,jak můžou balit hodinu před závodem, kterej je nakonec vyhlášen jako mokrej balit....chcát začalo chvíli po 16:30....
No, nebyl jsem z celé akce zcela nadšen. Ve výsledku ale spokojen, že jsem si neustlal a mírně zlepšil čas. Ikdyž vím, že to mohlo být o mnoho lepší.
Tak snad příště a snad se organizátoři zamyslí nad tím, zda má smysl vyhlašovat 2Vál den a porovnávat laminátový sekačky x seriový 2Válce.....

_________________
Jawa 350,Kawa GPZ 500S,Kawa ZZR 600,Kawa ZX-6,Suza SV 1000S K3,Suzanka SV1000S K7 + Pyčoletka K5,Suzan SV1000S K7, Aprilia RSV 1000R


{ SHARE_ON_FACEBOOK } { SHARE_ON_TWITTER }
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: "2 Vál DEN" 2012 v Mostě
Nový příspěvekNapsal: stř 06. čer 2012 15:23:27 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 14. srp 2008 22:43:52
Příspěvky: 1698
Bydliště: Kousek od Kunětické hory.
Tak to bylo tak nějak pi-ou ke zdi.Na dvouválu většina sekaček. :shock: To ať jde nykotin do háje.Ale spoustu kluků mi to říkalo už předem,že tam ani nepojedou,protože to není o 2v.

_________________
Mnoho různých moto JAWA,teď SV650S
http://www.ase-dedic.com/


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: "2 Vál DEN" 2012 v Mostě
Nový příspěvekNapsal: stř 06. čer 2012 15:50:14 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 17. říj 2007 21:13:12
Příspěvky: 6556
Bydliště: Praha
no nas to taky nasralo, ani zajoch s nejlepsi casem nasi C2 skupiny 2:04 se nekvalifikoval

cena na miste 4000kc na 5 jizd je 800kc jizda, to je celkem hodne, cena predem 3600kc dela 720kc a to taky neni malo, pro zeny predem 2880kc je 576 jizda, za tech 500-600 to jeste de

kdyztak videa zde
http://www.youtube.com/playlist?list=PL ... ture=addto

_________________
(2006) - CBR125R K5 + (2007) - SV650S K4 > (2011) - SV650R K4 > (2012) SV650RR K8 + (CBR600RR K5) > (2021) SV650RR K8 + GSX-R1000 K6 + CBF600S-ABS K6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: "2 Vál DEN" 2012 v Mostě
Nový příspěvekNapsal: stř 06. čer 2012 19:03:14 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pát 02. črc 2010 16:53:10
Příspěvky: 257
shark píše:
no nas to taky nasralo, ani zajoch s nejlepsi casem nasi C2 skupiny 2:04 se nekvalifikoval

cena na miste 4000kc na 5 jizd je 800kc jizda, to je celkem hodne, cena predem 3600kc dela 720kc a to taky neni malo, pro zeny predem 2880kc je 576 jizda, za tech 500-600 to jeste de

kdyztak videa zde
http://www.youtube.com/playlist?list=PL ... ture=addto

Bez helem? Toje jako nějaká nová frajeřina jo? :shock:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: "2 Vál DEN" 2012 v Mostě
Nový příspěvekNapsal: stř 06. čer 2012 19:11:32 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 09. úno 2008 1:01:56
Příspěvky: 147
Bydliště: Praha, Rudná u Prahy
čus, je fakt, že jsem se do závodu kvalifikovala s časem 2:00 a byla jsem třetí od konce, koukala jsem jak blázen, že spousta dalších 2V nejede :( jak řešila jsem to i s Michalem a on říkal, že krapet je chyba i v jezdcích (zrovna můj případ, kdy jsem, kvůli noze, do posledních okamžiků netušila jestli vůbec pojedu)...je to na hovno, to s tím zaplaceným závodem se mi taky moc nelíbí, ale hold s tím člověk nic neudělá.

...jestli tady lidi dvouválový nehodí flintu do žita a sejde se víc lidí, kteří jízdy zaplati o něco dopředu, tak by se tahle věc mohla zlepšit: viz naše diskuse s Michalem:

JUSTINE píše: jj samotný dvouvál závod by se cenil, kámoš byl docela špatnej, že se mu nepodařilo kvalifikovat...když už je to nazváno dvouvál den, tak ať pak má víc lidí z nich i větší šanci si zkusit zazávodit


inkvizitorr píše: to že to bylo nazváno dvouvál den neznamená automaticky, že pojedu závod. musí tahat. do závodu se dostalo nejrychlejších 40 jezdců z 52 přihlášenejch. klidně bysme mohli udělat ještě závod pro zbytek pole nebo čistě jenom ty dvouválce, ale byla by tam potřeba spolupráce i z vaší strany (myslim jezdců) a nahlásit se na jízdy aspoň třeba tři tejdny dopředu abysme s touhle variantou mohli počítat a né jako teď 4 dny dopředu... pak už s tim prostě nehnem

takže vím, nasralo to, souhlasím, ale může být líp :)

_________________
Cagiva Roadster 125 -> Yamaha XJ 600N ´99 -> Suzuki SV 650S ´07 -> Suzuki SV 1000S ´03


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: "2 Vál DEN" 2012 v Mostě
Nový příspěvekNapsal: stř 06. čer 2012 20:23:54 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. lis 2007 9:42:22
Příspěvky: 2620
Bydliště: Štatl
j.ustine píše:
...jestli tady lidi dvouválový nehodí flintu do žita a sejde se víc lidí, kteří jízdy zaplati o něco dopředu, tak by se tahle věc mohla zlepšit: viz naše diskuse s Michalem:

JUSTINE píše: jj samotný dvouvál závod by se cenil, kámoš byl docela špatnej, že se mu nepodařilo kvalifikovat...když už je to nazváno dvouvál den, tak ať pak má víc lidí z nich i větší šanci si zkusit zazávodit


inkvizitorr píše: to že to bylo nazváno dvouvál den neznamená automaticky, že pojedu závod. musí tahat. do závodu se dostalo nejrychlejších 40 jezdců z 52 přihlášenejch. klidně bysme mohli udělat ještě závod pro zbytek pole nebo čistě jenom ty dvouválce, ale byla by tam potřeba spolupráce i z vaší strany (myslim jezdců) a nahlásit se na jízdy aspoň třeba tři tejdny dopředu abysme s touhle variantou mohli počítat a né jako teď 4 dny dopředu... pak už s tim prostě nehnem

takže vím, nasralo to, souhlasím, ale může být líp :)

zajel jsem o něco málo lepší čas, než před 2 lety v závodě, kde jsem dojel 2.
a zrovna před těma 2 lety jsem si za závod připlatil a jel jsem ho.
systém 6x20 + připlatit závod.
letos systém 5x20 + závod v ceně...všude to píšou...a to vlastně znamená, že ho nepojedu.....no tak asi jsem z jiný planety, tomu fakt nerozumim.
já osobně jsem se hlásil dostatečně předem.
zkrátka bych to zhodnotil:
je to byznys, jako všechno kolem....
je třeba nahrnout co nejvíce lidí, aby se zalepil pronájem dromu. chápu.
konkurence i přes všude omýlanou krizi roste, jezdí více lidí a jsou lepší, než já.
ale když se něco nazve 2VÁL dnem a mám mít závod v ceně, tak prostě nerozumim tomu, že na takovéto akci dostanou přednost sekačky, který si můžou mezi sebou zazávodit kdykoliv. protože ty naše naked 2Vály budou vždy za sekačkou pokulhávat.
to je jak kdybych si zaplatil leteckej zájezd do Egypta a poslali mě z letiště pěšky, protože se tam sešlo víc lidí, letadlo je plný a já došel pomaleji, než ti rychlejší.... :mrgreen:
nasralo mě to hlavně kvůli tomu, že nemá cenu honit se s SV po dromu se sekačkama. proto jsem si vybral spešl termín, kdy je 2Vál den...abych si zejzdil se sobě rovnýma....stejně jako před 2 rokama, kdy s 2Válama jely sekačky, v závodě nebyly klasifikovaný.....proto jsem se sral přes 300 km v dodávce do Mostu a zpět, zmokl, bral si den dovolené a propálil mnoho litrů nafty v dodávce.
A skutek? Už vím.... :banghead:
Mohl jsem si vybrat Brno, který mám za rohem a věděl bych předem, že se mezi sekačkama chytat nebudu. A na to bych se jistojistě mohla vyprdnout, velebnosti.
Ale je to moje chyba, málo jsem tahal.... :mrgreen:

_________________
Jawa 350,Kawa GPZ 500S,Kawa ZZR 600,Kawa ZX-6,Suza SV 1000S K3,Suzanka SV1000S K7 + Pyčoletka K5,Suzan SV1000S K7, Aprilia RSV 1000R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: "2 Vál DEN" 2012 v Mostě
Nový příspěvekNapsal: stř 06. čer 2012 20:45:45 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 09. úno 2008 1:01:56
Příspěvky: 147
Bydliště: Praha, Rudná u Prahy
Kawa píše:
j.ustine píše:
...jestli tady lidi dvouválový nehodí flintu do žita a sejde se víc lidí, kteří jízdy zaplati o něco dopředu, tak by se tahle věc mohla zlepšit: viz naše diskuse s Michalem:

JUSTINE píše: jj samotný dvouvál závod by se cenil, kámoš byl docela špatnej, že se mu nepodařilo kvalifikovat...když už je to nazváno dvouvál den, tak ať pak má víc lidí z nich i větší šanci si zkusit zazávodit


inkvizitorr píše: to že to bylo nazváno dvouvál den neznamená automaticky, že pojedu závod. musí tahat. do závodu se dostalo nejrychlejších 40 jezdců z 52 přihlášenejch. klidně bysme mohli udělat ještě závod pro zbytek pole nebo čistě jenom ty dvouválce, ale byla by tam potřeba spolupráce i z vaší strany (myslim jezdců) a nahlásit se na jízdy aspoň třeba tři tejdny dopředu abysme s touhle variantou mohli počítat a né jako teď 4 dny dopředu... pak už s tim prostě nehnem

takže vím, nasralo to, souhlasím, ale může být líp :)

zajel jsem o něco málo lepší čas, než před 2 lety v závodě, kde jsem dojel 2.
a zrovna před těma 2 lety jsem si za závod připlatil a jel jsem ho.
systém 6x20 + připlatit závod.
letos systém 5x20 + závod v ceně...všude to píšou...a to vlastně znamená, že ho nepojedu.....no tak asi jsem z jiný planety, tomu fakt nerozumim.
já osobně jsem se hlásil dostatečně předem.
zkrátka bych to zhodnotil:
je to byznys, jako všechno kolem....
je třeba nahrnout co nejvíce lidí, aby se zalepil pronájem dromu. chápu.
konkurence i přes všude omýlanou krizi roste, jezdí více lidí a jsou lepší, než já.
ale když se něco nazve 2VÁL dnem a mám mít závod v ceně, tak prostě nerozumim tomu, že na takovéto akci dostanou přednost sekačky, který si můžou mezi sebou zazávodit kdykoliv. protože ty naše naked 2Vály budou vždy za sekačkou pokulhávat.
to je jak kdybych si zaplatil leteckej zájezd do Egypta a poslali mě z letiště pěšky, protože se tam sešlo víc lidí, letadlo je plný a já došel pomaleji, než ti rychlejší.... :mrgreen:
nasralo mě to hlavně kvůli tomu, že nemá cenu honit se s SV po dromu se sekačkama. proto jsem si vybral spešl termín, kdy je 2Vál den...abych si zejzdil se sobě rovnýma....stejně jako před 2 rokama, kdy s 2Válama jely sekačky, v závodě nebyly klasifikovaný.....proto jsem se sral přes 300 km v dodávce do Mostu a zpět, zmokl, bral si den dovolené a propálil mnoho litrů nafty v dodávce.
A skutek? Už vím.... :banghead:
Mohl jsem si vybrat Brno, který mám za rohem a věděl bych předem, že se mezi sekačkama chytat nebudu. A na to bych se jistojistě mohla vyprdnout, velebnosti.
Ale je to moje chyba, málo jsem tahal.... :mrgreen:


co na to napsat, já se s Tebou nechtěla přít, v tom, cos napsal, s Tebou souhlasím, bohužel spousta lidí prostě otálela se zaplacením do poslední chvíle a dopadlo to jak dopadlo :cry: ...mně by též vyhovoval systém minulého roku, ale těžko s tím kdokoliv z nás něco udělá...

_________________
Cagiva Roadster 125 -> Yamaha XJ 600N ´99 -> Suzuki SV 650S ´07 -> Suzuki SV 1000S ´03


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: "2 Vál DEN" 2012 v Mostě
Nový příspěvekNapsal: stř 06. čer 2012 20:47:36 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 09. úno 2008 1:01:56
Příspěvky: 147
Bydliště: Praha, Rudná u Prahy
a to neřeším ty, kteří dorazili a platili až na místě, s tím se dopředu nedá kalkulovat vůbec :(

_________________
Cagiva Roadster 125 -> Yamaha XJ 600N ´99 -> Suzuki SV 650S ´07 -> Suzuki SV 1000S ´03


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: "2 Vál DEN" 2012 v Mostě
Nový příspěvekNapsal: stř 06. čer 2012 20:50:00 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. lis 2007 9:42:22
Příspěvky: 2620
Bydliště: Štatl
j.ustine - v poho, já to komentoval inkvizův, Nikotýnův názor.
Snad se do budoucna něco uděje, i u ostatních 2Válistů tady od nás a snad se potkáme na dromu v dostatečném počtu, bychom měřili síly mezi "rovnějšíma".

_________________
Jawa 350,Kawa GPZ 500S,Kawa ZZR 600,Kawa ZX-6,Suza SV 1000S K3,Suzanka SV1000S K7 + Pyčoletka K5,Suzan SV1000S K7, Aprilia RSV 1000R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: "2 Vál DEN" 2012 v Mostě
Nový příspěvekNapsal: stř 06. čer 2012 22:14:26 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. úno 2008 16:10:09
Příspěvky: 3868
Bydliště: Újezd u Brna
Tyjo jak to tak čtu, tak se fakt nezadařilo :-( Tak nějak z toho mám pocit, že racetrack už není co býval...

_________________
Jawa 21 -> Jawa 50 mosquito -> Cagiva mito EV 125 -> Cagiva River F600 -> Suzuki SV 650s K2 -> Suzuki GSX-R 1000 K3 -> Honda CRF 250R K9


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: "2 Vál DEN" 2012 v Mostě
Nový příspěvekNapsal: čtv 07. čer 2012 11:27:04 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pát 19. zář 2008 23:47:28
Příspěvky: 175
Bydliště: Horoměřice, Praha-Západ
Taky bych to shrnul, čekal jsem, že do závodu bude lepší možnost se kvalifikovat a zazávodit si se sobě rovnýma, ale nakonec jsem rád, že jsem ho nejel, protože pěkně chcalo :-D. Akorát mě naštvalo, že závod byl prakticky zaplacený...toť vše.
Tahat za to více by taky nebyl problém, kdybych nemusel myslet na to, že musím zase odjed zpět po své ose...ale i tak dobré ježdění :-)

_________________
Suzuki SV1000s K3, celokapotáž, modrá-metal


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: "2 Vál DEN" 2012 v Mostě
Nový příspěvekNapsal: pát 08. čer 2012 11:07:46 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pát 23. dub 2010 8:58:00
Příspěvky: 67
Bydliště: Dobřany - Plzeň
Souhlas Brus ...
Já jsem teda krom pár lonských jízd (na jedné ruce spočítáno) okruhový začátečník. Tomu odpovídá naprosto šílený čas, ovšem o to větší je mé nadšení z ježdění. Na čtvrtek jsem se těšila a i po svém celkem užila. Fakt je ten, že ježdění a věci kolem nejsou žádná láca a pak člověka každé zkrácení mrzí. Pokud se stane nehoda na trati a jízdy jsou ukončeny (což se stalo 2x) mě štve, ale zas je to logické a nic s tim nenadělá. No a když se řekne 2Vden a zavod v ceně tak je to taky jasná informace - ovšem praxe jine. :-( Jak již bylo řečeno ani nejlepší z naší skupiny neměl šanci.

Jinak tímto všeci zdravím :wave:

_________________
SV 650N - 2000, SV 650S - 2008, Honda CBR600RR - 2005


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: "2 Vál DEN" 2012 v Mostě
Nový příspěvekNapsal: pát 08. čer 2012 11:20:23 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 17. říj 2007 21:13:12
Příspěvky: 6556
Bydliště: Praha
vsechno uz bylo receno
co nebylo je ze to proste byla 6ta jizda a tak mohli vzit prihlaseny lidi na zavod + jejich casy a proste udelat zavody podle casu
nehlede na kubatury pocty valcu apod, timpadem by si zazavodil i zacatecnik s dalsima zacatecnikama a byla by sranda pro vsechny

_________________
(2006) - CBR125R K5 + (2007) - SV650S K4 > (2011) - SV650R K4 > (2012) SV650RR K8 + (CBR600RR K5) > (2021) SV650RR K8 + GSX-R1000 K6 + CBF600S-ABS K6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: "2 Vál DEN" 2012 v Mostě
Nový příspěvekNapsal: sob 23. čer 2012 22:33:13 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. led 2008 16:13:22
Příspěvky: 184
Bydliště: Zdiby
takže :-p moc často sem nekoukám, takže dodatečně se pokusim zodpovědět všechno k výtkám....

kawa:
když to shrnu, popisuješ, že první rundu si nevěděl kerá bije, v druhý rundě si zřejmě jezdil vyrovnaný časy se soupeřema, ale myslíš si, že díky tomu že nejeli na 2V tak tě v zatáčkách brzdili a na rovině dávali s přehledem (ha, ha, ha, :-p), třetí runda zřejmě ok, čtvrtá začlo pršet pátá už nebyla kvalifikačí...
dle mě tedy si jel ve správný skupině, to že tě podle tvejch slov vždycky někdo brzdí, no co na to říct? most má asi 12 metrů na šířku, vetšinou se tam zvládnou předjíždět i tři trucky vedle sebe a ty máš problém předject pomalejší motorku? to mi nějak neštymuje...
co se týče časů v rozjížďkách. v přihlašovacím formuláři máte všichni doporučený časy pro všechny skupiny kerý sou v rozmezí 10 sekund tj. každej by se měl automaticky přihlásit do správný skupiny, ale jak vidíš tak ani tohle úplně nefunguje ovšem to těžko můžu řešit já, to musíte bejt soudní vy, jezdci, kor když je na každý akci třeba 30 procent novejch lidí od kterejch nemáme casy z předchozí akce. my sme samozřejmě po prvním dopolední lidi přehodili do odpovídajících skupin, ale pouze ty dvoudenní protože pokud někdo přijede jen na jeden den tak to v poledne rozdělit kvůli dvoum odpoledním rundám samozřejmě už nemá smysl.
další věc je jak si furt stěžuješ, že na dvouvál dnu bylo třeba v závodě 35 čtyřhrnků a jenom 5 2V. co jako s tim má organizátor ježdění dělat? udělat akci jenom výhradně pro dvouválce kerejch se sejde na dromu pouze hrstka? (jo, bejvávalo čtyři roky zpátky, ale doba se mění... bohužel :-( ) fajn, můžeme to udělat zas, ale cena bude úplně někde jinde páč vás (nás) bude málo, ale to už by se vám taky nelíbilo protože by to bylo moc drahý... prostě smiř se s tim, že 2V i když i mě je to kurva líto je skupina vymírající a snad mimo ducati a pár jinejch exotickejch značek už to nikdo nevyrábí a těch 2V bude furt míň a míň, chápeš?
pak sem taky úplně nepochopil že pro jízdu ve skupinách ti vadí rozdíl třeba třiceti sekund, ale do závodu by ses chtěl nacpat za každou cenu (tim že si ho nafest zaplatíš jak to bylo loni) i když by třeba (teď zrovna nemyslim tebe, ale někoho kort pomalejšího kdo by si závod zaplatil a jel ho za každou cenu i kdyby jezdil most třeba za 3 minuty) si jel jako šnek. tam by ti to nevadilo? zas by byla spousta těch co by řvalo proč je ten člověk v závodě když je tak pomalej...

co se týče přezouvání. loni díky tomu že to bylo zdarma tak toho někteří vychcani zneužívali a chodili měnit gumy snad i čtyřikrát za den. pak se samozřejmě u gum tvořily fronty a dlouho trvalo přezutí a nebudu mluvit o tom že x krát jezdili na drom lidi jenom přezouvat i když neměli vůbec zaplacený ježdění. pro letošek sme tam dali kilo poplatek za gumu což si myslim je cena opravdu za hubičku a funguje to o něco líp. nevim že by někde jinde přezouvali levnějš, všude je to okolo 10€ za gumu. to že tam nejsou do konce je normální, balí po odjetým prvním závodě, jestli balili dřív, tak sem to vyhlašoval mikrofonem. většina lidí si přezuje před závodem a pak už přezouvat nepotřebuje. jinak chcát začlo někdy okolo 17.10 protože první závod kerej se startuje v 16.50 se startoval ještě za sucha...

spíš než si stěžuj napiš jak bys to udělal ty jinak abyste byli spokojení. stěžovat si umí každej, ale najít řešení kerý bude vyhovovat všem, to je umění a to od tebe potřebuju a pak budem všichni happy. jenom u toho nezapomeň třeba taky na to, že abysme se na drom dostali, musíme vybrat dopředu!!! dostatečný množství peněz a zaplatit je dromu a nebejt na tom tratný. tohle neni nedělní vyjížďka ani sosnová na dvě hodiny, tohle jsou rizika ve statisících... já slibuju že sem budu chodit častejc a naslouchat vašim připomínkám...

_________________
doba je temná ...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: "2 Vál DEN" 2012 v Mostě
Nový příspěvekNapsal: sob 23. čer 2012 22:35:40 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. led 2008 16:13:22
Příspěvky: 184
Bydliště: Zdiby
zdeněk píše:
Tak to bylo tak nějak pi-ou ke zdi.Na dvouválu většina sekaček. :shock: To ať jde nykotin do háje.Ale spoustu kluků mi to říkalo už předem,že tam ani nepojedou,protože to není o 2v.


jo, tohle je správnej přístup. to má určitě budoucnost.... :bye: :banghead:

_________________
doba je temná ...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: "2 Vál DEN" 2012 v Mostě
Nový příspěvekNapsal: sob 23. čer 2012 22:39:09 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. led 2008 16:13:22
Příspěvky: 184
Bydliště: Zdiby
Kawa píše:
nasralo mě to hlavně kvůli tomu, že nemá cenu honit se s SV po dromu se sekačkama. proto jsem si vybral spešl termín, kdy je 2Vál den...abych si zejzdil se sobě rovnýma....stejně jako před 2 rokama, kdy s 2Válama jely sekačky, v závodě nebyly klasifikovaný.....proto jsem se sral přes 300 km v dodávce do Mostu a zpět, zmokl, bral si den dovolené a propálil mnoho litrů nafty v dodávce.
A skutek? Už vím.... :banghead:


tady seš normální plačka, podívej na justýnu, prohání na sv spousty lidí a kňourá snad tak jako ty??? woe prober se a začni tahat a né si furt stěžovat jak malý dítě....

_________________
doba je temná ...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: "2 Vál DEN" 2012 v Mostě
Nový příspěvekNapsal: sob 23. čer 2012 22:41:51 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. led 2008 16:13:22
Příspěvky: 184
Bydliště: Zdiby
shark píše:
vsechno uz bylo receno
co nebylo je ze to proste byla 6ta jizda a tak mohli vzit prihlaseny lidi na zavod + jejich casy a proste udelat zavody podle casu
nehlede na kubatury pocty valcu apod, timpadem by si zazavodil i zacatecnik s dalsima zacatecnikama a byla by sranda pro vsechny

tohle se jezdilo první den týhle dvoudenní akce (středa), open1 a open2 závody jenom podle času...

_________________
doba je temná ...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: "2 Vál DEN" 2012 v Mostě
Nový příspěvekNapsal: sob 23. čer 2012 22:45:32 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 02. led 2008 16:13:22
Příspěvky: 184
Bydliště: Zdiby
suma sumárum jak sem řikal kristýně. pokud se domluvíte a dopředu včas mi řeknete, že chcete třeba dvě skupiny udělat jenom pro dvouválce, nemam s tim vůbec žádnej problém a závod můžete mít taky jenom pro sebe, ale musí se to naplnit a né že se přihlásí 40 lidí, z těch to 10 zaplatí a zbylejch 30 bude čekat na poslední chvíli jestli nebude pršet a ve finále nepřijedou protože jim vomarodí papoušek nebo nevim kdo... jasný?

_________________
doba je temná ...


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: "2 Vál DEN" 2012 v Mostě
Nový příspěvekNapsal: ned 24. čer 2012 23:07:00 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar

Registrován: stř 17. říj 2007 21:13:12
Příspěvky: 6556
Bydliště: Praha
inkvizitorr píše:
shark píše:
vsechno uz bylo receno
co nebylo je ze to proste byla 6ta jizda a tak mohli vzit prihlaseny lidi na zavod + jejich casy a proste udelat zavody podle casu
nehlede na kubatury pocty valcu apod, timpadem by si zazavodil i zacatecnik s dalsima zacatecnikama a byla by sranda pro vsechny

tohle se jezdilo první den týhle dvoudenní akce (středa), open1 a open2 závody jenom podle času...

to jako ze bych se vzdycky svez nehlede na cas? a proc to neslo i druhej den?

_________________
(2006) - CBR125R K5 + (2007) - SV650S K4 > (2011) - SV650R K4 > (2012) SV650RR K8 + (CBR600RR K5) > (2021) SV650RR K8 + GSX-R1000 K6 + CBF600S-ABS K6


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: "2 Vál DEN" 2012 v Mostě
Nový příspěvekNapsal: ned 24. čer 2012 23:14:56 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: stř 21. lis 2007 9:42:22
Příspěvky: 2620
Bydliště: Štatl
inkviz:
dovolím si citovat:
Aby Vám to nebylo líto, tak s dalším ročníkem přibudou další lehké změny, samosebou doufám v lepší. Pro změnu ubylo jízd a nebudou půl dny. Toť vše. Vynahrazeno opět levnější cenou. Minulej rok se jelo na 6x 20 minut + závod a to za 3400 + 750, komplet 4150Kč. Letošek je 5x 20 minut + závod za 3600 + 0, Ano, toto není překlep, prostě maj všichni závod už v ceně ,o) a to je při zvýšení DPH sleva o 550Kč, dobrý neeee :D. Dáte na místě 250Kč za transpondér a stejně to máte o 200Kč levnější než loni. Pozor, transpondéry jsou povinný, nejen kvůli tomu, že maj všichni předplacený závody, ale taky proto,neb v polední pauze bude všeobecný přeřazení do skupin. Na poslední dvě jízdy pojedou 100% všichni se sobě rovnejma, no není to skvělé :D :D.
čerpal jsem tu:
http://www.dvouval.cz/clanek.php?clanek=368
článek se jmenuje: IV. Dvouval Den Most ....tže pouze jen 1 den.
tak se zamysli nad tím, jaká byla realita. tvoje vysvětelní o tom, jak nemá smysl přehazovat lidi ve skupině 2. den...na 2 rundy, když je z toho 1 kvalifikační....
osobně jsem se po přečtení těchto řádků těšil....bohužel mně nedošlo(a to si troufám tvrdit, že jsem průměrně inteligentí běloch), že pokud jsou 4 skupiny x cca 30 lidí ve skupině...tak 120 lidí nacpat do 2 závodů je unreal.....když to maj teda všichni v ceně!!!!!!
jak jsi sám napsal, máte 4 skupiny, oddělené po cca 10-ti vteřinách...taky to působí hezky, ale v 1 skupině je rozdíl 30 vteřin....tak jsem asi po přečtení již výše zmíněného čekal, že to bude jinak...to, že jsou lidi kretino a hlásí se jinam....OK, chápu.....ale pak neslibujte, co není možné.
no, nemyslím si, že kdyby někdo jezdil časy kolem 3 minut, tak by měl ty koule na to, aby si cvaknul závod a závodil.... - tak jak jsi psal.
to, že je 2V méně a méně chápu....ae i tak stejně pochop ty mě, že když jedu s 2V na 2Vál den, tak mě nasere převaha v závodě 7:1.
stejně tak se snažím chápat to, že pronájem dromu je drahá věc (v minulosti jsem se zajímal o pronájem Brna).....a že nechcete profičet love - OK.to se dá chápat, na úrovni toho, že se známe, jsme "motorkáři" a hrajeme si na to, jaká jsme "rodina".
na druhou stranu jsem při objednávání a placení akce zákazník a je mně zcela u prdele, zda na tom pořadatel profičí x vydělá.prostě za svoje love chcu to, co jsem měl mít. taky tě nezajímá, zda v obchodě objednali málo x hodně rohlíků a zda na těch ztvrdlejch někdo neprodělá.....možná drsnej pohled, ale když už jsi nastínil, jak je to o penězích, tak jen abys chápal i ten můj možnej pohled na věc.....
přezouvání - souhlas, kilo na pneu je relativně směšná částka....ae opět ti budu oponovat....je natolik směšná, že se můžou najít natolik vychcaní lidi, že ti tam budou jezdit jen přezouvat (jak píšeš)....protože je to furt levnější. ale i tak by stálo za to o tom informovat předem....když už umíte napsat o těch megapecka levnějších změnách, tak napsat i o těch nemegapecka nelevnějších....
to že tam nejsou do konce...no...to právě nechápu.....to, že si lidi přezujou před závodem - chápu. ale jakmile začne chcát jako letos a 2. závod je vyhlášenej jako mokrej, tak je ti asi pejču platný, že máš přezuto na pěkně nový suchý slicky. pokud ovšem nemáš obutou 2. sadu kol - kolik lidí je má?
pokud jsi to vyhlašoval, že balí dřív - tak to mění situaci....možná jsem byl zrovna na trati a zrovna jsem tě neslyšel.... :mrgreen:
tak to by byl asi tak můj pohled na to, co jsi napsal....
jak to dělat líp?
začal bych u toho, že bych nesliboval to, co není možné (120 lidí závod v ceně,přerozdělení do skupin) a informoval o tom, že se platí za přezutí.
možná bych zrušil název 2Vál den, když je to 7:1 ku prospěchu sekaček. naopak, pokud máte zájem 2Vál udržet, tak bych dal automaticky přednost závodit lidem, co tam jsou na 2Válci. zrušil bych možnost koupení a placení na místě. pak byste měli více času na vše. v registračním formuláři uvádět, zda chci x nechci jet závod, nebo ho opět zpoplatnit - budeš předem vědět, kdo na čem chce závodit.bylo by více času na organizaci. den nenatáhneš, nevím, zda je možné napcat další závod? zrušit 5. jízdu na úkor dalšího závodu? - to je zase o penězích......podle mě je variant více, chce to kalkulačku a počítat a počítat.....
možná bych se vysral na organizaci kolem půjčování Panigale za kauci 60 litrů....
nejsem naivní, 40 se nás nikdy nesejde na to, abychom měli solo skupiny pro 2Válce, natož pak solo závod.
ale zase se vrátím k tomu roku 2010 a k 2Vál dnu...tam to vše šlo, závodili jsme 4Válce x 2Válce, sekačky nebyly klasifikovány, nedělala se čára do závodu....šlo to...tak proč to nešlo letos? jakej na to má vliv účast jezdců s licencí na akci pro mrdaly bez licence? někde bylo letos něco "jinak", když vím, že to šlo lépe a radostněji...co jste změnili? na to si asi najdi odpověď sám.....
loni jsem jezdil taky na sekačce a když jsem měl zaplacenej závod, tak jsem ho taky jel.....
tže jo, nebudu uplakánek, budu tahat.....ale řekněme, že jezdím +- stejný časy, jako loni, předloni....ale do závodu jsem se nedostal.

_________________
Jawa 350,Kawa GPZ 500S,Kawa ZZR 600,Kawa ZX-6,Suza SV 1000S K3,Suzanka SV1000S K7 + Pyčoletka K5,Suzan SV1000S K7, Aprilia RSV 1000R


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz