Právě je čtv 28. bře 2024 13:49:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 164 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: uprava
Nový příspěvekNapsal: čtv 18. úno 2016 21:57:43 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 19. led 2013 15:01:17
Příspěvky: 526
Bydliště: Náchod
k tomu rozhození geometrie - já osobně jsem jezdil předek spuštěný o 15mm v brýlích a moc mi to tak vyhovovalo. Nicméně jsem měl tlumič řízení, při akceleraci na nerovnostech to bylo o něco citlivější k prokmitu řidítek, to jo.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: uprava
Nový příspěvekNapsal: úte 02. kvě 2017 1:30:05 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 03. lis 2015 9:53:22
Příspěvky: 21
Bydliště: Brno
Cau, chtel bych asi trosku ozivit tohle tema, trosku se na to pozapomelo, anebo jsem taky levej v hledani. Celkem jsem se nadchnul pro to si vymenit predni vidle za ty z GSXR, nicmene o tom vim kulovy a jak vidim, tady se objevilo dost schopnych lidi, co o tom vi pomerne dost. Byla tu i zminka o tom ze se udela jakejsi navod, coz by mi fakt pomohlo. Asi chapu, ze hned nevstanete a nezacnete sumirovat jak a co, ale bylo by supr, kdyby se Vam chtelo nahodit aspon okrajove, jak na to, co je potreba, treba bych se rad i doptal. Nemam v planu to zacit delat ted na jare, ale v lete bych se do toho rad pustil.
Dalsi neduh je, ze se ty paradni fotky uprav uz nezobrazuji, neslo by to nahodit?

_________________
SV650 2005 naháč


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: uprava
Nový příspěvekNapsal: pon 05. čer 2017 13:25:10 
Offline
záklaďák

Registrován: pon 04. led 2016 15:07:33
Příspěvky: 328
Bydliště: Letohrad
Ve stručnosti:
Zde spousta info: http://www.svrider.com/forum/showthread.php?t=135430 Nicméně pro novější GSXR (2010+) tam toho moc není....googlit.

Máš SV650, budeš potřebovat nové přední kolo (SV650 má jinak šrouby, kotouče, podložky, rozteče a další věci).

Je dobré zachovat stejnou geometrii, jako máš nyní...tedy vybrat správné tlumiče (délka), brýle (offset)...a zbytek nakombinovat dle tabulky na svrider.

Když jdeš USD vidle, zkus popřemýšlet a pohledat nějaké novější modely. Když už upgrade, tak na správnějším směrem...novější tlumiče, lepší technologie.

Dá se to celé rozdělit na 2 balíky...vidle+vrchní/spodní brýle+řídítka a pak kolo+kotouče+třmeny+(podložky). Doporučuji takto řešit...není to tak pak komplexní.

Jakýkoliv díl budeš kupovat, ujisti se, že k němu dostaneš/nedostaneš potřebný spojovací materiál. Vidle + šrouby pro třmeny. Brýle + matice a podložky do krku řízení + spodní mini-blatníček.

Když budeš rozebírat krk řízení, je dobré vyměnit ložiska za jehličkové AllBalls.

Já jsem udělal toto:
Vidle: GSXR 750 K8-L0
Spodní brýle: GSXR 600/750 K6-K7 nebo K8-L0
Vrchní brýle: GSXR 600/750 K4-K5 (aby sedělo zamykání)
Kolo: nechal SV1000
Osa kola: nechal SV1000 + vyfrézoval větší díru v tlumičích + duralová podložka pro vystředění (lze nechat menší díru a použít GSXR osu a bez podložky)
Kotouče: GSXR 1000 K1-K2 (o 10mm větší než SV1000 a sednou přímo na kolo)
Třmeny: R6 K5-K15 monobloky s 7mm podložkama, delší šrouby o 5mm
Řídítka: TL1000S (páčky jsou trochu na těsno, lepší jsou třeba CBR 929/954 clip-ony)
Blatník: GSXR 600/750 K6-K7 nebo K8-L0

_________________
Sůza: SV1000S K3, vínová, GSXR předek, 320mm kotouče, R6 třmeny/pumpa, PC V + QS, vačky -1 do předstihu
Zůza: SV1000S Kx, červená, GSXR předek, 320mm kotouče, R1 třmeny, RCS17 pumpa, Öhlins SU303 tlumič, Ignijet 12D jednotka, M4 svody


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: uprava
Nový příspěvekNapsal: úte 06. čer 2017 15:05:44 
Offline
záklaďák

Registrován: ned 09. lis 2014 19:00:23
Příspěvky: 73
pokud se rozhodneš dělat předek, tak určitě popřemýšlej i nad jiným tlumičem dozadu, kluci co ho vyměnily včetně mě ti potvrdí, že je to pak taky úplně někde jinde a za mě je i tam velkej problém.


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 164 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz