Právě je pát 29. bře 2024 17:21:55

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 164 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: uprava
Nový příspěvekNapsal: ned 27. úno 2011 0:17:18 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
ještě laďák, klín, vyhodit blinkry, řezaný slicky, ufo masku a je skoro hotovo! :twisted:

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: uprava
Nový příspěvekNapsal: ned 27. úno 2011 10:12:58 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 03. lis 2007 12:18:08
Příspěvky: 2078
Bydliště: Rosice
vodka11 píše:
Dakujem, vyzeraju fajnovo :) Zajtra budem vyberat lak, uvidim, co ma zaujme...Si daval pasik aj cez blatnik, to ja nebudem, mam Skovu verziu, to uz by podla mna bolo moc...dam na masku taky spic. Akurat si mi vnukol este myslienku skusit ine farebne kombinacie :) Idem poskusat co photoshop ukaze :D
Este taka podotazka, lebo sa mi nechce zakladat novu temu: Osvetlenie SPZ, nevedel by si mi nieco poradit??? Ono myslim, ze by tam pasovalo aj z plechovky, len nikde neviem ani take vhodne zohnat...idealne si to predstavujem ako LEDkove a dve nasuvacie take tie one, na kabliky, kruci, neviem sa vyjadrit. Zajtra odfotim, dam foto.
Osvětlení se dá napasovat z čehokoliv, zkus pohledat tady na fóru, návod na výrobu LED osvětlení zde dávat Jimbo. Barvy ozkoušej, dá se udělat cokoliv, jinak souhlasím na eSku vypadají dobře pásky, které se sbíhají na čumáku, to já zase u eNka udělat nemůžu :-).

Nejt píše:
ještě laďák, klín, vyhodit blinkry, řezaný slicky, ufo masku a je skoro hotovo! :twisted:
No to určitě :-D. Z výše jmenovaných by se čistě teoreticky mohlo uvažovat o nějakém kvalitním homologovaném výfuku, ale rozhodně to není co by mě trápilo :-). Klín je ryze nepraktická věc, která skryje naleštěné koleno a hlavně se pak s motorkou nedá vyjet na chodník. A jestli sis nevšiml, tak blinkry už jsem tunil :-D :thumbsup:

_________________
Jawa 555 >> Simson S51 >> ČZ 471 >> SV 650 N >> SF 848
http://suzukisv.cz/gallery/main.php?g2_itemId=130 –– Moje gallerka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: uprava
Nový příspěvekNapsal: ned 27. úno 2011 13:27:50 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
mě přijde sound a klín na SV úplnej základ... zvuk je u SV největší přednost a bez klínu to na mě prostě působí jako bez trenek :)... takže dle mých priorit jsi zatím potunil všechno ostatní je ne to podstatné :mrgreen: .. ale jinak se přidávám k ostatním, že to vypadá o moc líp a je z toho vidět kus super práce.

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: uprava
Nový příspěvekNapsal: ned 27. úno 2011 13:59:54 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 19:46:42
Příspěvky: 3214
Bydliště: Jih Jižní Moravy ,tam kde se chlastá víno:)
já bych nad klínem ani na chvíli neváhal... naprosto luxusně to tu motorku naplní takovou větší mohutností, ptorože ta jedna trubka pod motorem vypadá jak z fechtla...
no a výfuk je bez debat.... na ten titan co jsem tam měl já snad v designu nic nemá...

_________________
Jawa 50 Pionýr 70' >>> Simson S51 86' >>> MZ 251 ETZ 89' >>> Suzuki GS 500E 98' >>> Suzuki SV 650S 03' >>> Suzuki GSX-R 1000 04' >>> KTM EXC 450 05'


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: uprava
Nový příspěvekNapsal: ned 27. úno 2011 20:01:58 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 03. lis 2007 12:18:08
Příspěvky: 2078
Bydliště: Rosice
Já bych opravdu o klín velice rychle přišel. Parkovat někde v Brně je o nervy, a tak víceméně bez obav vždy motorku jednoduše zapíchnu na chodník. S klínem bych se bál přejet i nějaké větší nerovnosti. Navíc mně se fakt líbí ten přední svod jak víte, tak si na jeho vypucovanosti docela zakládám. Když vidím, co někteří vozí za klínem, tak je to hnus největšího zrna :blink:
U laďáku je plus snížení hmotnosti, to by mi samozřejmě nevadilo, ale hlavní je nízká hlučnost a homologace. Říkám uvidím časem, teď musím prvně doladit podvozek. Dneska jsem osazoval opravený tlumič řízení a při nastavení trochu většího útlumu mi z něj vystřelilo gufero :-(. Jinak motorka je kromě předního blatníku oplastovaná a zítra nebo pozítří sjedu do PPTuningu pro hadice, brzdy zaliju kapalinou a jde se testovat :wave:

_________________
Jawa 555 >> Simson S51 >> ČZ 471 >> SV 650 N >> SF 848
http://suzukisv.cz/gallery/main.php?g2_itemId=130 –– Moje gallerka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: uprava
Nový příspěvekNapsal: ned 27. úno 2011 22:56:46 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
ty jako neříkám, že jsem si nikdy klínem neškrtl, ale nikdy to nebylo o prasknutí a že by mě sral podranej lak zespodu, kde na to vidí akorát myši, to fakt ne :)... s machnou jsem samozřejmě po Brně parkoval zásadně na chodnících (i s pejčoletem)... a to koleno je k poblití ať už vypucovaný nebo od hoven, takže tady bychom diskutovali asi do nekonečna :)

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: uprava
Nový příspěvekNapsal: pon 28. úno 2011 0:52:27 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 03. lis 2007 12:18:08
Příspěvky: 2078
Bydliště: Rosice
Nejt píše:
a to koleno je k poblití ať už vypucovaný nebo od hoven, takže tady bychom diskutovali asi do nekonečna :)
Jasně, něco jako výfukový flame pár let zpět :-). Každému se líbí něco jiného, já mám rád čisté linie bez přebytečných plastů :wave:

_________________
Jawa 555 >> Simson S51 >> ČZ 471 >> SV 650 N >> SF 848
http://suzukisv.cz/gallery/main.php?g2_itemId=130 –– Moje gallerka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: uprava
Nový příspěvekNapsal: čtv 03. bře 2011 13:50:39 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 03. lis 2007 12:18:08
Příspěvky: 2078
Bydliště: Rosice
No tak je víceméně dobojováno :clapping:
Jen mě se*e, že zrovna dneska musí pršet, jak já se tešil, že se dnes svezu a ráno tu leží sníh :( .
Ale aspoň má o důvod víc se těšit na víkend, kdy snad počasí dopřeje :thumbsup:

Tady je aspoň jedna malá ochutnávka, více foto bude až za hezkého počasí někde venku.
Obrázek

_________________
Jawa 555 >> Simson S51 >> ČZ 471 >> SV 650 N >> SF 848
http://suzukisv.cz/gallery/main.php?g2_itemId=130 –– Moje gallerka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: uprava
Nový příspěvekNapsal: čtv 03. bře 2011 14:46:17 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 02. pro 2010 21:53:22
Příspěvky: 66
Bydliště: Plzeň
Moc pěkná práce :good:

_________________
Jawa 175/356 + SV1000


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: uprava
Nový příspěvekNapsal: čtv 03. bře 2011 15:16:29 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: ned 15. úno 2009 15:44:21
Příspěvky: 1091
Bydliště: Ústí nad Labem
JIřine máš to sakra hodně pěkný, klobouk dolu před tvou komplexní a dobrou prací. Přesto si myslim, že ten klín by tu motorku jakoby doplnil a vypadalo by to ještě o kus luxusněji. Pokud můžu něco za sebe, tak já taky občas zajíždim na chodník, či nějaký sjíždim a s tim klínem to neni tak horký a na jak jsi to ty nazval "vypucovanosti svodu" si taky zakládám a vidět je to i tak dost :good: . tak se toho neboj a dej tam ten kus plastu ;) .

PS: ať to dělá jen radost a hodně km bez nehod...

_________________
Suzuki SV 650N 00' > Suzuki SV 1000S K3'


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: uprava
Nový příspěvekNapsal: čtv 03. bře 2011 15:32:19 
Offline
Moderátor
Uživatelský avatar

Registrován: pon 11. úno 2008 16:10:09
Příspěvky: 3868
Bydliště: Újezd u Brna
Šak mu ten klín furt nenuťte, každej dle svýho vlastního vkusu...
Kdo jiřina zná, tak ví, že klín si tam nikdy nedá, stejně tak jako nikdy nedá pryč ufouna (držák SPZ) a mohl bych pokračovat :)
Máš to fakt pěkný. Hodin práce ale na tom muselo být nesčetně moc co? U takové práce se to hold nedá počítat, znám to ;)

_________________
Jawa 21 -> Jawa 50 mosquito -> Cagiva mito EV 125 -> Cagiva River F600 -> Suzuki SV 650s K2 -> Suzuki GSX-R 1000 K3 -> Honda CRF 250R K9


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: uprava
Nový příspěvekNapsal: čtv 03. bře 2011 19:31:17 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. kvě 2008 23:42:46
Příspěvky: 1804
Bydliště: Štěchov
Jiřine, parádní výsledek práce :good:

_________________
Začalo to 05 jednoskokem -> potom dlouho ČZ 175 -> pak modré SV650S -> a teď eruška


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: uprava
Nový příspěvekNapsal: čtv 03. bře 2011 21:09:40 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 03. lis 2007 12:18:08
Příspěvky: 2078
Bydliště: Rosice
Díky moc za ohlasy, jsem rád, že se se výsledek líbí :-). Jinak ještě k tomu klínu, já třeba vyjíždím a sjíždím přímo na obrubník i 15 či 20 cm, a tam si myslím, že by opravdu vzal za své, navíc mi fakt tak nějak nechybí :wave:

Jimbo píše:
Hodin práce ale na tom muselo být nesčetně moc co? U takové práce se to hold nedá počítat, znám to ;)
Hodin samotné práce to zas tak moc nesebralo, spíše to nekonečné vymýšlení a plánování, jak to co a kde udělat. Taky jak sehnat potřebné díly za co nejnižší cenu a jak celé dílko spasovat. Načteno toho mám docela dost, tak si troufnu říct, že mám docela znalosti, jak poskládat jednotlivé GSX-R podvozky, co s čím funguje, co je potřeba případně upravit a jak :-). Ale dělal jsem to rád, není nad to se v zimě zdekovat a dělat aspoň něco manuálního na mašině, když se nedá moc jezdit.
Určitě tu udělám nějaké sumárum, co je potřeba u eNka (kde je ta přestavba mimochodem o dost složitější) spáchat. Navíc teď budeme ještě přeskládávat Sharkovo SV, tak se asi udělá i nějaká fotodokumentace či video howto :-). Myslím, že se možná časem najdou další zájemci o přestavbu a snad jsem někoho inspiroval.

_________________
Jawa 555 >> Simson S51 >> ČZ 471 >> SV 650 N >> SF 848
http://suzukisv.cz/gallery/main.php?g2_itemId=130 –– Moje gallerka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: uprava
Nový příspěvekNapsal: čtv 03. bře 2011 22:33:46 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: úte 20. lis 2007 17:28:08
Příspěvky: 3115
Bydliště: AMD Brno
Jimbo píše:
Kdo jiřina zná, tak ví, že klín si tam nikdy nedá, stejně tak jako nikdy nedá pryč ufouna (držák SPZ) a mohl bych pokračovat :)

no tím si už právě po tomhle megatuningu nejsu jistej... Jiřin nám na starý kolena tuní jako o život :)

_________________
fechtl > SV 650S 99 > SV 650S K3 > Pyčolet > Pyčolet dvojka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: uprava
Nový příspěvekNapsal: čtv 03. bře 2011 23:03:39 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 03. lis 2007 12:18:08
Příspěvky: 2078
Bydliště: Rosice
Nejt píše:
no tím si už právě po tomhle megatuningu nejsu jistej... Jiřin nám na starý kolena tuní jako o život :)
Tak sice megatuning to je, ale myslím, že tam snad každý vidí snahu o zachování původního vzhledu a celkového vhodného zakomponování. Docela bych byl i rád, kdyby si někdo, kdo SV přesně nezná na to koukl a myslel, že takhle vypadá v originálu :-). Šel jsem opravdu po funkčnosti a doufám, že se to podařilo :wave:

_________________
Jawa 555 >> Simson S51 >> ČZ 471 >> SV 650 N >> SF 848
http://suzukisv.cz/gallery/main.php?g2_itemId=130 –– Moje gallerka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: uprava
Nový příspěvekNapsal: sob 05. bře 2011 22:23:30 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 03. lis 2007 12:18:08
Příspěvky: 2078
Bydliště: Rosice
Takže přestavba prošla prvními testy. Za dnešek a včerejšek jsem najel asi 150 km a jsem opravdu mile překvapen. Motorka jede doslova „po kolejích“ a je daleko stabilnější. Sice to byla trochu změna usednout po zimě hnedka na takovejhle stroj, ale musím říct, že jsem si za dnešek velice rychle zvykl a na konci vyjížďky už mi ani nepřišlo, že se SV chová úplně jinak, než jsem byl zvyklý.
Tlumiče jsou nastavené na standardní hodnoty dané z fabriky a jak předek, tak zadek, mi vyhovují tvrdostí – vzhledem k silnicím po zimě zatím rozhodně nebudu vidle přitahovat. Přijde mi, že ten předek je snad měkčí než naplno přitažené SV vidle, přitom daleko lépe kopíruje povrch. Dále pak konečně zmizlo neustálé kolíbání SV v náklonu, motorka je fakt daleko čitelnější. Ale přecejenom to bude chtít ještě jednu drobnost – tlumič řízení :-).
Abych jen nechválil, tak se vyskytl i jeden malý problém – tekoucí hadice chladiče, ale stačilo přitáhnout sponu a byl klid.

No a na závěr přidávám nějaké fotky SV mimo garáž :-).
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

_________________
Jawa 555 >> Simson S51 >> ČZ 471 >> SV 650 N >> SF 848
http://suzukisv.cz/gallery/main.php?g2_itemId=130 –– Moje gallerka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: uprava
Nový příspěvekNapsal: sob 05. bře 2011 22:28:52 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: pon 13. dub 2009 11:06:22
Příspěvky: 260
no řekl bych že vypadá dospělejší.Jiřin naplnil pravý význam slova tuning,a to je opravit a dodělat co v továrně zk....li ;)

_________________
Simson,Jawa,MZ,SV 650S K3,GSR 750 L2


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: uprava
Nový příspěvekNapsal: sob 05. bře 2011 22:30:43 
Offline
záklaďák

Registrován: sob 19. čer 2010 12:50:42
Příspěvky: 567
Bydliště: hradec kralove
maš to :good:


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: uprava
Nový příspěvekNapsal: sob 05. bře 2011 23:11:52 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 03. lis 2007 12:18:08
Příspěvky: 2078
Bydliště: Rosice
Opět děkuji za ohlasy, jak jsem psal, doufám, že to někoho taky inspiruje a třeba udělá něco podobného a daleko lepšího :thumbsup:.

Kaja píše:
no řekl bych že vypadá dospělejší.Jiřin naplnil pravý význam slova tuning,a to je opravit a dodělat co v továrně zk....li ;)
Což o to v továrně by to asi i na motorku dali, ale znamenalo by to cca 20000–30000 Kč navrch, a tím by se SV stalo docela neprodejná motorka (ale zase by trošku vlezlo do segmentu Monstera a spol). Ale SV fakt těží z pár klíčových věcí – nízká cena, jednoduchost, spolehlivost a přiměřená kvalita. To z SV dělá motorku, která je zajímavá po řadu let, bohužel ale taky motorku, na kterou Suzuki tak nějak zapomíná a kromě barevných variant nic nového nevymyslela.
Ale jak je vidět, tak se dá metodou DODO si vytvořit SV k obrazu svému :-).

_________________
Jawa 555 >> Simson S51 >> ČZ 471 >> SV 650 N >> SF 848
http://suzukisv.cz/gallery/main.php?g2_itemId=130 –– Moje gallerka


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: uprava
Nový příspěvekNapsal: ned 06. bře 2011 9:13:16 
Offline
záklaďák
Uživatelský avatar

Registrován: sob 24. led 2009 0:54:36
Příspěvky: 524
Bydliště: Krnov
Jo, jo. To máš Jirine pravdu s tím, že na vývoj SV továrna jaksi zapomněla. Jsem osobně všem výrobcům, kteří takto zapomenou, vděčný, protože občas, když nezapomenou, udělají z oblíbeného modelu sci-fi monstrum plné černých krabiček, krásný motor začne chladit kapalina, dvě koncovky nahradí jedna ve tvaru kloaky, rafičky a budíky nahradí displeje. V pátek jsem si byl koupit olej v místním motoshopu. Prodává nové Suzuki a Guzii + ojeté motorky. Vedle „monster“ oplývajících plasty šípoidních tvarů, vodou chlazenými motory, připomínajícími lakovanou litinovou armaturu ropovodu, stál vypulírovaný ojetý Monster - jakoby reprezentoval staré dobré časy ... asi tento pohled nutně přichází s věkem :shock:

_________________
Stadion, Jawa350 kýv., ČZ175, Jawa350/638, Jawa250 kýv., XJ650/82´& SV650S/99´


Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 164 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
POWERED_BY
Český překlad – phpBB.cz